Karabağlar antikacılar, Karabağlar antika alanlar, Karabağlar antika eşya alanlar, Karabağlar antika eşyalar, Karabağlar eski alım satım, Karabağlar antika koleksiyoncuları, Karabağlar antika eşya alıcıları, Karabağlar antika şirketleri, Karabağlar antika firması, Karabağlar antika şirketi, Karabağlar antika firmaları, Karabağlar antika eşya şirketleri, Karabağlar antika eşya firması, Karabağlar antika eşya şirketi, Karabağlar antika eşya firmaları, Karabağlar müzayede şirketi, Karabağlar eski alanlar, Karabağlar eski eşya alanlar, Karabağlar antika alan yerler, Karabağlar antika eşya alan yerler, Karabağlar eski alan yerler, Karabağlar eski eşya alan yerler, Karabağlar antika pazarı, Karabağlar antika alım satım, Karabağlar antika alıcıları, Karabağlar antika satıcıları, Karabağlar antika eşya satıcıları, Karabağlar eski eşya alıcıları, Karabağlar eski eşya satıcıları, Karabağlar antika fiyatları, Karabağlar antika eşya fiyatları, Karabağlar eski fiyatları, Karabağlar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Karabağlar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Karabağlar antika eşya alanlar ve Karabağlar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Karabağlar antika eşya şirketimiz, Karabağlar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Karabağlar Antika Alanlar

Karabağlar antika alanlar ve Karabağlar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Karabağlar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Karabağlar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Karabağlar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Karabağlar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Karabağlar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Karabağlar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Karabağlar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Karabağlar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Karabağlar antika eşya alanlar ve Karabağlar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Karabağlar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Karabağlar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Karabağlar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Karabağlar antika eşya alanların tercih ettiği, Karabağlar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Karabağlar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Karabağlar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Karabağlar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Karabağlar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Karabağlar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Karabağlar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Karabağlar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Karabağlar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Karabağlar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Karabağlar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Karabağlar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Karabağlar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Karabağlar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Karabağlar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Karabağlar antikacılar, Karabağlar antika eşyalar, Karabağlar eski eşyalar, Karabağlar antika şirketleri, Karabağlar antika firması, Karabağlar müzayede şirketi,Karabağlar el yazması alanlar, Karabağlar Kuran’ı kerim alanlar, Karabağlar hat yazı alanlar, Karabağlar obje alanlar, Karabağlar gümüş alanlar, Karabağlar turalı gümüş alanlar, Karabağlar karaf alanlar, vazo alanlar, Karabağlar jardinyer alanlar, Karabağlar resim alanlar, Karabağlar modern resim alanlar, Karabağlar aplik alanlar, Karabağlar bahü alanlar, Karabağlar bavul alanlar, Karabağlar çanak alanlar, Karabağlar çömlek alanlar, Karabağlar bakır alanlar, baston alanlar, Karabağlar biskiü alanlar, Karabağlar billur alanlar, Karabağlar cam alanlar, Karabağlar kristal alanlar, Karabağlar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Karabağlar bandırma halısı alanlar, Karabağlar ceviz yemek odası alanlar, Karabağlar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Karabağlar ceviz sandalye alanlar, Karabağlar cümbüş alanlar, Karabağlar constantin oble alanlar, Karabağlar cam obje alanlar, Karabağlar beykoz alanlar.

Karabağlar bohem alanlar, Karabağlar çeşmi bülbül alanlar, Karabağlar çeşme taşı alanlar, Karabağlar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Karabağlar arnevu alanlar, art deko alanlar, Karabağlar deko alanlar, Karabağlar ayna alanlar, Karabağlar asma avize alanlar, Karabağlar aznavur gümüş alanlar, Karabağlar aznavur alanlar, Karabağlar bafon alanlar, Karabağlar ayvazozki alanlar, Karabağlar dolap alanlar, Karabağlar divit alanlar, Karabağlar biblo alanlar, Karabağlar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Karabağlar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Karabağlar dekopaj işi alanlar, Karabağlar dual alanlar, Karabağlar dual pikap alanlar.

Karabağlar dümen alanlar, Karabağlar gemici dümeni alanlar, Karabağlar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Karabağlar derbent halı alanlar, Karabağlar eviye alanlar, Karabağlar ev halısı alanlar, Karabağlar elbiselik alanlar, Karabağlar elbise alanlar, Karabağlar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Karabağlar el işi alanlar, Karabağlar el işi halı alanlar, Karabağlar el işi alanlar, Karabağlar el işi kilim alanlar, Karabağlar çan alanlar, Karabağlar kilise çanı alanlar, Karabağlar gemici çanı alanlar, Karabağlar çarık alanlar, Karabağlar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Karabağlar ferforje alanlar, Karabağlar fistan alanlar, Karabağlar Osmanlı fistan alanlar, Karabağlar portmanto alanlar, Karabağlar eski saat alanlar, Karabağlar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Karabağlar bronz heykel alanlar, Karabağlar bronz sütün alanlar, Karabağlar bronz avize alanlar, Karabağlar bronz vazo alanlar, Karabağlar bronz kutu alanlar, Karabağlar bronz el işi alanlar.

Karabağlar halı alanlar, Karabağlar lamba alanlar, resim alanlar, Karabağlar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Karabağlar insan biblosu alanlar, Karabağlar oryantel biblo alanlar, Karabağlar kuş biblosu alanlar, Karabağlar havlu alanlar, Karabağlar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Karabağlar turkısh antika alanlar, Karabağlar Osmanlı eşyalar alanlar, Karabağlar İstanbul resimleri alanlar, Karabağlar altın varak sehpa alanlar, Karabağlar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Karabağlar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Karabağlar bronz fener alanlar, Karabağlar bünyen alanlar, Karabağlar develi halı alanlar, Karabağlar dürbün alanlar, Karabağlar teleskop alanlar, Karabağlar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Karabağlar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Karabağlar flama alanlar, Karabağlar alem alanlar, Karabağlar arabesk alanlar.

fincan alanlar, Karabağlar eski fincan alanlar, Karabağlar cam altı alanlar, Karabağlar şamdan alanlar, Karabağlar oryantel heykel alanlar, Karabağlar gümüşlük alanlar, Karabağlar hat yazı alanlar, Karabağlar teship alanlar, hokka alanlar, Karabağlar tophane alanlar, Karabağlar goblen alanlar, Karabağlar çin eski eşyalar alanlar, Karabağlar Çanakkale alanlar, Karabağlar Çanakkale vazo alanlar, Karabağlar fil dişi heykel alanlar, Karabağlar fil dişi baston alanlar, Karabağlar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Karabağlar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Karabağlar duvar saati alanlar, Karabağlar bez alanlar, buda heykel alanlar, Karabağlar hamedan halı alanlar, Karabağlar kılıç alanlar, Karabağlar antika kılıç alanlar.

Karabağlar antika araba alanlar, Karabağlar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Karabağlar antika eşyalar alanlar, Karabağlar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Karabağlar antika foto alanlar, Karabağlar kehribar alanlar, Karabağlar kehribar tesbih alanlar, Karabağlar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Karabağlar seramik eşya alanlar, Karabağlar kilit alanlar, Karabağlar anahtar alanlar, Karabağlar antika anahtar alanlar, Karabağlar antika kilit alanlar, Karabağlar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Karabağlar antika silah alanlar, Karabağlar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Karabağlar lambader alanlar, Karabağlar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Karabağlar komidin alanlar, Karabağlar kara kalem resim alanlar, Karabağlar blue black alanlar, Karabağlar mask alanlar, eski mask alanlar, Karabağlar aşurelik alanlar.

Karabağlar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Karabağlar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Karabağlar gramofon alanlar, Karabağlar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Karabağlar güdüm alanlar, Karabağlar tekke işi alanlar, Karabağlar İznik alanlar, Karabağlar pusula alanlar, Karabağlar gemi pusulası alanlar, Karabağlar periyor saat alanlar, Karabağlar mangal alanlar, Karabağlar eski mangal alanlar, Karabağlar Şam işi alanlar, Karabağlar Süleymaniye işi alanlar, Karabağlar takunya alanlar, Karabağlar gümüş takunya alanlar, Karabağlar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Karabağlar seccade alanlar, Karabağlar eski seccade alanlar, Karabağlar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Karabağlar tablo alanlar.

Karabağlar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Karabağlar abajur alanlar, Karabağlar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Karabağlar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Karabağlar madalya alanlar, Karabağlar eşya alanlar, Karabağlar ferman alanlar, Karabağlar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Karabağlar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Karabağlar bahça alanlar, Karabağlar Osmanlı bohça alanlar, Karabağlar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Karabağlar ampir alanlar, Karabağlar chrıstofle alanlar, Karabağlar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Karabağlar şamdan alanlar, Karabağlar çanta alanlar, Karabağlar van işi savat alanlar, Karabağlar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Karabağlar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Karabağlar hokka alanlar, Karabağlar fransız mine alanlar, Karabağlar teşhir vitrini alanlar, Karabağlar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Karabağlar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Karabağlar kandil alanlar, Karabağlar ebru alanlar, Karabağlar mustafa düzgünman alanlar, Karabağlar zigon alanlar, Karabağlar zemzemlik alanlar, Karabağlar mücevher kutusu alanlar, Karabağlar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Karabağlar sürahi alanlar, Karabağlar Osmanlı sürahi alanlar, Karabağlar antik mercan alanlar, Karabağlar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Karabağlar antik sedef alanlar, Karabağlar minyatür alanlar, Karabağlar kabe örtüsü alanlar, Karabağlar gülebdan alanlar, Karabağlar mineli dürbün alanlar, Karabağlar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Karabağlar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Karabağlar lali gue alanlar, Karabağlar gece sürahisi alanlar, Karabağlar meissen alanlar, Karabağlar satsuma alanlar, Karabağlar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Karabağlar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Karabağlar constantine alanlar, Karabağlar anonim alanlar, Karabağlar leyla gamsız alanlar, Karabağlar ibrahim safi alanlar, Karabağlar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Karabağlar herend alanlar, Karabağlar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Karabağlar osmanlıca alanlar, Karabağlar kitap alanlar, Karabağlar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Karabağlar haydar besim aydar alanlar, Karabağlar orhan peker alanlar, Karabağlar sıtkı olçar alanlar, Karabağlar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Karabağlar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Karabağlar rus gümüşü alanlar, Karabağlar minyatür alanlar, Karabağlar viyana heykel alanlar, Karabağlar oryantal heykel alanlar, Karabağlar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Karabağlar merasim kılıcı alanlar.

Karabağlar ahşap hilye alanlar, Karabağlar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Karabağlar tesbih alanlar, Karabağlar seyahat saati alanlar, Karabağlar gravür alanlar, Karabağlar degü alanlar, radio antika alanlar, Karabağlar opalin alanlar, Karabağlar radyo alanlar, Karabağlar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Karabağlar laledan alanlar, Karabağlar karaf alanlar, Karabağlar çerezlik alanlar, Karabağlar sahleplik alanlar, Karabağlar tutya alanlar, Karabağlar likör takımı alanlar, Karabağlar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Karabağlar zarf alanlar, Karabağlar nargile alanlar, Karabağlar gülabdan alanlar, Karabağlar ferman alanlar, Karabağlar berat alanlar.

Karabağlar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Karabağlar şifa tası alanlar, Karabağlar hokka takımı alanlar, Karabağlar mangal alanlar, Karabağlar barutluk alanlar, Karabağlar tombak alanlar, Karabağlar saray işi alanlar, Karabağlar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Karabağlar hançer alanlar, Karabağlar kılıç alanlar, Karabağlar mühürler alanlar, Karabağlar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Karabağlar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Karabağlar seccade alanlar, Karabağlar sırmalı örtüler alanlar, Karabağlar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.