Kadıköy antikacılar, Kadıköy antika alanlar, Kadıköy antika eşya alanlar, Kadıköy antika eşyalar, Kadıköy eski alım satım, Kadıköy antika koleksiyoncuları, Kadıköy antika eşya alıcıları, Kadıköy antika şirketleri, Kadıköy antika firması, Kadıköy antika şirketi, Kadıköy antika firmaları, Kadıköy antika eşya şirketleri, Kadıköy antika eşya firması, Kadıköy antika eşya şirketi, Kadıköy antika eşya firmaları, Kadıköy müzayede şirketi, Kadıköy eski alanlar, Kadıköy eski eşya alanlar, Kadıköy antika alan yerler, Kadıköy antika eşya alan yerler, Kadıköy eski alan yerler, Kadıköy eski eşya alan yerler, Kadıköy antika pazarı, Kadıköy antika alım satım, Kadıköy antika alıcıları, Kadıköy antika satıcıları, Kadıköy antika eşya satıcıları, Kadıköy eski eşya alıcıları, Kadıköy eski eşya satıcıları, Kadıköy antika fiyatları, Kadıköy antika eşya fiyatları, Kadıköy eski fiyatları, Kadıköy eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Kadıköy Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kadıköy antika eşya alanlar ve Kadıköy antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kadıköy antika eşya şirketimiz, Kadıköy antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kadıköy Antika Alanlar

Kadıköy antika alanlar ve Kadıköy antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kadıköy antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kadıköy antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kadıköy Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kadıköy antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kadıköy

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kadıköy antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kadıköy antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kadıköy Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kadıköy antika eşya alanlar ve Kadıköy antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kadıköy antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kadıköy antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kadıköy Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kadıköy antika eşya alanların tercih ettiği, Kadıköy bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kadıköy antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kadıköy antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kadıköy antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kadıköy Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kadıköy eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kadıköy eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kadıköy eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kadıköy eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kadıköy eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kadıköy Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kadıköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kadıköy antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kadıköy bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kadıköy antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kadıköy antikacılar, Kadıköy antika eşyalar, Kadıköy eski eşyalar, Kadıköy antika şirketleri, Kadıköy antika firması, Kadıköy müzayede şirketi,Kadıköy el yazması alanlar, Kadıköy Kuran’ı kerim alanlar, Kadıköy hat yazı alanlar, Kadıköy obje alanlar, Kadıköy gümüş alanlar, Kadıköy turalı gümüş alanlar, Kadıköy karaf alanlar, vazo alanlar, Kadıköy jardinyer alanlar, Kadıköy resim alanlar, Kadıköy modern resim alanlar, Kadıköy aplik alanlar, Kadıköy bahü alanlar, Kadıköy bavul alanlar, Kadıköy çanak alanlar, Kadıköy çömlek alanlar, Kadıköy bakır alanlar, baston alanlar, Kadıköy biskiü alanlar, Kadıköy billur alanlar, Kadıköy cam alanlar, Kadıköy kristal alanlar, Kadıköy bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kadıköy bandırma halısı alanlar, Kadıköy ceviz yemek odası alanlar, Kadıköy ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kadıköy ceviz sandalye alanlar, Kadıköy cümbüş alanlar, Kadıköy constantin oble alanlar, Kadıköy cam obje alanlar, Kadıköy beykoz alanlar.

Kadıköy bohem alanlar, Kadıköy çeşmi bülbül alanlar, Kadıköy çeşme taşı alanlar, Kadıköy çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kadıköy arnevu alanlar, art deko alanlar, Kadıköy deko alanlar, Kadıköy ayna alanlar, Kadıköy asma avize alanlar, Kadıköy aznavur gümüş alanlar, Kadıköy aznavur alanlar, Kadıköy bafon alanlar, Kadıköy ayvazozki alanlar, Kadıköy dolap alanlar, Kadıköy divit alanlar, Kadıköy biblo alanlar, Kadıköy dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kadıköy daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kadıköy dekopaj işi alanlar, Kadıköy dual alanlar, Kadıköy dual pikap alanlar.

Kadıköy dümen alanlar, Kadıköy gemici dümeni alanlar, Kadıköy gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kadıköy derbent halı alanlar, Kadıköy eviye alanlar, Kadıköy ev halısı alanlar, Kadıköy elbiselik alanlar, Kadıköy elbise alanlar, Kadıköy paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kadıköy el işi alanlar, Kadıköy el işi halı alanlar, Kadıköy el işi alanlar, Kadıköy el işi kilim alanlar, Kadıköy çan alanlar, Kadıköy kilise çanı alanlar, Kadıköy gemici çanı alanlar, Kadıköy çarık alanlar, Kadıköy Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kadıköy ferforje alanlar, Kadıköy fistan alanlar, Kadıköy Osmanlı fistan alanlar, Kadıköy portmanto alanlar, Kadıköy eski saat alanlar, Kadıköy frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kadıköy bronz heykel alanlar, Kadıköy bronz sütün alanlar, Kadıköy bronz avize alanlar, Kadıköy bronz vazo alanlar, Kadıköy bronz kutu alanlar, Kadıköy bronz el işi alanlar.

Kadıköy halı alanlar, Kadıköy lamba alanlar, resim alanlar, Kadıköy parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kadıköy insan biblosu alanlar, Kadıköy oryantel biblo alanlar, Kadıköy kuş biblosu alanlar, Kadıköy havlu alanlar, Kadıköy mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kadıköy turkısh antika alanlar, Kadıköy Osmanlı eşyalar alanlar, Kadıköy İstanbul resimleri alanlar, Kadıköy altın varak sehpa alanlar, Kadıköy altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kadıköy afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kadıköy bronz fener alanlar, Kadıköy bünyen alanlar, Kadıköy develi halı alanlar, Kadıköy dürbün alanlar, Kadıköy teleskop alanlar, Kadıköy sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kadıköy çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kadıköy flama alanlar, Kadıköy alem alanlar, Kadıköy arabesk alanlar.

fincan alanlar, Kadıköy eski fincan alanlar, Kadıköy cam altı alanlar, Kadıköy şamdan alanlar, Kadıköy oryantel heykel alanlar, Kadıköy gümüşlük alanlar, Kadıköy hat yazı alanlar, Kadıköy teship alanlar, hokka alanlar, Kadıköy tophane alanlar, Kadıköy goblen alanlar, Kadıköy çin eski eşyalar alanlar, Kadıköy Çanakkale alanlar, Kadıköy Çanakkale vazo alanlar, Kadıköy fil dişi heykel alanlar, Kadıköy fil dişi baston alanlar, Kadıköy fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kadıköy fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kadıköy duvar saati alanlar, Kadıköy bez alanlar, buda heykel alanlar, Kadıköy hamedan halı alanlar, Kadıköy kılıç alanlar, Kadıköy antika kılıç alanlar.

Kadıköy antika araba alanlar, Kadıköy antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kadıköy antika eşyalar alanlar, Kadıköy kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kadıköy antika foto alanlar, Kadıköy kehribar alanlar, Kadıköy kehribar tesbih alanlar, Kadıköy Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kadıköy seramik eşya alanlar, Kadıköy kilit alanlar, Kadıköy anahtar alanlar, Kadıköy antika anahtar alanlar, Kadıköy antika kilit alanlar, Kadıköy josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kadıköy antika silah alanlar, Kadıköy antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kadıköy lambader alanlar, Kadıköy minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kadıköy komidin alanlar, Kadıköy kara kalem resim alanlar, Kadıköy blue black alanlar, Kadıköy mask alanlar, eski mask alanlar, Kadıköy aşurelik alanlar.

Kadıköy saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kadıköy antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kadıköy gramofon alanlar, Kadıköy mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kadıköy güdüm alanlar, Kadıköy tekke işi alanlar, Kadıköy İznik alanlar, Kadıköy pusula alanlar, Kadıköy gemi pusulası alanlar, Kadıköy periyor saat alanlar, Kadıköy mangal alanlar, Kadıköy eski mangal alanlar, Kadıköy Şam işi alanlar, Kadıköy Süleymaniye işi alanlar, Kadıköy takunya alanlar, Kadıköy gümüş takunya alanlar, Kadıköy Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kadıköy seccade alanlar, Kadıköy eski seccade alanlar, Kadıköy Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kadıköy tablo alanlar.

Kadıköy antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kadıköy abajur alanlar, Kadıköy sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kadıköy antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kadıköy madalya alanlar, Kadıköy eşya alanlar, Kadıköy ferman alanlar, Kadıköy berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kadıköy jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kadıköy bahça alanlar, Kadıköy Osmanlı bohça alanlar, Kadıköy bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kadıköy ampir alanlar, Kadıköy chrıstofle alanlar, Kadıköy ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kadıköy şamdan alanlar, Kadıköy çanta alanlar, Kadıköy van işi savat alanlar, Kadıköy tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kadıköy Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kadıköy hokka alanlar, Kadıköy fransız mine alanlar, Kadıköy teşhir vitrini alanlar, Kadıköy buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kadıköy keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kadıköy kandil alanlar, Kadıköy ebru alanlar, Kadıköy mustafa düzgünman alanlar, Kadıköy zigon alanlar, Kadıköy zemzemlik alanlar, Kadıköy mücevher kutusu alanlar, Kadıköy dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kadıköy sürahi alanlar, Kadıköy Osmanlı sürahi alanlar, Kadıköy antik mercan alanlar, Kadıköy makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kadıköy antik sedef alanlar, Kadıköy minyatür alanlar, Kadıköy kabe örtüsü alanlar, Kadıköy gülebdan alanlar, Kadıköy mineli dürbün alanlar, Kadıköy sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kadıköy şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kadıköy lali gue alanlar, Kadıköy gece sürahisi alanlar, Kadıköy meissen alanlar, Kadıköy satsuma alanlar, Kadıköy hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kadıköy macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kadıköy constantine alanlar, Kadıköy anonim alanlar, Kadıköy leyla gamsız alanlar, Kadıköy ibrahim safi alanlar, Kadıköy bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kadıköy herend alanlar, Kadıköy nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kadıköy osmanlıca alanlar, Kadıköy kitap alanlar, Kadıköy kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kadıköy haydar besim aydar alanlar, Kadıköy orhan peker alanlar, Kadıköy sıtkı olçar alanlar, Kadıköy Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kadıköy edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kadıköy rus gümüşü alanlar, Kadıköy minyatür alanlar, Kadıköy viyana heykel alanlar, Kadıköy oryantal heykel alanlar, Kadıköy f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kadıköy merasim kılıcı alanlar.

Kadıköy ahşap hilye alanlar, Kadıköy hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kadıköy tesbih alanlar, Kadıköy seyahat saati alanlar, Kadıköy gravür alanlar, Kadıköy degü alanlar, radio antika alanlar, Kadıköy opalin alanlar, Kadıköy radyo alanlar, Kadıköy kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kadıköy laledan alanlar, Kadıköy karaf alanlar, Kadıköy çerezlik alanlar, Kadıköy sahleplik alanlar, Kadıköy tutya alanlar, Kadıköy likör takımı alanlar, Kadıköy mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kadıköy zarf alanlar, Kadıköy nargile alanlar, Kadıköy gülabdan alanlar, Kadıköy ferman alanlar, Kadıköy berat alanlar.

Kadıköy hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kadıköy şifa tası alanlar, Kadıköy hokka takımı alanlar, Kadıköy mangal alanlar, Kadıköy barutluk alanlar, Kadıköy tombak alanlar, Kadıköy saray işi alanlar, Kadıköy ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kadıköy hançer alanlar, Kadıköy kılıç alanlar, Kadıköy mühürler alanlar, Kadıköy mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kadıköy Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kadıköy seccade alanlar, Kadıköy sırmalı örtüler alanlar, Kadıköy antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.