Meriç antikacılar, Meriç antika alanlar, Meriç antika eşya alanlar, Meriç antika eşyalar, Meriç eski alım satım, Meriç antika koleksiyoncuları, Meriç antika eşya alıcıları, Meriç antika şirketleri, Meriç antika firması, Meriç antika şirketi, Meriç antika firmaları, Meriç antika eşya şirketleri, Meriç antika eşya firması, Meriç antika eşya şirketi, Meriç antika eşya firmaları, Meriç müzayede şirketi, Meriç eski alanlar, Meriç eski eşya alanlar, Meriç antika alan yerler, Meriç antika eşya alan yerler, Meriç eski alan yerler, Meriç eski eşya alan yerler, Meriç antika pazarı, Meriç antika alım satım, Meriç antika alıcıları, Meriç antika satıcıları, Meriç antika eşya satıcıları, Meriç eski eşya alıcıları, Meriç eski eşya satıcıları, Meriç antika fiyatları, Meriç antika eşya fiyatları, Meriç eski fiyatları, Meriç eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Edirne Meriç Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Meriç antika eşya alanlar ve Meriç antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Meriç antika eşya şirketimiz, Meriç antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Meriç Antika Alanlar

Meriç antika alanlar ve Meriç antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Meriç antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Meriç antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Meriç Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Meriç antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Meriç

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Meriç antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Meriç antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Meriç Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Meriç antika eşya alanlar ve Meriç antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Meriç antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Meriç antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Meriç Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Meriç antika eşya alanların tercih ettiği, Meriç bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Meriç antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Meriç antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Meriç antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Meriç Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Meriç eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Meriç eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Meriç eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Meriç eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Meriç eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Meriç Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Meriç bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Meriç antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Meriç bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Meriç antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Meriç antikacılar, Meriç antika eşyalar, Meriç eski eşyalar, Meriç antika şirketleri, Meriç antika firması, Meriç müzayede şirketi,Meriç el yazması alanlar, Meriç Kuran’ı kerim alanlar, Meriç hat yazı alanlar, Meriç obje alanlar, Meriç gümüş alanlar, Meriç turalı gümüş alanlar, Meriç karaf alanlar, vazo alanlar, Meriç jardinyer alanlar, Meriç resim alanlar, Meriç modern resim alanlar, Meriç aplik alanlar, Meriç bahü alanlar, Meriç bavul alanlar, Meriç çanak alanlar, Meriç çömlek alanlar, Meriç bakır alanlar, baston alanlar, Meriç biskiü alanlar, Meriç billur alanlar, Meriç cam alanlar, Meriç kristal alanlar, Meriç bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Meriç bandırma halısı alanlar, Meriç ceviz yemek odası alanlar, Meriç ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Meriç ceviz sandalye alanlar, Meriç cümbüş alanlar, Meriç constantin oble alanlar, Meriç cam obje alanlar, Meriç beykoz alanlar.

Meriç bohem alanlar, Meriç çeşmi bülbül alanlar, Meriç çeşme taşı alanlar, Meriç çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Meriç arnevu alanlar, art deko alanlar, Meriç deko alanlar, Meriç ayna alanlar, Meriç asma avize alanlar, Meriç aznavur gümüş alanlar, Meriç aznavur alanlar, Meriç bafon alanlar, Meriç ayvazozki alanlar, Meriç dolap alanlar, Meriç divit alanlar, Meriç biblo alanlar, Meriç dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Meriç daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Meriç dekopaj işi alanlar, Meriç dual alanlar, Meriç dual pikap alanlar.

Meriç dümen alanlar, Meriç gemici dümeni alanlar, Meriç gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Meriç derbent halı alanlar, Meriç eviye alanlar, Meriç ev halısı alanlar, Meriç elbiselik alanlar, Meriç elbise alanlar, Meriç paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Meriç el işi alanlar, Meriç el işi halı alanlar, Meriç el işi alanlar, Meriç el işi kilim alanlar, Meriç çan alanlar, Meriç kilise çanı alanlar, Meriç gemici çanı alanlar, Meriç çarık alanlar, Meriç Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Meriç ferforje alanlar, Meriç fistan alanlar, Meriç Osmanlı fistan alanlar, Meriç portmanto alanlar, Meriç eski saat alanlar, Meriç frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Meriç bronz heykel alanlar, Meriç bronz sütün alanlar, Meriç bronz avize alanlar, Meriç bronz vazo alanlar, Meriç bronz kutu alanlar, Meriç bronz el işi alanlar.

Meriç halı alanlar, Meriç lamba alanlar, resim alanlar, Meriç parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Meriç insan biblosu alanlar, Meriç oryantel biblo alanlar, Meriç kuş biblosu alanlar, Meriç havlu alanlar, Meriç mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Meriç turkısh antika alanlar, Meriç Osmanlı eşyalar alanlar, Meriç İstanbul resimleri alanlar, Meriç altın varak sehpa alanlar, Meriç altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Meriç afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Meriç bronz fener alanlar, Meriç bünyen alanlar, Meriç develi halı alanlar, Meriç dürbün alanlar, Meriç teleskop alanlar, Meriç sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Meriç çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Meriç flama alanlar, Meriç alem alanlar, Meriç arabesk alanlar.

fincan alanlar, Meriç eski fincan alanlar, Meriç cam altı alanlar, Meriç şamdan alanlar, Meriç oryantel heykel alanlar, Meriç gümüşlük alanlar, Meriç hat yazı alanlar, Meriç teship alanlar, hokka alanlar, Meriç tophane alanlar, Meriç goblen alanlar, Meriç çin eski eşyalar alanlar, Meriç Çanakkale alanlar, Meriç Çanakkale vazo alanlar, Meriç fil dişi heykel alanlar, Meriç fil dişi baston alanlar, Meriç fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Meriç fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Meriç duvar saati alanlar, Meriç bez alanlar, buda heykel alanlar, Meriç hamedan halı alanlar, Meriç kılıç alanlar, Meriç antika kılıç alanlar.

Meriç antika araba alanlar, Meriç antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Meriç antika eşyalar alanlar, Meriç kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Meriç antika foto alanlar, Meriç kehribar alanlar, Meriç kehribar tesbih alanlar, Meriç Kütahya alanlar, kınık alanlar, Meriç seramik eşya alanlar, Meriç kilit alanlar, Meriç anahtar alanlar, Meriç antika anahtar alanlar, Meriç antika kilit alanlar, Meriç josefin alanlar, kaşpo alanlar, Meriç antika silah alanlar, Meriç antika rahle alanlar, rahle alanlar, Meriç lambader alanlar, Meriç minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Meriç komidin alanlar, Meriç kara kalem resim alanlar, Meriç blue black alanlar, Meriç mask alanlar, eski mask alanlar, Meriç aşurelik alanlar.

Meriç saleplik alanlar, bozalık alanlar, Meriç antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Meriç gramofon alanlar, Meriç mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Meriç güdüm alanlar, Meriç tekke işi alanlar, Meriç İznik alanlar, Meriç pusula alanlar, Meriç gemi pusulası alanlar, Meriç periyor saat alanlar, Meriç mangal alanlar, Meriç eski mangal alanlar, Meriç Şam işi alanlar, Meriç Süleymaniye işi alanlar, Meriç takunya alanlar, Meriç gümüş takunya alanlar, Meriç Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Meriç seccade alanlar, Meriç eski seccade alanlar, Meriç Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Meriç tablo alanlar.

Meriç antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Meriç abajur alanlar, Meriç sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Meriç antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Meriç madalya alanlar, Meriç eşya alanlar, Meriç ferman alanlar, Meriç berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Meriç jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Meriç bahça alanlar, Meriç Osmanlı bohça alanlar, Meriç bindallı alanlar, kaftan alanlar, Meriç ampir alanlar, Meriç chrıstofle alanlar, Meriç ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Meriç şamdan alanlar, Meriç çanta alanlar, Meriç van işi savat alanlar, Meriç tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Meriç Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Meriç hokka alanlar, Meriç fransız mine alanlar, Meriç teşhir vitrini alanlar, Meriç buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Meriç keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Meriç kandil alanlar, Meriç ebru alanlar, Meriç mustafa düzgünman alanlar, Meriç zigon alanlar, Meriç zemzemlik alanlar, Meriç mücevher kutusu alanlar, Meriç dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Meriç sürahi alanlar, Meriç Osmanlı sürahi alanlar, Meriç antik mercan alanlar, Meriç makta alanlar, teslim taşı alanlar, Meriç antik sedef alanlar, Meriç minyatür alanlar, Meriç kabe örtüsü alanlar, Meriç gülebdan alanlar, Meriç mineli dürbün alanlar, Meriç sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Meriç şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Meriç lali gue alanlar, Meriç gece sürahisi alanlar, Meriç meissen alanlar, Meriç satsuma alanlar, Meriç hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Meriç macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Meriç constantine alanlar, Meriç anonim alanlar, Meriç leyla gamsız alanlar, Meriç ibrahim safi alanlar, Meriç bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Meriç herend alanlar, Meriç nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Meriç osmanlıca alanlar, Meriç kitap alanlar, Meriç kalle alanlar, ali kartal alanlar, Meriç haydar besim aydar alanlar, Meriç orhan peker alanlar, Meriç sıtkı olçar alanlar, Meriç Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Meriç edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Meriç rus gümüşü alanlar, Meriç minyatür alanlar, Meriç viyana heykel alanlar, Meriç oryantal heykel alanlar, Meriç f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Meriç merasim kılıcı alanlar.

Meriç ahşap hilye alanlar, Meriç hereke halı alanlar, kuka alanlar, Meriç tesbih alanlar, Meriç seyahat saati alanlar, Meriç gravür alanlar, Meriç degü alanlar, radio antika alanlar, Meriç opalin alanlar, Meriç radyo alanlar, Meriç kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Meriç laledan alanlar, Meriç karaf alanlar, Meriç çerezlik alanlar, Meriç sahleplik alanlar, Meriç tutya alanlar, Meriç likör takımı alanlar, Meriç mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Meriç zarf alanlar, Meriç nargile alanlar, Meriç gülabdan alanlar, Meriç ferman alanlar, Meriç berat alanlar.

Meriç hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Meriç şifa tası alanlar, Meriç hokka takımı alanlar, Meriç mangal alanlar, Meriç barutluk alanlar, Meriç tombak alanlar, Meriç saray işi alanlar, Meriç ağızlık alanlar, kemer alanlar, Meriç hançer alanlar, Meriç kılıç alanlar, Meriç mühürler alanlar, Meriç mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Meriç Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Meriç seccade alanlar, Meriç sırmalı örtüler alanlar, Meriç antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.