Toroslar antikacılar, Toroslar antika alanlar, Toroslar antika eşya alanlar, Toroslar antika eşyalar, Toroslar eski alım satım, Toroslar antika koleksiyoncuları, Toroslar antika eşya alıcıları, Toroslar antika şirketleri, Toroslar antika firması, Toroslar antika şirketi, Toroslar antika firmaları, Toroslar antika eşya şirketleri, Toroslar antika eşya firması, Toroslar antika eşya şirketi, Toroslar antika eşya firmaları, Toroslar müzayede şirketi, Toroslar eski alanlar, Toroslar eski eşya alanlar, Toroslar antika alan yerler, Toroslar antika eşya alan yerler, Toroslar eski alan yerler, Toroslar eski eşya alan yerler, Toroslar antika pazarı, Toroslar antika alım satım, Toroslar antika alıcıları, Toroslar antika satıcıları, Toroslar antika eşya satıcıları, Toroslar eski eşya alıcıları, Toroslar eski eşya satıcıları, Toroslar antika fiyatları, Toroslar antika eşya fiyatları, Toroslar eski fiyatları, Toroslar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Mersin Toroslar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Toroslar antika eşya alanlar ve Toroslar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Toroslar antika eşya şirketimiz, Toroslar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Toroslar Antika Alanlar

Toroslar antika alanlar ve Toroslar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Toroslar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Toroslar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Toroslar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Toroslar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Toroslar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Toroslar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Toroslar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Toroslar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Toroslar antika eşya alanlar ve Toroslar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Toroslar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Toroslar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Toroslar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Toroslar antika eşya alanların tercih ettiği, Toroslar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Toroslar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Toroslar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Toroslar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Toroslar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Toroslar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Toroslar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Toroslar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Toroslar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Toroslar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Toroslar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Toroslar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Toroslar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Toroslar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Toroslar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Toroslar antikacılar, Toroslar antika eşyalar, Toroslar eski eşyalar, Toroslar antika şirketleri, Toroslar antika firması, Toroslar müzayede şirketi,Toroslar el yazması alanlar, Toroslar Kuran’ı kerim alanlar, Toroslar hat yazı alanlar, Toroslar obje alanlar, Toroslar gümüş alanlar, Toroslar turalı gümüş alanlar, Toroslar karaf alanlar, vazo alanlar, Toroslar jardinyer alanlar, Toroslar resim alanlar, Toroslar modern resim alanlar, Toroslar aplik alanlar, Toroslar bahü alanlar, Toroslar bavul alanlar, Toroslar çanak alanlar, Toroslar çömlek alanlar, Toroslar bakır alanlar, baston alanlar, Toroslar biskiü alanlar, Toroslar billur alanlar, Toroslar cam alanlar, Toroslar kristal alanlar, Toroslar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Toroslar bandırma halısı alanlar, Toroslar ceviz yemek odası alanlar, Toroslar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Toroslar ceviz sandalye alanlar, Toroslar cümbüş alanlar, Toroslar constantin oble alanlar, Toroslar cam obje alanlar, Toroslar beykoz alanlar.

Toroslar bohem alanlar, Toroslar çeşmi bülbül alanlar, Toroslar çeşme taşı alanlar, Toroslar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Toroslar arnevu alanlar, art deko alanlar, Toroslar deko alanlar, Toroslar ayna alanlar, Toroslar asma avize alanlar, Toroslar aznavur gümüş alanlar, Toroslar aznavur alanlar, Toroslar bafon alanlar, Toroslar ayvazozki alanlar, Toroslar dolap alanlar, Toroslar divit alanlar, Toroslar biblo alanlar, Toroslar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Toroslar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Toroslar dekopaj işi alanlar, Toroslar dual alanlar, Toroslar dual pikap alanlar.

Toroslar dümen alanlar, Toroslar gemici dümeni alanlar, Toroslar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Toroslar derbent halı alanlar, Toroslar eviye alanlar, Toroslar ev halısı alanlar, Toroslar elbiselik alanlar, Toroslar elbise alanlar, Toroslar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Toroslar el işi alanlar, Toroslar el işi halı alanlar, Toroslar el işi alanlar, Toroslar el işi kilim alanlar, Toroslar çan alanlar, Toroslar kilise çanı alanlar, Toroslar gemici çanı alanlar, Toroslar çarık alanlar, Toroslar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Toroslar ferforje alanlar, Toroslar fistan alanlar, Toroslar Osmanlı fistan alanlar, Toroslar portmanto alanlar, Toroslar eski saat alanlar, Toroslar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Toroslar bronz heykel alanlar, Toroslar bronz sütün alanlar, Toroslar bronz avize alanlar, Toroslar bronz vazo alanlar, Toroslar bronz kutu alanlar, Toroslar bronz el işi alanlar.

Toroslar halı alanlar, Toroslar lamba alanlar, resim alanlar, Toroslar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Toroslar insan biblosu alanlar, Toroslar oryantel biblo alanlar, Toroslar kuş biblosu alanlar, Toroslar havlu alanlar, Toroslar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Toroslar turkısh antika alanlar, Toroslar Osmanlı eşyalar alanlar, Toroslar İstanbul resimleri alanlar, Toroslar altın varak sehpa alanlar, Toroslar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Toroslar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Toroslar bronz fener alanlar, Toroslar bünyen alanlar, Toroslar develi halı alanlar, Toroslar dürbün alanlar, Toroslar teleskop alanlar, Toroslar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Toroslar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Toroslar flama alanlar, Toroslar alem alanlar, Toroslar arabesk alanlar.

fincan alanlar, Toroslar eski fincan alanlar, Toroslar cam altı alanlar, Toroslar şamdan alanlar, Toroslar oryantel heykel alanlar, Toroslar gümüşlük alanlar, Toroslar hat yazı alanlar, Toroslar teship alanlar, hokka alanlar, Toroslar tophane alanlar, Toroslar goblen alanlar, Toroslar çin eski eşyalar alanlar, Toroslar Çanakkale alanlar, Toroslar Çanakkale vazo alanlar, Toroslar fil dişi heykel alanlar, Toroslar fil dişi baston alanlar, Toroslar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Toroslar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Toroslar duvar saati alanlar, Toroslar bez alanlar, buda heykel alanlar, Toroslar hamedan halı alanlar, Toroslar kılıç alanlar, Toroslar antika kılıç alanlar.

Toroslar antika araba alanlar, Toroslar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Toroslar antika eşyalar alanlar, Toroslar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Toroslar antika foto alanlar, Toroslar kehribar alanlar, Toroslar kehribar tesbih alanlar, Toroslar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Toroslar seramik eşya alanlar, Toroslar kilit alanlar, Toroslar anahtar alanlar, Toroslar antika anahtar alanlar, Toroslar antika kilit alanlar, Toroslar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Toroslar antika silah alanlar, Toroslar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Toroslar lambader alanlar, Toroslar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Toroslar komidin alanlar, Toroslar kara kalem resim alanlar, Toroslar blue black alanlar, Toroslar mask alanlar, eski mask alanlar, Toroslar aşurelik alanlar.

Toroslar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Toroslar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Toroslar gramofon alanlar, Toroslar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Toroslar güdüm alanlar, Toroslar tekke işi alanlar, Toroslar İznik alanlar, Toroslar pusula alanlar, Toroslar gemi pusulası alanlar, Toroslar periyor saat alanlar, Toroslar mangal alanlar, Toroslar eski mangal alanlar, Toroslar Şam işi alanlar, Toroslar Süleymaniye işi alanlar, Toroslar takunya alanlar, Toroslar gümüş takunya alanlar, Toroslar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Toroslar seccade alanlar, Toroslar eski seccade alanlar, Toroslar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Toroslar tablo alanlar.

Toroslar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Toroslar abajur alanlar, Toroslar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Toroslar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Toroslar madalya alanlar, Toroslar eşya alanlar, Toroslar ferman alanlar, Toroslar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Toroslar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Toroslar bahça alanlar, Toroslar Osmanlı bohça alanlar, Toroslar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Toroslar ampir alanlar, Toroslar chrıstofle alanlar, Toroslar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Toroslar şamdan alanlar, Toroslar çanta alanlar, Toroslar van işi savat alanlar, Toroslar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Toroslar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Toroslar hokka alanlar, Toroslar fransız mine alanlar, Toroslar teşhir vitrini alanlar, Toroslar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Toroslar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Toroslar kandil alanlar, Toroslar ebru alanlar, Toroslar mustafa düzgünman alanlar, Toroslar zigon alanlar, Toroslar zemzemlik alanlar, Toroslar mücevher kutusu alanlar, Toroslar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Toroslar sürahi alanlar, Toroslar Osmanlı sürahi alanlar, Toroslar antik mercan alanlar, Toroslar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Toroslar antik sedef alanlar, Toroslar minyatür alanlar, Toroslar kabe örtüsü alanlar, Toroslar gülebdan alanlar, Toroslar mineli dürbün alanlar, Toroslar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Toroslar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Toroslar lali gue alanlar, Toroslar gece sürahisi alanlar, Toroslar meissen alanlar, Toroslar satsuma alanlar, Toroslar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Toroslar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Toroslar constantine alanlar, Toroslar anonim alanlar, Toroslar leyla gamsız alanlar, Toroslar ibrahim safi alanlar, Toroslar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Toroslar herend alanlar, Toroslar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Toroslar osmanlıca alanlar, Toroslar kitap alanlar, Toroslar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Toroslar haydar besim aydar alanlar, Toroslar orhan peker alanlar, Toroslar sıtkı olçar alanlar, Toroslar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Toroslar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Toroslar rus gümüşü alanlar, Toroslar minyatür alanlar, Toroslar viyana heykel alanlar, Toroslar oryantal heykel alanlar, Toroslar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Toroslar merasim kılıcı alanlar.

Toroslar ahşap hilye alanlar, Toroslar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Toroslar tesbih alanlar, Toroslar seyahat saati alanlar, Toroslar gravür alanlar, Toroslar degü alanlar, radio antika alanlar, Toroslar opalin alanlar, Toroslar radyo alanlar, Toroslar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Toroslar laledan alanlar, Toroslar karaf alanlar, Toroslar çerezlik alanlar, Toroslar sahleplik alanlar, Toroslar tutya alanlar, Toroslar likör takımı alanlar, Toroslar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Toroslar zarf alanlar, Toroslar nargile alanlar, Toroslar gülabdan alanlar, Toroslar ferman alanlar, Toroslar berat alanlar.

Toroslar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Toroslar şifa tası alanlar, Toroslar hokka takımı alanlar, Toroslar mangal alanlar, Toroslar barutluk alanlar, Toroslar tombak alanlar, Toroslar saray işi alanlar, Toroslar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Toroslar hançer alanlar, Toroslar kılıç alanlar, Toroslar mühürler alanlar, Toroslar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Toroslar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Toroslar seccade alanlar, Toroslar sırmalı örtüler alanlar, Toroslar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.