Lapseki antikacılar, Lapseki antika alanlar, Lapseki antika eşya alanlar, Lapseki antika eşyalar, Lapseki eski alım satım, Lapseki antika koleksiyoncuları, Lapseki antika eşya alıcıları, Lapseki antika şirketleri, Lapseki antika firması, Lapseki antika şirketi, Lapseki antika firmaları, Lapseki antika eşya şirketleri, Lapseki antika eşya firması, Lapseki antika eşya şirketi, Lapseki antika eşya firmaları, Lapseki müzayede şirketi, Lapseki eski alanlar, Lapseki eski eşya alanlar, Lapseki antika alan yerler, Lapseki antika eşya alan yerler, Lapseki eski alan yerler, Lapseki eski eşya alan yerler, Lapseki antika pazarı, Lapseki antika alım satım, Lapseki antika alıcıları, Lapseki antika satıcıları, Lapseki antika eşya satıcıları, Lapseki eski eşya alıcıları, Lapseki eski eşya satıcıları, Lapseki antika fiyatları, Lapseki antika eşya fiyatları, Lapseki eski fiyatları, Lapseki eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çanakkale Lapseki Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Lapseki antika eşya alanlar ve Lapseki antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Lapseki antika eşya şirketimiz, Lapseki antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Lapseki Antika Alanlar

Lapseki antika alanlar ve Lapseki antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Lapseki antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Lapseki antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Lapseki Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Lapseki antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Lapseki

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Lapseki antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Lapseki antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Lapseki Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Lapseki antika eşya alanlar ve Lapseki antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Lapseki antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Lapseki antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Lapseki Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Lapseki antika eşya alanların tercih ettiği, Lapseki bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Lapseki antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Lapseki antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Lapseki antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Lapseki Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Lapseki eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Lapseki eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Lapseki eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Lapseki eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Lapseki eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Lapseki Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Lapseki bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Lapseki antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Lapseki bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Lapseki antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Lapseki antikacılar, Lapseki antika eşyalar, Lapseki eski eşyalar, Lapseki antika şirketleri, Lapseki antika firması, Lapseki müzayede şirketi,Lapseki el yazması alanlar, Lapseki Kuran’ı kerim alanlar, Lapseki hat yazı alanlar, Lapseki obje alanlar, Lapseki gümüş alanlar, Lapseki turalı gümüş alanlar, Lapseki karaf alanlar, vazo alanlar, Lapseki jardinyer alanlar, Lapseki resim alanlar, Lapseki modern resim alanlar, Lapseki aplik alanlar, Lapseki bahü alanlar, Lapseki bavul alanlar, Lapseki çanak alanlar, Lapseki çömlek alanlar, Lapseki bakır alanlar, baston alanlar, Lapseki biskiü alanlar, Lapseki billur alanlar, Lapseki cam alanlar, Lapseki kristal alanlar, Lapseki bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Lapseki bandırma halısı alanlar, Lapseki ceviz yemek odası alanlar, Lapseki ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Lapseki ceviz sandalye alanlar, Lapseki cümbüş alanlar, Lapseki constantin oble alanlar, Lapseki cam obje alanlar, Lapseki beykoz alanlar.

Lapseki bohem alanlar, Lapseki çeşmi bülbül alanlar, Lapseki çeşme taşı alanlar, Lapseki çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Lapseki arnevu alanlar, art deko alanlar, Lapseki deko alanlar, Lapseki ayna alanlar, Lapseki asma avize alanlar, Lapseki aznavur gümüş alanlar, Lapseki aznavur alanlar, Lapseki bafon alanlar, Lapseki ayvazozki alanlar, Lapseki dolap alanlar, Lapseki divit alanlar, Lapseki biblo alanlar, Lapseki dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Lapseki daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Lapseki dekopaj işi alanlar, Lapseki dual alanlar, Lapseki dual pikap alanlar.

Lapseki dümen alanlar, Lapseki gemici dümeni alanlar, Lapseki gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Lapseki derbent halı alanlar, Lapseki eviye alanlar, Lapseki ev halısı alanlar, Lapseki elbiselik alanlar, Lapseki elbise alanlar, Lapseki paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Lapseki el işi alanlar, Lapseki el işi halı alanlar, Lapseki el işi alanlar, Lapseki el işi kilim alanlar, Lapseki çan alanlar, Lapseki kilise çanı alanlar, Lapseki gemici çanı alanlar, Lapseki çarık alanlar, Lapseki Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Lapseki ferforje alanlar, Lapseki fistan alanlar, Lapseki Osmanlı fistan alanlar, Lapseki portmanto alanlar, Lapseki eski saat alanlar, Lapseki frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Lapseki bronz heykel alanlar, Lapseki bronz sütün alanlar, Lapseki bronz avize alanlar, Lapseki bronz vazo alanlar, Lapseki bronz kutu alanlar, Lapseki bronz el işi alanlar.

Lapseki halı alanlar, Lapseki lamba alanlar, resim alanlar, Lapseki parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Lapseki insan biblosu alanlar, Lapseki oryantel biblo alanlar, Lapseki kuş biblosu alanlar, Lapseki havlu alanlar, Lapseki mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Lapseki turkısh antika alanlar, Lapseki Osmanlı eşyalar alanlar, Lapseki İstanbul resimleri alanlar, Lapseki altın varak sehpa alanlar, Lapseki altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Lapseki afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Lapseki bronz fener alanlar, Lapseki bünyen alanlar, Lapseki develi halı alanlar, Lapseki dürbün alanlar, Lapseki teleskop alanlar, Lapseki sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Lapseki çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Lapseki flama alanlar, Lapseki alem alanlar, Lapseki arabesk alanlar.

fincan alanlar, Lapseki eski fincan alanlar, Lapseki cam altı alanlar, Lapseki şamdan alanlar, Lapseki oryantel heykel alanlar, Lapseki gümüşlük alanlar, Lapseki hat yazı alanlar, Lapseki teship alanlar, hokka alanlar, Lapseki tophane alanlar, Lapseki goblen alanlar, Lapseki çin eski eşyalar alanlar, Lapseki Çanakkale alanlar, Lapseki Çanakkale vazo alanlar, Lapseki fil dişi heykel alanlar, Lapseki fil dişi baston alanlar, Lapseki fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Lapseki fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Lapseki duvar saati alanlar, Lapseki bez alanlar, buda heykel alanlar, Lapseki hamedan halı alanlar, Lapseki kılıç alanlar, Lapseki antika kılıç alanlar.

Lapseki antika araba alanlar, Lapseki antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Lapseki antika eşyalar alanlar, Lapseki kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Lapseki antika foto alanlar, Lapseki kehribar alanlar, Lapseki kehribar tesbih alanlar, Lapseki Kütahya alanlar, kınık alanlar, Lapseki seramik eşya alanlar, Lapseki kilit alanlar, Lapseki anahtar alanlar, Lapseki antika anahtar alanlar, Lapseki antika kilit alanlar, Lapseki josefin alanlar, kaşpo alanlar, Lapseki antika silah alanlar, Lapseki antika rahle alanlar, rahle alanlar, Lapseki lambader alanlar, Lapseki minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Lapseki komidin alanlar, Lapseki kara kalem resim alanlar, Lapseki blue black alanlar, Lapseki mask alanlar, eski mask alanlar, Lapseki aşurelik alanlar.

Lapseki saleplik alanlar, bozalık alanlar, Lapseki antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Lapseki gramofon alanlar, Lapseki mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Lapseki güdüm alanlar, Lapseki tekke işi alanlar, Lapseki İznik alanlar, Lapseki pusula alanlar, Lapseki gemi pusulası alanlar, Lapseki periyor saat alanlar, Lapseki mangal alanlar, Lapseki eski mangal alanlar, Lapseki Şam işi alanlar, Lapseki Süleymaniye işi alanlar, Lapseki takunya alanlar, Lapseki gümüş takunya alanlar, Lapseki Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Lapseki seccade alanlar, Lapseki eski seccade alanlar, Lapseki Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Lapseki tablo alanlar.

Lapseki antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Lapseki abajur alanlar, Lapseki sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Lapseki antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Lapseki madalya alanlar, Lapseki eşya alanlar, Lapseki ferman alanlar, Lapseki berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Lapseki jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Lapseki bahça alanlar, Lapseki Osmanlı bohça alanlar, Lapseki bindallı alanlar, kaftan alanlar, Lapseki ampir alanlar, Lapseki chrıstofle alanlar, Lapseki ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Lapseki şamdan alanlar, Lapseki çanta alanlar, Lapseki van işi savat alanlar, Lapseki tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Lapseki Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Lapseki hokka alanlar, Lapseki fransız mine alanlar, Lapseki teşhir vitrini alanlar, Lapseki buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Lapseki keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Lapseki kandil alanlar, Lapseki ebru alanlar, Lapseki mustafa düzgünman alanlar, Lapseki zigon alanlar, Lapseki zemzemlik alanlar, Lapseki mücevher kutusu alanlar, Lapseki dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Lapseki sürahi alanlar, Lapseki Osmanlı sürahi alanlar, Lapseki antik mercan alanlar, Lapseki makta alanlar, teslim taşı alanlar, Lapseki antik sedef alanlar, Lapseki minyatür alanlar, Lapseki kabe örtüsü alanlar, Lapseki gülebdan alanlar, Lapseki mineli dürbün alanlar, Lapseki sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Lapseki şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Lapseki lali gue alanlar, Lapseki gece sürahisi alanlar, Lapseki meissen alanlar, Lapseki satsuma alanlar, Lapseki hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Lapseki macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Lapseki constantine alanlar, Lapseki anonim alanlar, Lapseki leyla gamsız alanlar, Lapseki ibrahim safi alanlar, Lapseki bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Lapseki herend alanlar, Lapseki nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Lapseki osmanlıca alanlar, Lapseki kitap alanlar, Lapseki kalle alanlar, ali kartal alanlar, Lapseki haydar besim aydar alanlar, Lapseki orhan peker alanlar, Lapseki sıtkı olçar alanlar, Lapseki Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Lapseki edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Lapseki rus gümüşü alanlar, Lapseki minyatür alanlar, Lapseki viyana heykel alanlar, Lapseki oryantal heykel alanlar, Lapseki f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Lapseki merasim kılıcı alanlar.

Lapseki ahşap hilye alanlar, Lapseki hereke halı alanlar, kuka alanlar, Lapseki tesbih alanlar, Lapseki seyahat saati alanlar, Lapseki gravür alanlar, Lapseki degü alanlar, radio antika alanlar, Lapseki opalin alanlar, Lapseki radyo alanlar, Lapseki kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Lapseki laledan alanlar, Lapseki karaf alanlar, Lapseki çerezlik alanlar, Lapseki sahleplik alanlar, Lapseki tutya alanlar, Lapseki likör takımı alanlar, Lapseki mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Lapseki zarf alanlar, Lapseki nargile alanlar, Lapseki gülabdan alanlar, Lapseki ferman alanlar, Lapseki berat alanlar.

Lapseki hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Lapseki şifa tası alanlar, Lapseki hokka takımı alanlar, Lapseki mangal alanlar, Lapseki barutluk alanlar, Lapseki tombak alanlar, Lapseki saray işi alanlar, Lapseki ağızlık alanlar, kemer alanlar, Lapseki hançer alanlar, Lapseki kılıç alanlar, Lapseki mühürler alanlar, Lapseki mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Lapseki Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Lapseki seccade alanlar, Lapseki sırmalı örtüler alanlar, Lapseki antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.