Ezine antikacılar, Ezine antika alanlar, Ezine antika eşya alanlar, Ezine antika eşyalar, Ezine eski alım satım, Ezine antika koleksiyoncuları, Ezine antika eşya alıcıları, Ezine antika şirketleri, Ezine antika firması, Ezine antika şirketi, Ezine antika firmaları, Ezine antika eşya şirketleri, Ezine antika eşya firması, Ezine antika eşya şirketi, Ezine antika eşya firmaları, Ezine müzayede şirketi, Ezine eski alanlar, Ezine eski eşya alanlar, Ezine antika alan yerler, Ezine antika eşya alan yerler, Ezine eski alan yerler, Ezine eski eşya alan yerler, Ezine antika pazarı, Ezine antika alım satım, Ezine antika alıcıları, Ezine antika satıcıları, Ezine antika eşya satıcıları, Ezine eski eşya alıcıları, Ezine eski eşya satıcıları, Ezine antika fiyatları, Ezine antika eşya fiyatları, Ezine eski fiyatları, Ezine eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Çanakkale Ezine Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ezine antika eşya alanlar ve Ezine antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ezine antika eşya şirketimiz, Ezine antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ezine Antika Alanlar

Ezine antika alanlar ve Ezine antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ezine antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ezine antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ezine Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ezine antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ezine

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ezine antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ezine antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ezine Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ezine antika eşya alanlar ve Ezine antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ezine antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ezine antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ezine Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ezine antika eşya alanların tercih ettiği, Ezine bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ezine antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ezine antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ezine antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ezine Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ezine eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ezine eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ezine eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ezine eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ezine eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ezine Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ezine bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ezine antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ezine bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ezine antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ezine antikacılar, Ezine antika eşyalar, Ezine eski eşyalar, Ezine antika şirketleri, Ezine antika firması, Ezine müzayede şirketi,Ezine el yazması alanlar, Ezine Kuran’ı kerim alanlar, Ezine hat yazı alanlar, Ezine obje alanlar, Ezine gümüş alanlar, Ezine turalı gümüş alanlar, Ezine karaf alanlar, vazo alanlar, Ezine jardinyer alanlar, Ezine resim alanlar, Ezine modern resim alanlar, Ezine aplik alanlar, Ezine bahü alanlar, Ezine bavul alanlar, Ezine çanak alanlar, Ezine çömlek alanlar, Ezine bakır alanlar, baston alanlar, Ezine biskiü alanlar, Ezine billur alanlar, Ezine cam alanlar, Ezine kristal alanlar, Ezine bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ezine bandırma halısı alanlar, Ezine ceviz yemek odası alanlar, Ezine ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ezine ceviz sandalye alanlar, Ezine cümbüş alanlar, Ezine constantin oble alanlar, Ezine cam obje alanlar, Ezine beykoz alanlar.

Ezine bohem alanlar, Ezine çeşmi bülbül alanlar, Ezine çeşme taşı alanlar, Ezine çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ezine arnevu alanlar, art deko alanlar, Ezine deko alanlar, Ezine ayna alanlar, Ezine asma avize alanlar, Ezine aznavur gümüş alanlar, Ezine aznavur alanlar, Ezine bafon alanlar, Ezine ayvazozki alanlar, Ezine dolap alanlar, Ezine divit alanlar, Ezine biblo alanlar, Ezine dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ezine daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ezine dekopaj işi alanlar, Ezine dual alanlar, Ezine dual pikap alanlar.

Ezine dümen alanlar, Ezine gemici dümeni alanlar, Ezine gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ezine derbent halı alanlar, Ezine eviye alanlar, Ezine ev halısı alanlar, Ezine elbiselik alanlar, Ezine elbise alanlar, Ezine paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ezine el işi alanlar, Ezine el işi halı alanlar, Ezine el işi alanlar, Ezine el işi kilim alanlar, Ezine çan alanlar, Ezine kilise çanı alanlar, Ezine gemici çanı alanlar, Ezine çarık alanlar, Ezine Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ezine ferforje alanlar, Ezine fistan alanlar, Ezine Osmanlı fistan alanlar, Ezine portmanto alanlar, Ezine eski saat alanlar, Ezine frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ezine bronz heykel alanlar, Ezine bronz sütün alanlar, Ezine bronz avize alanlar, Ezine bronz vazo alanlar, Ezine bronz kutu alanlar, Ezine bronz el işi alanlar.

Ezine halı alanlar, Ezine lamba alanlar, resim alanlar, Ezine parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ezine insan biblosu alanlar, Ezine oryantel biblo alanlar, Ezine kuş biblosu alanlar, Ezine havlu alanlar, Ezine mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ezine turkısh antika alanlar, Ezine Osmanlı eşyalar alanlar, Ezine İstanbul resimleri alanlar, Ezine altın varak sehpa alanlar, Ezine altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ezine afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ezine bronz fener alanlar, Ezine bünyen alanlar, Ezine develi halı alanlar, Ezine dürbün alanlar, Ezine teleskop alanlar, Ezine sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ezine çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ezine flama alanlar, Ezine alem alanlar, Ezine arabesk alanlar.

fincan alanlar, Ezine eski fincan alanlar, Ezine cam altı alanlar, Ezine şamdan alanlar, Ezine oryantel heykel alanlar, Ezine gümüşlük alanlar, Ezine hat yazı alanlar, Ezine teship alanlar, hokka alanlar, Ezine tophane alanlar, Ezine goblen alanlar, Ezine çin eski eşyalar alanlar, Ezine Çanakkale alanlar, Ezine Çanakkale vazo alanlar, Ezine fil dişi heykel alanlar, Ezine fil dişi baston alanlar, Ezine fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ezine fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ezine duvar saati alanlar, Ezine bez alanlar, buda heykel alanlar, Ezine hamedan halı alanlar, Ezine kılıç alanlar, Ezine antika kılıç alanlar.

Ezine antika araba alanlar, Ezine antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ezine antika eşyalar alanlar, Ezine kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ezine antika foto alanlar, Ezine kehribar alanlar, Ezine kehribar tesbih alanlar, Ezine Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ezine seramik eşya alanlar, Ezine kilit alanlar, Ezine anahtar alanlar, Ezine antika anahtar alanlar, Ezine antika kilit alanlar, Ezine josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ezine antika silah alanlar, Ezine antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ezine lambader alanlar, Ezine minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ezine komidin alanlar, Ezine kara kalem resim alanlar, Ezine blue black alanlar, Ezine mask alanlar, eski mask alanlar, Ezine aşurelik alanlar.

Ezine saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ezine antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ezine gramofon alanlar, Ezine mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ezine güdüm alanlar, Ezine tekke işi alanlar, Ezine İznik alanlar, Ezine pusula alanlar, Ezine gemi pusulası alanlar, Ezine periyor saat alanlar, Ezine mangal alanlar, Ezine eski mangal alanlar, Ezine Şam işi alanlar, Ezine Süleymaniye işi alanlar, Ezine takunya alanlar, Ezine gümüş takunya alanlar, Ezine Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ezine seccade alanlar, Ezine eski seccade alanlar, Ezine Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ezine tablo alanlar.

Ezine antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ezine abajur alanlar, Ezine sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ezine antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ezine madalya alanlar, Ezine eşya alanlar, Ezine ferman alanlar, Ezine berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ezine jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ezine bahça alanlar, Ezine Osmanlı bohça alanlar, Ezine bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ezine ampir alanlar, Ezine chrıstofle alanlar, Ezine ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ezine şamdan alanlar, Ezine çanta alanlar, Ezine van işi savat alanlar, Ezine tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ezine Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ezine hokka alanlar, Ezine fransız mine alanlar, Ezine teşhir vitrini alanlar, Ezine buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ezine keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ezine kandil alanlar, Ezine ebru alanlar, Ezine mustafa düzgünman alanlar, Ezine zigon alanlar, Ezine zemzemlik alanlar, Ezine mücevher kutusu alanlar, Ezine dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ezine sürahi alanlar, Ezine Osmanlı sürahi alanlar, Ezine antik mercan alanlar, Ezine makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ezine antik sedef alanlar, Ezine minyatür alanlar, Ezine kabe örtüsü alanlar, Ezine gülebdan alanlar, Ezine mineli dürbün alanlar, Ezine sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ezine şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ezine lali gue alanlar, Ezine gece sürahisi alanlar, Ezine meissen alanlar, Ezine satsuma alanlar, Ezine hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ezine macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ezine constantine alanlar, Ezine anonim alanlar, Ezine leyla gamsız alanlar, Ezine ibrahim safi alanlar, Ezine bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ezine herend alanlar, Ezine nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ezine osmanlıca alanlar, Ezine kitap alanlar, Ezine kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ezine haydar besim aydar alanlar, Ezine orhan peker alanlar, Ezine sıtkı olçar alanlar, Ezine Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ezine edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ezine rus gümüşü alanlar, Ezine minyatür alanlar, Ezine viyana heykel alanlar, Ezine oryantal heykel alanlar, Ezine f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ezine merasim kılıcı alanlar.

Ezine ahşap hilye alanlar, Ezine hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ezine tesbih alanlar, Ezine seyahat saati alanlar, Ezine gravür alanlar, Ezine degü alanlar, radio antika alanlar, Ezine opalin alanlar, Ezine radyo alanlar, Ezine kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ezine laledan alanlar, Ezine karaf alanlar, Ezine çerezlik alanlar, Ezine sahleplik alanlar, Ezine tutya alanlar, Ezine likör takımı alanlar, Ezine mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ezine zarf alanlar, Ezine nargile alanlar, Ezine gülabdan alanlar, Ezine ferman alanlar, Ezine berat alanlar.

Ezine hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ezine şifa tası alanlar, Ezine hokka takımı alanlar, Ezine mangal alanlar, Ezine barutluk alanlar, Ezine tombak alanlar, Ezine saray işi alanlar, Ezine ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ezine hançer alanlar, Ezine kılıç alanlar, Ezine mühürler alanlar, Ezine mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ezine Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ezine seccade alanlar, Ezine sırmalı örtüler alanlar, Ezine antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.