Gaziemir antikacılar, Gaziemir antika alanlar, Gaziemir antika eşya alanlar, Gaziemir antika eşyalar, Gaziemir eski alım satım, Gaziemir antika koleksiyoncuları, Gaziemir antika eşya alıcıları, Gaziemir antika şirketleri, Gaziemir antika firması, Gaziemir antika şirketi, Gaziemir antika firmaları, Gaziemir antika eşya şirketleri, Gaziemir antika eşya firması, Gaziemir antika eşya şirketi, Gaziemir antika eşya firmaları, Gaziemir müzayede şirketi, Gaziemir eski alanlar, Gaziemir eski eşya alanlar, Gaziemir antika alan yerler, Gaziemir antika eşya alan yerler, Gaziemir eski alan yerler, Gaziemir eski eşya alan yerler, Gaziemir antika pazarı, Gaziemir antika alım satım, Gaziemir antika alıcıları, Gaziemir antika satıcıları, Gaziemir antika eşya satıcıları, Gaziemir eski eşya alıcıları, Gaziemir eski eşya satıcıları, Gaziemir antika fiyatları, Gaziemir antika eşya fiyatları, Gaziemir eski fiyatları, Gaziemir eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Gaziemir Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gaziemir antika eşya alanlar ve Gaziemir antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gaziemir antika eşya şirketimiz, Gaziemir antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gaziemir Antika Alanlar

Gaziemir antika alanlar ve Gaziemir antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gaziemir antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gaziemir antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gaziemir Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gaziemir antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gaziemir

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gaziemir antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gaziemir antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gaziemir Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gaziemir antika eşya alanlar ve Gaziemir antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gaziemir antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gaziemir antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gaziemir Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gaziemir antika eşya alanların tercih ettiği, Gaziemir bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gaziemir antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gaziemir antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gaziemir antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gaziemir Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gaziemir eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gaziemir eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gaziemir eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gaziemir eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gaziemir eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gaziemir Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gaziemir bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gaziemir antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gaziemir bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gaziemir antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gaziemir antikacılar, Gaziemir antika eşyalar, Gaziemir eski eşyalar, Gaziemir antika şirketleri, Gaziemir antika firması, Gaziemir müzayede şirketi,Gaziemir el yazması alanlar, Gaziemir Kuran’ı kerim alanlar, Gaziemir hat yazı alanlar, Gaziemir obje alanlar, Gaziemir gümüş alanlar, Gaziemir turalı gümüş alanlar, Gaziemir karaf alanlar, vazo alanlar, Gaziemir jardinyer alanlar, Gaziemir resim alanlar, Gaziemir modern resim alanlar, Gaziemir aplik alanlar, Gaziemir bahü alanlar, Gaziemir bavul alanlar, Gaziemir çanak alanlar, Gaziemir çömlek alanlar, Gaziemir bakır alanlar, baston alanlar, Gaziemir biskiü alanlar, Gaziemir billur alanlar, Gaziemir cam alanlar, Gaziemir kristal alanlar, Gaziemir bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gaziemir bandırma halısı alanlar, Gaziemir ceviz yemek odası alanlar, Gaziemir ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gaziemir ceviz sandalye alanlar, Gaziemir cümbüş alanlar, Gaziemir constantin oble alanlar, Gaziemir cam obje alanlar, Gaziemir beykoz alanlar.

Gaziemir bohem alanlar, Gaziemir çeşmi bülbül alanlar, Gaziemir çeşme taşı alanlar, Gaziemir çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gaziemir arnevu alanlar, art deko alanlar, Gaziemir deko alanlar, Gaziemir ayna alanlar, Gaziemir asma avize alanlar, Gaziemir aznavur gümüş alanlar, Gaziemir aznavur alanlar, Gaziemir bafon alanlar, Gaziemir ayvazozki alanlar, Gaziemir dolap alanlar, Gaziemir divit alanlar, Gaziemir biblo alanlar, Gaziemir dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gaziemir daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gaziemir dekopaj işi alanlar, Gaziemir dual alanlar, Gaziemir dual pikap alanlar.

Gaziemir dümen alanlar, Gaziemir gemici dümeni alanlar, Gaziemir gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gaziemir derbent halı alanlar, Gaziemir eviye alanlar, Gaziemir ev halısı alanlar, Gaziemir elbiselik alanlar, Gaziemir elbise alanlar, Gaziemir paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gaziemir el işi alanlar, Gaziemir el işi halı alanlar, Gaziemir el işi alanlar, Gaziemir el işi kilim alanlar, Gaziemir çan alanlar, Gaziemir kilise çanı alanlar, Gaziemir gemici çanı alanlar, Gaziemir çarık alanlar, Gaziemir Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gaziemir ferforje alanlar, Gaziemir fistan alanlar, Gaziemir Osmanlı fistan alanlar, Gaziemir portmanto alanlar, Gaziemir eski saat alanlar, Gaziemir frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gaziemir bronz heykel alanlar, Gaziemir bronz sütün alanlar, Gaziemir bronz avize alanlar, Gaziemir bronz vazo alanlar, Gaziemir bronz kutu alanlar, Gaziemir bronz el işi alanlar.

Gaziemir halı alanlar, Gaziemir lamba alanlar, resim alanlar, Gaziemir parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gaziemir insan biblosu alanlar, Gaziemir oryantel biblo alanlar, Gaziemir kuş biblosu alanlar, Gaziemir havlu alanlar, Gaziemir mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gaziemir turkısh antika alanlar, Gaziemir Osmanlı eşyalar alanlar, Gaziemir İstanbul resimleri alanlar, Gaziemir altın varak sehpa alanlar, Gaziemir altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gaziemir afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gaziemir bronz fener alanlar, Gaziemir bünyen alanlar, Gaziemir develi halı alanlar, Gaziemir dürbün alanlar, Gaziemir teleskop alanlar, Gaziemir sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gaziemir çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gaziemir flama alanlar, Gaziemir alem alanlar, Gaziemir arabesk alanlar.

fincan alanlar, Gaziemir eski fincan alanlar, Gaziemir cam altı alanlar, Gaziemir şamdan alanlar, Gaziemir oryantel heykel alanlar, Gaziemir gümüşlük alanlar, Gaziemir hat yazı alanlar, Gaziemir teship alanlar, hokka alanlar, Gaziemir tophane alanlar, Gaziemir goblen alanlar, Gaziemir çin eski eşyalar alanlar, Gaziemir Çanakkale alanlar, Gaziemir Çanakkale vazo alanlar, Gaziemir fil dişi heykel alanlar, Gaziemir fil dişi baston alanlar, Gaziemir fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gaziemir fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gaziemir duvar saati alanlar, Gaziemir bez alanlar, buda heykel alanlar, Gaziemir hamedan halı alanlar, Gaziemir kılıç alanlar, Gaziemir antika kılıç alanlar.

Gaziemir antika araba alanlar, Gaziemir antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gaziemir antika eşyalar alanlar, Gaziemir kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gaziemir antika foto alanlar, Gaziemir kehribar alanlar, Gaziemir kehribar tesbih alanlar, Gaziemir Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gaziemir seramik eşya alanlar, Gaziemir kilit alanlar, Gaziemir anahtar alanlar, Gaziemir antika anahtar alanlar, Gaziemir antika kilit alanlar, Gaziemir josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gaziemir antika silah alanlar, Gaziemir antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gaziemir lambader alanlar, Gaziemir minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gaziemir komidin alanlar, Gaziemir kara kalem resim alanlar, Gaziemir blue black alanlar, Gaziemir mask alanlar, eski mask alanlar, Gaziemir aşurelik alanlar.

Gaziemir saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gaziemir antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gaziemir gramofon alanlar, Gaziemir mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gaziemir güdüm alanlar, Gaziemir tekke işi alanlar, Gaziemir İznik alanlar, Gaziemir pusula alanlar, Gaziemir gemi pusulası alanlar, Gaziemir periyor saat alanlar, Gaziemir mangal alanlar, Gaziemir eski mangal alanlar, Gaziemir Şam işi alanlar, Gaziemir Süleymaniye işi alanlar, Gaziemir takunya alanlar, Gaziemir gümüş takunya alanlar, Gaziemir Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gaziemir seccade alanlar, Gaziemir eski seccade alanlar, Gaziemir Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gaziemir tablo alanlar.

Gaziemir antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gaziemir abajur alanlar, Gaziemir sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gaziemir antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gaziemir madalya alanlar, Gaziemir eşya alanlar, Gaziemir ferman alanlar, Gaziemir berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gaziemir jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gaziemir bahça alanlar, Gaziemir Osmanlı bohça alanlar, Gaziemir bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gaziemir ampir alanlar, Gaziemir chrıstofle alanlar, Gaziemir ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gaziemir şamdan alanlar, Gaziemir çanta alanlar, Gaziemir van işi savat alanlar, Gaziemir tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gaziemir Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gaziemir hokka alanlar, Gaziemir fransız mine alanlar, Gaziemir teşhir vitrini alanlar, Gaziemir buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gaziemir keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gaziemir kandil alanlar, Gaziemir ebru alanlar, Gaziemir mustafa düzgünman alanlar, Gaziemir zigon alanlar, Gaziemir zemzemlik alanlar, Gaziemir mücevher kutusu alanlar, Gaziemir dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gaziemir sürahi alanlar, Gaziemir Osmanlı sürahi alanlar, Gaziemir antik mercan alanlar, Gaziemir makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gaziemir antik sedef alanlar, Gaziemir minyatür alanlar, Gaziemir kabe örtüsü alanlar, Gaziemir gülebdan alanlar, Gaziemir mineli dürbün alanlar, Gaziemir sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gaziemir şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gaziemir lali gue alanlar, Gaziemir gece sürahisi alanlar, Gaziemir meissen alanlar, Gaziemir satsuma alanlar, Gaziemir hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gaziemir macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gaziemir constantine alanlar, Gaziemir anonim alanlar, Gaziemir leyla gamsız alanlar, Gaziemir ibrahim safi alanlar, Gaziemir bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gaziemir herend alanlar, Gaziemir nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gaziemir osmanlıca alanlar, Gaziemir kitap alanlar, Gaziemir kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gaziemir haydar besim aydar alanlar, Gaziemir orhan peker alanlar, Gaziemir sıtkı olçar alanlar, Gaziemir Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gaziemir edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gaziemir rus gümüşü alanlar, Gaziemir minyatür alanlar, Gaziemir viyana heykel alanlar, Gaziemir oryantal heykel alanlar, Gaziemir f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gaziemir merasim kılıcı alanlar.

Gaziemir ahşap hilye alanlar, Gaziemir hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gaziemir tesbih alanlar, Gaziemir seyahat saati alanlar, Gaziemir gravür alanlar, Gaziemir degü alanlar, radio antika alanlar, Gaziemir opalin alanlar, Gaziemir radyo alanlar, Gaziemir kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gaziemir laledan alanlar, Gaziemir karaf alanlar, Gaziemir çerezlik alanlar, Gaziemir sahleplik alanlar, Gaziemir tutya alanlar, Gaziemir likör takımı alanlar, Gaziemir mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gaziemir zarf alanlar, Gaziemir nargile alanlar, Gaziemir gülabdan alanlar, Gaziemir ferman alanlar, Gaziemir berat alanlar.

Gaziemir hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gaziemir şifa tası alanlar, Gaziemir hokka takımı alanlar, Gaziemir mangal alanlar, Gaziemir barutluk alanlar, Gaziemir tombak alanlar, Gaziemir saray işi alanlar, Gaziemir ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gaziemir hançer alanlar, Gaziemir kılıç alanlar, Gaziemir mühürler alanlar, Gaziemir mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gaziemir Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gaziemir seccade alanlar, Gaziemir sırmalı örtüler alanlar, Gaziemir antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.