Beyoğlu antikacılar, Beyoğlu antika alanlar, Beyoğlu antika eşya alanlar, Beyoğlu antika eşyalar, Beyoğlu eski alım satım, Beyoğlu antika koleksiyoncuları, Beyoğlu antika eşya alıcıları, Beyoğlu antika şirketleri, Beyoğlu antika firması, Beyoğlu antika şirketi, Beyoğlu antika firmaları, Beyoğlu antika eşya şirketleri, Beyoğlu antika eşya firması, Beyoğlu antika eşya şirketi, Beyoğlu antika eşya firmaları, Beyoğlu müzayede şirketi, Beyoğlu eski alanlar, Beyoğlu eski eşya alanlar, Beyoğlu antika alan yerler, Beyoğlu antika eşya alan yerler, Beyoğlu eski alan yerler, Beyoğlu eski eşya alan yerler, Beyoğlu antika pazarı, Beyoğlu antika alım satım, Beyoğlu antika alıcıları, Beyoğlu antika satıcıları, Beyoğlu antika eşya satıcıları, Beyoğlu eski eşya alıcıları, Beyoğlu eski eşya satıcıları, Beyoğlu antika fiyatları, Beyoğlu antika eşya fiyatları, Beyoğlu eski fiyatları, Beyoğlu eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Beyoğlu Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Beyoğlu antika eşya alanlar ve Beyoğlu antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Beyoğlu antika eşya şirketimiz, Beyoğlu antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Beyoğlu Antika Alanlar

Beyoğlu antika alanlar ve Beyoğlu antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Beyoğlu antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Beyoğlu antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Beyoğlu Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Beyoğlu antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Beyoğlu

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Beyoğlu antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Beyoğlu antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Beyoğlu Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Beyoğlu antika eşya alanlar ve Beyoğlu antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Beyoğlu antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Beyoğlu antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Beyoğlu Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Beyoğlu antika eşya alanların tercih ettiği, Beyoğlu bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Beyoğlu antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Beyoğlu antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Beyoğlu antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Beyoğlu Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Beyoğlu eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Beyoğlu eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Beyoğlu eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Beyoğlu eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Beyoğlu eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Beyoğlu Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Beyoğlu bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Beyoğlu antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Beyoğlu bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Beyoğlu antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Beyoğlu antikacılar, Beyoğlu antika eşyalar, Beyoğlu eski eşyalar, Beyoğlu antika şirketleri, Beyoğlu antika firması, Beyoğlu müzayede şirketi,Beyoğlu el yazması alanlar, Beyoğlu Kuran’ı kerim alanlar, Beyoğlu hat yazı alanlar, Beyoğlu obje alanlar, Beyoğlu gümüş alanlar, Beyoğlu turalı gümüş alanlar, Beyoğlu karaf alanlar, vazo alanlar, Beyoğlu jardinyer alanlar, Beyoğlu resim alanlar, Beyoğlu modern resim alanlar, Beyoğlu aplik alanlar, Beyoğlu bahü alanlar, Beyoğlu bavul alanlar, Beyoğlu çanak alanlar, Beyoğlu çömlek alanlar, Beyoğlu bakır alanlar, baston alanlar, Beyoğlu biskiü alanlar, Beyoğlu billur alanlar, Beyoğlu cam alanlar, Beyoğlu kristal alanlar, Beyoğlu bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Beyoğlu bandırma halısı alanlar, Beyoğlu ceviz yemek odası alanlar, Beyoğlu ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Beyoğlu ceviz sandalye alanlar, Beyoğlu cümbüş alanlar, Beyoğlu constantin oble alanlar, Beyoğlu cam obje alanlar, Beyoğlu beykoz alanlar.

Beyoğlu bohem alanlar, Beyoğlu çeşmi bülbül alanlar, Beyoğlu çeşme taşı alanlar, Beyoğlu çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Beyoğlu arnevu alanlar, art deko alanlar, Beyoğlu deko alanlar, Beyoğlu ayna alanlar, Beyoğlu asma avize alanlar, Beyoğlu aznavur gümüş alanlar, Beyoğlu aznavur alanlar, Beyoğlu bafon alanlar, Beyoğlu ayvazozki alanlar, Beyoğlu dolap alanlar, Beyoğlu divit alanlar, Beyoğlu biblo alanlar, Beyoğlu dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Beyoğlu daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Beyoğlu dekopaj işi alanlar, Beyoğlu dual alanlar, Beyoğlu dual pikap alanlar.

Beyoğlu dümen alanlar, Beyoğlu gemici dümeni alanlar, Beyoğlu gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Beyoğlu derbent halı alanlar, Beyoğlu eviye alanlar, Beyoğlu ev halısı alanlar, Beyoğlu elbiselik alanlar, Beyoğlu elbise alanlar, Beyoğlu paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Beyoğlu el işi alanlar, Beyoğlu el işi halı alanlar, Beyoğlu el işi alanlar, Beyoğlu el işi kilim alanlar, Beyoğlu çan alanlar, Beyoğlu kilise çanı alanlar, Beyoğlu gemici çanı alanlar, Beyoğlu çarık alanlar, Beyoğlu Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Beyoğlu ferforje alanlar, Beyoğlu fistan alanlar, Beyoğlu Osmanlı fistan alanlar, Beyoğlu portmanto alanlar, Beyoğlu eski saat alanlar, Beyoğlu frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Beyoğlu bronz heykel alanlar, Beyoğlu bronz sütün alanlar, Beyoğlu bronz avize alanlar, Beyoğlu bronz vazo alanlar, Beyoğlu bronz kutu alanlar, Beyoğlu bronz el işi alanlar.

Beyoğlu halı alanlar, Beyoğlu lamba alanlar, resim alanlar, Beyoğlu parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Beyoğlu insan biblosu alanlar, Beyoğlu oryantel biblo alanlar, Beyoğlu kuş biblosu alanlar, Beyoğlu havlu alanlar, Beyoğlu mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Beyoğlu turkısh antika alanlar, Beyoğlu Osmanlı eşyalar alanlar, Beyoğlu İstanbul resimleri alanlar, Beyoğlu altın varak sehpa alanlar, Beyoğlu altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Beyoğlu afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Beyoğlu bronz fener alanlar, Beyoğlu bünyen alanlar, Beyoğlu develi halı alanlar, Beyoğlu dürbün alanlar, Beyoğlu teleskop alanlar, Beyoğlu sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Beyoğlu çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Beyoğlu flama alanlar, Beyoğlu alem alanlar, Beyoğlu arabesk alanlar.

fincan alanlar, Beyoğlu eski fincan alanlar, Beyoğlu cam altı alanlar, Beyoğlu şamdan alanlar, Beyoğlu oryantel heykel alanlar, Beyoğlu gümüşlük alanlar, Beyoğlu hat yazı alanlar, Beyoğlu teship alanlar, hokka alanlar, Beyoğlu tophane alanlar, Beyoğlu goblen alanlar, Beyoğlu çin eski eşyalar alanlar, Beyoğlu Çanakkale alanlar, Beyoğlu Çanakkale vazo alanlar, Beyoğlu fil dişi heykel alanlar, Beyoğlu fil dişi baston alanlar, Beyoğlu fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Beyoğlu fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Beyoğlu duvar saati alanlar, Beyoğlu bez alanlar, buda heykel alanlar, Beyoğlu hamedan halı alanlar, Beyoğlu kılıç alanlar, Beyoğlu antika kılıç alanlar.

Beyoğlu antika araba alanlar, Beyoğlu antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Beyoğlu antika eşyalar alanlar, Beyoğlu kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Beyoğlu antika foto alanlar, Beyoğlu kehribar alanlar, Beyoğlu kehribar tesbih alanlar, Beyoğlu Kütahya alanlar, kınık alanlar, Beyoğlu seramik eşya alanlar, Beyoğlu kilit alanlar, Beyoğlu anahtar alanlar, Beyoğlu antika anahtar alanlar, Beyoğlu antika kilit alanlar, Beyoğlu josefin alanlar, kaşpo alanlar, Beyoğlu antika silah alanlar, Beyoğlu antika rahle alanlar, rahle alanlar, Beyoğlu lambader alanlar, Beyoğlu minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Beyoğlu komidin alanlar, Beyoğlu kara kalem resim alanlar, Beyoğlu blue black alanlar, Beyoğlu mask alanlar, eski mask alanlar, Beyoğlu aşurelik alanlar.

Beyoğlu saleplik alanlar, bozalık alanlar, Beyoğlu antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Beyoğlu gramofon alanlar, Beyoğlu mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Beyoğlu güdüm alanlar, Beyoğlu tekke işi alanlar, Beyoğlu İznik alanlar, Beyoğlu pusula alanlar, Beyoğlu gemi pusulası alanlar, Beyoğlu periyor saat alanlar, Beyoğlu mangal alanlar, Beyoğlu eski mangal alanlar, Beyoğlu Şam işi alanlar, Beyoğlu Süleymaniye işi alanlar, Beyoğlu takunya alanlar, Beyoğlu gümüş takunya alanlar, Beyoğlu Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Beyoğlu seccade alanlar, Beyoğlu eski seccade alanlar, Beyoğlu Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Beyoğlu tablo alanlar.

Beyoğlu antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Beyoğlu abajur alanlar, Beyoğlu sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Beyoğlu antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Beyoğlu madalya alanlar, Beyoğlu eşya alanlar, Beyoğlu ferman alanlar, Beyoğlu berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Beyoğlu jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Beyoğlu bahça alanlar, Beyoğlu Osmanlı bohça alanlar, Beyoğlu bindallı alanlar, kaftan alanlar, Beyoğlu ampir alanlar, Beyoğlu chrıstofle alanlar, Beyoğlu ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Beyoğlu şamdan alanlar, Beyoğlu çanta alanlar, Beyoğlu van işi savat alanlar, Beyoğlu tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Beyoğlu Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Beyoğlu hokka alanlar, Beyoğlu fransız mine alanlar, Beyoğlu teşhir vitrini alanlar, Beyoğlu buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Beyoğlu keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Beyoğlu kandil alanlar, Beyoğlu ebru alanlar, Beyoğlu mustafa düzgünman alanlar, Beyoğlu zigon alanlar, Beyoğlu zemzemlik alanlar, Beyoğlu mücevher kutusu alanlar, Beyoğlu dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Beyoğlu sürahi alanlar, Beyoğlu Osmanlı sürahi alanlar, Beyoğlu antik mercan alanlar, Beyoğlu makta alanlar, teslim taşı alanlar, Beyoğlu antik sedef alanlar, Beyoğlu minyatür alanlar, Beyoğlu kabe örtüsü alanlar, Beyoğlu gülebdan alanlar, Beyoğlu mineli dürbün alanlar, Beyoğlu sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Beyoğlu şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Beyoğlu lali gue alanlar, Beyoğlu gece sürahisi alanlar, Beyoğlu meissen alanlar, Beyoğlu satsuma alanlar, Beyoğlu hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Beyoğlu macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Beyoğlu constantine alanlar, Beyoğlu anonim alanlar, Beyoğlu leyla gamsız alanlar, Beyoğlu ibrahim safi alanlar, Beyoğlu bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Beyoğlu herend alanlar, Beyoğlu nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Beyoğlu osmanlıca alanlar, Beyoğlu kitap alanlar, Beyoğlu kalle alanlar, ali kartal alanlar, Beyoğlu haydar besim aydar alanlar, Beyoğlu orhan peker alanlar, Beyoğlu sıtkı olçar alanlar, Beyoğlu Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Beyoğlu edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Beyoğlu rus gümüşü alanlar, Beyoğlu minyatür alanlar, Beyoğlu viyana heykel alanlar, Beyoğlu oryantal heykel alanlar, Beyoğlu f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Beyoğlu merasim kılıcı alanlar.

Beyoğlu ahşap hilye alanlar, Beyoğlu hereke halı alanlar, kuka alanlar, Beyoğlu tesbih alanlar, Beyoğlu seyahat saati alanlar, Beyoğlu gravür alanlar, Beyoğlu degü alanlar, radio antika alanlar, Beyoğlu opalin alanlar, Beyoğlu radyo alanlar, Beyoğlu kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Beyoğlu laledan alanlar, Beyoğlu karaf alanlar, Beyoğlu çerezlik alanlar, Beyoğlu sahleplik alanlar, Beyoğlu tutya alanlar, Beyoğlu likör takımı alanlar, Beyoğlu mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Beyoğlu zarf alanlar, Beyoğlu nargile alanlar, Beyoğlu gülabdan alanlar, Beyoğlu ferman alanlar, Beyoğlu berat alanlar.

Beyoğlu hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Beyoğlu şifa tası alanlar, Beyoğlu hokka takımı alanlar, Beyoğlu mangal alanlar, Beyoğlu barutluk alanlar, Beyoğlu tombak alanlar, Beyoğlu saray işi alanlar, Beyoğlu ağızlık alanlar, kemer alanlar, Beyoğlu hançer alanlar, Beyoğlu kılıç alanlar, Beyoğlu mühürler alanlar, Beyoğlu mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Beyoğlu Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Beyoğlu seccade alanlar, Beyoğlu sırmalı örtüler alanlar, Beyoğlu antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.