Fatih antikacılar, Fatih antika alanlar, Fatih antika eşya alanlar, Fatih antika eşyalar, Fatih eski alım satım, Fatih antika koleksiyoncuları, Fatih antika eşya alıcıları, Fatih antika şirketleri, Fatih antika firması, Fatih antika şirketi, Fatih antika firmaları, Fatih antika eşya şirketleri, Fatih antika eşya firması, Fatih antika eşya şirketi, Fatih antika eşya firmaları, Fatih müzayede şirketi, Fatih eski alanlar, Fatih eski eşya alanlar, Fatih antika alan yerler, Fatih antika eşya alan yerler, Fatih eski alan yerler, Fatih eski eşya alan yerler, Fatih antika pazarı, Fatih antika alım satım, Fatih antika alıcıları, Fatih antika satıcıları, Fatih antika eşya satıcıları, Fatih eski eşya alıcıları, Fatih eski eşya satıcıları, Fatih antika fiyatları, Fatih antika eşya fiyatları, Fatih eski fiyatları, Fatih eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Fatih Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Fatih antika eşya alanlar ve Fatih antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Fatih antika eşya şirketimiz, Fatih antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Fatih Antika Alanlar

Fatih antika alanlar ve Fatih antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Fatih antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Fatih antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Fatih Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Fatih antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Fatih

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Fatih antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Fatih antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Fatih Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Fatih antika eşya alanlar ve Fatih antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Fatih antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Fatih antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Fatih Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Fatih antika eşya alanların tercih ettiği, Fatih bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Fatih antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Fatih antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Fatih antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Fatih Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Fatih eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Fatih eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Fatih eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Fatih eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Fatih eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Fatih Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Fatih bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Fatih antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Fatih bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Fatih antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Fatih antikacılar, Fatih antika eşyalar, Fatih eski eşyalar, Fatih antika şirketleri, Fatih antika firması, Fatih müzayede şirketi,Fatih el yazması alanlar, Fatih Kuran’ı kerim alanlar, Fatih hat yazı alanlar, Fatih obje alanlar, Fatih gümüş alanlar, Fatih turalı gümüş alanlar, Fatih karaf alanlar, vazo alanlar, Fatih jardinyer alanlar, Fatih resim alanlar, Fatih modern resim alanlar, Fatih aplik alanlar, Fatih bahü alanlar, Fatih bavul alanlar, Fatih çanak alanlar, Fatih çömlek alanlar, Fatih bakır alanlar, baston alanlar, Fatih biskiü alanlar, Fatih billur alanlar, Fatih cam alanlar, Fatih kristal alanlar, Fatih bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Fatih bandırma halısı alanlar, Fatih ceviz yemek odası alanlar, Fatih ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Fatih ceviz sandalye alanlar, Fatih cümbüş alanlar, Fatih constantin oble alanlar, Fatih cam obje alanlar, Fatih beykoz alanlar.

Fatih bohem alanlar, Fatih çeşmi bülbül alanlar, Fatih çeşme taşı alanlar, Fatih çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Fatih arnevu alanlar, art deko alanlar, Fatih deko alanlar, Fatih ayna alanlar, Fatih asma avize alanlar, Fatih aznavur gümüş alanlar, Fatih aznavur alanlar, Fatih bafon alanlar, Fatih ayvazozki alanlar, Fatih dolap alanlar, Fatih divit alanlar, Fatih biblo alanlar, Fatih dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Fatih daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Fatih dekopaj işi alanlar, Fatih dual alanlar, Fatih dual pikap alanlar.

Fatih dümen alanlar, Fatih gemici dümeni alanlar, Fatih gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Fatih derbent halı alanlar, Fatih eviye alanlar, Fatih ev halısı alanlar, Fatih elbiselik alanlar, Fatih elbise alanlar, Fatih paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Fatih el işi alanlar, Fatih el işi halı alanlar, Fatih el işi alanlar, Fatih el işi kilim alanlar, Fatih çan alanlar, Fatih kilise çanı alanlar, Fatih gemici çanı alanlar, Fatih çarık alanlar, Fatih Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Fatih ferforje alanlar, Fatih fistan alanlar, Fatih Osmanlı fistan alanlar, Fatih portmanto alanlar, Fatih eski saat alanlar, Fatih frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Fatih bronz heykel alanlar, Fatih bronz sütün alanlar, Fatih bronz avize alanlar, Fatih bronz vazo alanlar, Fatih bronz kutu alanlar, Fatih bronz el işi alanlar.

Fatih halı alanlar, Fatih lamba alanlar, resim alanlar, Fatih parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Fatih insan biblosu alanlar, Fatih oryantel biblo alanlar, Fatih kuş biblosu alanlar, Fatih havlu alanlar, Fatih mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Fatih turkısh antika alanlar, Fatih Osmanlı eşyalar alanlar, Fatih İstanbul resimleri alanlar, Fatih altın varak sehpa alanlar, Fatih altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Fatih afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Fatih bronz fener alanlar, Fatih bünyen alanlar, Fatih develi halı alanlar, Fatih dürbün alanlar, Fatih teleskop alanlar, Fatih sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Fatih çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Fatih flama alanlar, Fatih alem alanlar, Fatih arabesk alanlar.

fincan alanlar, Fatih eski fincan alanlar, Fatih cam altı alanlar, Fatih şamdan alanlar, Fatih oryantel heykel alanlar, Fatih gümüşlük alanlar, Fatih hat yazı alanlar, Fatih teship alanlar, hokka alanlar, Fatih tophane alanlar, Fatih goblen alanlar, Fatih çin eski eşyalar alanlar, Fatih Çanakkale alanlar, Fatih Çanakkale vazo alanlar, Fatih fil dişi heykel alanlar, Fatih fil dişi baston alanlar, Fatih fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Fatih fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Fatih duvar saati alanlar, Fatih bez alanlar, buda heykel alanlar, Fatih hamedan halı alanlar, Fatih kılıç alanlar, Fatih antika kılıç alanlar.

Fatih antika araba alanlar, Fatih antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Fatih antika eşyalar alanlar, Fatih kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Fatih antika foto alanlar, Fatih kehribar alanlar, Fatih kehribar tesbih alanlar, Fatih Kütahya alanlar, kınık alanlar, Fatih seramik eşya alanlar, Fatih kilit alanlar, Fatih anahtar alanlar, Fatih antika anahtar alanlar, Fatih antika kilit alanlar, Fatih josefin alanlar, kaşpo alanlar, Fatih antika silah alanlar, Fatih antika rahle alanlar, rahle alanlar, Fatih lambader alanlar, Fatih minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Fatih komidin alanlar, Fatih kara kalem resim alanlar, Fatih blue black alanlar, Fatih mask alanlar, eski mask alanlar, Fatih aşurelik alanlar.

Fatih saleplik alanlar, bozalık alanlar, Fatih antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Fatih gramofon alanlar, Fatih mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Fatih güdüm alanlar, Fatih tekke işi alanlar, Fatih İznik alanlar, Fatih pusula alanlar, Fatih gemi pusulası alanlar, Fatih periyor saat alanlar, Fatih mangal alanlar, Fatih eski mangal alanlar, Fatih Şam işi alanlar, Fatih Süleymaniye işi alanlar, Fatih takunya alanlar, Fatih gümüş takunya alanlar, Fatih Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Fatih seccade alanlar, Fatih eski seccade alanlar, Fatih Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Fatih tablo alanlar.

Fatih antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Fatih abajur alanlar, Fatih sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Fatih antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Fatih madalya alanlar, Fatih eşya alanlar, Fatih ferman alanlar, Fatih berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Fatih jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Fatih bahça alanlar, Fatih Osmanlı bohça alanlar, Fatih bindallı alanlar, kaftan alanlar, Fatih ampir alanlar, Fatih chrıstofle alanlar, Fatih ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Fatih şamdan alanlar, Fatih çanta alanlar, Fatih van işi savat alanlar, Fatih tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Fatih Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Fatih hokka alanlar, Fatih fransız mine alanlar, Fatih teşhir vitrini alanlar, Fatih buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Fatih keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Fatih kandil alanlar, Fatih ebru alanlar, Fatih mustafa düzgünman alanlar, Fatih zigon alanlar, Fatih zemzemlik alanlar, Fatih mücevher kutusu alanlar, Fatih dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Fatih sürahi alanlar, Fatih Osmanlı sürahi alanlar, Fatih antik mercan alanlar, Fatih makta alanlar, teslim taşı alanlar, Fatih antik sedef alanlar, Fatih minyatür alanlar, Fatih kabe örtüsü alanlar, Fatih gülebdan alanlar, Fatih mineli dürbün alanlar, Fatih sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Fatih şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Fatih lali gue alanlar, Fatih gece sürahisi alanlar, Fatih meissen alanlar, Fatih satsuma alanlar, Fatih hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Fatih macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Fatih constantine alanlar, Fatih anonim alanlar, Fatih leyla gamsız alanlar, Fatih ibrahim safi alanlar, Fatih bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Fatih herend alanlar, Fatih nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Fatih osmanlıca alanlar, Fatih kitap alanlar, Fatih kalle alanlar, ali kartal alanlar, Fatih haydar besim aydar alanlar, Fatih orhan peker alanlar, Fatih sıtkı olçar alanlar, Fatih Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Fatih edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Fatih rus gümüşü alanlar, Fatih minyatür alanlar, Fatih viyana heykel alanlar, Fatih oryantal heykel alanlar, Fatih f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Fatih merasim kılıcı alanlar.

Fatih ahşap hilye alanlar, Fatih hereke halı alanlar, kuka alanlar, Fatih tesbih alanlar, Fatih seyahat saati alanlar, Fatih gravür alanlar, Fatih degü alanlar, radio antika alanlar, Fatih opalin alanlar, Fatih radyo alanlar, Fatih kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Fatih laledan alanlar, Fatih karaf alanlar, Fatih çerezlik alanlar, Fatih sahleplik alanlar, Fatih tutya alanlar, Fatih likör takımı alanlar, Fatih mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Fatih zarf alanlar, Fatih nargile alanlar, Fatih gülabdan alanlar, Fatih ferman alanlar, Fatih berat alanlar.

Fatih hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Fatih şifa tası alanlar, Fatih hokka takımı alanlar, Fatih mangal alanlar, Fatih barutluk alanlar, Fatih tombak alanlar, Fatih saray işi alanlar, Fatih ağızlık alanlar, kemer alanlar, Fatih hançer alanlar, Fatih kılıç alanlar, Fatih mühürler alanlar, Fatih mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Fatih Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Fatih seccade alanlar, Fatih sırmalı örtüler alanlar, Fatih antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.