Kuyucak antikacılar, Kuyucak antika alanlar, Kuyucak antika eşya alanlar, Kuyucak antika eşyalar, Kuyucak eski alım satım, Kuyucak antika koleksiyoncuları, Kuyucak antika eşya alıcıları, Kuyucak antika şirketleri, Kuyucak antika firması, Kuyucak antika şirketi, Kuyucak antika firmaları, Kuyucak antika eşya şirketleri, Kuyucak antika eşya firması, Kuyucak antika eşya şirketi, Kuyucak antika eşya firmaları, Kuyucak müzayede şirketi, Kuyucak eski alanlar, Kuyucak eski eşya alanlar, Kuyucak antika alan yerler, Kuyucak antika eşya alan yerler, Kuyucak eski alan yerler, Kuyucak eski eşya alan yerler, Kuyucak antika pazarı, Kuyucak antika alım satım, Kuyucak antika alıcıları, Kuyucak antika satıcıları, Kuyucak antika eşya satıcıları, Kuyucak eski eşya alıcıları, Kuyucak eski eşya satıcıları, Kuyucak antika fiyatları, Kuyucak antika eşya fiyatları, Kuyucak eski fiyatları, Kuyucak eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Aydın Kuyucak Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kuyucak antika eşya alanlar ve Kuyucak antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kuyucak antika eşya şirketimiz, Kuyucak antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kuyucak Antika Alanlar

Kuyucak antika alanlar ve Kuyucak antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kuyucak antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kuyucak antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kuyucak Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kuyucak antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kuyucak

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kuyucak antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kuyucak antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kuyucak Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kuyucak antika eşya alanlar ve Kuyucak antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kuyucak antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kuyucak antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kuyucak Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kuyucak antika eşya alanların tercih ettiği, Kuyucak bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kuyucak antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kuyucak antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kuyucak antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kuyucak Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kuyucak eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kuyucak eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kuyucak eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kuyucak eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kuyucak eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kuyucak Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kuyucak bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kuyucak antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kuyucak bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kuyucak antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kuyucak antikacılar, Kuyucak antika eşyalar, Kuyucak eski eşyalar, Kuyucak antika şirketleri, Kuyucak antika firması, Kuyucak müzayede şirketi,Kuyucak el yazması alanlar, Kuyucak Kuran’ı kerim alanlar, Kuyucak hat yazı alanlar, Kuyucak obje alanlar, Kuyucak gümüş alanlar, Kuyucak turalı gümüş alanlar, Kuyucak karaf alanlar, vazo alanlar, Kuyucak jardinyer alanlar, Kuyucak resim alanlar, Kuyucak modern resim alanlar, Kuyucak aplik alanlar, Kuyucak bahü alanlar, Kuyucak bavul alanlar, Kuyucak çanak alanlar, Kuyucak çömlek alanlar, Kuyucak bakır alanlar, baston alanlar, Kuyucak biskiü alanlar, Kuyucak billur alanlar, Kuyucak cam alanlar, Kuyucak kristal alanlar, Kuyucak bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kuyucak bandırma halısı alanlar, Kuyucak ceviz yemek odası alanlar, Kuyucak ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kuyucak ceviz sandalye alanlar, Kuyucak cümbüş alanlar, Kuyucak constantin oble alanlar, Kuyucak cam obje alanlar, Kuyucak beykoz alanlar.

Kuyucak bohem alanlar, Kuyucak çeşmi bülbül alanlar, Kuyucak çeşme taşı alanlar, Kuyucak çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kuyucak arnevu alanlar, art deko alanlar, Kuyucak deko alanlar, Kuyucak ayna alanlar, Kuyucak asma avize alanlar, Kuyucak aznavur gümüş alanlar, Kuyucak aznavur alanlar, Kuyucak bafon alanlar, Kuyucak ayvazozki alanlar, Kuyucak dolap alanlar, Kuyucak divit alanlar, Kuyucak biblo alanlar, Kuyucak dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kuyucak daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kuyucak dekopaj işi alanlar, Kuyucak dual alanlar, Kuyucak dual pikap alanlar.

Kuyucak dümen alanlar, Kuyucak gemici dümeni alanlar, Kuyucak gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kuyucak derbent halı alanlar, Kuyucak eviye alanlar, Kuyucak ev halısı alanlar, Kuyucak elbiselik alanlar, Kuyucak elbise alanlar, Kuyucak paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kuyucak el işi alanlar, Kuyucak el işi halı alanlar, Kuyucak el işi alanlar, Kuyucak el işi kilim alanlar, Kuyucak çan alanlar, Kuyucak kilise çanı alanlar, Kuyucak gemici çanı alanlar, Kuyucak çarık alanlar, Kuyucak Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kuyucak ferforje alanlar, Kuyucak fistan alanlar, Kuyucak Osmanlı fistan alanlar, Kuyucak portmanto alanlar, Kuyucak eski saat alanlar, Kuyucak frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kuyucak bronz heykel alanlar, Kuyucak bronz sütün alanlar, Kuyucak bronz avize alanlar, Kuyucak bronz vazo alanlar, Kuyucak bronz kutu alanlar, Kuyucak bronz el işi alanlar.

Kuyucak halı alanlar, Kuyucak lamba alanlar, resim alanlar, Kuyucak parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kuyucak insan biblosu alanlar, Kuyucak oryantel biblo alanlar, Kuyucak kuş biblosu alanlar, Kuyucak havlu alanlar, Kuyucak mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kuyucak turkısh antika alanlar, Kuyucak Osmanlı eşyalar alanlar, Kuyucak İstanbul resimleri alanlar, Kuyucak altın varak sehpa alanlar, Kuyucak altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kuyucak afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kuyucak bronz fener alanlar, Kuyucak bünyen alanlar, Kuyucak develi halı alanlar, Kuyucak dürbün alanlar, Kuyucak teleskop alanlar, Kuyucak sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kuyucak çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kuyucak flama alanlar, Kuyucak alem alanlar, Kuyucak arabesk alanlar.

fincan alanlar, Kuyucak eski fincan alanlar, Kuyucak cam altı alanlar, Kuyucak şamdan alanlar, Kuyucak oryantel heykel alanlar, Kuyucak gümüşlük alanlar, Kuyucak hat yazı alanlar, Kuyucak teship alanlar, hokka alanlar, Kuyucak tophane alanlar, Kuyucak goblen alanlar, Kuyucak çin eski eşyalar alanlar, Kuyucak Çanakkale alanlar, Kuyucak Çanakkale vazo alanlar, Kuyucak fil dişi heykel alanlar, Kuyucak fil dişi baston alanlar, Kuyucak fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kuyucak fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kuyucak duvar saati alanlar, Kuyucak bez alanlar, buda heykel alanlar, Kuyucak hamedan halı alanlar, Kuyucak kılıç alanlar, Kuyucak antika kılıç alanlar.

Kuyucak antika araba alanlar, Kuyucak antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kuyucak antika eşyalar alanlar, Kuyucak kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kuyucak antika foto alanlar, Kuyucak kehribar alanlar, Kuyucak kehribar tesbih alanlar, Kuyucak Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kuyucak seramik eşya alanlar, Kuyucak kilit alanlar, Kuyucak anahtar alanlar, Kuyucak antika anahtar alanlar, Kuyucak antika kilit alanlar, Kuyucak josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kuyucak antika silah alanlar, Kuyucak antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kuyucak lambader alanlar, Kuyucak minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kuyucak komidin alanlar, Kuyucak kara kalem resim alanlar, Kuyucak blue black alanlar, Kuyucak mask alanlar, eski mask alanlar, Kuyucak aşurelik alanlar.

Kuyucak saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kuyucak antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kuyucak gramofon alanlar, Kuyucak mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kuyucak güdüm alanlar, Kuyucak tekke işi alanlar, Kuyucak İznik alanlar, Kuyucak pusula alanlar, Kuyucak gemi pusulası alanlar, Kuyucak periyor saat alanlar, Kuyucak mangal alanlar, Kuyucak eski mangal alanlar, Kuyucak Şam işi alanlar, Kuyucak Süleymaniye işi alanlar, Kuyucak takunya alanlar, Kuyucak gümüş takunya alanlar, Kuyucak Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kuyucak seccade alanlar, Kuyucak eski seccade alanlar, Kuyucak Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kuyucak tablo alanlar.

Kuyucak antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kuyucak abajur alanlar, Kuyucak sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kuyucak antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kuyucak madalya alanlar, Kuyucak eşya alanlar, Kuyucak ferman alanlar, Kuyucak berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kuyucak jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kuyucak bahça alanlar, Kuyucak Osmanlı bohça alanlar, Kuyucak bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kuyucak ampir alanlar, Kuyucak chrıstofle alanlar, Kuyucak ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kuyucak şamdan alanlar, Kuyucak çanta alanlar, Kuyucak van işi savat alanlar, Kuyucak tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kuyucak Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kuyucak hokka alanlar, Kuyucak fransız mine alanlar, Kuyucak teşhir vitrini alanlar, Kuyucak buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kuyucak keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kuyucak kandil alanlar, Kuyucak ebru alanlar, Kuyucak mustafa düzgünman alanlar, Kuyucak zigon alanlar, Kuyucak zemzemlik alanlar, Kuyucak mücevher kutusu alanlar, Kuyucak dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kuyucak sürahi alanlar, Kuyucak Osmanlı sürahi alanlar, Kuyucak antik mercan alanlar, Kuyucak makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kuyucak antik sedef alanlar, Kuyucak minyatür alanlar, Kuyucak kabe örtüsü alanlar, Kuyucak gülebdan alanlar, Kuyucak mineli dürbün alanlar, Kuyucak sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kuyucak şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kuyucak lali gue alanlar, Kuyucak gece sürahisi alanlar, Kuyucak meissen alanlar, Kuyucak satsuma alanlar, Kuyucak hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kuyucak macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kuyucak constantine alanlar, Kuyucak anonim alanlar, Kuyucak leyla gamsız alanlar, Kuyucak ibrahim safi alanlar, Kuyucak bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kuyucak herend alanlar, Kuyucak nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kuyucak osmanlıca alanlar, Kuyucak kitap alanlar, Kuyucak kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kuyucak haydar besim aydar alanlar, Kuyucak orhan peker alanlar, Kuyucak sıtkı olçar alanlar, Kuyucak Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kuyucak edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kuyucak rus gümüşü alanlar, Kuyucak minyatür alanlar, Kuyucak viyana heykel alanlar, Kuyucak oryantal heykel alanlar, Kuyucak f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kuyucak merasim kılıcı alanlar.

Kuyucak ahşap hilye alanlar, Kuyucak hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kuyucak tesbih alanlar, Kuyucak seyahat saati alanlar, Kuyucak gravür alanlar, Kuyucak degü alanlar, radio antika alanlar, Kuyucak opalin alanlar, Kuyucak radyo alanlar, Kuyucak kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kuyucak laledan alanlar, Kuyucak karaf alanlar, Kuyucak çerezlik alanlar, Kuyucak sahleplik alanlar, Kuyucak tutya alanlar, Kuyucak likör takımı alanlar, Kuyucak mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kuyucak zarf alanlar, Kuyucak nargile alanlar, Kuyucak gülabdan alanlar, Kuyucak ferman alanlar, Kuyucak berat alanlar.

Kuyucak hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kuyucak şifa tası alanlar, Kuyucak hokka takımı alanlar, Kuyucak mangal alanlar, Kuyucak barutluk alanlar, Kuyucak tombak alanlar, Kuyucak saray işi alanlar, Kuyucak ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kuyucak hançer alanlar, Kuyucak kılıç alanlar, Kuyucak mühürler alanlar, Kuyucak mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kuyucak Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kuyucak seccade alanlar, Kuyucak sırmalı örtüler alanlar, Kuyucak antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.