Bayraklı antikacılar, Bayraklı antika alanlar, Bayraklı antika eşya alanlar, Bayraklı antika eşyalar, Bayraklı eski alım satım, Bayraklı antika koleksiyoncuları, Bayraklı antika eşya alıcıları, Bayraklı antika şirketleri, Bayraklı antika firması, Bayraklı antika şirketi, Bayraklı antika firmaları, Bayraklı antika eşya şirketleri, Bayraklı antika eşya firması, Bayraklı antika eşya şirketi, Bayraklı antika eşya firmaları, Bayraklı müzayede şirketi, Bayraklı eski alanlar, Bayraklı eski eşya alanlar, Bayraklı antika alan yerler, Bayraklı antika eşya alan yerler, Bayraklı eski alan yerler, Bayraklı eski eşya alan yerler, Bayraklı antika pazarı, Bayraklı antika alım satım, Bayraklı antika alıcıları, Bayraklı antika satıcıları, Bayraklı antika eşya satıcıları, Bayraklı eski eşya alıcıları, Bayraklı eski eşya satıcıları, Bayraklı antika fiyatları, Bayraklı antika eşya fiyatları, Bayraklı eski fiyatları, Bayraklı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Bayraklı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bayraklı antika eşya alanlar ve Bayraklı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bayraklı antika eşya şirketimiz, Bayraklı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bayraklı Antika Alanlar

Bayraklı antika alanlar ve Bayraklı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bayraklı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bayraklı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bayraklı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bayraklı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bayraklı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bayraklı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bayraklı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bayraklı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bayraklı antika eşya alanlar ve Bayraklı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bayraklı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bayraklı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bayraklı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bayraklı antika eşya alanların tercih ettiği, Bayraklı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bayraklı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bayraklı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bayraklı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bayraklı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bayraklı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bayraklı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bayraklı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bayraklı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bayraklı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bayraklı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bayraklı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bayraklı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bayraklı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bayraklı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bayraklı antikacılar, Bayraklı antika eşyalar, Bayraklı eski eşyalar, Bayraklı antika şirketleri, Bayraklı antika firması, Bayraklı müzayede şirketi,Bayraklı el yazması alanlar, Bayraklı Kuran’ı kerim alanlar, Bayraklı hat yazı alanlar, Bayraklı obje alanlar, Bayraklı gümüş alanlar, Bayraklı turalı gümüş alanlar, Bayraklı karaf alanlar, vazo alanlar, Bayraklı jardinyer alanlar, Bayraklı resim alanlar, Bayraklı modern resim alanlar, Bayraklı aplik alanlar, Bayraklı bahü alanlar, Bayraklı bavul alanlar, Bayraklı çanak alanlar, Bayraklı çömlek alanlar, Bayraklı bakır alanlar, baston alanlar, Bayraklı biskiü alanlar, Bayraklı billur alanlar, Bayraklı cam alanlar, Bayraklı kristal alanlar, Bayraklı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bayraklı bandırma halısı alanlar, Bayraklı ceviz yemek odası alanlar, Bayraklı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bayraklı ceviz sandalye alanlar, Bayraklı cümbüş alanlar, Bayraklı constantin oble alanlar, Bayraklı cam obje alanlar, Bayraklı beykoz alanlar.

Bayraklı bohem alanlar, Bayraklı çeşmi bülbül alanlar, Bayraklı çeşme taşı alanlar, Bayraklı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bayraklı arnevu alanlar, art deko alanlar, Bayraklı deko alanlar, Bayraklı ayna alanlar, Bayraklı asma avize alanlar, Bayraklı aznavur gümüş alanlar, Bayraklı aznavur alanlar, Bayraklı bafon alanlar, Bayraklı ayvazozki alanlar, Bayraklı dolap alanlar, Bayraklı divit alanlar, Bayraklı biblo alanlar, Bayraklı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bayraklı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bayraklı dekopaj işi alanlar, Bayraklı dual alanlar, Bayraklı dual pikap alanlar.

Bayraklı dümen alanlar, Bayraklı gemici dümeni alanlar, Bayraklı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bayraklı derbent halı alanlar, Bayraklı eviye alanlar, Bayraklı ev halısı alanlar, Bayraklı elbiselik alanlar, Bayraklı elbise alanlar, Bayraklı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bayraklı el işi alanlar, Bayraklı el işi halı alanlar, Bayraklı el işi alanlar, Bayraklı el işi kilim alanlar, Bayraklı çan alanlar, Bayraklı kilise çanı alanlar, Bayraklı gemici çanı alanlar, Bayraklı çarık alanlar, Bayraklı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bayraklı ferforje alanlar, Bayraklı fistan alanlar, Bayraklı Osmanlı fistan alanlar, Bayraklı portmanto alanlar, Bayraklı eski saat alanlar, Bayraklı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bayraklı bronz heykel alanlar, Bayraklı bronz sütün alanlar, Bayraklı bronz avize alanlar, Bayraklı bronz vazo alanlar, Bayraklı bronz kutu alanlar, Bayraklı bronz el işi alanlar.

Bayraklı halı alanlar, Bayraklı lamba alanlar, resim alanlar, Bayraklı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bayraklı insan biblosu alanlar, Bayraklı oryantel biblo alanlar, Bayraklı kuş biblosu alanlar, Bayraklı havlu alanlar, Bayraklı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bayraklı turkısh antika alanlar, Bayraklı Osmanlı eşyalar alanlar, Bayraklı İstanbul resimleri alanlar, Bayraklı altın varak sehpa alanlar, Bayraklı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bayraklı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bayraklı bronz fener alanlar, Bayraklı bünyen alanlar, Bayraklı develi halı alanlar, Bayraklı dürbün alanlar, Bayraklı teleskop alanlar, Bayraklı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bayraklı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bayraklı flama alanlar, Bayraklı alem alanlar, Bayraklı arabesk alanlar.

fincan alanlar, Bayraklı eski fincan alanlar, Bayraklı cam altı alanlar, Bayraklı şamdan alanlar, Bayraklı oryantel heykel alanlar, Bayraklı gümüşlük alanlar, Bayraklı hat yazı alanlar, Bayraklı teship alanlar, hokka alanlar, Bayraklı tophane alanlar, Bayraklı goblen alanlar, Bayraklı çin eski eşyalar alanlar, Bayraklı Çanakkale alanlar, Bayraklı Çanakkale vazo alanlar, Bayraklı fil dişi heykel alanlar, Bayraklı fil dişi baston alanlar, Bayraklı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bayraklı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bayraklı duvar saati alanlar, Bayraklı bez alanlar, buda heykel alanlar, Bayraklı hamedan halı alanlar, Bayraklı kılıç alanlar, Bayraklı antika kılıç alanlar.

Bayraklı antika araba alanlar, Bayraklı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bayraklı antika eşyalar alanlar, Bayraklı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bayraklı antika foto alanlar, Bayraklı kehribar alanlar, Bayraklı kehribar tesbih alanlar, Bayraklı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bayraklı seramik eşya alanlar, Bayraklı kilit alanlar, Bayraklı anahtar alanlar, Bayraklı antika anahtar alanlar, Bayraklı antika kilit alanlar, Bayraklı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bayraklı antika silah alanlar, Bayraklı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bayraklı lambader alanlar, Bayraklı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bayraklı komidin alanlar, Bayraklı kara kalem resim alanlar, Bayraklı blue black alanlar, Bayraklı mask alanlar, eski mask alanlar, Bayraklı aşurelik alanlar.

Bayraklı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bayraklı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bayraklı gramofon alanlar, Bayraklı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bayraklı güdüm alanlar, Bayraklı tekke işi alanlar, Bayraklı İznik alanlar, Bayraklı pusula alanlar, Bayraklı gemi pusulası alanlar, Bayraklı periyor saat alanlar, Bayraklı mangal alanlar, Bayraklı eski mangal alanlar, Bayraklı Şam işi alanlar, Bayraklı Süleymaniye işi alanlar, Bayraklı takunya alanlar, Bayraklı gümüş takunya alanlar, Bayraklı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bayraklı seccade alanlar, Bayraklı eski seccade alanlar, Bayraklı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bayraklı tablo alanlar.

Bayraklı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bayraklı abajur alanlar, Bayraklı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bayraklı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bayraklı madalya alanlar, Bayraklı eşya alanlar, Bayraklı ferman alanlar, Bayraklı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bayraklı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bayraklı bahça alanlar, Bayraklı Osmanlı bohça alanlar, Bayraklı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bayraklı ampir alanlar, Bayraklı chrıstofle alanlar, Bayraklı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bayraklı şamdan alanlar, Bayraklı çanta alanlar, Bayraklı van işi savat alanlar, Bayraklı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bayraklı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bayraklı hokka alanlar, Bayraklı fransız mine alanlar, Bayraklı teşhir vitrini alanlar, Bayraklı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bayraklı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bayraklı kandil alanlar, Bayraklı ebru alanlar, Bayraklı mustafa düzgünman alanlar, Bayraklı zigon alanlar, Bayraklı zemzemlik alanlar, Bayraklı mücevher kutusu alanlar, Bayraklı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bayraklı sürahi alanlar, Bayraklı Osmanlı sürahi alanlar, Bayraklı antik mercan alanlar, Bayraklı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bayraklı antik sedef alanlar, Bayraklı minyatür alanlar, Bayraklı kabe örtüsü alanlar, Bayraklı gülebdan alanlar, Bayraklı mineli dürbün alanlar, Bayraklı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bayraklı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bayraklı lali gue alanlar, Bayraklı gece sürahisi alanlar, Bayraklı meissen alanlar, Bayraklı satsuma alanlar, Bayraklı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bayraklı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bayraklı constantine alanlar, Bayraklı anonim alanlar, Bayraklı leyla gamsız alanlar, Bayraklı ibrahim safi alanlar, Bayraklı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bayraklı herend alanlar, Bayraklı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bayraklı osmanlıca alanlar, Bayraklı kitap alanlar, Bayraklı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bayraklı haydar besim aydar alanlar, Bayraklı orhan peker alanlar, Bayraklı sıtkı olçar alanlar, Bayraklı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bayraklı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bayraklı rus gümüşü alanlar, Bayraklı minyatür alanlar, Bayraklı viyana heykel alanlar, Bayraklı oryantal heykel alanlar, Bayraklı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bayraklı merasim kılıcı alanlar.

Bayraklı ahşap hilye alanlar, Bayraklı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bayraklı tesbih alanlar, Bayraklı seyahat saati alanlar, Bayraklı gravür alanlar, Bayraklı degü alanlar, radio antika alanlar, Bayraklı opalin alanlar, Bayraklı radyo alanlar, Bayraklı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bayraklı laledan alanlar, Bayraklı karaf alanlar, Bayraklı çerezlik alanlar, Bayraklı sahleplik alanlar, Bayraklı tutya alanlar, Bayraklı likör takımı alanlar, Bayraklı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bayraklı zarf alanlar, Bayraklı nargile alanlar, Bayraklı gülabdan alanlar, Bayraklı ferman alanlar, Bayraklı berat alanlar.

Bayraklı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bayraklı şifa tası alanlar, Bayraklı hokka takımı alanlar, Bayraklı mangal alanlar, Bayraklı barutluk alanlar, Bayraklı tombak alanlar, Bayraklı saray işi alanlar, Bayraklı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bayraklı hançer alanlar, Bayraklı kılıç alanlar, Bayraklı mühürler alanlar, Bayraklı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bayraklı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bayraklı seccade alanlar, Bayraklı sırmalı örtüler alanlar, Bayraklı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.