Tarsus antikacılar, Tarsus antika alanlar, Tarsus antika eşya alanlar, Tarsus antika eşyalar, Tarsus eski alım satım, Tarsus antika koleksiyoncuları, Tarsus antika eşya alıcıları, Tarsus antika şirketleri, Tarsus antika firması, Tarsus antika şirketi, Tarsus antika firmaları, Tarsus antika eşya şirketleri, Tarsus antika eşya firması, Tarsus antika eşya şirketi, Tarsus antika eşya firmaları, Tarsus müzayede şirketi, Tarsus eski alanlar, Tarsus eski eşya alanlar, Tarsus antika alan yerler, Tarsus antika eşya alan yerler, Tarsus eski alan yerler, Tarsus eski eşya alan yerler, Tarsus antika pazarı, Tarsus antika alım satım, Tarsus antika alıcıları, Tarsus antika satıcıları, Tarsus antika eşya satıcıları, Tarsus eski eşya alıcıları, Tarsus eski eşya satıcıları, Tarsus antika fiyatları, Tarsus antika eşya fiyatları, Tarsus eski fiyatları, Tarsus eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Mersin Tarsus Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Tarsus antika eşya alanlar ve Tarsus antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Tarsus antika eşya şirketimiz, Tarsus antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Tarsus Antika Alanlar

Tarsus antika alanlar ve Tarsus antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Tarsus antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Tarsus antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Tarsus Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Tarsus antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Tarsus

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Tarsus antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Tarsus antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Tarsus Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Tarsus antika eşya alanlar ve Tarsus antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Tarsus antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Tarsus antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Tarsus Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Tarsus antika eşya alanların tercih ettiği, Tarsus bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Tarsus antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Tarsus antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Tarsus antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Tarsus Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Tarsus eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Tarsus eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Tarsus eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Tarsus eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Tarsus eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Tarsus Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Tarsus bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Tarsus antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Tarsus bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Tarsus antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Tarsus antikacılar, Tarsus antika eşyalar, Tarsus eski eşyalar, Tarsus antika şirketleri, Tarsus antika firması, Tarsus müzayede şirketi,Tarsus el yazması alanlar, Tarsus Kuran’ı kerim alanlar, Tarsus hat yazı alanlar, Tarsus obje alanlar, Tarsus gümüş alanlar, Tarsus turalı gümüş alanlar, Tarsus karaf alanlar, vazo alanlar, Tarsus jardinyer alanlar, Tarsus resim alanlar, Tarsus modern resim alanlar, Tarsus aplik alanlar, Tarsus bahü alanlar, Tarsus bavul alanlar, Tarsus çanak alanlar, Tarsus çömlek alanlar, Tarsus bakır alanlar, baston alanlar, Tarsus biskiü alanlar, Tarsus billur alanlar, Tarsus cam alanlar, Tarsus kristal alanlar, Tarsus bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Tarsus bandırma halısı alanlar, Tarsus ceviz yemek odası alanlar, Tarsus ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Tarsus ceviz sandalye alanlar, Tarsus cümbüş alanlar, Tarsus constantin oble alanlar, Tarsus cam obje alanlar, Tarsus beykoz alanlar.

Tarsus bohem alanlar, Tarsus çeşmi bülbül alanlar, Tarsus çeşme taşı alanlar, Tarsus çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Tarsus arnevu alanlar, art deko alanlar, Tarsus deko alanlar, Tarsus ayna alanlar, Tarsus asma avize alanlar, Tarsus aznavur gümüş alanlar, Tarsus aznavur alanlar, Tarsus bafon alanlar, Tarsus ayvazozki alanlar, Tarsus dolap alanlar, Tarsus divit alanlar, Tarsus biblo alanlar, Tarsus dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Tarsus daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Tarsus dekopaj işi alanlar, Tarsus dual alanlar, Tarsus dual pikap alanlar.

Tarsus dümen alanlar, Tarsus gemici dümeni alanlar, Tarsus gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Tarsus derbent halı alanlar, Tarsus eviye alanlar, Tarsus ev halısı alanlar, Tarsus elbiselik alanlar, Tarsus elbise alanlar, Tarsus paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Tarsus el işi alanlar, Tarsus el işi halı alanlar, Tarsus el işi alanlar, Tarsus el işi kilim alanlar, Tarsus çan alanlar, Tarsus kilise çanı alanlar, Tarsus gemici çanı alanlar, Tarsus çarık alanlar, Tarsus Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Tarsus ferforje alanlar, Tarsus fistan alanlar, Tarsus Osmanlı fistan alanlar, Tarsus portmanto alanlar, Tarsus eski saat alanlar, Tarsus frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Tarsus bronz heykel alanlar, Tarsus bronz sütün alanlar, Tarsus bronz avize alanlar, Tarsus bronz vazo alanlar, Tarsus bronz kutu alanlar, Tarsus bronz el işi alanlar.

Tarsus halı alanlar, Tarsus lamba alanlar, resim alanlar, Tarsus parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Tarsus insan biblosu alanlar, Tarsus oryantel biblo alanlar, Tarsus kuş biblosu alanlar, Tarsus havlu alanlar, Tarsus mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Tarsus turkısh antika alanlar, Tarsus Osmanlı eşyalar alanlar, Tarsus İstanbul resimleri alanlar, Tarsus altın varak sehpa alanlar, Tarsus altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Tarsus afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Tarsus bronz fener alanlar, Tarsus bünyen alanlar, Tarsus develi halı alanlar, Tarsus dürbün alanlar, Tarsus teleskop alanlar, Tarsus sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Tarsus çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Tarsus flama alanlar, Tarsus alem alanlar, Tarsus arabesk alanlar.

fincan alanlar, Tarsus eski fincan alanlar, Tarsus cam altı alanlar, Tarsus şamdan alanlar, Tarsus oryantel heykel alanlar, Tarsus gümüşlük alanlar, Tarsus hat yazı alanlar, Tarsus teship alanlar, hokka alanlar, Tarsus tophane alanlar, Tarsus goblen alanlar, Tarsus çin eski eşyalar alanlar, Tarsus Çanakkale alanlar, Tarsus Çanakkale vazo alanlar, Tarsus fil dişi heykel alanlar, Tarsus fil dişi baston alanlar, Tarsus fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Tarsus fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Tarsus duvar saati alanlar, Tarsus bez alanlar, buda heykel alanlar, Tarsus hamedan halı alanlar, Tarsus kılıç alanlar, Tarsus antika kılıç alanlar.

Tarsus antika araba alanlar, Tarsus antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Tarsus antika eşyalar alanlar, Tarsus kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Tarsus antika foto alanlar, Tarsus kehribar alanlar, Tarsus kehribar tesbih alanlar, Tarsus Kütahya alanlar, kınık alanlar, Tarsus seramik eşya alanlar, Tarsus kilit alanlar, Tarsus anahtar alanlar, Tarsus antika anahtar alanlar, Tarsus antika kilit alanlar, Tarsus josefin alanlar, kaşpo alanlar, Tarsus antika silah alanlar, Tarsus antika rahle alanlar, rahle alanlar, Tarsus lambader alanlar, Tarsus minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Tarsus komidin alanlar, Tarsus kara kalem resim alanlar, Tarsus blue black alanlar, Tarsus mask alanlar, eski mask alanlar, Tarsus aşurelik alanlar.

Tarsus saleplik alanlar, bozalık alanlar, Tarsus antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Tarsus gramofon alanlar, Tarsus mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Tarsus güdüm alanlar, Tarsus tekke işi alanlar, Tarsus İznik alanlar, Tarsus pusula alanlar, Tarsus gemi pusulası alanlar, Tarsus periyor saat alanlar, Tarsus mangal alanlar, Tarsus eski mangal alanlar, Tarsus Şam işi alanlar, Tarsus Süleymaniye işi alanlar, Tarsus takunya alanlar, Tarsus gümüş takunya alanlar, Tarsus Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Tarsus seccade alanlar, Tarsus eski seccade alanlar, Tarsus Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Tarsus tablo alanlar.

Tarsus antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Tarsus abajur alanlar, Tarsus sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Tarsus antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Tarsus madalya alanlar, Tarsus eşya alanlar, Tarsus ferman alanlar, Tarsus berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Tarsus jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Tarsus bahça alanlar, Tarsus Osmanlı bohça alanlar, Tarsus bindallı alanlar, kaftan alanlar, Tarsus ampir alanlar, Tarsus chrıstofle alanlar, Tarsus ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Tarsus şamdan alanlar, Tarsus çanta alanlar, Tarsus van işi savat alanlar, Tarsus tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Tarsus Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Tarsus hokka alanlar, Tarsus fransız mine alanlar, Tarsus teşhir vitrini alanlar, Tarsus buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Tarsus keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Tarsus kandil alanlar, Tarsus ebru alanlar, Tarsus mustafa düzgünman alanlar, Tarsus zigon alanlar, Tarsus zemzemlik alanlar, Tarsus mücevher kutusu alanlar, Tarsus dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Tarsus sürahi alanlar, Tarsus Osmanlı sürahi alanlar, Tarsus antik mercan alanlar, Tarsus makta alanlar, teslim taşı alanlar, Tarsus antik sedef alanlar, Tarsus minyatür alanlar, Tarsus kabe örtüsü alanlar, Tarsus gülebdan alanlar, Tarsus mineli dürbün alanlar, Tarsus sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Tarsus şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Tarsus lali gue alanlar, Tarsus gece sürahisi alanlar, Tarsus meissen alanlar, Tarsus satsuma alanlar, Tarsus hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Tarsus macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Tarsus constantine alanlar, Tarsus anonim alanlar, Tarsus leyla gamsız alanlar, Tarsus ibrahim safi alanlar, Tarsus bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Tarsus herend alanlar, Tarsus nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Tarsus osmanlıca alanlar, Tarsus kitap alanlar, Tarsus kalle alanlar, ali kartal alanlar, Tarsus haydar besim aydar alanlar, Tarsus orhan peker alanlar, Tarsus sıtkı olçar alanlar, Tarsus Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Tarsus edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Tarsus rus gümüşü alanlar, Tarsus minyatür alanlar, Tarsus viyana heykel alanlar, Tarsus oryantal heykel alanlar, Tarsus f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Tarsus merasim kılıcı alanlar.

Tarsus ahşap hilye alanlar, Tarsus hereke halı alanlar, kuka alanlar, Tarsus tesbih alanlar, Tarsus seyahat saati alanlar, Tarsus gravür alanlar, Tarsus degü alanlar, radio antika alanlar, Tarsus opalin alanlar, Tarsus radyo alanlar, Tarsus kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Tarsus laledan alanlar, Tarsus karaf alanlar, Tarsus çerezlik alanlar, Tarsus sahleplik alanlar, Tarsus tutya alanlar, Tarsus likör takımı alanlar, Tarsus mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Tarsus zarf alanlar, Tarsus nargile alanlar, Tarsus gülabdan alanlar, Tarsus ferman alanlar, Tarsus berat alanlar.

Tarsus hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Tarsus şifa tası alanlar, Tarsus hokka takımı alanlar, Tarsus mangal alanlar, Tarsus barutluk alanlar, Tarsus tombak alanlar, Tarsus saray işi alanlar, Tarsus ağızlık alanlar, kemer alanlar, Tarsus hançer alanlar, Tarsus kılıç alanlar, Tarsus mühürler alanlar, Tarsus mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Tarsus Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Tarsus seccade alanlar, Tarsus sırmalı örtüler alanlar, Tarsus antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.