Kiraz antikacılar, Kiraz antika alanlar, Kiraz antika eşya alanlar, Kiraz antika eşyalar, Kiraz eski alım satım, Kiraz antika koleksiyoncuları, Kiraz antika eşya alıcıları, Kiraz antika şirketleri, Kiraz antika firması, Kiraz antika şirketi, Kiraz antika firmaları, Kiraz antika eşya şirketleri, Kiraz antika eşya firması, Kiraz antika eşya şirketi, Kiraz antika eşya firmaları, Kiraz müzayede şirketi, Kiraz eski alanlar, Kiraz eski eşya alanlar, Kiraz antika alan yerler, Kiraz antika eşya alan yerler, Kiraz eski alan yerler, Kiraz eski eşya alan yerler, Kiraz antika pazarı, Kiraz antika alım satım, Kiraz antika alıcıları, Kiraz antika satıcıları, Kiraz antika eşya satıcıları, Kiraz eski eşya alıcıları, Kiraz eski eşya satıcıları, Kiraz antika fiyatları, Kiraz antika eşya fiyatları, Kiraz eski fiyatları, Kiraz eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Kiraz Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kiraz antika eşya alanlar ve Kiraz antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kiraz antika eşya şirketimiz, Kiraz antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kiraz Antika Alanlar

Kiraz antika alanlar ve Kiraz antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kiraz antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kiraz antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kiraz Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kiraz antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kiraz

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kiraz antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kiraz antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kiraz Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kiraz antika eşya alanlar ve Kiraz antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kiraz antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kiraz antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kiraz Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kiraz antika eşya alanların tercih ettiği, Kiraz bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kiraz antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kiraz antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kiraz antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kiraz Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kiraz eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kiraz eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kiraz eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kiraz eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kiraz eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kiraz Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kiraz bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kiraz antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kiraz bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kiraz antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kiraz antikacılar, Kiraz antika eşyalar, Kiraz eski eşyalar, Kiraz antika şirketleri, Kiraz antika firması, Kiraz müzayede şirketi,Kiraz el yazması alanlar, Kiraz Kuran’ı kerim alanlar, Kiraz hat yazı alanlar, Kiraz obje alanlar, Kiraz gümüş alanlar, Kiraz turalı gümüş alanlar, Kiraz karaf alanlar, vazo alanlar, Kiraz jardinyer alanlar, Kiraz resim alanlar, Kiraz modern resim alanlar, Kiraz aplik alanlar, Kiraz bahü alanlar, Kiraz bavul alanlar, Kiraz çanak alanlar, Kiraz çömlek alanlar, Kiraz bakır alanlar, baston alanlar, Kiraz biskiü alanlar, Kiraz billur alanlar, Kiraz cam alanlar, Kiraz kristal alanlar, Kiraz bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kiraz bandırma halısı alanlar, Kiraz ceviz yemek odası alanlar, Kiraz ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kiraz ceviz sandalye alanlar, Kiraz cümbüş alanlar, Kiraz constantin oble alanlar, Kiraz cam obje alanlar, Kiraz beykoz alanlar.

Kiraz bohem alanlar, Kiraz çeşmi bülbül alanlar, Kiraz çeşme taşı alanlar, Kiraz çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kiraz arnevu alanlar, art deko alanlar, Kiraz deko alanlar, Kiraz ayna alanlar, Kiraz asma avize alanlar, Kiraz aznavur gümüş alanlar, Kiraz aznavur alanlar, Kiraz bafon alanlar, Kiraz ayvazozki alanlar, Kiraz dolap alanlar, Kiraz divit alanlar, Kiraz biblo alanlar, Kiraz dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kiraz daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kiraz dekopaj işi alanlar, Kiraz dual alanlar, Kiraz dual pikap alanlar.

Kiraz dümen alanlar, Kiraz gemici dümeni alanlar, Kiraz gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kiraz derbent halı alanlar, Kiraz eviye alanlar, Kiraz ev halısı alanlar, Kiraz elbiselik alanlar, Kiraz elbise alanlar, Kiraz paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kiraz el işi alanlar, Kiraz el işi halı alanlar, Kiraz el işi alanlar, Kiraz el işi kilim alanlar, Kiraz çan alanlar, Kiraz kilise çanı alanlar, Kiraz gemici çanı alanlar, Kiraz çarık alanlar, Kiraz Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kiraz ferforje alanlar, Kiraz fistan alanlar, Kiraz Osmanlı fistan alanlar, Kiraz portmanto alanlar, Kiraz eski saat alanlar, Kiraz frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kiraz bronz heykel alanlar, Kiraz bronz sütün alanlar, Kiraz bronz avize alanlar, Kiraz bronz vazo alanlar, Kiraz bronz kutu alanlar, Kiraz bronz el işi alanlar.

Kiraz halı alanlar, Kiraz lamba alanlar, resim alanlar, Kiraz parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kiraz insan biblosu alanlar, Kiraz oryantel biblo alanlar, Kiraz kuş biblosu alanlar, Kiraz havlu alanlar, Kiraz mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kiraz turkısh antika alanlar, Kiraz Osmanlı eşyalar alanlar, Kiraz İstanbul resimleri alanlar, Kiraz altın varak sehpa alanlar, Kiraz altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kiraz afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kiraz bronz fener alanlar, Kiraz bünyen alanlar, Kiraz develi halı alanlar, Kiraz dürbün alanlar, Kiraz teleskop alanlar, Kiraz sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kiraz çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kiraz flama alanlar, Kiraz alem alanlar, Kiraz arabesk alanlar.

fincan alanlar, Kiraz eski fincan alanlar, Kiraz cam altı alanlar, Kiraz şamdan alanlar, Kiraz oryantel heykel alanlar, Kiraz gümüşlük alanlar, Kiraz hat yazı alanlar, Kiraz teship alanlar, hokka alanlar, Kiraz tophane alanlar, Kiraz goblen alanlar, Kiraz çin eski eşyalar alanlar, Kiraz Çanakkale alanlar, Kiraz Çanakkale vazo alanlar, Kiraz fil dişi heykel alanlar, Kiraz fil dişi baston alanlar, Kiraz fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kiraz fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kiraz duvar saati alanlar, Kiraz bez alanlar, buda heykel alanlar, Kiraz hamedan halı alanlar, Kiraz kılıç alanlar, Kiraz antika kılıç alanlar.

Kiraz antika araba alanlar, Kiraz antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kiraz antika eşyalar alanlar, Kiraz kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kiraz antika foto alanlar, Kiraz kehribar alanlar, Kiraz kehribar tesbih alanlar, Kiraz Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kiraz seramik eşya alanlar, Kiraz kilit alanlar, Kiraz anahtar alanlar, Kiraz antika anahtar alanlar, Kiraz antika kilit alanlar, Kiraz josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kiraz antika silah alanlar, Kiraz antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kiraz lambader alanlar, Kiraz minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kiraz komidin alanlar, Kiraz kara kalem resim alanlar, Kiraz blue black alanlar, Kiraz mask alanlar, eski mask alanlar, Kiraz aşurelik alanlar.

Kiraz saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kiraz antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kiraz gramofon alanlar, Kiraz mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kiraz güdüm alanlar, Kiraz tekke işi alanlar, Kiraz İznik alanlar, Kiraz pusula alanlar, Kiraz gemi pusulası alanlar, Kiraz periyor saat alanlar, Kiraz mangal alanlar, Kiraz eski mangal alanlar, Kiraz Şam işi alanlar, Kiraz Süleymaniye işi alanlar, Kiraz takunya alanlar, Kiraz gümüş takunya alanlar, Kiraz Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kiraz seccade alanlar, Kiraz eski seccade alanlar, Kiraz Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kiraz tablo alanlar.

Kiraz antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kiraz abajur alanlar, Kiraz sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kiraz antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kiraz madalya alanlar, Kiraz eşya alanlar, Kiraz ferman alanlar, Kiraz berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kiraz jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kiraz bahça alanlar, Kiraz Osmanlı bohça alanlar, Kiraz bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kiraz ampir alanlar, Kiraz chrıstofle alanlar, Kiraz ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kiraz şamdan alanlar, Kiraz çanta alanlar, Kiraz van işi savat alanlar, Kiraz tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kiraz Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kiraz hokka alanlar, Kiraz fransız mine alanlar, Kiraz teşhir vitrini alanlar, Kiraz buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kiraz keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kiraz kandil alanlar, Kiraz ebru alanlar, Kiraz mustafa düzgünman alanlar, Kiraz zigon alanlar, Kiraz zemzemlik alanlar, Kiraz mücevher kutusu alanlar, Kiraz dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kiraz sürahi alanlar, Kiraz Osmanlı sürahi alanlar, Kiraz antik mercan alanlar, Kiraz makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kiraz antik sedef alanlar, Kiraz minyatür alanlar, Kiraz kabe örtüsü alanlar, Kiraz gülebdan alanlar, Kiraz mineli dürbün alanlar, Kiraz sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kiraz şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kiraz lali gue alanlar, Kiraz gece sürahisi alanlar, Kiraz meissen alanlar, Kiraz satsuma alanlar, Kiraz hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kiraz macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kiraz constantine alanlar, Kiraz anonim alanlar, Kiraz leyla gamsız alanlar, Kiraz ibrahim safi alanlar, Kiraz bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kiraz herend alanlar, Kiraz nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kiraz osmanlıca alanlar, Kiraz kitap alanlar, Kiraz kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kiraz haydar besim aydar alanlar, Kiraz orhan peker alanlar, Kiraz sıtkı olçar alanlar, Kiraz Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kiraz edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kiraz rus gümüşü alanlar, Kiraz minyatür alanlar, Kiraz viyana heykel alanlar, Kiraz oryantal heykel alanlar, Kiraz f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kiraz merasim kılıcı alanlar.

Kiraz ahşap hilye alanlar, Kiraz hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kiraz tesbih alanlar, Kiraz seyahat saati alanlar, Kiraz gravür alanlar, Kiraz degü alanlar, radio antika alanlar, Kiraz opalin alanlar, Kiraz radyo alanlar, Kiraz kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kiraz laledan alanlar, Kiraz karaf alanlar, Kiraz çerezlik alanlar, Kiraz sahleplik alanlar, Kiraz tutya alanlar, Kiraz likör takımı alanlar, Kiraz mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kiraz zarf alanlar, Kiraz nargile alanlar, Kiraz gülabdan alanlar, Kiraz ferman alanlar, Kiraz berat alanlar.

Kiraz hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kiraz şifa tası alanlar, Kiraz hokka takımı alanlar, Kiraz mangal alanlar, Kiraz barutluk alanlar, Kiraz tombak alanlar, Kiraz saray işi alanlar, Kiraz ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kiraz hançer alanlar, Kiraz kılıç alanlar, Kiraz mühürler alanlar, Kiraz mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kiraz Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kiraz seccade alanlar, Kiraz sırmalı örtüler alanlar, Kiraz antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.