Bahçelievler antikacılar, Bahçelievler antika alanlar, Bahçelievler antika eşya alanlar, Bahçelievler antika eşyalar, Bahçelievler eski alım satım, Bahçelievler antika koleksiyoncuları, Bahçelievler antika eşya alıcıları, Bahçelievler antika şirketleri, Bahçelievler antika firması, Bahçelievler antika şirketi, Bahçelievler antika firmaları, Bahçelievler antika eşya şirketleri, Bahçelievler antika eşya firması, Bahçelievler antika eşya şirketi, Bahçelievler antika eşya firmaları, Bahçelievler müzayede şirketi, Bahçelievler eski alanlar, Bahçelievler eski eşya alanlar, Bahçelievler antika alan yerler, Bahçelievler antika eşya alan yerler, Bahçelievler eski alan yerler, Bahçelievler eski eşya alan yerler, Bahçelievler antika pazarı, Bahçelievler antika alım satım, Bahçelievler antika alıcıları, Bahçelievler antika satıcıları, Bahçelievler antika eşya satıcıları, Bahçelievler eski eşya alıcıları, Bahçelievler eski eşya satıcıları, Bahçelievler antika fiyatları, Bahçelievler antika eşya fiyatları, Bahçelievler eski fiyatları, Bahçelievler eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İstanbul Bahçelievler Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bahçelievler antika eşya alanlar ve Bahçelievler antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bahçelievler antika eşya şirketimiz, Bahçelievler antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bahçelievler Antika Alanlar

Bahçelievler antika alanlar ve Bahçelievler antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bahçelievler antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bahçelievler antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bahçelievler Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bahçelievler antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bahçelievler

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bahçelievler antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bahçelievler antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bahçelievler Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bahçelievler antika eşya alanlar ve Bahçelievler antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bahçelievler antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bahçelievler antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bahçelievler Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bahçelievler antika eşya alanların tercih ettiği, Bahçelievler bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bahçelievler antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bahçelievler antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bahçelievler antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bahçelievler Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bahçelievler eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bahçelievler eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bahçelievler eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bahçelievler eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bahçelievler eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bahçelievler Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bahçelievler bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bahçelievler antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bahçelievler bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bahçelievler antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bahçelievler antikacılar, Bahçelievler antika eşyalar, Bahçelievler eski eşyalar, Bahçelievler antika şirketleri, Bahçelievler antika firması, Bahçelievler müzayede şirketi,Bahçelievler el yazması alanlar, Bahçelievler Kuran’ı kerim alanlar, Bahçelievler hat yazı alanlar, Bahçelievler obje alanlar, Bahçelievler gümüş alanlar, Bahçelievler turalı gümüş alanlar, Bahçelievler karaf alanlar, vazo alanlar, Bahçelievler jardinyer alanlar, Bahçelievler resim alanlar, Bahçelievler modern resim alanlar, Bahçelievler aplik alanlar, Bahçelievler bahü alanlar, Bahçelievler bavul alanlar, Bahçelievler çanak alanlar, Bahçelievler çömlek alanlar, Bahçelievler bakır alanlar, baston alanlar, Bahçelievler biskiü alanlar, Bahçelievler billur alanlar, Bahçelievler cam alanlar, Bahçelievler kristal alanlar, Bahçelievler bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bahçelievler bandırma halısı alanlar, Bahçelievler ceviz yemek odası alanlar, Bahçelievler ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bahçelievler ceviz sandalye alanlar, Bahçelievler cümbüş alanlar, Bahçelievler constantin oble alanlar, Bahçelievler cam obje alanlar, Bahçelievler beykoz alanlar.

Bahçelievler bohem alanlar, Bahçelievler çeşmi bülbül alanlar, Bahçelievler çeşme taşı alanlar, Bahçelievler çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bahçelievler arnevu alanlar, art deko alanlar, Bahçelievler deko alanlar, Bahçelievler ayna alanlar, Bahçelievler asma avize alanlar, Bahçelievler aznavur gümüş alanlar, Bahçelievler aznavur alanlar, Bahçelievler bafon alanlar, Bahçelievler ayvazozki alanlar, Bahçelievler dolap alanlar, Bahçelievler divit alanlar, Bahçelievler biblo alanlar, Bahçelievler dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bahçelievler daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bahçelievler dekopaj işi alanlar, Bahçelievler dual alanlar, Bahçelievler dual pikap alanlar.

Bahçelievler dümen alanlar, Bahçelievler gemici dümeni alanlar, Bahçelievler gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bahçelievler derbent halı alanlar, Bahçelievler eviye alanlar, Bahçelievler ev halısı alanlar, Bahçelievler elbiselik alanlar, Bahçelievler elbise alanlar, Bahçelievler paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bahçelievler el işi alanlar, Bahçelievler el işi halı alanlar, Bahçelievler el işi alanlar, Bahçelievler el işi kilim alanlar, Bahçelievler çan alanlar, Bahçelievler kilise çanı alanlar, Bahçelievler gemici çanı alanlar, Bahçelievler çarık alanlar, Bahçelievler Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bahçelievler ferforje alanlar, Bahçelievler fistan alanlar, Bahçelievler Osmanlı fistan alanlar, Bahçelievler portmanto alanlar, Bahçelievler eski saat alanlar, Bahçelievler frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bahçelievler bronz heykel alanlar, Bahçelievler bronz sütün alanlar, Bahçelievler bronz avize alanlar, Bahçelievler bronz vazo alanlar, Bahçelievler bronz kutu alanlar, Bahçelievler bronz el işi alanlar.

Bahçelievler halı alanlar, Bahçelievler lamba alanlar, resim alanlar, Bahçelievler parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bahçelievler insan biblosu alanlar, Bahçelievler oryantel biblo alanlar, Bahçelievler kuş biblosu alanlar, Bahçelievler havlu alanlar, Bahçelievler mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bahçelievler turkısh antika alanlar, Bahçelievler Osmanlı eşyalar alanlar, Bahçelievler İstanbul resimleri alanlar, Bahçelievler altın varak sehpa alanlar, Bahçelievler altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bahçelievler afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bahçelievler bronz fener alanlar, Bahçelievler bünyen alanlar, Bahçelievler develi halı alanlar, Bahçelievler dürbün alanlar, Bahçelievler teleskop alanlar, Bahçelievler sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bahçelievler çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bahçelievler flama alanlar, Bahçelievler alem alanlar, Bahçelievler arabesk alanlar.

fincan alanlar, Bahçelievler eski fincan alanlar, Bahçelievler cam altı alanlar, Bahçelievler şamdan alanlar, Bahçelievler oryantel heykel alanlar, Bahçelievler gümüşlük alanlar, Bahçelievler hat yazı alanlar, Bahçelievler teship alanlar, hokka alanlar, Bahçelievler tophane alanlar, Bahçelievler goblen alanlar, Bahçelievler çin eski eşyalar alanlar, Bahçelievler Çanakkale alanlar, Bahçelievler Çanakkale vazo alanlar, Bahçelievler fil dişi heykel alanlar, Bahçelievler fil dişi baston alanlar, Bahçelievler fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bahçelievler fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bahçelievler duvar saati alanlar, Bahçelievler bez alanlar, buda heykel alanlar, Bahçelievler hamedan halı alanlar, Bahçelievler kılıç alanlar, Bahçelievler antika kılıç alanlar.

Bahçelievler antika araba alanlar, Bahçelievler antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bahçelievler antika eşyalar alanlar, Bahçelievler kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bahçelievler antika foto alanlar, Bahçelievler kehribar alanlar, Bahçelievler kehribar tesbih alanlar, Bahçelievler Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bahçelievler seramik eşya alanlar, Bahçelievler kilit alanlar, Bahçelievler anahtar alanlar, Bahçelievler antika anahtar alanlar, Bahçelievler antika kilit alanlar, Bahçelievler josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bahçelievler antika silah alanlar, Bahçelievler antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bahçelievler lambader alanlar, Bahçelievler minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bahçelievler komidin alanlar, Bahçelievler kara kalem resim alanlar, Bahçelievler blue black alanlar, Bahçelievler mask alanlar, eski mask alanlar, Bahçelievler aşurelik alanlar.

Bahçelievler saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bahçelievler antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bahçelievler gramofon alanlar, Bahçelievler mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bahçelievler güdüm alanlar, Bahçelievler tekke işi alanlar, Bahçelievler İznik alanlar, Bahçelievler pusula alanlar, Bahçelievler gemi pusulası alanlar, Bahçelievler periyor saat alanlar, Bahçelievler mangal alanlar, Bahçelievler eski mangal alanlar, Bahçelievler Şam işi alanlar, Bahçelievler Süleymaniye işi alanlar, Bahçelievler takunya alanlar, Bahçelievler gümüş takunya alanlar, Bahçelievler Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bahçelievler seccade alanlar, Bahçelievler eski seccade alanlar, Bahçelievler Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bahçelievler tablo alanlar.

Bahçelievler antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bahçelievler abajur alanlar, Bahçelievler sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bahçelievler antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bahçelievler madalya alanlar, Bahçelievler eşya alanlar, Bahçelievler ferman alanlar, Bahçelievler berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bahçelievler jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bahçelievler bahça alanlar, Bahçelievler Osmanlı bohça alanlar, Bahçelievler bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bahçelievler ampir alanlar, Bahçelievler chrıstofle alanlar, Bahçelievler ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bahçelievler şamdan alanlar, Bahçelievler çanta alanlar, Bahçelievler van işi savat alanlar, Bahçelievler tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bahçelievler Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bahçelievler hokka alanlar, Bahçelievler fransız mine alanlar, Bahçelievler teşhir vitrini alanlar, Bahçelievler buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bahçelievler keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bahçelievler kandil alanlar, Bahçelievler ebru alanlar, Bahçelievler mustafa düzgünman alanlar, Bahçelievler zigon alanlar, Bahçelievler zemzemlik alanlar, Bahçelievler mücevher kutusu alanlar, Bahçelievler dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bahçelievler sürahi alanlar, Bahçelievler Osmanlı sürahi alanlar, Bahçelievler antik mercan alanlar, Bahçelievler makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bahçelievler antik sedef alanlar, Bahçelievler minyatür alanlar, Bahçelievler kabe örtüsü alanlar, Bahçelievler gülebdan alanlar, Bahçelievler mineli dürbün alanlar, Bahçelievler sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bahçelievler şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bahçelievler lali gue alanlar, Bahçelievler gece sürahisi alanlar, Bahçelievler meissen alanlar, Bahçelievler satsuma alanlar, Bahçelievler hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bahçelievler macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bahçelievler constantine alanlar, Bahçelievler anonim alanlar, Bahçelievler leyla gamsız alanlar, Bahçelievler ibrahim safi alanlar, Bahçelievler bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bahçelievler herend alanlar, Bahçelievler nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bahçelievler osmanlıca alanlar, Bahçelievler kitap alanlar, Bahçelievler kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bahçelievler haydar besim aydar alanlar, Bahçelievler orhan peker alanlar, Bahçelievler sıtkı olçar alanlar, Bahçelievler Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bahçelievler edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bahçelievler rus gümüşü alanlar, Bahçelievler minyatür alanlar, Bahçelievler viyana heykel alanlar, Bahçelievler oryantal heykel alanlar, Bahçelievler f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bahçelievler merasim kılıcı alanlar.

Bahçelievler ahşap hilye alanlar, Bahçelievler hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bahçelievler tesbih alanlar, Bahçelievler seyahat saati alanlar, Bahçelievler gravür alanlar, Bahçelievler degü alanlar, radio antika alanlar, Bahçelievler opalin alanlar, Bahçelievler radyo alanlar, Bahçelievler kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bahçelievler laledan alanlar, Bahçelievler karaf alanlar, Bahçelievler çerezlik alanlar, Bahçelievler sahleplik alanlar, Bahçelievler tutya alanlar, Bahçelievler likör takımı alanlar, Bahçelievler mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bahçelievler zarf alanlar, Bahçelievler nargile alanlar, Bahçelievler gülabdan alanlar, Bahçelievler ferman alanlar, Bahçelievler berat alanlar.

Bahçelievler hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bahçelievler şifa tası alanlar, Bahçelievler hokka takımı alanlar, Bahçelievler mangal alanlar, Bahçelievler barutluk alanlar, Bahçelievler tombak alanlar, Bahçelievler saray işi alanlar, Bahçelievler ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bahçelievler hançer alanlar, Bahçelievler kılıç alanlar, Bahçelievler mühürler alanlar, Bahçelievler mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bahçelievler Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bahçelievler seccade alanlar, Bahçelievler sırmalı örtüler alanlar, Bahçelievler antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.