Pursaklar antikacılar, Pursaklar antika alanlar, Pursaklar antika eşya alanlar, Pursaklar antika eşyalar, Pursaklar eski alım satım, Pursaklar antika koleksiyoncuları, Pursaklar antika eşya alıcıları, Pursaklar antika şirketleri, Pursaklar antika firması, Pursaklar antika şirketi, Pursaklar antika firmaları, Pursaklar antika eşya şirketleri, Pursaklar antika eşya firması, Pursaklar antika eşya şirketi, Pursaklar antika eşya firmaları, Pursaklar müzayede şirketi, Pursaklar eski alanlar, Pursaklar eski eşya alanlar, Pursaklar antika alan yerler, Pursaklar antika eşya alan yerler, Pursaklar eski alan yerler, Pursaklar eski eşya alan yerler, Pursaklar antika pazarı, Pursaklar antika alım satım, Pursaklar antika alıcıları, Pursaklar antika satıcıları, Pursaklar antika eşya satıcıları, Pursaklar eski eşya alıcıları, Pursaklar eski eşya satıcıları, Pursaklar antika fiyatları, Pursaklar antika eşya fiyatları, Pursaklar eski fiyatları, Pursaklar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Ankara Pursaklar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Pursaklar antika eşya alanlar ve Pursaklar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Pursaklar antika eşya şirketimiz, Pursaklar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Pursaklar Antika Alanlar

Pursaklar antika alanlar ve Pursaklar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Pursaklar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Pursaklar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Pursaklar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Pursaklar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Pursaklar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Pursaklar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Pursaklar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Pursaklar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Pursaklar antika eşya alanlar ve Pursaklar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Pursaklar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Pursaklar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Pursaklar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Pursaklar antika eşya alanların tercih ettiği, Pursaklar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Pursaklar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Pursaklar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Pursaklar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Pursaklar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Pursaklar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Pursaklar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Pursaklar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Pursaklar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Pursaklar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Pursaklar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Pursaklar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Pursaklar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Pursaklar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Pursaklar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Pursaklar antikacılar, Pursaklar antika eşyalar, Pursaklar eski eşyalar, Pursaklar antika şirketleri, Pursaklar antika firması, Pursaklar müzayede şirketi,Pursaklar el yazması alanlar, Pursaklar Kuran’ı kerim alanlar, Pursaklar hat yazı alanlar, Pursaklar obje alanlar, Pursaklar gümüş alanlar, Pursaklar turalı gümüş alanlar, Pursaklar karaf alanlar, vazo alanlar, Pursaklar jardinyer alanlar, Pursaklar resim alanlar, Pursaklar modern resim alanlar, Pursaklar aplik alanlar, Pursaklar bahü alanlar, Pursaklar bavul alanlar, Pursaklar çanak alanlar, Pursaklar çömlek alanlar, Pursaklar bakır alanlar, baston alanlar, Pursaklar biskiü alanlar, Pursaklar billur alanlar, Pursaklar cam alanlar, Pursaklar kristal alanlar, Pursaklar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Pursaklar bandırma halısı alanlar, Pursaklar ceviz yemek odası alanlar, Pursaklar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Pursaklar ceviz sandalye alanlar, Pursaklar cümbüş alanlar, Pursaklar constantin oble alanlar, Pursaklar cam obje alanlar, Pursaklar beykoz alanlar.

Pursaklar bohem alanlar, Pursaklar çeşmi bülbül alanlar, Pursaklar çeşme taşı alanlar, Pursaklar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Pursaklar arnevu alanlar, art deko alanlar, Pursaklar deko alanlar, Pursaklar ayna alanlar, Pursaklar asma avize alanlar, Pursaklar aznavur gümüş alanlar, Pursaklar aznavur alanlar, Pursaklar bafon alanlar, Pursaklar ayvazozki alanlar, Pursaklar dolap alanlar, Pursaklar divit alanlar, Pursaklar biblo alanlar, Pursaklar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Pursaklar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Pursaklar dekopaj işi alanlar, Pursaklar dual alanlar, Pursaklar dual pikap alanlar.

Pursaklar dümen alanlar, Pursaklar gemici dümeni alanlar, Pursaklar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Pursaklar derbent halı alanlar, Pursaklar eviye alanlar, Pursaklar ev halısı alanlar, Pursaklar elbiselik alanlar, Pursaklar elbise alanlar, Pursaklar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Pursaklar el işi alanlar, Pursaklar el işi halı alanlar, Pursaklar el işi alanlar, Pursaklar el işi kilim alanlar, Pursaklar çan alanlar, Pursaklar kilise çanı alanlar, Pursaklar gemici çanı alanlar, Pursaklar çarık alanlar, Pursaklar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Pursaklar ferforje alanlar, Pursaklar fistan alanlar, Pursaklar Osmanlı fistan alanlar, Pursaklar portmanto alanlar, Pursaklar eski saat alanlar, Pursaklar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Pursaklar bronz heykel alanlar, Pursaklar bronz sütün alanlar, Pursaklar bronz avize alanlar, Pursaklar bronz vazo alanlar, Pursaklar bronz kutu alanlar, Pursaklar bronz el işi alanlar.

Pursaklar halı alanlar, Pursaklar lamba alanlar, resim alanlar, Pursaklar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Pursaklar insan biblosu alanlar, Pursaklar oryantel biblo alanlar, Pursaklar kuş biblosu alanlar, Pursaklar havlu alanlar, Pursaklar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Pursaklar turkısh antika alanlar, Pursaklar Osmanlı eşyalar alanlar, Pursaklar İstanbul resimleri alanlar, Pursaklar altın varak sehpa alanlar, Pursaklar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Pursaklar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Pursaklar bronz fener alanlar, Pursaklar bünyen alanlar, Pursaklar develi halı alanlar, Pursaklar dürbün alanlar, Pursaklar teleskop alanlar, Pursaklar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Pursaklar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Pursaklar flama alanlar, Pursaklar alem alanlar, Pursaklar arabesk alanlar.

fincan alanlar, Pursaklar eski fincan alanlar, Pursaklar cam altı alanlar, Pursaklar şamdan alanlar, Pursaklar oryantel heykel alanlar, Pursaklar gümüşlük alanlar, Pursaklar hat yazı alanlar, Pursaklar teship alanlar, hokka alanlar, Pursaklar tophane alanlar, Pursaklar goblen alanlar, Pursaklar çin eski eşyalar alanlar, Pursaklar Çanakkale alanlar, Pursaklar Çanakkale vazo alanlar, Pursaklar fil dişi heykel alanlar, Pursaklar fil dişi baston alanlar, Pursaklar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Pursaklar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Pursaklar duvar saati alanlar, Pursaklar bez alanlar, buda heykel alanlar, Pursaklar hamedan halı alanlar, Pursaklar kılıç alanlar, Pursaklar antika kılıç alanlar.

Pursaklar antika araba alanlar, Pursaklar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Pursaklar antika eşyalar alanlar, Pursaklar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Pursaklar antika foto alanlar, Pursaklar kehribar alanlar, Pursaklar kehribar tesbih alanlar, Pursaklar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Pursaklar seramik eşya alanlar, Pursaklar kilit alanlar, Pursaklar anahtar alanlar, Pursaklar antika anahtar alanlar, Pursaklar antika kilit alanlar, Pursaklar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Pursaklar antika silah alanlar, Pursaklar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Pursaklar lambader alanlar, Pursaklar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Pursaklar komidin alanlar, Pursaklar kara kalem resim alanlar, Pursaklar blue black alanlar, Pursaklar mask alanlar, eski mask alanlar, Pursaklar aşurelik alanlar.

Pursaklar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Pursaklar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Pursaklar gramofon alanlar, Pursaklar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Pursaklar güdüm alanlar, Pursaklar tekke işi alanlar, Pursaklar İznik alanlar, Pursaklar pusula alanlar, Pursaklar gemi pusulası alanlar, Pursaklar periyor saat alanlar, Pursaklar mangal alanlar, Pursaklar eski mangal alanlar, Pursaklar Şam işi alanlar, Pursaklar Süleymaniye işi alanlar, Pursaklar takunya alanlar, Pursaklar gümüş takunya alanlar, Pursaklar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Pursaklar seccade alanlar, Pursaklar eski seccade alanlar, Pursaklar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Pursaklar tablo alanlar.

Pursaklar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Pursaklar abajur alanlar, Pursaklar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Pursaklar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Pursaklar madalya alanlar, Pursaklar eşya alanlar, Pursaklar ferman alanlar, Pursaklar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Pursaklar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Pursaklar bahça alanlar, Pursaklar Osmanlı bohça alanlar, Pursaklar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Pursaklar ampir alanlar, Pursaklar chrıstofle alanlar, Pursaklar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Pursaklar şamdan alanlar, Pursaklar çanta alanlar, Pursaklar van işi savat alanlar, Pursaklar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Pursaklar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Pursaklar hokka alanlar, Pursaklar fransız mine alanlar, Pursaklar teşhir vitrini alanlar, Pursaklar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Pursaklar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Pursaklar kandil alanlar, Pursaklar ebru alanlar, Pursaklar mustafa düzgünman alanlar, Pursaklar zigon alanlar, Pursaklar zemzemlik alanlar, Pursaklar mücevher kutusu alanlar, Pursaklar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Pursaklar sürahi alanlar, Pursaklar Osmanlı sürahi alanlar, Pursaklar antik mercan alanlar, Pursaklar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Pursaklar antik sedef alanlar, Pursaklar minyatür alanlar, Pursaklar kabe örtüsü alanlar, Pursaklar gülebdan alanlar, Pursaklar mineli dürbün alanlar, Pursaklar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Pursaklar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Pursaklar lali gue alanlar, Pursaklar gece sürahisi alanlar, Pursaklar meissen alanlar, Pursaklar satsuma alanlar, Pursaklar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Pursaklar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Pursaklar constantine alanlar, Pursaklar anonim alanlar, Pursaklar leyla gamsız alanlar, Pursaklar ibrahim safi alanlar, Pursaklar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Pursaklar herend alanlar, Pursaklar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Pursaklar osmanlıca alanlar, Pursaklar kitap alanlar, Pursaklar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Pursaklar haydar besim aydar alanlar, Pursaklar orhan peker alanlar, Pursaklar sıtkı olçar alanlar, Pursaklar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Pursaklar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Pursaklar rus gümüşü alanlar, Pursaklar minyatür alanlar, Pursaklar viyana heykel alanlar, Pursaklar oryantal heykel alanlar, Pursaklar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Pursaklar merasim kılıcı alanlar.

Pursaklar ahşap hilye alanlar, Pursaklar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Pursaklar tesbih alanlar, Pursaklar seyahat saati alanlar, Pursaklar gravür alanlar, Pursaklar degü alanlar, radio antika alanlar, Pursaklar opalin alanlar, Pursaklar radyo alanlar, Pursaklar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Pursaklar laledan alanlar, Pursaklar karaf alanlar, Pursaklar çerezlik alanlar, Pursaklar sahleplik alanlar, Pursaklar tutya alanlar, Pursaklar likör takımı alanlar, Pursaklar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Pursaklar zarf alanlar, Pursaklar nargile alanlar, Pursaklar gülabdan alanlar, Pursaklar ferman alanlar, Pursaklar berat alanlar.

Pursaklar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Pursaklar şifa tası alanlar, Pursaklar hokka takımı alanlar, Pursaklar mangal alanlar, Pursaklar barutluk alanlar, Pursaklar tombak alanlar, Pursaklar saray işi alanlar, Pursaklar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Pursaklar hançer alanlar, Pursaklar kılıç alanlar, Pursaklar mühürler alanlar, Pursaklar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Pursaklar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Pursaklar seccade alanlar, Pursaklar sırmalı örtüler alanlar, Pursaklar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.