İpsala antikacılar, İpsala antika alanlar, İpsala antika eşya alanlar, İpsala antika eşyalar, İpsala eski alım satım, İpsala antika koleksiyoncuları, İpsala antika eşya alıcıları, İpsala antika şirketleri, İpsala antika firması, İpsala antika şirketi, İpsala antika firmaları, İpsala antika eşya şirketleri, İpsala antika eşya firması, İpsala antika eşya şirketi, İpsala antika eşya firmaları, İpsala müzayede şirketi, İpsala eski alanlar, İpsala eski eşya alanlar, İpsala antika alan yerler, İpsala antika eşya alan yerler, İpsala eski alan yerler, İpsala eski eşya alan yerler, İpsala antika pazarı, İpsala antika alım satım, İpsala antika alıcıları, İpsala antika satıcıları, İpsala antika eşya satıcıları, İpsala eski eşya alıcıları, İpsala eski eşya satıcıları, İpsala antika fiyatları, İpsala antika eşya fiyatları, İpsala eski fiyatları, İpsala eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Edirne İpsala Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, İpsala antika eşya alanlar ve İpsala antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, İpsala antika eşya şirketimiz, İpsala antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

İpsala Antika Alanlar

İpsala antika alanlar ve İpsala antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. İpsala antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası İpsala antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

İpsala Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için İpsala antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar İpsala

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız İpsala antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile İpsala antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

İpsala Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, İpsala antika eşya alanlar ve İpsala antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler İpsala antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler İpsala antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

İpsala Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, İpsala antika eşya alanların tercih ettiği, İpsala bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. İpsala antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. İpsala antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda İpsala antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

İpsala Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA İpsala eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık İpsala eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok İpsala eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin İpsala eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de İpsala eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

İpsala Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine İpsala bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve İpsala antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

İpsala bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, İpsala antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: İpsala antikacılar, İpsala antika eşyalar, İpsala eski eşyalar, İpsala antika şirketleri, İpsala antika firması, İpsala müzayede şirketi,İpsala el yazması alanlar, İpsala Kuran’ı kerim alanlar, İpsala hat yazı alanlar, İpsala obje alanlar, İpsala gümüş alanlar, İpsala turalı gümüş alanlar, İpsala karaf alanlar, vazo alanlar, İpsala jardinyer alanlar, İpsala resim alanlar, İpsala modern resim alanlar, İpsala aplik alanlar, İpsala bahü alanlar, İpsala bavul alanlar, İpsala çanak alanlar, İpsala çömlek alanlar, İpsala bakır alanlar, baston alanlar, İpsala biskiü alanlar, İpsala billur alanlar, İpsala cam alanlar, İpsala kristal alanlar, İpsala bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, İpsala bandırma halısı alanlar, İpsala ceviz yemek odası alanlar, İpsala ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, İpsala ceviz sandalye alanlar, İpsala cümbüş alanlar, İpsala constantin oble alanlar, İpsala cam obje alanlar, İpsala beykoz alanlar.

İpsala bohem alanlar, İpsala çeşmi bülbül alanlar, İpsala çeşme taşı alanlar, İpsala çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, İpsala arnevu alanlar, art deko alanlar, İpsala deko alanlar, İpsala ayna alanlar, İpsala asma avize alanlar, İpsala aznavur gümüş alanlar, İpsala aznavur alanlar, İpsala bafon alanlar, İpsala ayvazozki alanlar, İpsala dolap alanlar, İpsala divit alanlar, İpsala biblo alanlar, İpsala dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, İpsala daldırma alanlar, dekopaj alanlar, İpsala dekopaj işi alanlar, İpsala dual alanlar, İpsala dual pikap alanlar.

İpsala dümen alanlar, İpsala gemici dümeni alanlar, İpsala gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, İpsala derbent halı alanlar, İpsala eviye alanlar, İpsala ev halısı alanlar, İpsala elbiselik alanlar, İpsala elbise alanlar, İpsala paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, İpsala el işi alanlar, İpsala el işi halı alanlar, İpsala el işi alanlar, İpsala el işi kilim alanlar, İpsala çan alanlar, İpsala kilise çanı alanlar, İpsala gemici çanı alanlar, İpsala çarık alanlar, İpsala Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, İpsala ferforje alanlar, İpsala fistan alanlar, İpsala Osmanlı fistan alanlar, İpsala portmanto alanlar, İpsala eski saat alanlar, İpsala frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, İpsala bronz heykel alanlar, İpsala bronz sütün alanlar, İpsala bronz avize alanlar, İpsala bronz vazo alanlar, İpsala bronz kutu alanlar, İpsala bronz el işi alanlar.

İpsala halı alanlar, İpsala lamba alanlar, resim alanlar, İpsala parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, İpsala insan biblosu alanlar, İpsala oryantel biblo alanlar, İpsala kuş biblosu alanlar, İpsala havlu alanlar, İpsala mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, İpsala turkısh antika alanlar, İpsala Osmanlı eşyalar alanlar, İpsala İstanbul resimleri alanlar, İpsala altın varak sehpa alanlar, İpsala altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, İpsala afkaniye halı alanlar, fener alanlar, İpsala bronz fener alanlar, İpsala bünyen alanlar, İpsala develi halı alanlar, İpsala dürbün alanlar, İpsala teleskop alanlar, İpsala sünnet şapkası Osmanlı alanlar, İpsala çatma alanlar, eski bayrak alanlar, İpsala flama alanlar, İpsala alem alanlar, İpsala arabesk alanlar.

fincan alanlar, İpsala eski fincan alanlar, İpsala cam altı alanlar, İpsala şamdan alanlar, İpsala oryantel heykel alanlar, İpsala gümüşlük alanlar, İpsala hat yazı alanlar, İpsala teship alanlar, hokka alanlar, İpsala tophane alanlar, İpsala goblen alanlar, İpsala çin eski eşyalar alanlar, İpsala Çanakkale alanlar, İpsala Çanakkale vazo alanlar, İpsala fil dişi heykel alanlar, İpsala fil dişi baston alanlar, İpsala fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, İpsala fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, İpsala duvar saati alanlar, İpsala bez alanlar, buda heykel alanlar, İpsala hamedan halı alanlar, İpsala kılıç alanlar, İpsala antika kılıç alanlar.

İpsala antika araba alanlar, İpsala antika biblo alanlar, antika resim alanlar, İpsala antika eşyalar alanlar, İpsala kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, İpsala antika foto alanlar, İpsala kehribar alanlar, İpsala kehribar tesbih alanlar, İpsala Kütahya alanlar, kınık alanlar, İpsala seramik eşya alanlar, İpsala kilit alanlar, İpsala anahtar alanlar, İpsala antika anahtar alanlar, İpsala antika kilit alanlar, İpsala josefin alanlar, kaşpo alanlar, İpsala antika silah alanlar, İpsala antika rahle alanlar, rahle alanlar, İpsala lambader alanlar, İpsala minyatür alanlar, antika küllük alanlar, İpsala komidin alanlar, İpsala kara kalem resim alanlar, İpsala blue black alanlar, İpsala mask alanlar, eski mask alanlar, İpsala aşurelik alanlar.

İpsala saleplik alanlar, bozalık alanlar, İpsala antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, İpsala gramofon alanlar, İpsala mermer alanlar, mermer işleri alanlar, İpsala güdüm alanlar, İpsala tekke işi alanlar, İpsala İznik alanlar, İpsala pusula alanlar, İpsala gemi pusulası alanlar, İpsala periyor saat alanlar, İpsala mangal alanlar, İpsala eski mangal alanlar, İpsala Şam işi alanlar, İpsala Süleymaniye işi alanlar, İpsala takunya alanlar, İpsala gümüş takunya alanlar, İpsala Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, İpsala seccade alanlar, İpsala eski seccade alanlar, İpsala Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, İpsala tablo alanlar.

İpsala antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, İpsala abajur alanlar, İpsala sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, İpsala antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, İpsala madalya alanlar, İpsala eşya alanlar, İpsala ferman alanlar, İpsala berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, İpsala jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, İpsala bahça alanlar, İpsala Osmanlı bohça alanlar, İpsala bindallı alanlar, kaftan alanlar, İpsala ampir alanlar, İpsala chrıstofle alanlar, İpsala ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, İpsala şamdan alanlar, İpsala çanta alanlar, İpsala van işi savat alanlar, İpsala tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, İpsala Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

İpsala hokka alanlar, İpsala fransız mine alanlar, İpsala teşhir vitrini alanlar, İpsala buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, İpsala keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, İpsala kandil alanlar, İpsala ebru alanlar, İpsala mustafa düzgünman alanlar, İpsala zigon alanlar, İpsala zemzemlik alanlar, İpsala mücevher kutusu alanlar, İpsala dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, İpsala sürahi alanlar, İpsala Osmanlı sürahi alanlar, İpsala antik mercan alanlar, İpsala makta alanlar, teslim taşı alanlar, İpsala antik sedef alanlar, İpsala minyatür alanlar, İpsala kabe örtüsü alanlar, İpsala gülebdan alanlar, İpsala mineli dürbün alanlar, İpsala sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, İpsala şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, İpsala lali gue alanlar, İpsala gece sürahisi alanlar, İpsala meissen alanlar, İpsala satsuma alanlar, İpsala hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

İpsala macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, İpsala constantine alanlar, İpsala anonim alanlar, İpsala leyla gamsız alanlar, İpsala ibrahim safi alanlar, İpsala bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, İpsala herend alanlar, İpsala nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, İpsala osmanlıca alanlar, İpsala kitap alanlar, İpsala kalle alanlar, ali kartal alanlar, İpsala haydar besim aydar alanlar, İpsala orhan peker alanlar, İpsala sıtkı olçar alanlar, İpsala Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, İpsala edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, İpsala rus gümüşü alanlar, İpsala minyatür alanlar, İpsala viyana heykel alanlar, İpsala oryantal heykel alanlar, İpsala f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, İpsala merasim kılıcı alanlar.

İpsala ahşap hilye alanlar, İpsala hereke halı alanlar, kuka alanlar, İpsala tesbih alanlar, İpsala seyahat saati alanlar, İpsala gravür alanlar, İpsala degü alanlar, radio antika alanlar, İpsala opalin alanlar, İpsala radyo alanlar, İpsala kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, İpsala laledan alanlar, İpsala karaf alanlar, İpsala çerezlik alanlar, İpsala sahleplik alanlar, İpsala tutya alanlar, İpsala likör takımı alanlar, İpsala mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, İpsala zarf alanlar, İpsala nargile alanlar, İpsala gülabdan alanlar, İpsala ferman alanlar, İpsala berat alanlar.

İpsala hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, İpsala şifa tası alanlar, İpsala hokka takımı alanlar, İpsala mangal alanlar, İpsala barutluk alanlar, İpsala tombak alanlar, İpsala saray işi alanlar, İpsala ağızlık alanlar, kemer alanlar, İpsala hançer alanlar, İpsala kılıç alanlar, İpsala mühürler alanlar, İpsala mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, İpsala Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, İpsala seccade alanlar, İpsala sırmalı örtüler alanlar, İpsala antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.