Savaştepe antikacılar, Savaştepe antika alanlar, Savaştepe antika eşya alanlar, Savaştepe antika eşyalar, Savaştepe eski alım satım, Savaştepe antika koleksiyoncuları, Savaştepe antika eşya alıcıları, Savaştepe antika şirketleri, Savaştepe antika firması, Savaştepe antika şirketi, Savaştepe antika firmaları, Savaştepe antika eşya şirketleri, Savaştepe antika eşya firması, Savaştepe antika eşya şirketi, Savaştepe antika eşya firmaları, Savaştepe müzayede şirketi, Savaştepe eski alanlar, Savaştepe eski eşya alanlar, Savaştepe antika alan yerler, Savaştepe antika eşya alan yerler, Savaştepe eski alan yerler, Savaştepe eski eşya alan yerler, Savaştepe antika pazarı, Savaştepe antika alım satım, Savaştepe antika alıcıları, Savaştepe antika satıcıları, Savaştepe antika eşya satıcıları, Savaştepe eski eşya alıcıları, Savaştepe eski eşya satıcıları, Savaştepe antika fiyatları, Savaştepe antika eşya fiyatları, Savaştepe eski fiyatları, Savaştepe eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Savaştepe Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Savaştepe antika eşya alanlar ve Savaştepe antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Savaştepe antika eşya şirketimiz, Savaştepe antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Savaştepe Antika Alanlar

Savaştepe antika alanlar ve Savaştepe antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Savaştepe antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Savaştepe antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Savaştepe Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Savaştepe antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Savaştepe

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Savaştepe antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Savaştepe antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Savaştepe Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Savaştepe antika eşya alanlar ve Savaştepe antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Savaştepe antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Savaştepe antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Savaştepe Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Savaştepe antika eşya alanların tercih ettiği, Savaştepe bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Savaştepe antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Savaştepe antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Savaştepe antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Savaştepe Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Savaştepe eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Savaştepe eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Savaştepe eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Savaştepe eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Savaştepe eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Savaştepe Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Savaştepe bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Savaştepe antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Savaştepe bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Savaştepe antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Savaştepe antikacılar, Savaştepe antika eşyalar, Savaştepe eski eşyalar, Savaştepe antika şirketleri, Savaştepe antika firması, Savaştepe müzayede şirketi,Savaştepe el yazması alanlar, Savaştepe Kuran’ı kerim alanlar, Savaştepe hat yazı alanlar, Savaştepe obje alanlar, Savaştepe gümüş alanlar, Savaştepe turalı gümüş alanlar, Savaştepe karaf alanlar, vazo alanlar, Savaştepe jardinyer alanlar, Savaştepe resim alanlar, Savaştepe modern resim alanlar, Savaştepe aplik alanlar, Savaştepe bahü alanlar, Savaştepe bavul alanlar, Savaştepe çanak alanlar, Savaştepe çömlek alanlar, Savaştepe bakır alanlar, baston alanlar, Savaştepe biskiü alanlar, Savaştepe billur alanlar, Savaştepe cam alanlar, Savaştepe kristal alanlar, Savaştepe bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Savaştepe bandırma halısı alanlar, Savaştepe ceviz yemek odası alanlar, Savaştepe ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Savaştepe ceviz sandalye alanlar, Savaştepe cümbüş alanlar, Savaştepe constantin oble alanlar, Savaştepe cam obje alanlar, Savaştepe beykoz alanlar.

Savaştepe bohem alanlar, Savaştepe çeşmi bülbül alanlar, Savaştepe çeşme taşı alanlar, Savaştepe çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Savaştepe arnevu alanlar, art deko alanlar, Savaştepe deko alanlar, Savaştepe ayna alanlar, Savaştepe asma avize alanlar, Savaştepe aznavur gümüş alanlar, Savaştepe aznavur alanlar, Savaştepe bafon alanlar, Savaştepe ayvazozki alanlar, Savaştepe dolap alanlar, Savaştepe divit alanlar, Savaştepe biblo alanlar, Savaştepe dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Savaştepe daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Savaştepe dekopaj işi alanlar, Savaştepe dual alanlar, Savaştepe dual pikap alanlar.

Savaştepe dümen alanlar, Savaştepe gemici dümeni alanlar, Savaştepe gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Savaştepe derbent halı alanlar, Savaştepe eviye alanlar, Savaştepe ev halısı alanlar, Savaştepe elbiselik alanlar, Savaştepe elbise alanlar, Savaştepe paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Savaştepe el işi alanlar, Savaştepe el işi halı alanlar, Savaştepe el işi alanlar, Savaştepe el işi kilim alanlar, Savaştepe çan alanlar, Savaştepe kilise çanı alanlar, Savaştepe gemici çanı alanlar, Savaştepe çarık alanlar, Savaştepe Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Savaştepe ferforje alanlar, Savaştepe fistan alanlar, Savaştepe Osmanlı fistan alanlar, Savaştepe portmanto alanlar, Savaştepe eski saat alanlar, Savaştepe frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Savaştepe bronz heykel alanlar, Savaştepe bronz sütün alanlar, Savaştepe bronz avize alanlar, Savaştepe bronz vazo alanlar, Savaştepe bronz kutu alanlar, Savaştepe bronz el işi alanlar.

Savaştepe halı alanlar, Savaştepe lamba alanlar, resim alanlar, Savaştepe parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Savaştepe insan biblosu alanlar, Savaştepe oryantel biblo alanlar, Savaştepe kuş biblosu alanlar, Savaştepe havlu alanlar, Savaştepe mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Savaştepe turkısh antika alanlar, Savaştepe Osmanlı eşyalar alanlar, Savaştepe İstanbul resimleri alanlar, Savaştepe altın varak sehpa alanlar, Savaştepe altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Savaştepe afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Savaştepe bronz fener alanlar, Savaştepe bünyen alanlar, Savaştepe develi halı alanlar, Savaştepe dürbün alanlar, Savaştepe teleskop alanlar, Savaştepe sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Savaştepe çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Savaştepe flama alanlar, Savaştepe alem alanlar, Savaştepe arabesk alanlar.

fincan alanlar, Savaştepe eski fincan alanlar, Savaştepe cam altı alanlar, Savaştepe şamdan alanlar, Savaştepe oryantel heykel alanlar, Savaştepe gümüşlük alanlar, Savaştepe hat yazı alanlar, Savaştepe teship alanlar, hokka alanlar, Savaştepe tophane alanlar, Savaştepe goblen alanlar, Savaştepe çin eski eşyalar alanlar, Savaştepe Çanakkale alanlar, Savaştepe Çanakkale vazo alanlar, Savaştepe fil dişi heykel alanlar, Savaştepe fil dişi baston alanlar, Savaştepe fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Savaştepe fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Savaştepe duvar saati alanlar, Savaştepe bez alanlar, buda heykel alanlar, Savaştepe hamedan halı alanlar, Savaştepe kılıç alanlar, Savaştepe antika kılıç alanlar.

Savaştepe antika araba alanlar, Savaştepe antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Savaştepe antika eşyalar alanlar, Savaştepe kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Savaştepe antika foto alanlar, Savaştepe kehribar alanlar, Savaştepe kehribar tesbih alanlar, Savaştepe Kütahya alanlar, kınık alanlar, Savaştepe seramik eşya alanlar, Savaştepe kilit alanlar, Savaştepe anahtar alanlar, Savaştepe antika anahtar alanlar, Savaştepe antika kilit alanlar, Savaştepe josefin alanlar, kaşpo alanlar, Savaştepe antika silah alanlar, Savaştepe antika rahle alanlar, rahle alanlar, Savaştepe lambader alanlar, Savaştepe minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Savaştepe komidin alanlar, Savaştepe kara kalem resim alanlar, Savaştepe blue black alanlar, Savaştepe mask alanlar, eski mask alanlar, Savaştepe aşurelik alanlar.

Savaştepe saleplik alanlar, bozalık alanlar, Savaştepe antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Savaştepe gramofon alanlar, Savaştepe mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Savaştepe güdüm alanlar, Savaştepe tekke işi alanlar, Savaştepe İznik alanlar, Savaştepe pusula alanlar, Savaştepe gemi pusulası alanlar, Savaştepe periyor saat alanlar, Savaştepe mangal alanlar, Savaştepe eski mangal alanlar, Savaştepe Şam işi alanlar, Savaştepe Süleymaniye işi alanlar, Savaştepe takunya alanlar, Savaştepe gümüş takunya alanlar, Savaştepe Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Savaştepe seccade alanlar, Savaştepe eski seccade alanlar, Savaştepe Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Savaştepe tablo alanlar.

Savaştepe antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Savaştepe abajur alanlar, Savaştepe sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Savaştepe antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Savaştepe madalya alanlar, Savaştepe eşya alanlar, Savaştepe ferman alanlar, Savaştepe berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Savaştepe jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Savaştepe bahça alanlar, Savaştepe Osmanlı bohça alanlar, Savaştepe bindallı alanlar, kaftan alanlar, Savaştepe ampir alanlar, Savaştepe chrıstofle alanlar, Savaştepe ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Savaştepe şamdan alanlar, Savaştepe çanta alanlar, Savaştepe van işi savat alanlar, Savaştepe tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Savaştepe Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Savaştepe hokka alanlar, Savaştepe fransız mine alanlar, Savaştepe teşhir vitrini alanlar, Savaştepe buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Savaştepe keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Savaştepe kandil alanlar, Savaştepe ebru alanlar, Savaştepe mustafa düzgünman alanlar, Savaştepe zigon alanlar, Savaştepe zemzemlik alanlar, Savaştepe mücevher kutusu alanlar, Savaştepe dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Savaştepe sürahi alanlar, Savaştepe Osmanlı sürahi alanlar, Savaştepe antik mercan alanlar, Savaştepe makta alanlar, teslim taşı alanlar, Savaştepe antik sedef alanlar, Savaştepe minyatür alanlar, Savaştepe kabe örtüsü alanlar, Savaştepe gülebdan alanlar, Savaştepe mineli dürbün alanlar, Savaştepe sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Savaştepe şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Savaştepe lali gue alanlar, Savaştepe gece sürahisi alanlar, Savaştepe meissen alanlar, Savaştepe satsuma alanlar, Savaştepe hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Savaştepe macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Savaştepe constantine alanlar, Savaştepe anonim alanlar, Savaştepe leyla gamsız alanlar, Savaştepe ibrahim safi alanlar, Savaştepe bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Savaştepe herend alanlar, Savaştepe nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Savaştepe osmanlıca alanlar, Savaştepe kitap alanlar, Savaştepe kalle alanlar, ali kartal alanlar, Savaştepe haydar besim aydar alanlar, Savaştepe orhan peker alanlar, Savaştepe sıtkı olçar alanlar, Savaştepe Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Savaştepe edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Savaştepe rus gümüşü alanlar, Savaştepe minyatür alanlar, Savaştepe viyana heykel alanlar, Savaştepe oryantal heykel alanlar, Savaştepe f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Savaştepe merasim kılıcı alanlar.

Savaştepe ahşap hilye alanlar, Savaştepe hereke halı alanlar, kuka alanlar, Savaştepe tesbih alanlar, Savaştepe seyahat saati alanlar, Savaştepe gravür alanlar, Savaştepe degü alanlar, radio antika alanlar, Savaştepe opalin alanlar, Savaştepe radyo alanlar, Savaştepe kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Savaştepe laledan alanlar, Savaştepe karaf alanlar, Savaştepe çerezlik alanlar, Savaştepe sahleplik alanlar, Savaştepe tutya alanlar, Savaştepe likör takımı alanlar, Savaştepe mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Savaştepe zarf alanlar, Savaştepe nargile alanlar, Savaştepe gülabdan alanlar, Savaştepe ferman alanlar, Savaştepe berat alanlar.

Savaştepe hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Savaştepe şifa tası alanlar, Savaştepe hokka takımı alanlar, Savaştepe mangal alanlar, Savaştepe barutluk alanlar, Savaştepe tombak alanlar, Savaştepe saray işi alanlar, Savaştepe ağızlık alanlar, kemer alanlar, Savaştepe hançer alanlar, Savaştepe kılıç alanlar, Savaştepe mühürler alanlar, Savaştepe mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Savaştepe Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Savaştepe seccade alanlar, Savaştepe sırmalı örtüler alanlar, Savaştepe antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.