Dikili antikacılar, Dikili antika alanlar, Dikili antika eşya alanlar, Dikili antika eşyalar, Dikili eski alım satım, Dikili antika koleksiyoncuları, Dikili antika eşya alıcıları, Dikili antika şirketleri, Dikili antika firması, Dikili antika şirketi, Dikili antika firmaları, Dikili antika eşya şirketleri, Dikili antika eşya firması, Dikili antika eşya şirketi, Dikili antika eşya firmaları, Dikili müzayede şirketi, Dikili eski alanlar, Dikili eski eşya alanlar, Dikili antika alan yerler, Dikili antika eşya alan yerler, Dikili eski alan yerler, Dikili eski eşya alan yerler, Dikili antika pazarı, Dikili antika alım satım, Dikili antika alıcıları, Dikili antika satıcıları, Dikili antika eşya satıcıları, Dikili eski eşya alıcıları, Dikili eski eşya satıcıları, Dikili antika fiyatları, Dikili antika eşya fiyatları, Dikili eski fiyatları, Dikili eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Dikili Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Dikili antika eşya alanlar ve Dikili antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Dikili antika eşya şirketimiz, Dikili antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Dikili Antika Alanlar

Dikili antika alanlar ve Dikili antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Dikili antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Dikili antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Dikili Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Dikili antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Dikili

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Dikili antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Dikili antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Dikili Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Dikili antika eşya alanlar ve Dikili antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Dikili antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Dikili antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Dikili Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Dikili antika eşya alanların tercih ettiği, Dikili bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Dikili antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Dikili antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Dikili antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Dikili Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Dikili eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Dikili eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Dikili eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Dikili eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Dikili eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Dikili Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Dikili bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Dikili antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Dikili bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Dikili antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Dikili antikacılar, Dikili antika eşyalar, Dikili eski eşyalar, Dikili antika şirketleri, Dikili antika firması, Dikili müzayede şirketi,Dikili el yazması alanlar, Dikili Kuran’ı kerim alanlar, Dikili hat yazı alanlar, Dikili obje alanlar, Dikili gümüş alanlar, Dikili turalı gümüş alanlar, Dikili karaf alanlar, vazo alanlar, Dikili jardinyer alanlar, Dikili resim alanlar, Dikili modern resim alanlar, Dikili aplik alanlar, Dikili bahü alanlar, Dikili bavul alanlar, Dikili çanak alanlar, Dikili çömlek alanlar, Dikili bakır alanlar, baston alanlar, Dikili biskiü alanlar, Dikili billur alanlar, Dikili cam alanlar, Dikili kristal alanlar, Dikili bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Dikili bandırma halısı alanlar, Dikili ceviz yemek odası alanlar, Dikili ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Dikili ceviz sandalye alanlar, Dikili cümbüş alanlar, Dikili constantin oble alanlar, Dikili cam obje alanlar, Dikili beykoz alanlar.

Dikili bohem alanlar, Dikili çeşmi bülbül alanlar, Dikili çeşme taşı alanlar, Dikili çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Dikili arnevu alanlar, art deko alanlar, Dikili deko alanlar, Dikili ayna alanlar, Dikili asma avize alanlar, Dikili aznavur gümüş alanlar, Dikili aznavur alanlar, Dikili bafon alanlar, Dikili ayvazozki alanlar, Dikili dolap alanlar, Dikili divit alanlar, Dikili biblo alanlar, Dikili dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Dikili daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Dikili dekopaj işi alanlar, Dikili dual alanlar, Dikili dual pikap alanlar.

Dikili dümen alanlar, Dikili gemici dümeni alanlar, Dikili gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Dikili derbent halı alanlar, Dikili eviye alanlar, Dikili ev halısı alanlar, Dikili elbiselik alanlar, Dikili elbise alanlar, Dikili paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Dikili el işi alanlar, Dikili el işi halı alanlar, Dikili el işi alanlar, Dikili el işi kilim alanlar, Dikili çan alanlar, Dikili kilise çanı alanlar, Dikili gemici çanı alanlar, Dikili çarık alanlar, Dikili Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Dikili ferforje alanlar, Dikili fistan alanlar, Dikili Osmanlı fistan alanlar, Dikili portmanto alanlar, Dikili eski saat alanlar, Dikili frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Dikili bronz heykel alanlar, Dikili bronz sütün alanlar, Dikili bronz avize alanlar, Dikili bronz vazo alanlar, Dikili bronz kutu alanlar, Dikili bronz el işi alanlar.

Dikili halı alanlar, Dikili lamba alanlar, resim alanlar, Dikili parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Dikili insan biblosu alanlar, Dikili oryantel biblo alanlar, Dikili kuş biblosu alanlar, Dikili havlu alanlar, Dikili mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Dikili turkısh antika alanlar, Dikili Osmanlı eşyalar alanlar, Dikili İstanbul resimleri alanlar, Dikili altın varak sehpa alanlar, Dikili altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Dikili afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Dikili bronz fener alanlar, Dikili bünyen alanlar, Dikili develi halı alanlar, Dikili dürbün alanlar, Dikili teleskop alanlar, Dikili sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Dikili çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Dikili flama alanlar, Dikili alem alanlar, Dikili arabesk alanlar.

fincan alanlar, Dikili eski fincan alanlar, Dikili cam altı alanlar, Dikili şamdan alanlar, Dikili oryantel heykel alanlar, Dikili gümüşlük alanlar, Dikili hat yazı alanlar, Dikili teship alanlar, hokka alanlar, Dikili tophane alanlar, Dikili goblen alanlar, Dikili çin eski eşyalar alanlar, Dikili Çanakkale alanlar, Dikili Çanakkale vazo alanlar, Dikili fil dişi heykel alanlar, Dikili fil dişi baston alanlar, Dikili fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Dikili fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Dikili duvar saati alanlar, Dikili bez alanlar, buda heykel alanlar, Dikili hamedan halı alanlar, Dikili kılıç alanlar, Dikili antika kılıç alanlar.

Dikili antika araba alanlar, Dikili antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Dikili antika eşyalar alanlar, Dikili kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Dikili antika foto alanlar, Dikili kehribar alanlar, Dikili kehribar tesbih alanlar, Dikili Kütahya alanlar, kınık alanlar, Dikili seramik eşya alanlar, Dikili kilit alanlar, Dikili anahtar alanlar, Dikili antika anahtar alanlar, Dikili antika kilit alanlar, Dikili josefin alanlar, kaşpo alanlar, Dikili antika silah alanlar, Dikili antika rahle alanlar, rahle alanlar, Dikili lambader alanlar, Dikili minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Dikili komidin alanlar, Dikili kara kalem resim alanlar, Dikili blue black alanlar, Dikili mask alanlar, eski mask alanlar, Dikili aşurelik alanlar.

Dikili saleplik alanlar, bozalık alanlar, Dikili antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Dikili gramofon alanlar, Dikili mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Dikili güdüm alanlar, Dikili tekke işi alanlar, Dikili İznik alanlar, Dikili pusula alanlar, Dikili gemi pusulası alanlar, Dikili periyor saat alanlar, Dikili mangal alanlar, Dikili eski mangal alanlar, Dikili Şam işi alanlar, Dikili Süleymaniye işi alanlar, Dikili takunya alanlar, Dikili gümüş takunya alanlar, Dikili Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Dikili seccade alanlar, Dikili eski seccade alanlar, Dikili Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Dikili tablo alanlar.

Dikili antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Dikili abajur alanlar, Dikili sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Dikili antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Dikili madalya alanlar, Dikili eşya alanlar, Dikili ferman alanlar, Dikili berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Dikili jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Dikili bahça alanlar, Dikili Osmanlı bohça alanlar, Dikili bindallı alanlar, kaftan alanlar, Dikili ampir alanlar, Dikili chrıstofle alanlar, Dikili ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Dikili şamdan alanlar, Dikili çanta alanlar, Dikili van işi savat alanlar, Dikili tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Dikili Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Dikili hokka alanlar, Dikili fransız mine alanlar, Dikili teşhir vitrini alanlar, Dikili buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Dikili keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Dikili kandil alanlar, Dikili ebru alanlar, Dikili mustafa düzgünman alanlar, Dikili zigon alanlar, Dikili zemzemlik alanlar, Dikili mücevher kutusu alanlar, Dikili dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Dikili sürahi alanlar, Dikili Osmanlı sürahi alanlar, Dikili antik mercan alanlar, Dikili makta alanlar, teslim taşı alanlar, Dikili antik sedef alanlar, Dikili minyatür alanlar, Dikili kabe örtüsü alanlar, Dikili gülebdan alanlar, Dikili mineli dürbün alanlar, Dikili sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Dikili şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Dikili lali gue alanlar, Dikili gece sürahisi alanlar, Dikili meissen alanlar, Dikili satsuma alanlar, Dikili hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Dikili macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Dikili constantine alanlar, Dikili anonim alanlar, Dikili leyla gamsız alanlar, Dikili ibrahim safi alanlar, Dikili bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Dikili herend alanlar, Dikili nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Dikili osmanlıca alanlar, Dikili kitap alanlar, Dikili kalle alanlar, ali kartal alanlar, Dikili haydar besim aydar alanlar, Dikili orhan peker alanlar, Dikili sıtkı olçar alanlar, Dikili Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Dikili edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Dikili rus gümüşü alanlar, Dikili minyatür alanlar, Dikili viyana heykel alanlar, Dikili oryantal heykel alanlar, Dikili f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Dikili merasim kılıcı alanlar.

Dikili ahşap hilye alanlar, Dikili hereke halı alanlar, kuka alanlar, Dikili tesbih alanlar, Dikili seyahat saati alanlar, Dikili gravür alanlar, Dikili degü alanlar, radio antika alanlar, Dikili opalin alanlar, Dikili radyo alanlar, Dikili kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Dikili laledan alanlar, Dikili karaf alanlar, Dikili çerezlik alanlar, Dikili sahleplik alanlar, Dikili tutya alanlar, Dikili likör takımı alanlar, Dikili mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Dikili zarf alanlar, Dikili nargile alanlar, Dikili gülabdan alanlar, Dikili ferman alanlar, Dikili berat alanlar.

Dikili hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Dikili şifa tası alanlar, Dikili hokka takımı alanlar, Dikili mangal alanlar, Dikili barutluk alanlar, Dikili tombak alanlar, Dikili saray işi alanlar, Dikili ağızlık alanlar, kemer alanlar, Dikili hançer alanlar, Dikili kılıç alanlar, Dikili mühürler alanlar, Dikili mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Dikili Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Dikili seccade alanlar, Dikili sırmalı örtüler alanlar, Dikili antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.