Marmara antikacılar, Marmara antika alanlar, Marmara antika eşya alanlar, Marmara antika eşyalar, Marmara eski alım satım, Marmara antika koleksiyoncuları, Marmara antika eşya alıcıları, Marmara antika şirketleri, Marmara antika firması, Marmara antika şirketi, Marmara antika firmaları, Marmara antika eşya şirketleri, Marmara antika eşya firması, Marmara antika eşya şirketi, Marmara antika eşya firmaları, Marmara müzayede şirketi, Marmara eski alanlar, Marmara eski eşya alanlar, Marmara antika alan yerler, Marmara antika eşya alan yerler, Marmara eski alan yerler, Marmara eski eşya alan yerler, Marmara antika pazarı, Marmara antika alım satım, Marmara antika alıcıları, Marmara antika satıcıları, Marmara antika eşya satıcıları, Marmara eski eşya alıcıları, Marmara eski eşya satıcıları, Marmara antika fiyatları, Marmara antika eşya fiyatları, Marmara eski fiyatları, Marmara eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir Marmara Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Marmara antika eşya alanlar ve Marmara antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Marmara antika eşya şirketimiz, Marmara antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Marmara Antika Alanlar

Marmara antika alanlar ve Marmara antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Marmara antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Marmara antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Marmara Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Marmara antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Marmara

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Marmara antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Marmara antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Marmara Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Marmara antika eşya alanlar ve Marmara antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Marmara antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Marmara antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Marmara Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Marmara antika eşya alanların tercih ettiği, Marmara bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Marmara antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Marmara antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Marmara antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Marmara Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Marmara eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Marmara eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Marmara eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Marmara eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Marmara eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Marmara Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Marmara bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Marmara antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Marmara bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Marmara antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Marmara antikacılar, Marmara antika eşyalar, Marmara eski eşyalar, Marmara antika şirketleri, Marmara antika firması, Marmara müzayede şirketi,Marmara el yazması alanlar, Marmara Kuran’ı kerim alanlar, Marmara hat yazı alanlar, Marmara obje alanlar, Marmara gümüş alanlar, Marmara turalı gümüş alanlar, Marmara karaf alanlar, vazo alanlar, Marmara jardinyer alanlar, Marmara resim alanlar, Marmara modern resim alanlar, Marmara aplik alanlar, Marmara bahü alanlar, Marmara bavul alanlar, Marmara çanak alanlar, Marmara çömlek alanlar, Marmara bakır alanlar, baston alanlar, Marmara biskiü alanlar, Marmara billur alanlar, Marmara cam alanlar, Marmara kristal alanlar, Marmara bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Marmara bandırma halısı alanlar, Marmara ceviz yemek odası alanlar, Marmara ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Marmara ceviz sandalye alanlar, Marmara cümbüş alanlar, Marmara constantin oble alanlar, Marmara cam obje alanlar, Marmara beykoz alanlar.

Marmara bohem alanlar, Marmara çeşmi bülbül alanlar, Marmara çeşme taşı alanlar, Marmara çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Marmara arnevu alanlar, art deko alanlar, Marmara deko alanlar, Marmara ayna alanlar, Marmara asma avize alanlar, Marmara aznavur gümüş alanlar, Marmara aznavur alanlar, Marmara bafon alanlar, Marmara ayvazozki alanlar, Marmara dolap alanlar, Marmara divit alanlar, Marmara biblo alanlar, Marmara dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Marmara daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Marmara dekopaj işi alanlar, Marmara dual alanlar, Marmara dual pikap alanlar.

Marmara dümen alanlar, Marmara gemici dümeni alanlar, Marmara gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Marmara derbent halı alanlar, Marmara eviye alanlar, Marmara ev halısı alanlar, Marmara elbiselik alanlar, Marmara elbise alanlar, Marmara paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Marmara el işi alanlar, Marmara el işi halı alanlar, Marmara el işi alanlar, Marmara el işi kilim alanlar, Marmara çan alanlar, Marmara kilise çanı alanlar, Marmara gemici çanı alanlar, Marmara çarık alanlar, Marmara Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Marmara ferforje alanlar, Marmara fistan alanlar, Marmara Osmanlı fistan alanlar, Marmara portmanto alanlar, Marmara eski saat alanlar, Marmara frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Marmara bronz heykel alanlar, Marmara bronz sütün alanlar, Marmara bronz avize alanlar, Marmara bronz vazo alanlar, Marmara bronz kutu alanlar, Marmara bronz el işi alanlar.

Marmara halı alanlar, Marmara lamba alanlar, resim alanlar, Marmara parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Marmara insan biblosu alanlar, Marmara oryantel biblo alanlar, Marmara kuş biblosu alanlar, Marmara havlu alanlar, Marmara mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Marmara turkısh antika alanlar, Marmara Osmanlı eşyalar alanlar, Marmara İstanbul resimleri alanlar, Marmara altın varak sehpa alanlar, Marmara altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Marmara afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Marmara bronz fener alanlar, Marmara bünyen alanlar, Marmara develi halı alanlar, Marmara dürbün alanlar, Marmara teleskop alanlar, Marmara sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Marmara çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Marmara flama alanlar, Marmara alem alanlar, Marmara arabesk alanlar.

fincan alanlar, Marmara eski fincan alanlar, Marmara cam altı alanlar, Marmara şamdan alanlar, Marmara oryantel heykel alanlar, Marmara gümüşlük alanlar, Marmara hat yazı alanlar, Marmara teship alanlar, hokka alanlar, Marmara tophane alanlar, Marmara goblen alanlar, Marmara çin eski eşyalar alanlar, Marmara Çanakkale alanlar, Marmara Çanakkale vazo alanlar, Marmara fil dişi heykel alanlar, Marmara fil dişi baston alanlar, Marmara fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Marmara fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Marmara duvar saati alanlar, Marmara bez alanlar, buda heykel alanlar, Marmara hamedan halı alanlar, Marmara kılıç alanlar, Marmara antika kılıç alanlar.

Marmara antika araba alanlar, Marmara antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Marmara antika eşyalar alanlar, Marmara kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Marmara antika foto alanlar, Marmara kehribar alanlar, Marmara kehribar tesbih alanlar, Marmara Kütahya alanlar, kınık alanlar, Marmara seramik eşya alanlar, Marmara kilit alanlar, Marmara anahtar alanlar, Marmara antika anahtar alanlar, Marmara antika kilit alanlar, Marmara josefin alanlar, kaşpo alanlar, Marmara antika silah alanlar, Marmara antika rahle alanlar, rahle alanlar, Marmara lambader alanlar, Marmara minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Marmara komidin alanlar, Marmara kara kalem resim alanlar, Marmara blue black alanlar, Marmara mask alanlar, eski mask alanlar, Marmara aşurelik alanlar.

Marmara saleplik alanlar, bozalık alanlar, Marmara antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Marmara gramofon alanlar, Marmara mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Marmara güdüm alanlar, Marmara tekke işi alanlar, Marmara İznik alanlar, Marmara pusula alanlar, Marmara gemi pusulası alanlar, Marmara periyor saat alanlar, Marmara mangal alanlar, Marmara eski mangal alanlar, Marmara Şam işi alanlar, Marmara Süleymaniye işi alanlar, Marmara takunya alanlar, Marmara gümüş takunya alanlar, Marmara Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Marmara seccade alanlar, Marmara eski seccade alanlar, Marmara Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Marmara tablo alanlar.

Marmara antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Marmara abajur alanlar, Marmara sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Marmara antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Marmara madalya alanlar, Marmara eşya alanlar, Marmara ferman alanlar, Marmara berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Marmara jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Marmara bahça alanlar, Marmara Osmanlı bohça alanlar, Marmara bindallı alanlar, kaftan alanlar, Marmara ampir alanlar, Marmara chrıstofle alanlar, Marmara ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Marmara şamdan alanlar, Marmara çanta alanlar, Marmara van işi savat alanlar, Marmara tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Marmara Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Marmara hokka alanlar, Marmara fransız mine alanlar, Marmara teşhir vitrini alanlar, Marmara buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Marmara keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Marmara kandil alanlar, Marmara ebru alanlar, Marmara mustafa düzgünman alanlar, Marmara zigon alanlar, Marmara zemzemlik alanlar, Marmara mücevher kutusu alanlar, Marmara dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Marmara sürahi alanlar, Marmara Osmanlı sürahi alanlar, Marmara antik mercan alanlar, Marmara makta alanlar, teslim taşı alanlar, Marmara antik sedef alanlar, Marmara minyatür alanlar, Marmara kabe örtüsü alanlar, Marmara gülebdan alanlar, Marmara mineli dürbün alanlar, Marmara sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Marmara şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Marmara lali gue alanlar, Marmara gece sürahisi alanlar, Marmara meissen alanlar, Marmara satsuma alanlar, Marmara hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Marmara macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Marmara constantine alanlar, Marmara anonim alanlar, Marmara leyla gamsız alanlar, Marmara ibrahim safi alanlar, Marmara bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Marmara herend alanlar, Marmara nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Marmara osmanlıca alanlar, Marmara kitap alanlar, Marmara kalle alanlar, ali kartal alanlar, Marmara haydar besim aydar alanlar, Marmara orhan peker alanlar, Marmara sıtkı olçar alanlar, Marmara Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Marmara edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Marmara rus gümüşü alanlar, Marmara minyatür alanlar, Marmara viyana heykel alanlar, Marmara oryantal heykel alanlar, Marmara f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Marmara merasim kılıcı alanlar.

Marmara ahşap hilye alanlar, Marmara hereke halı alanlar, kuka alanlar, Marmara tesbih alanlar, Marmara seyahat saati alanlar, Marmara gravür alanlar, Marmara degü alanlar, radio antika alanlar, Marmara opalin alanlar, Marmara radyo alanlar, Marmara kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Marmara laledan alanlar, Marmara karaf alanlar, Marmara çerezlik alanlar, Marmara sahleplik alanlar, Marmara tutya alanlar, Marmara likör takımı alanlar, Marmara mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Marmara zarf alanlar, Marmara nargile alanlar, Marmara gülabdan alanlar, Marmara ferman alanlar, Marmara berat alanlar.

Marmara hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Marmara şifa tası alanlar, Marmara hokka takımı alanlar, Marmara mangal alanlar, Marmara barutluk alanlar, Marmara tombak alanlar, Marmara saray işi alanlar, Marmara ağızlık alanlar, kemer alanlar, Marmara hançer alanlar, Marmara kılıç alanlar, Marmara mühürler alanlar, Marmara mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Marmara Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Marmara seccade alanlar, Marmara sırmalı örtüler alanlar, Marmara antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.