Sarıyer antikacılar, Sarıyer antika alanlar, Sarıyer antika eşya alanlar, Sarıyer antika eşyalar, Sarıyer eski alım satım, Sarıyer antika koleksiyoncuları, Sarıyer antika eşya alıcıları, Sarıyer antika şirketleri, Sarıyer antika firması, Sarıyer antika şirketi, Sarıyer antika firmaları, Sarıyer antika eşya şirketleri, Sarıyer antika eşya firması, Sarıyer antika eşya şirketi, Sarıyer antika eşya firmaları, Sarıyer müzayede şirketi, Sarıyer eski alanlar, Sarıyer eski eşya alanlar, Sarıyer antika alan yerler, Sarıyer antika eşya alan yerler, Sarıyer eski alan yerler, Sarıyer eski eşya alan yerler, Sarıyer antika pazarı, Sarıyer antika alım satım, Sarıyer antika alıcıları, Sarıyer antika satıcıları, Sarıyer antika eşya satıcıları, Sarıyer eski eşya alıcıları, Sarıyer eski eşya satıcıları, Sarıyer antika fiyatları, Sarıyer antika eşya fiyatları, Sarıyer eski fiyatları, Sarıyer eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Sarıyer Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Sarıyer antika eşya alanlar ve Sarıyer antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Sarıyer antika eşya şirketimiz, Sarıyer antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Sarıyer Antika Alanlar

Sarıyer antika alanlar ve Sarıyer antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Sarıyer antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Sarıyer antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Sarıyer Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Sarıyer antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Sarıyer

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Sarıyer antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Sarıyer antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Sarıyer Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Sarıyer antika eşya alanlar ve Sarıyer antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Sarıyer antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Sarıyer antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Sarıyer Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Sarıyer antika eşya alanların tercih ettiği, Sarıyer bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Sarıyer antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Sarıyer antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Sarıyer antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Sarıyer Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Sarıyer eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Sarıyer eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Sarıyer eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Sarıyer eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Sarıyer eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Sarıyer Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Sarıyer bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Sarıyer antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Sarıyer bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Sarıyer antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Sarıyer antikacılar, Sarıyer antika eşyalar, Sarıyer eski eşyalar, Sarıyer antika şirketleri, Sarıyer antika firması, Sarıyer müzayede şirketi,Sarıyer el yazması alanlar, Sarıyer Kuran’ı kerim alanlar, Sarıyer hat yazı alanlar, Sarıyer obje alanlar, Sarıyer gümüş alanlar, Sarıyer turalı gümüş alanlar, Sarıyer karaf alanlar, vazo alanlar, Sarıyer jardinyer alanlar, Sarıyer resim alanlar, Sarıyer modern resim alanlar, Sarıyer aplik alanlar, Sarıyer bahü alanlar, Sarıyer bavul alanlar, Sarıyer çanak alanlar, Sarıyer çömlek alanlar, Sarıyer bakır alanlar, baston alanlar, Sarıyer biskiü alanlar, Sarıyer billur alanlar, Sarıyer cam alanlar, Sarıyer kristal alanlar, Sarıyer bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Sarıyer bandırma halısı alanlar, Sarıyer ceviz yemek odası alanlar, Sarıyer ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Sarıyer ceviz sandalye alanlar, Sarıyer cümbüş alanlar, Sarıyer constantin oble alanlar, Sarıyer cam obje alanlar, Sarıyer beykoz alanlar.

Sarıyer bohem alanlar, Sarıyer çeşmi bülbül alanlar, Sarıyer çeşme taşı alanlar, Sarıyer çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Sarıyer arnevu alanlar, art deko alanlar, Sarıyer deko alanlar, Sarıyer ayna alanlar, Sarıyer asma avize alanlar, Sarıyer aznavur gümüş alanlar, Sarıyer aznavur alanlar, Sarıyer bafon alanlar, Sarıyer ayvazozki alanlar, Sarıyer dolap alanlar, Sarıyer divit alanlar, Sarıyer biblo alanlar, Sarıyer dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Sarıyer daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Sarıyer dekopaj işi alanlar, Sarıyer dual alanlar, Sarıyer dual pikap alanlar.

Sarıyer dümen alanlar, Sarıyer gemici dümeni alanlar, Sarıyer gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Sarıyer derbent halı alanlar, Sarıyer eviye alanlar, Sarıyer ev halısı alanlar, Sarıyer elbiselik alanlar, Sarıyer elbise alanlar, Sarıyer paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Sarıyer el işi alanlar, Sarıyer el işi halı alanlar, Sarıyer el işi alanlar, Sarıyer el işi kilim alanlar, Sarıyer çan alanlar, Sarıyer kilise çanı alanlar, Sarıyer gemici çanı alanlar, Sarıyer çarık alanlar, Sarıyer Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Sarıyer ferforje alanlar, Sarıyer fistan alanlar, Sarıyer Osmanlı fistan alanlar, Sarıyer portmanto alanlar, Sarıyer eski saat alanlar, Sarıyer frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Sarıyer bronz heykel alanlar, Sarıyer bronz sütün alanlar, Sarıyer bronz avize alanlar, Sarıyer bronz vazo alanlar, Sarıyer bronz kutu alanlar, Sarıyer bronz el işi alanlar.

Sarıyer halı alanlar, Sarıyer lamba alanlar, resim alanlar, Sarıyer parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Sarıyer insan biblosu alanlar, Sarıyer oryantel biblo alanlar, Sarıyer kuş biblosu alanlar, Sarıyer havlu alanlar, Sarıyer mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Sarıyer turkısh antika alanlar, Sarıyer Osmanlı eşyalar alanlar, Sarıyer İstanbul resimleri alanlar, Sarıyer altın varak sehpa alanlar, Sarıyer altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Sarıyer afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Sarıyer bronz fener alanlar, Sarıyer bünyen alanlar, Sarıyer develi halı alanlar, Sarıyer dürbün alanlar, Sarıyer teleskop alanlar, Sarıyer sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Sarıyer çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Sarıyer flama alanlar, Sarıyer alem alanlar, Sarıyer arabesk alanlar.

fincan alanlar, Sarıyer eski fincan alanlar, Sarıyer cam altı alanlar, Sarıyer şamdan alanlar, Sarıyer oryantel heykel alanlar, Sarıyer gümüşlük alanlar, Sarıyer hat yazı alanlar, Sarıyer teship alanlar, hokka alanlar, Sarıyer tophane alanlar, Sarıyer goblen alanlar, Sarıyer çin eski eşyalar alanlar, Sarıyer Çanakkale alanlar, Sarıyer Çanakkale vazo alanlar, Sarıyer fil dişi heykel alanlar, Sarıyer fil dişi baston alanlar, Sarıyer fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Sarıyer fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Sarıyer duvar saati alanlar, Sarıyer bez alanlar, buda heykel alanlar, Sarıyer hamedan halı alanlar, Sarıyer kılıç alanlar, Sarıyer antika kılıç alanlar.

Sarıyer antika araba alanlar, Sarıyer antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Sarıyer antika eşyalar alanlar, Sarıyer kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Sarıyer antika foto alanlar, Sarıyer kehribar alanlar, Sarıyer kehribar tesbih alanlar, Sarıyer Kütahya alanlar, kınık alanlar, Sarıyer seramik eşya alanlar, Sarıyer kilit alanlar, Sarıyer anahtar alanlar, Sarıyer antika anahtar alanlar, Sarıyer antika kilit alanlar, Sarıyer josefin alanlar, kaşpo alanlar, Sarıyer antika silah alanlar, Sarıyer antika rahle alanlar, rahle alanlar, Sarıyer lambader alanlar, Sarıyer minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Sarıyer komidin alanlar, Sarıyer kara kalem resim alanlar, Sarıyer blue black alanlar, Sarıyer mask alanlar, eski mask alanlar, Sarıyer aşurelik alanlar.

Sarıyer saleplik alanlar, bozalık alanlar, Sarıyer antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Sarıyer gramofon alanlar, Sarıyer mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Sarıyer güdüm alanlar, Sarıyer tekke işi alanlar, Sarıyer İznik alanlar, Sarıyer pusula alanlar, Sarıyer gemi pusulası alanlar, Sarıyer periyor saat alanlar, Sarıyer mangal alanlar, Sarıyer eski mangal alanlar, Sarıyer Şam işi alanlar, Sarıyer Süleymaniye işi alanlar, Sarıyer takunya alanlar, Sarıyer gümüş takunya alanlar, Sarıyer Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Sarıyer seccade alanlar, Sarıyer eski seccade alanlar, Sarıyer Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Sarıyer tablo alanlar.

Sarıyer antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Sarıyer abajur alanlar, Sarıyer sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Sarıyer antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Sarıyer madalya alanlar, Sarıyer eşya alanlar, Sarıyer ferman alanlar, Sarıyer berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Sarıyer jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Sarıyer bahça alanlar, Sarıyer Osmanlı bohça alanlar, Sarıyer bindallı alanlar, kaftan alanlar, Sarıyer ampir alanlar, Sarıyer chrıstofle alanlar, Sarıyer ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Sarıyer şamdan alanlar, Sarıyer çanta alanlar, Sarıyer van işi savat alanlar, Sarıyer tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Sarıyer Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Sarıyer hokka alanlar, Sarıyer fransız mine alanlar, Sarıyer teşhir vitrini alanlar, Sarıyer buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Sarıyer keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Sarıyer kandil alanlar, Sarıyer ebru alanlar, Sarıyer mustafa düzgünman alanlar, Sarıyer zigon alanlar, Sarıyer zemzemlik alanlar, Sarıyer mücevher kutusu alanlar, Sarıyer dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Sarıyer sürahi alanlar, Sarıyer Osmanlı sürahi alanlar, Sarıyer antik mercan alanlar, Sarıyer makta alanlar, teslim taşı alanlar, Sarıyer antik sedef alanlar, Sarıyer minyatür alanlar, Sarıyer kabe örtüsü alanlar, Sarıyer gülebdan alanlar, Sarıyer mineli dürbün alanlar, Sarıyer sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Sarıyer şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Sarıyer lali gue alanlar, Sarıyer gece sürahisi alanlar, Sarıyer meissen alanlar, Sarıyer satsuma alanlar, Sarıyer hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Sarıyer macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Sarıyer constantine alanlar, Sarıyer anonim alanlar, Sarıyer leyla gamsız alanlar, Sarıyer ibrahim safi alanlar, Sarıyer bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Sarıyer herend alanlar, Sarıyer nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Sarıyer osmanlıca alanlar, Sarıyer kitap alanlar, Sarıyer kalle alanlar, ali kartal alanlar, Sarıyer haydar besim aydar alanlar, Sarıyer orhan peker alanlar, Sarıyer sıtkı olçar alanlar, Sarıyer Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Sarıyer edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Sarıyer rus gümüşü alanlar, Sarıyer minyatür alanlar, Sarıyer viyana heykel alanlar, Sarıyer oryantal heykel alanlar, Sarıyer f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Sarıyer merasim kılıcı alanlar.

Sarıyer ahşap hilye alanlar, Sarıyer hereke halı alanlar, kuka alanlar, Sarıyer tesbih alanlar, Sarıyer seyahat saati alanlar, Sarıyer gravür alanlar, Sarıyer degü alanlar, radio antika alanlar, Sarıyer opalin alanlar, Sarıyer radyo alanlar, Sarıyer kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Sarıyer laledan alanlar, Sarıyer karaf alanlar, Sarıyer çerezlik alanlar, Sarıyer sahleplik alanlar, Sarıyer tutya alanlar, Sarıyer likör takımı alanlar, Sarıyer mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Sarıyer zarf alanlar, Sarıyer nargile alanlar, Sarıyer gülabdan alanlar, Sarıyer ferman alanlar, Sarıyer berat alanlar.

Sarıyer hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Sarıyer şifa tası alanlar, Sarıyer hokka takımı alanlar, Sarıyer mangal alanlar, Sarıyer barutluk alanlar, Sarıyer tombak alanlar, Sarıyer saray işi alanlar, Sarıyer ağızlık alanlar, kemer alanlar, Sarıyer hançer alanlar, Sarıyer kılıç alanlar, Sarıyer mühürler alanlar, Sarıyer mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Sarıyer Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Sarıyer seccade alanlar, Sarıyer sırmalı örtüler alanlar, Sarıyer antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.