Anamur antikacılar, Anamur antika alanlar, Anamur antika eşya alanlar, Anamur antika eşyalar, Anamur eski alım satım, Anamur antika koleksiyoncuları, Anamur antika eşya alıcıları, Anamur antika şirketleri, Anamur antika firması, Anamur antika şirketi, Anamur antika firmaları, Anamur antika eşya şirketleri, Anamur antika eşya firması, Anamur antika eşya şirketi, Anamur antika eşya firmaları, Anamur müzayede şirketi, Anamur eski alanlar, Anamur eski eşya alanlar, Anamur antika alan yerler, Anamur antika eşya alan yerler, Anamur eski alan yerler, Anamur eski eşya alan yerler, Anamur antika pazarı, Anamur antika alım satım, Anamur antika alıcıları, Anamur antika satıcıları, Anamur antika eşya satıcıları, Anamur eski eşya alıcıları, Anamur eski eşya satıcıları, Anamur antika fiyatları, Anamur antika eşya fiyatları, Anamur eski fiyatları, Anamur eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Mersin Anamur Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Anamur antika eşya alanlar ve Anamur antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Anamur antika eşya şirketimiz, Anamur antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Anamur Antika Alanlar

Anamur antika alanlar ve Anamur antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Anamur antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Anamur antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Anamur Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Anamur antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Anamur

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Anamur antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Anamur antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Anamur Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Anamur antika eşya alanlar ve Anamur antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Anamur antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Anamur antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Anamur Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Anamur antika eşya alanların tercih ettiği, Anamur bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Anamur antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Anamur antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Anamur antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Anamur Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Anamur eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Anamur eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Anamur eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Anamur eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Anamur eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Anamur Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Anamur bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Anamur antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Anamur bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Anamur antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Anamur antikacılar, Anamur antika eşyalar, Anamur eski eşyalar, Anamur antika şirketleri, Anamur antika firması, Anamur müzayede şirketi,Anamur el yazması alanlar, Anamur Kuran’ı kerim alanlar, Anamur hat yazı alanlar, Anamur obje alanlar, Anamur gümüş alanlar, Anamur turalı gümüş alanlar, Anamur karaf alanlar, vazo alanlar, Anamur jardinyer alanlar, Anamur resim alanlar, Anamur modern resim alanlar, Anamur aplik alanlar, Anamur bahü alanlar, Anamur bavul alanlar, Anamur çanak alanlar, Anamur çömlek alanlar, Anamur bakır alanlar, baston alanlar, Anamur biskiü alanlar, Anamur billur alanlar, Anamur cam alanlar, Anamur kristal alanlar, Anamur bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Anamur bandırma halısı alanlar, Anamur ceviz yemek odası alanlar, Anamur ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Anamur ceviz sandalye alanlar, Anamur cümbüş alanlar, Anamur constantin oble alanlar, Anamur cam obje alanlar, Anamur beykoz alanlar.

Anamur bohem alanlar, Anamur çeşmi bülbül alanlar, Anamur çeşme taşı alanlar, Anamur çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Anamur arnevu alanlar, art deko alanlar, Anamur deko alanlar, Anamur ayna alanlar, Anamur asma avize alanlar, Anamur aznavur gümüş alanlar, Anamur aznavur alanlar, Anamur bafon alanlar, Anamur ayvazozki alanlar, Anamur dolap alanlar, Anamur divit alanlar, Anamur biblo alanlar, Anamur dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Anamur daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Anamur dekopaj işi alanlar, Anamur dual alanlar, Anamur dual pikap alanlar.

Anamur dümen alanlar, Anamur gemici dümeni alanlar, Anamur gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Anamur derbent halı alanlar, Anamur eviye alanlar, Anamur ev halısı alanlar, Anamur elbiselik alanlar, Anamur elbise alanlar, Anamur paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Anamur el işi alanlar, Anamur el işi halı alanlar, Anamur el işi alanlar, Anamur el işi kilim alanlar, Anamur çan alanlar, Anamur kilise çanı alanlar, Anamur gemici çanı alanlar, Anamur çarık alanlar, Anamur Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Anamur ferforje alanlar, Anamur fistan alanlar, Anamur Osmanlı fistan alanlar, Anamur portmanto alanlar, Anamur eski saat alanlar, Anamur frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Anamur bronz heykel alanlar, Anamur bronz sütün alanlar, Anamur bronz avize alanlar, Anamur bronz vazo alanlar, Anamur bronz kutu alanlar, Anamur bronz el işi alanlar.

Anamur halı alanlar, Anamur lamba alanlar, resim alanlar, Anamur parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Anamur insan biblosu alanlar, Anamur oryantel biblo alanlar, Anamur kuş biblosu alanlar, Anamur havlu alanlar, Anamur mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Anamur turkısh antika alanlar, Anamur Osmanlı eşyalar alanlar, Anamur İstanbul resimleri alanlar, Anamur altın varak sehpa alanlar, Anamur altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Anamur afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Anamur bronz fener alanlar, Anamur bünyen alanlar, Anamur develi halı alanlar, Anamur dürbün alanlar, Anamur teleskop alanlar, Anamur sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Anamur çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Anamur flama alanlar, Anamur alem alanlar, Anamur arabesk alanlar.

fincan alanlar, Anamur eski fincan alanlar, Anamur cam altı alanlar, Anamur şamdan alanlar, Anamur oryantel heykel alanlar, Anamur gümüşlük alanlar, Anamur hat yazı alanlar, Anamur teship alanlar, hokka alanlar, Anamur tophane alanlar, Anamur goblen alanlar, Anamur çin eski eşyalar alanlar, Anamur Çanakkale alanlar, Anamur Çanakkale vazo alanlar, Anamur fil dişi heykel alanlar, Anamur fil dişi baston alanlar, Anamur fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Anamur fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Anamur duvar saati alanlar, Anamur bez alanlar, buda heykel alanlar, Anamur hamedan halı alanlar, Anamur kılıç alanlar, Anamur antika kılıç alanlar.

Anamur antika araba alanlar, Anamur antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Anamur antika eşyalar alanlar, Anamur kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Anamur antika foto alanlar, Anamur kehribar alanlar, Anamur kehribar tesbih alanlar, Anamur Kütahya alanlar, kınık alanlar, Anamur seramik eşya alanlar, Anamur kilit alanlar, Anamur anahtar alanlar, Anamur antika anahtar alanlar, Anamur antika kilit alanlar, Anamur josefin alanlar, kaşpo alanlar, Anamur antika silah alanlar, Anamur antika rahle alanlar, rahle alanlar, Anamur lambader alanlar, Anamur minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Anamur komidin alanlar, Anamur kara kalem resim alanlar, Anamur blue black alanlar, Anamur mask alanlar, eski mask alanlar, Anamur aşurelik alanlar.

Anamur saleplik alanlar, bozalık alanlar, Anamur antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Anamur gramofon alanlar, Anamur mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Anamur güdüm alanlar, Anamur tekke işi alanlar, Anamur İznik alanlar, Anamur pusula alanlar, Anamur gemi pusulası alanlar, Anamur periyor saat alanlar, Anamur mangal alanlar, Anamur eski mangal alanlar, Anamur Şam işi alanlar, Anamur Süleymaniye işi alanlar, Anamur takunya alanlar, Anamur gümüş takunya alanlar, Anamur Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Anamur seccade alanlar, Anamur eski seccade alanlar, Anamur Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Anamur tablo alanlar.

Anamur antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Anamur abajur alanlar, Anamur sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Anamur antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Anamur madalya alanlar, Anamur eşya alanlar, Anamur ferman alanlar, Anamur berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Anamur jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Anamur bahça alanlar, Anamur Osmanlı bohça alanlar, Anamur bindallı alanlar, kaftan alanlar, Anamur ampir alanlar, Anamur chrıstofle alanlar, Anamur ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Anamur şamdan alanlar, Anamur çanta alanlar, Anamur van işi savat alanlar, Anamur tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Anamur Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Anamur hokka alanlar, Anamur fransız mine alanlar, Anamur teşhir vitrini alanlar, Anamur buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Anamur keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Anamur kandil alanlar, Anamur ebru alanlar, Anamur mustafa düzgünman alanlar, Anamur zigon alanlar, Anamur zemzemlik alanlar, Anamur mücevher kutusu alanlar, Anamur dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Anamur sürahi alanlar, Anamur Osmanlı sürahi alanlar, Anamur antik mercan alanlar, Anamur makta alanlar, teslim taşı alanlar, Anamur antik sedef alanlar, Anamur minyatür alanlar, Anamur kabe örtüsü alanlar, Anamur gülebdan alanlar, Anamur mineli dürbün alanlar, Anamur sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Anamur şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Anamur lali gue alanlar, Anamur gece sürahisi alanlar, Anamur meissen alanlar, Anamur satsuma alanlar, Anamur hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Anamur macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Anamur constantine alanlar, Anamur anonim alanlar, Anamur leyla gamsız alanlar, Anamur ibrahim safi alanlar, Anamur bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Anamur herend alanlar, Anamur nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Anamur osmanlıca alanlar, Anamur kitap alanlar, Anamur kalle alanlar, ali kartal alanlar, Anamur haydar besim aydar alanlar, Anamur orhan peker alanlar, Anamur sıtkı olçar alanlar, Anamur Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Anamur edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Anamur rus gümüşü alanlar, Anamur minyatür alanlar, Anamur viyana heykel alanlar, Anamur oryantal heykel alanlar, Anamur f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Anamur merasim kılıcı alanlar.

Anamur ahşap hilye alanlar, Anamur hereke halı alanlar, kuka alanlar, Anamur tesbih alanlar, Anamur seyahat saati alanlar, Anamur gravür alanlar, Anamur degü alanlar, radio antika alanlar, Anamur opalin alanlar, Anamur radyo alanlar, Anamur kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Anamur laledan alanlar, Anamur karaf alanlar, Anamur çerezlik alanlar, Anamur sahleplik alanlar, Anamur tutya alanlar, Anamur likör takımı alanlar, Anamur mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Anamur zarf alanlar, Anamur nargile alanlar, Anamur gülabdan alanlar, Anamur ferman alanlar, Anamur berat alanlar.

Anamur hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Anamur şifa tası alanlar, Anamur hokka takımı alanlar, Anamur mangal alanlar, Anamur barutluk alanlar, Anamur tombak alanlar, Anamur saray işi alanlar, Anamur ağızlık alanlar, kemer alanlar, Anamur hançer alanlar, Anamur kılıç alanlar, Anamur mühürler alanlar, Anamur mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Anamur Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Anamur seccade alanlar, Anamur sırmalı örtüler alanlar, Anamur antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.