Karaburun antikacılar, Karaburun antika alanlar, Karaburun antika eşya alanlar, Karaburun antika eşyalar, Karaburun eski alım satım, Karaburun antika koleksiyoncuları, Karaburun antika eşya alıcıları, Karaburun antika şirketleri, Karaburun antika firması, Karaburun antika şirketi, Karaburun antika firmaları, Karaburun antika eşya şirketleri, Karaburun antika eşya firması, Karaburun antika eşya şirketi, Karaburun antika eşya firmaları, Karaburun müzayede şirketi, Karaburun eski alanlar, Karaburun eski eşya alanlar, Karaburun antika alan yerler, Karaburun antika eşya alan yerler, Karaburun eski alan yerler, Karaburun eski eşya alan yerler, Karaburun antika pazarı, Karaburun antika alım satım, Karaburun antika alıcıları, Karaburun antika satıcıları, Karaburun antika eşya satıcıları, Karaburun eski eşya alıcıları, Karaburun eski eşya satıcıları, Karaburun antika fiyatları, Karaburun antika eşya fiyatları, Karaburun eski fiyatları, Karaburun eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Karaburun Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Karaburun antika eşya alanlar ve Karaburun antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Karaburun antika eşya şirketimiz, Karaburun antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Karaburun Antika Alanlar

Karaburun antika alanlar ve Karaburun antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Karaburun antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Karaburun antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Karaburun Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Karaburun antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Karaburun

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Karaburun antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Karaburun antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Karaburun Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Karaburun antika eşya alanlar ve Karaburun antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Karaburun antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Karaburun antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Karaburun Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Karaburun antika eşya alanların tercih ettiği, Karaburun bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Karaburun antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Karaburun antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Karaburun antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Karaburun Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Karaburun eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Karaburun eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Karaburun eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Karaburun eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Karaburun eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Karaburun Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Karaburun bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Karaburun antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Karaburun bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Karaburun antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Karaburun antikacılar, Karaburun antika eşyalar, Karaburun eski eşyalar, Karaburun antika şirketleri, Karaburun antika firması, Karaburun müzayede şirketi,Karaburun el yazması alanlar, Karaburun Kuran’ı kerim alanlar, Karaburun hat yazı alanlar, Karaburun obje alanlar, Karaburun gümüş alanlar, Karaburun turalı gümüş alanlar, Karaburun karaf alanlar, vazo alanlar, Karaburun jardinyer alanlar, Karaburun resim alanlar, Karaburun modern resim alanlar, Karaburun aplik alanlar, Karaburun bahü alanlar, Karaburun bavul alanlar, Karaburun çanak alanlar, Karaburun çömlek alanlar, Karaburun bakır alanlar, baston alanlar, Karaburun biskiü alanlar, Karaburun billur alanlar, Karaburun cam alanlar, Karaburun kristal alanlar, Karaburun bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Karaburun bandırma halısı alanlar, Karaburun ceviz yemek odası alanlar, Karaburun ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Karaburun ceviz sandalye alanlar, Karaburun cümbüş alanlar, Karaburun constantin oble alanlar, Karaburun cam obje alanlar, Karaburun beykoz alanlar.

Karaburun bohem alanlar, Karaburun çeşmi bülbül alanlar, Karaburun çeşme taşı alanlar, Karaburun çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Karaburun arnevu alanlar, art deko alanlar, Karaburun deko alanlar, Karaburun ayna alanlar, Karaburun asma avize alanlar, Karaburun aznavur gümüş alanlar, Karaburun aznavur alanlar, Karaburun bafon alanlar, Karaburun ayvazozki alanlar, Karaburun dolap alanlar, Karaburun divit alanlar, Karaburun biblo alanlar, Karaburun dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Karaburun daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Karaburun dekopaj işi alanlar, Karaburun dual alanlar, Karaburun dual pikap alanlar.

Karaburun dümen alanlar, Karaburun gemici dümeni alanlar, Karaburun gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Karaburun derbent halı alanlar, Karaburun eviye alanlar, Karaburun ev halısı alanlar, Karaburun elbiselik alanlar, Karaburun elbise alanlar, Karaburun paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Karaburun el işi alanlar, Karaburun el işi halı alanlar, Karaburun el işi alanlar, Karaburun el işi kilim alanlar, Karaburun çan alanlar, Karaburun kilise çanı alanlar, Karaburun gemici çanı alanlar, Karaburun çarık alanlar, Karaburun Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Karaburun ferforje alanlar, Karaburun fistan alanlar, Karaburun Osmanlı fistan alanlar, Karaburun portmanto alanlar, Karaburun eski saat alanlar, Karaburun frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Karaburun bronz heykel alanlar, Karaburun bronz sütün alanlar, Karaburun bronz avize alanlar, Karaburun bronz vazo alanlar, Karaburun bronz kutu alanlar, Karaburun bronz el işi alanlar.

Karaburun halı alanlar, Karaburun lamba alanlar, resim alanlar, Karaburun parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Karaburun insan biblosu alanlar, Karaburun oryantel biblo alanlar, Karaburun kuş biblosu alanlar, Karaburun havlu alanlar, Karaburun mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Karaburun turkısh antika alanlar, Karaburun Osmanlı eşyalar alanlar, Karaburun İstanbul resimleri alanlar, Karaburun altın varak sehpa alanlar, Karaburun altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Karaburun afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Karaburun bronz fener alanlar, Karaburun bünyen alanlar, Karaburun develi halı alanlar, Karaburun dürbün alanlar, Karaburun teleskop alanlar, Karaburun sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Karaburun çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Karaburun flama alanlar, Karaburun alem alanlar, Karaburun arabesk alanlar.

fincan alanlar, Karaburun eski fincan alanlar, Karaburun cam altı alanlar, Karaburun şamdan alanlar, Karaburun oryantel heykel alanlar, Karaburun gümüşlük alanlar, Karaburun hat yazı alanlar, Karaburun teship alanlar, hokka alanlar, Karaburun tophane alanlar, Karaburun goblen alanlar, Karaburun çin eski eşyalar alanlar, Karaburun Çanakkale alanlar, Karaburun Çanakkale vazo alanlar, Karaburun fil dişi heykel alanlar, Karaburun fil dişi baston alanlar, Karaburun fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Karaburun fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Karaburun duvar saati alanlar, Karaburun bez alanlar, buda heykel alanlar, Karaburun hamedan halı alanlar, Karaburun kılıç alanlar, Karaburun antika kılıç alanlar.

Karaburun antika araba alanlar, Karaburun antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Karaburun antika eşyalar alanlar, Karaburun kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Karaburun antika foto alanlar, Karaburun kehribar alanlar, Karaburun kehribar tesbih alanlar, Karaburun Kütahya alanlar, kınık alanlar, Karaburun seramik eşya alanlar, Karaburun kilit alanlar, Karaburun anahtar alanlar, Karaburun antika anahtar alanlar, Karaburun antika kilit alanlar, Karaburun josefin alanlar, kaşpo alanlar, Karaburun antika silah alanlar, Karaburun antika rahle alanlar, rahle alanlar, Karaburun lambader alanlar, Karaburun minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Karaburun komidin alanlar, Karaburun kara kalem resim alanlar, Karaburun blue black alanlar, Karaburun mask alanlar, eski mask alanlar, Karaburun aşurelik alanlar.

Karaburun saleplik alanlar, bozalık alanlar, Karaburun antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Karaburun gramofon alanlar, Karaburun mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Karaburun güdüm alanlar, Karaburun tekke işi alanlar, Karaburun İznik alanlar, Karaburun pusula alanlar, Karaburun gemi pusulası alanlar, Karaburun periyor saat alanlar, Karaburun mangal alanlar, Karaburun eski mangal alanlar, Karaburun Şam işi alanlar, Karaburun Süleymaniye işi alanlar, Karaburun takunya alanlar, Karaburun gümüş takunya alanlar, Karaburun Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Karaburun seccade alanlar, Karaburun eski seccade alanlar, Karaburun Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Karaburun tablo alanlar.

Karaburun antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Karaburun abajur alanlar, Karaburun sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Karaburun antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Karaburun madalya alanlar, Karaburun eşya alanlar, Karaburun ferman alanlar, Karaburun berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Karaburun jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Karaburun bahça alanlar, Karaburun Osmanlı bohça alanlar, Karaburun bindallı alanlar, kaftan alanlar, Karaburun ampir alanlar, Karaburun chrıstofle alanlar, Karaburun ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Karaburun şamdan alanlar, Karaburun çanta alanlar, Karaburun van işi savat alanlar, Karaburun tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Karaburun Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Karaburun hokka alanlar, Karaburun fransız mine alanlar, Karaburun teşhir vitrini alanlar, Karaburun buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Karaburun keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Karaburun kandil alanlar, Karaburun ebru alanlar, Karaburun mustafa düzgünman alanlar, Karaburun zigon alanlar, Karaburun zemzemlik alanlar, Karaburun mücevher kutusu alanlar, Karaburun dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Karaburun sürahi alanlar, Karaburun Osmanlı sürahi alanlar, Karaburun antik mercan alanlar, Karaburun makta alanlar, teslim taşı alanlar, Karaburun antik sedef alanlar, Karaburun minyatür alanlar, Karaburun kabe örtüsü alanlar, Karaburun gülebdan alanlar, Karaburun mineli dürbün alanlar, Karaburun sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Karaburun şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Karaburun lali gue alanlar, Karaburun gece sürahisi alanlar, Karaburun meissen alanlar, Karaburun satsuma alanlar, Karaburun hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Karaburun macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Karaburun constantine alanlar, Karaburun anonim alanlar, Karaburun leyla gamsız alanlar, Karaburun ibrahim safi alanlar, Karaburun bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Karaburun herend alanlar, Karaburun nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Karaburun osmanlıca alanlar, Karaburun kitap alanlar, Karaburun kalle alanlar, ali kartal alanlar, Karaburun haydar besim aydar alanlar, Karaburun orhan peker alanlar, Karaburun sıtkı olçar alanlar, Karaburun Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Karaburun edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Karaburun rus gümüşü alanlar, Karaburun minyatür alanlar, Karaburun viyana heykel alanlar, Karaburun oryantal heykel alanlar, Karaburun f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Karaburun merasim kılıcı alanlar.

Karaburun ahşap hilye alanlar, Karaburun hereke halı alanlar, kuka alanlar, Karaburun tesbih alanlar, Karaburun seyahat saati alanlar, Karaburun gravür alanlar, Karaburun degü alanlar, radio antika alanlar, Karaburun opalin alanlar, Karaburun radyo alanlar, Karaburun kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Karaburun laledan alanlar, Karaburun karaf alanlar, Karaburun çerezlik alanlar, Karaburun sahleplik alanlar, Karaburun tutya alanlar, Karaburun likör takımı alanlar, Karaburun mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Karaburun zarf alanlar, Karaburun nargile alanlar, Karaburun gülabdan alanlar, Karaburun ferman alanlar, Karaburun berat alanlar.

Karaburun hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Karaburun şifa tası alanlar, Karaburun hokka takımı alanlar, Karaburun mangal alanlar, Karaburun barutluk alanlar, Karaburun tombak alanlar, Karaburun saray işi alanlar, Karaburun ağızlık alanlar, kemer alanlar, Karaburun hançer alanlar, Karaburun kılıç alanlar, Karaburun mühürler alanlar, Karaburun mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Karaburun Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Karaburun seccade alanlar, Karaburun sırmalı örtüler alanlar, Karaburun antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.