Esenyurt antikacılar, Esenyurt antika alanlar, Esenyurt antika eşya alanlar, Esenyurt antika eşyalar, Esenyurt eski alım satım, Esenyurt antika koleksiyoncuları, Esenyurt antika eşya alıcıları, Esenyurt antika şirketleri, Esenyurt antika firması, Esenyurt antika şirketi, Esenyurt antika firmaları, Esenyurt antika eşya şirketleri, Esenyurt antika eşya firması, Esenyurt antika eşya şirketi, Esenyurt antika eşya firmaları, Esenyurt müzayede şirketi, Esenyurt eski alanlar, Esenyurt eski eşya alanlar, Esenyurt antika alan yerler, Esenyurt antika eşya alan yerler, Esenyurt eski alan yerler, Esenyurt eski eşya alan yerler, Esenyurt antika pazarı, Esenyurt antika alım satım, Esenyurt antika alıcıları, Esenyurt antika satıcıları, Esenyurt antika eşya satıcıları, Esenyurt eski eşya alıcıları, Esenyurt eski eşya satıcıları, Esenyurt antika fiyatları, Esenyurt antika eşya fiyatları, Esenyurt eski fiyatları, Esenyurt eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Esenyurt Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Esenyurt antika eşya alanlar ve Esenyurt antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Esenyurt antika eşya şirketimiz, Esenyurt antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Esenyurt Antika Alanlar

Esenyurt antika alanlar ve Esenyurt antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Esenyurt antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Esenyurt antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Esenyurt Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Esenyurt antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Esenyurt

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Esenyurt antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Esenyurt antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Esenyurt Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Esenyurt antika eşya alanlar ve Esenyurt antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Esenyurt antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Esenyurt antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Esenyurt Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Esenyurt antika eşya alanların tercih ettiği, Esenyurt bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Esenyurt antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Esenyurt antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Esenyurt antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Esenyurt Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Esenyurt eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Esenyurt eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Esenyurt eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Esenyurt eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Esenyurt eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Esenyurt Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Esenyurt bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Esenyurt antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Esenyurt bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Esenyurt antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Esenyurt antikacılar, Esenyurt antika eşyalar, Esenyurt eski eşyalar, Esenyurt antika şirketleri, Esenyurt antika firması, Esenyurt müzayede şirketi,Esenyurt el yazması alanlar, Esenyurt Kuran’ı kerim alanlar, Esenyurt hat yazı alanlar, Esenyurt obje alanlar, Esenyurt gümüş alanlar, Esenyurt turalı gümüş alanlar, Esenyurt karaf alanlar, vazo alanlar, Esenyurt jardinyer alanlar, Esenyurt resim alanlar, Esenyurt modern resim alanlar, Esenyurt aplik alanlar, Esenyurt bahü alanlar, Esenyurt bavul alanlar, Esenyurt çanak alanlar, Esenyurt çömlek alanlar, Esenyurt bakır alanlar, baston alanlar, Esenyurt biskiü alanlar, Esenyurt billur alanlar, Esenyurt cam alanlar, Esenyurt kristal alanlar, Esenyurt bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Esenyurt bandırma halısı alanlar, Esenyurt ceviz yemek odası alanlar, Esenyurt ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Esenyurt ceviz sandalye alanlar, Esenyurt cümbüş alanlar, Esenyurt constantin oble alanlar, Esenyurt cam obje alanlar, Esenyurt beykoz alanlar.

Esenyurt bohem alanlar, Esenyurt çeşmi bülbül alanlar, Esenyurt çeşme taşı alanlar, Esenyurt çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Esenyurt arnevu alanlar, art deko alanlar, Esenyurt deko alanlar, Esenyurt ayna alanlar, Esenyurt asma avize alanlar, Esenyurt aznavur gümüş alanlar, Esenyurt aznavur alanlar, Esenyurt bafon alanlar, Esenyurt ayvazozki alanlar, Esenyurt dolap alanlar, Esenyurt divit alanlar, Esenyurt biblo alanlar, Esenyurt dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Esenyurt daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Esenyurt dekopaj işi alanlar, Esenyurt dual alanlar, Esenyurt dual pikap alanlar.

Esenyurt dümen alanlar, Esenyurt gemici dümeni alanlar, Esenyurt gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Esenyurt derbent halı alanlar, Esenyurt eviye alanlar, Esenyurt ev halısı alanlar, Esenyurt elbiselik alanlar, Esenyurt elbise alanlar, Esenyurt paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Esenyurt el işi alanlar, Esenyurt el işi halı alanlar, Esenyurt el işi alanlar, Esenyurt el işi kilim alanlar, Esenyurt çan alanlar, Esenyurt kilise çanı alanlar, Esenyurt gemici çanı alanlar, Esenyurt çarık alanlar, Esenyurt Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Esenyurt ferforje alanlar, Esenyurt fistan alanlar, Esenyurt Osmanlı fistan alanlar, Esenyurt portmanto alanlar, Esenyurt eski saat alanlar, Esenyurt frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Esenyurt bronz heykel alanlar, Esenyurt bronz sütün alanlar, Esenyurt bronz avize alanlar, Esenyurt bronz vazo alanlar, Esenyurt bronz kutu alanlar, Esenyurt bronz el işi alanlar.

Esenyurt halı alanlar, Esenyurt lamba alanlar, resim alanlar, Esenyurt parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Esenyurt insan biblosu alanlar, Esenyurt oryantel biblo alanlar, Esenyurt kuş biblosu alanlar, Esenyurt havlu alanlar, Esenyurt mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Esenyurt turkısh antika alanlar, Esenyurt Osmanlı eşyalar alanlar, Esenyurt İstanbul resimleri alanlar, Esenyurt altın varak sehpa alanlar, Esenyurt altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Esenyurt afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Esenyurt bronz fener alanlar, Esenyurt bünyen alanlar, Esenyurt develi halı alanlar, Esenyurt dürbün alanlar, Esenyurt teleskop alanlar, Esenyurt sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Esenyurt çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Esenyurt flama alanlar, Esenyurt alem alanlar, Esenyurt arabesk alanlar.

fincan alanlar, Esenyurt eski fincan alanlar, Esenyurt cam altı alanlar, Esenyurt şamdan alanlar, Esenyurt oryantel heykel alanlar, Esenyurt gümüşlük alanlar, Esenyurt hat yazı alanlar, Esenyurt teship alanlar, hokka alanlar, Esenyurt tophane alanlar, Esenyurt goblen alanlar, Esenyurt çin eski eşyalar alanlar, Esenyurt Çanakkale alanlar, Esenyurt Çanakkale vazo alanlar, Esenyurt fil dişi heykel alanlar, Esenyurt fil dişi baston alanlar, Esenyurt fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Esenyurt fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Esenyurt duvar saati alanlar, Esenyurt bez alanlar, buda heykel alanlar, Esenyurt hamedan halı alanlar, Esenyurt kılıç alanlar, Esenyurt antika kılıç alanlar.

Esenyurt antika araba alanlar, Esenyurt antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Esenyurt antika eşyalar alanlar, Esenyurt kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Esenyurt antika foto alanlar, Esenyurt kehribar alanlar, Esenyurt kehribar tesbih alanlar, Esenyurt Kütahya alanlar, kınık alanlar, Esenyurt seramik eşya alanlar, Esenyurt kilit alanlar, Esenyurt anahtar alanlar, Esenyurt antika anahtar alanlar, Esenyurt antika kilit alanlar, Esenyurt josefin alanlar, kaşpo alanlar, Esenyurt antika silah alanlar, Esenyurt antika rahle alanlar, rahle alanlar, Esenyurt lambader alanlar, Esenyurt minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Esenyurt komidin alanlar, Esenyurt kara kalem resim alanlar, Esenyurt blue black alanlar, Esenyurt mask alanlar, eski mask alanlar, Esenyurt aşurelik alanlar.

Esenyurt saleplik alanlar, bozalık alanlar, Esenyurt antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Esenyurt gramofon alanlar, Esenyurt mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Esenyurt güdüm alanlar, Esenyurt tekke işi alanlar, Esenyurt İznik alanlar, Esenyurt pusula alanlar, Esenyurt gemi pusulası alanlar, Esenyurt periyor saat alanlar, Esenyurt mangal alanlar, Esenyurt eski mangal alanlar, Esenyurt Şam işi alanlar, Esenyurt Süleymaniye işi alanlar, Esenyurt takunya alanlar, Esenyurt gümüş takunya alanlar, Esenyurt Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Esenyurt seccade alanlar, Esenyurt eski seccade alanlar, Esenyurt Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Esenyurt tablo alanlar.

Esenyurt antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Esenyurt abajur alanlar, Esenyurt sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Esenyurt antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Esenyurt madalya alanlar, Esenyurt eşya alanlar, Esenyurt ferman alanlar, Esenyurt berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Esenyurt jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Esenyurt bahça alanlar, Esenyurt Osmanlı bohça alanlar, Esenyurt bindallı alanlar, kaftan alanlar, Esenyurt ampir alanlar, Esenyurt chrıstofle alanlar, Esenyurt ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Esenyurt şamdan alanlar, Esenyurt çanta alanlar, Esenyurt van işi savat alanlar, Esenyurt tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Esenyurt Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Esenyurt hokka alanlar, Esenyurt fransız mine alanlar, Esenyurt teşhir vitrini alanlar, Esenyurt buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Esenyurt keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Esenyurt kandil alanlar, Esenyurt ebru alanlar, Esenyurt mustafa düzgünman alanlar, Esenyurt zigon alanlar, Esenyurt zemzemlik alanlar, Esenyurt mücevher kutusu alanlar, Esenyurt dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Esenyurt sürahi alanlar, Esenyurt Osmanlı sürahi alanlar, Esenyurt antik mercan alanlar, Esenyurt makta alanlar, teslim taşı alanlar, Esenyurt antik sedef alanlar, Esenyurt minyatür alanlar, Esenyurt kabe örtüsü alanlar, Esenyurt gülebdan alanlar, Esenyurt mineli dürbün alanlar, Esenyurt sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Esenyurt şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Esenyurt lali gue alanlar, Esenyurt gece sürahisi alanlar, Esenyurt meissen alanlar, Esenyurt satsuma alanlar, Esenyurt hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Esenyurt macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Esenyurt constantine alanlar, Esenyurt anonim alanlar, Esenyurt leyla gamsız alanlar, Esenyurt ibrahim safi alanlar, Esenyurt bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Esenyurt herend alanlar, Esenyurt nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Esenyurt osmanlıca alanlar, Esenyurt kitap alanlar, Esenyurt kalle alanlar, ali kartal alanlar, Esenyurt haydar besim aydar alanlar, Esenyurt orhan peker alanlar, Esenyurt sıtkı olçar alanlar, Esenyurt Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Esenyurt edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Esenyurt rus gümüşü alanlar, Esenyurt minyatür alanlar, Esenyurt viyana heykel alanlar, Esenyurt oryantal heykel alanlar, Esenyurt f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Esenyurt merasim kılıcı alanlar.

Esenyurt ahşap hilye alanlar, Esenyurt hereke halı alanlar, kuka alanlar, Esenyurt tesbih alanlar, Esenyurt seyahat saati alanlar, Esenyurt gravür alanlar, Esenyurt degü alanlar, radio antika alanlar, Esenyurt opalin alanlar, Esenyurt radyo alanlar, Esenyurt kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Esenyurt laledan alanlar, Esenyurt karaf alanlar, Esenyurt çerezlik alanlar, Esenyurt sahleplik alanlar, Esenyurt tutya alanlar, Esenyurt likör takımı alanlar, Esenyurt mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Esenyurt zarf alanlar, Esenyurt nargile alanlar, Esenyurt gülabdan alanlar, Esenyurt ferman alanlar, Esenyurt berat alanlar.

Esenyurt hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Esenyurt şifa tası alanlar, Esenyurt hokka takımı alanlar, Esenyurt mangal alanlar, Esenyurt barutluk alanlar, Esenyurt tombak alanlar, Esenyurt saray işi alanlar, Esenyurt ağızlık alanlar, kemer alanlar, Esenyurt hançer alanlar, Esenyurt kılıç alanlar, Esenyurt mühürler alanlar, Esenyurt mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Esenyurt Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Esenyurt seccade alanlar, Esenyurt sırmalı örtüler alanlar, Esenyurt antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.