Selçuk antikacılar, Selçuk antika alanlar, Selçuk antika eşya alanlar, Selçuk antika eşyalar, Selçuk eski alım satım, Selçuk antika koleksiyoncuları, Selçuk antika eşya alıcıları, Selçuk antika şirketleri, Selçuk antika firması, Selçuk antika şirketi, Selçuk antika firmaları, Selçuk antika eşya şirketleri, Selçuk antika eşya firması, Selçuk antika eşya şirketi, Selçuk antika eşya firmaları, Selçuk müzayede şirketi, Selçuk eski alanlar, Selçuk eski eşya alanlar, Selçuk antika alan yerler, Selçuk antika eşya alan yerler, Selçuk eski alan yerler, Selçuk eski eşya alan yerler, Selçuk antika pazarı, Selçuk antika alım satım, Selçuk antika alıcıları, Selçuk antika satıcıları, Selçuk antika eşya satıcıları, Selçuk eski eşya alıcıları, Selçuk eski eşya satıcıları, Selçuk antika fiyatları, Selçuk antika eşya fiyatları, Selçuk eski fiyatları, Selçuk eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Selçuk Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Selçuk antika eşya alanlar ve Selçuk antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Selçuk antika eşya şirketimiz, Selçuk antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Selçuk Antika Alanlar

Selçuk antika alanlar ve Selçuk antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Selçuk antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Selçuk antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Selçuk Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Selçuk antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Selçuk

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Selçuk antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Selçuk antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Selçuk Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Selçuk antika eşya alanlar ve Selçuk antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Selçuk antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Selçuk antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Selçuk Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Selçuk antika eşya alanların tercih ettiği, Selçuk bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Selçuk antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Selçuk antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Selçuk antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Selçuk Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Selçuk eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Selçuk eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Selçuk eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Selçuk eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Selçuk eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Selçuk Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Selçuk bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Selçuk antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Selçuk bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Selçuk antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Selçuk antikacılar, Selçuk antika eşyalar, Selçuk eski eşyalar, Selçuk antika şirketleri, Selçuk antika firması, Selçuk müzayede şirketi,Selçuk el yazması alanlar, Selçuk Kuran’ı kerim alanlar, Selçuk hat yazı alanlar, Selçuk obje alanlar, Selçuk gümüş alanlar, Selçuk turalı gümüş alanlar, Selçuk karaf alanlar, vazo alanlar, Selçuk jardinyer alanlar, Selçuk resim alanlar, Selçuk modern resim alanlar, Selçuk aplik alanlar, Selçuk bahü alanlar, Selçuk bavul alanlar, Selçuk çanak alanlar, Selçuk çömlek alanlar, Selçuk bakır alanlar, baston alanlar, Selçuk biskiü alanlar, Selçuk billur alanlar, Selçuk cam alanlar, Selçuk kristal alanlar, Selçuk bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Selçuk bandırma halısı alanlar, Selçuk ceviz yemek odası alanlar, Selçuk ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Selçuk ceviz sandalye alanlar, Selçuk cümbüş alanlar, Selçuk constantin oble alanlar, Selçuk cam obje alanlar, Selçuk beykoz alanlar.

Selçuk bohem alanlar, Selçuk çeşmi bülbül alanlar, Selçuk çeşme taşı alanlar, Selçuk çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Selçuk arnevu alanlar, art deko alanlar, Selçuk deko alanlar, Selçuk ayna alanlar, Selçuk asma avize alanlar, Selçuk aznavur gümüş alanlar, Selçuk aznavur alanlar, Selçuk bafon alanlar, Selçuk ayvazozki alanlar, Selçuk dolap alanlar, Selçuk divit alanlar, Selçuk biblo alanlar, Selçuk dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Selçuk daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Selçuk dekopaj işi alanlar, Selçuk dual alanlar, Selçuk dual pikap alanlar.

Selçuk dümen alanlar, Selçuk gemici dümeni alanlar, Selçuk gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Selçuk derbent halı alanlar, Selçuk eviye alanlar, Selçuk ev halısı alanlar, Selçuk elbiselik alanlar, Selçuk elbise alanlar, Selçuk paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Selçuk el işi alanlar, Selçuk el işi halı alanlar, Selçuk el işi alanlar, Selçuk el işi kilim alanlar, Selçuk çan alanlar, Selçuk kilise çanı alanlar, Selçuk gemici çanı alanlar, Selçuk çarık alanlar, Selçuk Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Selçuk ferforje alanlar, Selçuk fistan alanlar, Selçuk Osmanlı fistan alanlar, Selçuk portmanto alanlar, Selçuk eski saat alanlar, Selçuk frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Selçuk bronz heykel alanlar, Selçuk bronz sütün alanlar, Selçuk bronz avize alanlar, Selçuk bronz vazo alanlar, Selçuk bronz kutu alanlar, Selçuk bronz el işi alanlar.

Selçuk halı alanlar, Selçuk lamba alanlar, resim alanlar, Selçuk parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Selçuk insan biblosu alanlar, Selçuk oryantel biblo alanlar, Selçuk kuş biblosu alanlar, Selçuk havlu alanlar, Selçuk mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Selçuk turkısh antika alanlar, Selçuk Osmanlı eşyalar alanlar, Selçuk İstanbul resimleri alanlar, Selçuk altın varak sehpa alanlar, Selçuk altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Selçuk afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Selçuk bronz fener alanlar, Selçuk bünyen alanlar, Selçuk develi halı alanlar, Selçuk dürbün alanlar, Selçuk teleskop alanlar, Selçuk sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Selçuk çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Selçuk flama alanlar, Selçuk alem alanlar, Selçuk arabesk alanlar.

fincan alanlar, Selçuk eski fincan alanlar, Selçuk cam altı alanlar, Selçuk şamdan alanlar, Selçuk oryantel heykel alanlar, Selçuk gümüşlük alanlar, Selçuk hat yazı alanlar, Selçuk teship alanlar, hokka alanlar, Selçuk tophane alanlar, Selçuk goblen alanlar, Selçuk çin eski eşyalar alanlar, Selçuk Çanakkale alanlar, Selçuk Çanakkale vazo alanlar, Selçuk fil dişi heykel alanlar, Selçuk fil dişi baston alanlar, Selçuk fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Selçuk fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Selçuk duvar saati alanlar, Selçuk bez alanlar, buda heykel alanlar, Selçuk hamedan halı alanlar, Selçuk kılıç alanlar, Selçuk antika kılıç alanlar.

Selçuk antika araba alanlar, Selçuk antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Selçuk antika eşyalar alanlar, Selçuk kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Selçuk antika foto alanlar, Selçuk kehribar alanlar, Selçuk kehribar tesbih alanlar, Selçuk Kütahya alanlar, kınık alanlar, Selçuk seramik eşya alanlar, Selçuk kilit alanlar, Selçuk anahtar alanlar, Selçuk antika anahtar alanlar, Selçuk antika kilit alanlar, Selçuk josefin alanlar, kaşpo alanlar, Selçuk antika silah alanlar, Selçuk antika rahle alanlar, rahle alanlar, Selçuk lambader alanlar, Selçuk minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Selçuk komidin alanlar, Selçuk kara kalem resim alanlar, Selçuk blue black alanlar, Selçuk mask alanlar, eski mask alanlar, Selçuk aşurelik alanlar.

Selçuk saleplik alanlar, bozalık alanlar, Selçuk antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Selçuk gramofon alanlar, Selçuk mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Selçuk güdüm alanlar, Selçuk tekke işi alanlar, Selçuk İznik alanlar, Selçuk pusula alanlar, Selçuk gemi pusulası alanlar, Selçuk periyor saat alanlar, Selçuk mangal alanlar, Selçuk eski mangal alanlar, Selçuk Şam işi alanlar, Selçuk Süleymaniye işi alanlar, Selçuk takunya alanlar, Selçuk gümüş takunya alanlar, Selçuk Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Selçuk seccade alanlar, Selçuk eski seccade alanlar, Selçuk Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Selçuk tablo alanlar.

Selçuk antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Selçuk abajur alanlar, Selçuk sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Selçuk antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Selçuk madalya alanlar, Selçuk eşya alanlar, Selçuk ferman alanlar, Selçuk berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Selçuk jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Selçuk bahça alanlar, Selçuk Osmanlı bohça alanlar, Selçuk bindallı alanlar, kaftan alanlar, Selçuk ampir alanlar, Selçuk chrıstofle alanlar, Selçuk ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Selçuk şamdan alanlar, Selçuk çanta alanlar, Selçuk van işi savat alanlar, Selçuk tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Selçuk Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Selçuk hokka alanlar, Selçuk fransız mine alanlar, Selçuk teşhir vitrini alanlar, Selçuk buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Selçuk keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Selçuk kandil alanlar, Selçuk ebru alanlar, Selçuk mustafa düzgünman alanlar, Selçuk zigon alanlar, Selçuk zemzemlik alanlar, Selçuk mücevher kutusu alanlar, Selçuk dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Selçuk sürahi alanlar, Selçuk Osmanlı sürahi alanlar, Selçuk antik mercan alanlar, Selçuk makta alanlar, teslim taşı alanlar, Selçuk antik sedef alanlar, Selçuk minyatür alanlar, Selçuk kabe örtüsü alanlar, Selçuk gülebdan alanlar, Selçuk mineli dürbün alanlar, Selçuk sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Selçuk şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Selçuk lali gue alanlar, Selçuk gece sürahisi alanlar, Selçuk meissen alanlar, Selçuk satsuma alanlar, Selçuk hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Selçuk macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Selçuk constantine alanlar, Selçuk anonim alanlar, Selçuk leyla gamsız alanlar, Selçuk ibrahim safi alanlar, Selçuk bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Selçuk herend alanlar, Selçuk nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Selçuk osmanlıca alanlar, Selçuk kitap alanlar, Selçuk kalle alanlar, ali kartal alanlar, Selçuk haydar besim aydar alanlar, Selçuk orhan peker alanlar, Selçuk sıtkı olçar alanlar, Selçuk Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Selçuk edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Selçuk rus gümüşü alanlar, Selçuk minyatür alanlar, Selçuk viyana heykel alanlar, Selçuk oryantal heykel alanlar, Selçuk f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Selçuk merasim kılıcı alanlar.

Selçuk ahşap hilye alanlar, Selçuk hereke halı alanlar, kuka alanlar, Selçuk tesbih alanlar, Selçuk seyahat saati alanlar, Selçuk gravür alanlar, Selçuk degü alanlar, radio antika alanlar, Selçuk opalin alanlar, Selçuk radyo alanlar, Selçuk kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Selçuk laledan alanlar, Selçuk karaf alanlar, Selçuk çerezlik alanlar, Selçuk sahleplik alanlar, Selçuk tutya alanlar, Selçuk likör takımı alanlar, Selçuk mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Selçuk zarf alanlar, Selçuk nargile alanlar, Selçuk gülabdan alanlar, Selçuk ferman alanlar, Selçuk berat alanlar.

Selçuk hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Selçuk şifa tası alanlar, Selçuk hokka takımı alanlar, Selçuk mangal alanlar, Selçuk barutluk alanlar, Selçuk tombak alanlar, Selçuk saray işi alanlar, Selçuk ağızlık alanlar, kemer alanlar, Selçuk hançer alanlar, Selçuk kılıç alanlar, Selçuk mühürler alanlar, Selçuk mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Selçuk Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Selçuk seccade alanlar, Selçuk sırmalı örtüler alanlar, Selçuk antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.