Harmancık antikacılar, Harmancık antika alanlar, Harmancık antika eşya alanlar, Harmancık antika eşyalar, Harmancık eski alım satım, Harmancık antika koleksiyoncuları, Harmancık antika eşya alıcıları, Harmancık antika şirketleri, Harmancık antika firması, Harmancık antika şirketi, Harmancık antika firmaları, Harmancık antika eşya şirketleri, Harmancık antika eşya firması, Harmancık antika eşya şirketi, Harmancık antika eşya firmaları, Harmancık müzayede şirketi, Harmancık eski alanlar, Harmancık eski eşya alanlar, Harmancık antika alan yerler, Harmancık antika eşya alan yerler, Harmancık eski alan yerler, Harmancık eski eşya alan yerler, Harmancık antika pazarı, Harmancık antika alım satım, Harmancık antika alıcıları, Harmancık antika satıcıları, Harmancık antika eşya satıcıları, Harmancık eski eşya alıcıları, Harmancık eski eşya satıcıları, Harmancık antika fiyatları, Harmancık antika eşya fiyatları, Harmancık eski fiyatları, Harmancık eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Bursa Harmancık Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Harmancık antika eşya alanlar ve Harmancık antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Harmancık antika eşya şirketimiz, Harmancık antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Harmancık Antika Alanlar

Harmancık antika alanlar ve Harmancık antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Harmancık antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Harmancık antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Harmancık Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Harmancık antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Harmancık

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Harmancık antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Harmancık antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Harmancık Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Harmancık antika eşya alanlar ve Harmancık antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Harmancık antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Harmancık antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Harmancık Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Harmancık antika eşya alanların tercih ettiği, Harmancık bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Harmancık antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Harmancık antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Harmancık antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Harmancık Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Harmancık eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Harmancık eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Harmancık eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Harmancık eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Harmancık eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Harmancık Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Harmancık bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Harmancık antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Harmancık bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Harmancık antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Harmancık antikacılar, Harmancık antika eşyalar, Harmancık eski eşyalar, Harmancık antika şirketleri, Harmancık antika firması, Harmancık müzayede şirketi,Harmancık el yazması alanlar, Harmancık Kuran’ı kerim alanlar, Harmancık hat yazı alanlar, Harmancık obje alanlar, Harmancık gümüş alanlar, Harmancık turalı gümüş alanlar, Harmancık karaf alanlar, vazo alanlar, Harmancık jardinyer alanlar, Harmancık resim alanlar, Harmancık modern resim alanlar, Harmancık aplik alanlar, Harmancık bahü alanlar, Harmancık bavul alanlar, Harmancık çanak alanlar, Harmancık çömlek alanlar, Harmancık bakır alanlar, baston alanlar, Harmancık biskiü alanlar, Harmancık billur alanlar, Harmancık cam alanlar, Harmancık kristal alanlar, Harmancık bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Harmancık bandırma halısı alanlar, Harmancık ceviz yemek odası alanlar, Harmancık ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Harmancık ceviz sandalye alanlar, Harmancık cümbüş alanlar, Harmancık constantin oble alanlar, Harmancık cam obje alanlar, Harmancık beykoz alanlar.

Harmancık bohem alanlar, Harmancık çeşmi bülbül alanlar, Harmancık çeşme taşı alanlar, Harmancık çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Harmancık arnevu alanlar, art deko alanlar, Harmancık deko alanlar, Harmancık ayna alanlar, Harmancık asma avize alanlar, Harmancık aznavur gümüş alanlar, Harmancık aznavur alanlar, Harmancık bafon alanlar, Harmancık ayvazozki alanlar, Harmancık dolap alanlar, Harmancık divit alanlar, Harmancık biblo alanlar, Harmancık dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Harmancık daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Harmancık dekopaj işi alanlar, Harmancık dual alanlar, Harmancık dual pikap alanlar.

Harmancık dümen alanlar, Harmancık gemici dümeni alanlar, Harmancık gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Harmancık derbent halı alanlar, Harmancık eviye alanlar, Harmancık ev halısı alanlar, Harmancık elbiselik alanlar, Harmancık elbise alanlar, Harmancık paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Harmancık el işi alanlar, Harmancık el işi halı alanlar, Harmancık el işi alanlar, Harmancık el işi kilim alanlar, Harmancık çan alanlar, Harmancık kilise çanı alanlar, Harmancık gemici çanı alanlar, Harmancık çarık alanlar, Harmancık Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Harmancık ferforje alanlar, Harmancık fistan alanlar, Harmancık Osmanlı fistan alanlar, Harmancık portmanto alanlar, Harmancık eski saat alanlar, Harmancık frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Harmancık bronz heykel alanlar, Harmancık bronz sütün alanlar, Harmancık bronz avize alanlar, Harmancık bronz vazo alanlar, Harmancık bronz kutu alanlar, Harmancık bronz el işi alanlar.

Harmancık halı alanlar, Harmancık lamba alanlar, resim alanlar, Harmancık parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Harmancık insan biblosu alanlar, Harmancık oryantel biblo alanlar, Harmancık kuş biblosu alanlar, Harmancık havlu alanlar, Harmancık mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Harmancık turkısh antika alanlar, Harmancık Osmanlı eşyalar alanlar, Harmancık İstanbul resimleri alanlar, Harmancık altın varak sehpa alanlar, Harmancık altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Harmancık afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Harmancık bronz fener alanlar, Harmancık bünyen alanlar, Harmancık develi halı alanlar, Harmancık dürbün alanlar, Harmancık teleskop alanlar, Harmancık sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Harmancık çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Harmancık flama alanlar, Harmancık alem alanlar, Harmancık arabesk alanlar.

fincan alanlar, Harmancık eski fincan alanlar, Harmancık cam altı alanlar, Harmancık şamdan alanlar, Harmancık oryantel heykel alanlar, Harmancık gümüşlük alanlar, Harmancık hat yazı alanlar, Harmancık teship alanlar, hokka alanlar, Harmancık tophane alanlar, Harmancık goblen alanlar, Harmancık çin eski eşyalar alanlar, Harmancık Çanakkale alanlar, Harmancık Çanakkale vazo alanlar, Harmancık fil dişi heykel alanlar, Harmancık fil dişi baston alanlar, Harmancık fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Harmancık fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Harmancık duvar saati alanlar, Harmancık bez alanlar, buda heykel alanlar, Harmancık hamedan halı alanlar, Harmancık kılıç alanlar, Harmancık antika kılıç alanlar.

Harmancık antika araba alanlar, Harmancık antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Harmancık antika eşyalar alanlar, Harmancık kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Harmancık antika foto alanlar, Harmancık kehribar alanlar, Harmancık kehribar tesbih alanlar, Harmancık Kütahya alanlar, kınık alanlar, Harmancık seramik eşya alanlar, Harmancık kilit alanlar, Harmancık anahtar alanlar, Harmancık antika anahtar alanlar, Harmancık antika kilit alanlar, Harmancık josefin alanlar, kaşpo alanlar, Harmancık antika silah alanlar, Harmancık antika rahle alanlar, rahle alanlar, Harmancık lambader alanlar, Harmancık minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Harmancık komidin alanlar, Harmancık kara kalem resim alanlar, Harmancık blue black alanlar, Harmancık mask alanlar, eski mask alanlar, Harmancık aşurelik alanlar.

Harmancık saleplik alanlar, bozalık alanlar, Harmancık antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Harmancık gramofon alanlar, Harmancık mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Harmancık güdüm alanlar, Harmancık tekke işi alanlar, Harmancık İznik alanlar, Harmancık pusula alanlar, Harmancık gemi pusulası alanlar, Harmancık periyor saat alanlar, Harmancık mangal alanlar, Harmancık eski mangal alanlar, Harmancık Şam işi alanlar, Harmancık Süleymaniye işi alanlar, Harmancık takunya alanlar, Harmancık gümüş takunya alanlar, Harmancık Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Harmancık seccade alanlar, Harmancık eski seccade alanlar, Harmancık Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Harmancık tablo alanlar.

Harmancık antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Harmancık abajur alanlar, Harmancık sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Harmancık antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Harmancık madalya alanlar, Harmancık eşya alanlar, Harmancık ferman alanlar, Harmancık berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Harmancık jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Harmancık bahça alanlar, Harmancık Osmanlı bohça alanlar, Harmancık bindallı alanlar, kaftan alanlar, Harmancık ampir alanlar, Harmancık chrıstofle alanlar, Harmancık ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Harmancık şamdan alanlar, Harmancık çanta alanlar, Harmancık van işi savat alanlar, Harmancık tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Harmancık Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Harmancık hokka alanlar, Harmancık fransız mine alanlar, Harmancık teşhir vitrini alanlar, Harmancık buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Harmancık keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Harmancık kandil alanlar, Harmancık ebru alanlar, Harmancık mustafa düzgünman alanlar, Harmancık zigon alanlar, Harmancık zemzemlik alanlar, Harmancık mücevher kutusu alanlar, Harmancık dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Harmancık sürahi alanlar, Harmancık Osmanlı sürahi alanlar, Harmancık antik mercan alanlar, Harmancık makta alanlar, teslim taşı alanlar, Harmancık antik sedef alanlar, Harmancık minyatür alanlar, Harmancık kabe örtüsü alanlar, Harmancık gülebdan alanlar, Harmancık mineli dürbün alanlar, Harmancık sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Harmancık şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Harmancık lali gue alanlar, Harmancık gece sürahisi alanlar, Harmancık meissen alanlar, Harmancık satsuma alanlar, Harmancık hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Harmancık macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Harmancık constantine alanlar, Harmancık anonim alanlar, Harmancık leyla gamsız alanlar, Harmancık ibrahim safi alanlar, Harmancık bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Harmancık herend alanlar, Harmancık nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Harmancık osmanlıca alanlar, Harmancık kitap alanlar, Harmancık kalle alanlar, ali kartal alanlar, Harmancık haydar besim aydar alanlar, Harmancık orhan peker alanlar, Harmancık sıtkı olçar alanlar, Harmancık Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Harmancık edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Harmancık rus gümüşü alanlar, Harmancık minyatür alanlar, Harmancık viyana heykel alanlar, Harmancık oryantal heykel alanlar, Harmancık f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Harmancık merasim kılıcı alanlar.

Harmancık ahşap hilye alanlar, Harmancık hereke halı alanlar, kuka alanlar, Harmancık tesbih alanlar, Harmancık seyahat saati alanlar, Harmancık gravür alanlar, Harmancık degü alanlar, radio antika alanlar, Harmancık opalin alanlar, Harmancık radyo alanlar, Harmancık kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Harmancık laledan alanlar, Harmancık karaf alanlar, Harmancık çerezlik alanlar, Harmancık sahleplik alanlar, Harmancık tutya alanlar, Harmancık likör takımı alanlar, Harmancık mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Harmancık zarf alanlar, Harmancık nargile alanlar, Harmancık gülabdan alanlar, Harmancık ferman alanlar, Harmancık berat alanlar.

Harmancık hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Harmancık şifa tası alanlar, Harmancık hokka takımı alanlar, Harmancık mangal alanlar, Harmancık barutluk alanlar, Harmancık tombak alanlar, Harmancık saray işi alanlar, Harmancık ağızlık alanlar, kemer alanlar, Harmancık hançer alanlar, Harmancık kılıç alanlar, Harmancık mühürler alanlar, Harmancık mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Harmancık Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Harmancık seccade alanlar, Harmancık sırmalı örtüler alanlar, Harmancık antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.