İvrindi antikacılar, İvrindi antika alanlar, İvrindi antika eşya alanlar, İvrindi antika eşyalar, İvrindi eski alım satım, İvrindi antika koleksiyoncuları, İvrindi antika eşya alıcıları, İvrindi antika şirketleri, İvrindi antika firması, İvrindi antika şirketi, İvrindi antika firmaları, İvrindi antika eşya şirketleri, İvrindi antika eşya firması, İvrindi antika eşya şirketi, İvrindi antika eşya firmaları, İvrindi müzayede şirketi, İvrindi eski alanlar, İvrindi eski eşya alanlar, İvrindi antika alan yerler, İvrindi antika eşya alan yerler, İvrindi eski alan yerler, İvrindi eski eşya alan yerler, İvrindi antika pazarı, İvrindi antika alım satım, İvrindi antika alıcıları, İvrindi antika satıcıları, İvrindi antika eşya satıcıları, İvrindi eski eşya alıcıları, İvrindi eski eşya satıcıları, İvrindi antika fiyatları, İvrindi antika eşya fiyatları, İvrindi eski fiyatları, İvrindi eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Balıkesir İvrindi Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, İvrindi antika eşya alanlar ve İvrindi antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, İvrindi antika eşya şirketimiz, İvrindi antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

İvrindi Antika Alanlar

İvrindi antika alanlar ve İvrindi antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. İvrindi antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası İvrindi antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

İvrindi Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için İvrindi antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar İvrindi

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız İvrindi antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile İvrindi antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

İvrindi Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, İvrindi antika eşya alanlar ve İvrindi antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler İvrindi antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler İvrindi antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

İvrindi Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, İvrindi antika eşya alanların tercih ettiği, İvrindi bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. İvrindi antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. İvrindi antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda İvrindi antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

İvrindi Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA İvrindi eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık İvrindi eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok İvrindi eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin İvrindi eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de İvrindi eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

İvrindi Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine İvrindi bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve İvrindi antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

İvrindi bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, İvrindi antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: İvrindi antikacılar, İvrindi antika eşyalar, İvrindi eski eşyalar, İvrindi antika şirketleri, İvrindi antika firması, İvrindi müzayede şirketi,İvrindi el yazması alanlar, İvrindi Kuran’ı kerim alanlar, İvrindi hat yazı alanlar, İvrindi obje alanlar, İvrindi gümüş alanlar, İvrindi turalı gümüş alanlar, İvrindi karaf alanlar, vazo alanlar, İvrindi jardinyer alanlar, İvrindi resim alanlar, İvrindi modern resim alanlar, İvrindi aplik alanlar, İvrindi bahü alanlar, İvrindi bavul alanlar, İvrindi çanak alanlar, İvrindi çömlek alanlar, İvrindi bakır alanlar, baston alanlar, İvrindi biskiü alanlar, İvrindi billur alanlar, İvrindi cam alanlar, İvrindi kristal alanlar, İvrindi bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, İvrindi bandırma halısı alanlar, İvrindi ceviz yemek odası alanlar, İvrindi ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, İvrindi ceviz sandalye alanlar, İvrindi cümbüş alanlar, İvrindi constantin oble alanlar, İvrindi cam obje alanlar, İvrindi beykoz alanlar.

İvrindi bohem alanlar, İvrindi çeşmi bülbül alanlar, İvrindi çeşme taşı alanlar, İvrindi çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, İvrindi arnevu alanlar, art deko alanlar, İvrindi deko alanlar, İvrindi ayna alanlar, İvrindi asma avize alanlar, İvrindi aznavur gümüş alanlar, İvrindi aznavur alanlar, İvrindi bafon alanlar, İvrindi ayvazozki alanlar, İvrindi dolap alanlar, İvrindi divit alanlar, İvrindi biblo alanlar, İvrindi dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, İvrindi daldırma alanlar, dekopaj alanlar, İvrindi dekopaj işi alanlar, İvrindi dual alanlar, İvrindi dual pikap alanlar.

İvrindi dümen alanlar, İvrindi gemici dümeni alanlar, İvrindi gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, İvrindi derbent halı alanlar, İvrindi eviye alanlar, İvrindi ev halısı alanlar, İvrindi elbiselik alanlar, İvrindi elbise alanlar, İvrindi paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, İvrindi el işi alanlar, İvrindi el işi halı alanlar, İvrindi el işi alanlar, İvrindi el işi kilim alanlar, İvrindi çan alanlar, İvrindi kilise çanı alanlar, İvrindi gemici çanı alanlar, İvrindi çarık alanlar, İvrindi Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, İvrindi ferforje alanlar, İvrindi fistan alanlar, İvrindi Osmanlı fistan alanlar, İvrindi portmanto alanlar, İvrindi eski saat alanlar, İvrindi frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, İvrindi bronz heykel alanlar, İvrindi bronz sütün alanlar, İvrindi bronz avize alanlar, İvrindi bronz vazo alanlar, İvrindi bronz kutu alanlar, İvrindi bronz el işi alanlar.

İvrindi halı alanlar, İvrindi lamba alanlar, resim alanlar, İvrindi parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, İvrindi insan biblosu alanlar, İvrindi oryantel biblo alanlar, İvrindi kuş biblosu alanlar, İvrindi havlu alanlar, İvrindi mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, İvrindi turkısh antika alanlar, İvrindi Osmanlı eşyalar alanlar, İvrindi İstanbul resimleri alanlar, İvrindi altın varak sehpa alanlar, İvrindi altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, İvrindi afkaniye halı alanlar, fener alanlar, İvrindi bronz fener alanlar, İvrindi bünyen alanlar, İvrindi develi halı alanlar, İvrindi dürbün alanlar, İvrindi teleskop alanlar, İvrindi sünnet şapkası Osmanlı alanlar, İvrindi çatma alanlar, eski bayrak alanlar, İvrindi flama alanlar, İvrindi alem alanlar, İvrindi arabesk alanlar.

fincan alanlar, İvrindi eski fincan alanlar, İvrindi cam altı alanlar, İvrindi şamdan alanlar, İvrindi oryantel heykel alanlar, İvrindi gümüşlük alanlar, İvrindi hat yazı alanlar, İvrindi teship alanlar, hokka alanlar, İvrindi tophane alanlar, İvrindi goblen alanlar, İvrindi çin eski eşyalar alanlar, İvrindi Çanakkale alanlar, İvrindi Çanakkale vazo alanlar, İvrindi fil dişi heykel alanlar, İvrindi fil dişi baston alanlar, İvrindi fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, İvrindi fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, İvrindi duvar saati alanlar, İvrindi bez alanlar, buda heykel alanlar, İvrindi hamedan halı alanlar, İvrindi kılıç alanlar, İvrindi antika kılıç alanlar.

İvrindi antika araba alanlar, İvrindi antika biblo alanlar, antika resim alanlar, İvrindi antika eşyalar alanlar, İvrindi kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, İvrindi antika foto alanlar, İvrindi kehribar alanlar, İvrindi kehribar tesbih alanlar, İvrindi Kütahya alanlar, kınık alanlar, İvrindi seramik eşya alanlar, İvrindi kilit alanlar, İvrindi anahtar alanlar, İvrindi antika anahtar alanlar, İvrindi antika kilit alanlar, İvrindi josefin alanlar, kaşpo alanlar, İvrindi antika silah alanlar, İvrindi antika rahle alanlar, rahle alanlar, İvrindi lambader alanlar, İvrindi minyatür alanlar, antika küllük alanlar, İvrindi komidin alanlar, İvrindi kara kalem resim alanlar, İvrindi blue black alanlar, İvrindi mask alanlar, eski mask alanlar, İvrindi aşurelik alanlar.

İvrindi saleplik alanlar, bozalık alanlar, İvrindi antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, İvrindi gramofon alanlar, İvrindi mermer alanlar, mermer işleri alanlar, İvrindi güdüm alanlar, İvrindi tekke işi alanlar, İvrindi İznik alanlar, İvrindi pusula alanlar, İvrindi gemi pusulası alanlar, İvrindi periyor saat alanlar, İvrindi mangal alanlar, İvrindi eski mangal alanlar, İvrindi Şam işi alanlar, İvrindi Süleymaniye işi alanlar, İvrindi takunya alanlar, İvrindi gümüş takunya alanlar, İvrindi Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, İvrindi seccade alanlar, İvrindi eski seccade alanlar, İvrindi Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, İvrindi tablo alanlar.

İvrindi antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, İvrindi abajur alanlar, İvrindi sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, İvrindi antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, İvrindi madalya alanlar, İvrindi eşya alanlar, İvrindi ferman alanlar, İvrindi berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, İvrindi jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, İvrindi bahça alanlar, İvrindi Osmanlı bohça alanlar, İvrindi bindallı alanlar, kaftan alanlar, İvrindi ampir alanlar, İvrindi chrıstofle alanlar, İvrindi ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, İvrindi şamdan alanlar, İvrindi çanta alanlar, İvrindi van işi savat alanlar, İvrindi tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, İvrindi Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

İvrindi hokka alanlar, İvrindi fransız mine alanlar, İvrindi teşhir vitrini alanlar, İvrindi buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, İvrindi keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, İvrindi kandil alanlar, İvrindi ebru alanlar, İvrindi mustafa düzgünman alanlar, İvrindi zigon alanlar, İvrindi zemzemlik alanlar, İvrindi mücevher kutusu alanlar, İvrindi dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, İvrindi sürahi alanlar, İvrindi Osmanlı sürahi alanlar, İvrindi antik mercan alanlar, İvrindi makta alanlar, teslim taşı alanlar, İvrindi antik sedef alanlar, İvrindi minyatür alanlar, İvrindi kabe örtüsü alanlar, İvrindi gülebdan alanlar, İvrindi mineli dürbün alanlar, İvrindi sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, İvrindi şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, İvrindi lali gue alanlar, İvrindi gece sürahisi alanlar, İvrindi meissen alanlar, İvrindi satsuma alanlar, İvrindi hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

İvrindi macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, İvrindi constantine alanlar, İvrindi anonim alanlar, İvrindi leyla gamsız alanlar, İvrindi ibrahim safi alanlar, İvrindi bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, İvrindi herend alanlar, İvrindi nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, İvrindi osmanlıca alanlar, İvrindi kitap alanlar, İvrindi kalle alanlar, ali kartal alanlar, İvrindi haydar besim aydar alanlar, İvrindi orhan peker alanlar, İvrindi sıtkı olçar alanlar, İvrindi Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, İvrindi edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, İvrindi rus gümüşü alanlar, İvrindi minyatür alanlar, İvrindi viyana heykel alanlar, İvrindi oryantal heykel alanlar, İvrindi f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, İvrindi merasim kılıcı alanlar.

İvrindi ahşap hilye alanlar, İvrindi hereke halı alanlar, kuka alanlar, İvrindi tesbih alanlar, İvrindi seyahat saati alanlar, İvrindi gravür alanlar, İvrindi degü alanlar, radio antika alanlar, İvrindi opalin alanlar, İvrindi radyo alanlar, İvrindi kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, İvrindi laledan alanlar, İvrindi karaf alanlar, İvrindi çerezlik alanlar, İvrindi sahleplik alanlar, İvrindi tutya alanlar, İvrindi likör takımı alanlar, İvrindi mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, İvrindi zarf alanlar, İvrindi nargile alanlar, İvrindi gülabdan alanlar, İvrindi ferman alanlar, İvrindi berat alanlar.

İvrindi hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, İvrindi şifa tası alanlar, İvrindi hokka takımı alanlar, İvrindi mangal alanlar, İvrindi barutluk alanlar, İvrindi tombak alanlar, İvrindi saray işi alanlar, İvrindi ağızlık alanlar, kemer alanlar, İvrindi hançer alanlar, İvrindi kılıç alanlar, İvrindi mühürler alanlar, İvrindi mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, İvrindi Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, İvrindi seccade alanlar, İvrindi sırmalı örtüler alanlar, İvrindi antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.