Tıkla AraFacebook
Antika Alım Hizmeti

Seka Antika Hakkında

Seka Antika Eşya Alanlar web sitemize hoşgeldiniz. Satmak istediğiniz antika eşyalar için bizlere GSM numaramızdan telefonla veya WhatsApp ile ulaşabilir, antikalarınızın değerli olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Antika alım satım şirketimiz, sizlere adresinizde profesyonel antikacılar tarafından ekspertiz hizmeti sunmaktadır.

Eski eşyalarınızın antika değeri olup olmadığını öğrenebildiğiniz gibi orijinalliği ile ilgili bilgide alabilirsiniz. Misyonumuz, en iyi fiyata antika alanlar olduğundan, bir küçük cep saatinden, milyonlarca liralık tablolarınıza kadar sizlere hizmet vermekteyiz. Antika veya eski kitap, Kuran’ı Kerim, hat yazısı, obje, mobilya, radyo, gramofon avize, halı, bronz, madalya, şamdan, hilye-i şerif, porselen, vazo, biblo, el yazması, minyatür, ferman, berat, plak, Osmanlıca belge, evrak, porselen, gümüşlük, radyo, silah, kama, hançer, minyatür, heykel, kılıç, tesbih vs. gibi tüm eşyalarınızı nakit olarak adresinizden antika alanlar hizmetimiz kapsamında nakit olarak alıyoruz.

Antika Eşya Alanlar Galeri 1

Antika Eşya Alanlar Galeri 2

Antika Alanlar Galeri 1

Tüm Türkiye’de antikacılık hizmetimiz, antika eşya alım satım olarak gerçekleşmektedir. Hangi şehirde olursanız olun size en yakın antika eşya alan yer Seka Antika Şirketi’dir.