Silifke antikacılar, Silifke antika alanlar, Silifke antika eşya alanlar, Silifke antika eşyalar, Silifke eski alım satım, Silifke antika koleksiyoncuları, Silifke antika eşya alıcıları, Silifke antika şirketleri, Silifke antika firması, Silifke antika şirketi, Silifke antika firmaları, Silifke antika eşya şirketleri, Silifke antika eşya firması, Silifke antika eşya şirketi, Silifke antika eşya firmaları, Silifke müzayede şirketi, Silifke eski alanlar, Silifke eski eşya alanlar, Silifke antika alan yerler, Silifke antika eşya alan yerler, Silifke eski alan yerler, Silifke eski eşya alan yerler, Silifke antika pazarı, Silifke antika alım satım, Silifke antika alıcıları, Silifke antika satıcıları, Silifke antika eşya satıcıları, Silifke eski eşya alıcıları, Silifke eski eşya satıcıları, Silifke antika fiyatları, Silifke antika eşya fiyatları, Silifke eski fiyatları, Silifke eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Mersin Silifke Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Silifke antika eşya alanlar ve Silifke antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Silifke antika eşya şirketimiz, Silifke antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Silifke Antika Alanlar

Silifke antika alanlar ve Silifke antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Silifke antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Silifke antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Silifke Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Silifke antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Silifke

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Silifke antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Silifke antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Silifke Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Silifke antika eşya alanlar ve Silifke antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Silifke antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Silifke antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Silifke Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Silifke antika eşya alanların tercih ettiği, Silifke bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Silifke antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Silifke antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Silifke antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Silifke Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Silifke eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Silifke eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Silifke eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Silifke eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Silifke eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Silifke Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Silifke bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Silifke antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Silifke bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Silifke antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Silifke antikacılar, Silifke antika eşyalar, Silifke eski eşyalar, Silifke antika şirketleri, Silifke antika firması, Silifke müzayede şirketi,Silifke el yazması alanlar, Silifke Kuran’ı kerim alanlar, Silifke hat yazı alanlar, Silifke obje alanlar, Silifke gümüş alanlar, Silifke turalı gümüş alanlar, Silifke karaf alanlar, vazo alanlar, Silifke jardinyer alanlar, Silifke resim alanlar, Silifke modern resim alanlar, Silifke aplik alanlar, Silifke bahü alanlar, Silifke bavul alanlar, Silifke çanak alanlar, Silifke çömlek alanlar, Silifke bakır alanlar, baston alanlar, Silifke biskiü alanlar, Silifke billur alanlar, Silifke cam alanlar, Silifke kristal alanlar, Silifke bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Silifke bandırma halısı alanlar, Silifke ceviz yemek odası alanlar, Silifke ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Silifke ceviz sandalye alanlar, Silifke cümbüş alanlar, Silifke constantin oble alanlar, Silifke cam obje alanlar, Silifke beykoz alanlar.

Silifke bohem alanlar, Silifke çeşmi bülbül alanlar, Silifke çeşme taşı alanlar, Silifke çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Silifke arnevu alanlar, art deko alanlar, Silifke deko alanlar, Silifke ayna alanlar, Silifke asma avize alanlar, Silifke aznavur gümüş alanlar, Silifke aznavur alanlar, Silifke bafon alanlar, Silifke ayvazozki alanlar, Silifke dolap alanlar, Silifke divit alanlar, Silifke biblo alanlar, Silifke dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Silifke daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Silifke dekopaj işi alanlar, Silifke dual alanlar, Silifke dual pikap alanlar.

Silifke dümen alanlar, Silifke gemici dümeni alanlar, Silifke gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Silifke derbent halı alanlar, Silifke eviye alanlar, Silifke ev halısı alanlar, Silifke elbiselik alanlar, Silifke elbise alanlar, Silifke paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Silifke el işi alanlar, Silifke el işi halı alanlar, Silifke el işi alanlar, Silifke el işi kilim alanlar, Silifke çan alanlar, Silifke kilise çanı alanlar, Silifke gemici çanı alanlar, Silifke çarık alanlar, Silifke Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Silifke ferforje alanlar, Silifke fistan alanlar, Silifke Osmanlı fistan alanlar, Silifke portmanto alanlar, Silifke eski saat alanlar, Silifke frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Silifke bronz heykel alanlar, Silifke bronz sütün alanlar, Silifke bronz avize alanlar, Silifke bronz vazo alanlar, Silifke bronz kutu alanlar, Silifke bronz el işi alanlar.

Silifke halı alanlar, Silifke lamba alanlar, resim alanlar, Silifke parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Silifke insan biblosu alanlar, Silifke oryantel biblo alanlar, Silifke kuş biblosu alanlar, Silifke havlu alanlar, Silifke mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Silifke turkısh antika alanlar, Silifke Osmanlı eşyalar alanlar, Silifke İstanbul resimleri alanlar, Silifke altın varak sehpa alanlar, Silifke altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Silifke afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Silifke bronz fener alanlar, Silifke bünyen alanlar, Silifke develi halı alanlar, Silifke dürbün alanlar, Silifke teleskop alanlar, Silifke sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Silifke çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Silifke flama alanlar, Silifke alem alanlar, Silifke arabesk alanlar.

fincan alanlar, Silifke eski fincan alanlar, Silifke cam altı alanlar, Silifke şamdan alanlar, Silifke oryantel heykel alanlar, Silifke gümüşlük alanlar, Silifke hat yazı alanlar, Silifke teship alanlar, hokka alanlar, Silifke tophane alanlar, Silifke goblen alanlar, Silifke çin eski eşyalar alanlar, Silifke Çanakkale alanlar, Silifke Çanakkale vazo alanlar, Silifke fil dişi heykel alanlar, Silifke fil dişi baston alanlar, Silifke fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Silifke fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Silifke duvar saati alanlar, Silifke bez alanlar, buda heykel alanlar, Silifke hamedan halı alanlar, Silifke kılıç alanlar, Silifke antika kılıç alanlar.

Silifke antika araba alanlar, Silifke antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Silifke antika eşyalar alanlar, Silifke kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Silifke antika foto alanlar, Silifke kehribar alanlar, Silifke kehribar tesbih alanlar, Silifke Kütahya alanlar, kınık alanlar, Silifke seramik eşya alanlar, Silifke kilit alanlar, Silifke anahtar alanlar, Silifke antika anahtar alanlar, Silifke antika kilit alanlar, Silifke josefin alanlar, kaşpo alanlar, Silifke antika silah alanlar, Silifke antika rahle alanlar, rahle alanlar, Silifke lambader alanlar, Silifke minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Silifke komidin alanlar, Silifke kara kalem resim alanlar, Silifke blue black alanlar, Silifke mask alanlar, eski mask alanlar, Silifke aşurelik alanlar.

Silifke saleplik alanlar, bozalık alanlar, Silifke antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Silifke gramofon alanlar, Silifke mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Silifke güdüm alanlar, Silifke tekke işi alanlar, Silifke İznik alanlar, Silifke pusula alanlar, Silifke gemi pusulası alanlar, Silifke periyor saat alanlar, Silifke mangal alanlar, Silifke eski mangal alanlar, Silifke Şam işi alanlar, Silifke Süleymaniye işi alanlar, Silifke takunya alanlar, Silifke gümüş takunya alanlar, Silifke Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Silifke seccade alanlar, Silifke eski seccade alanlar, Silifke Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Silifke tablo alanlar.

Silifke antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Silifke abajur alanlar, Silifke sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Silifke antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Silifke madalya alanlar, Silifke eşya alanlar, Silifke ferman alanlar, Silifke berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Silifke jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Silifke bahça alanlar, Silifke Osmanlı bohça alanlar, Silifke bindallı alanlar, kaftan alanlar, Silifke ampir alanlar, Silifke chrıstofle alanlar, Silifke ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Silifke şamdan alanlar, Silifke çanta alanlar, Silifke van işi savat alanlar, Silifke tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Silifke Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Silifke hokka alanlar, Silifke fransız mine alanlar, Silifke teşhir vitrini alanlar, Silifke buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Silifke keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Silifke kandil alanlar, Silifke ebru alanlar, Silifke mustafa düzgünman alanlar, Silifke zigon alanlar, Silifke zemzemlik alanlar, Silifke mücevher kutusu alanlar, Silifke dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Silifke sürahi alanlar, Silifke Osmanlı sürahi alanlar, Silifke antik mercan alanlar, Silifke makta alanlar, teslim taşı alanlar, Silifke antik sedef alanlar, Silifke minyatür alanlar, Silifke kabe örtüsü alanlar, Silifke gülebdan alanlar, Silifke mineli dürbün alanlar, Silifke sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Silifke şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Silifke lali gue alanlar, Silifke gece sürahisi alanlar, Silifke meissen alanlar, Silifke satsuma alanlar, Silifke hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Silifke macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Silifke constantine alanlar, Silifke anonim alanlar, Silifke leyla gamsız alanlar, Silifke ibrahim safi alanlar, Silifke bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Silifke herend alanlar, Silifke nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Silifke osmanlıca alanlar, Silifke kitap alanlar, Silifke kalle alanlar, ali kartal alanlar, Silifke haydar besim aydar alanlar, Silifke orhan peker alanlar, Silifke sıtkı olçar alanlar, Silifke Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Silifke edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Silifke rus gümüşü alanlar, Silifke minyatür alanlar, Silifke viyana heykel alanlar, Silifke oryantal heykel alanlar, Silifke f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Silifke merasim kılıcı alanlar.

Silifke ahşap hilye alanlar, Silifke hereke halı alanlar, kuka alanlar, Silifke tesbih alanlar, Silifke seyahat saati alanlar, Silifke gravür alanlar, Silifke degü alanlar, radio antika alanlar, Silifke opalin alanlar, Silifke radyo alanlar, Silifke kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Silifke laledan alanlar, Silifke karaf alanlar, Silifke çerezlik alanlar, Silifke sahleplik alanlar, Silifke tutya alanlar, Silifke likör takımı alanlar, Silifke mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Silifke zarf alanlar, Silifke nargile alanlar, Silifke gülabdan alanlar, Silifke ferman alanlar, Silifke berat alanlar.

Silifke hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Silifke şifa tası alanlar, Silifke hokka takımı alanlar, Silifke mangal alanlar, Silifke barutluk alanlar, Silifke tombak alanlar, Silifke saray işi alanlar, Silifke ağızlık alanlar, kemer alanlar, Silifke hançer alanlar, Silifke kılıç alanlar, Silifke mühürler alanlar, Silifke mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Silifke Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Silifke seccade alanlar, Silifke sırmalı örtüler alanlar, Silifke antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.