Mezitli antikacılar, Mezitli antika alanlar, Mezitli antika eşya alanlar, Mezitli antika eşyalar, Mezitli eski alım satım, Mezitli antika koleksiyoncuları, Mezitli antika eşya alıcıları, Mezitli antika şirketleri, Mezitli antika firması, Mezitli antika şirketi, Mezitli antika firmaları, Mezitli antika eşya şirketleri, Mezitli antika eşya firması, Mezitli antika eşya şirketi, Mezitli antika eşya firmaları, Mezitli müzayede şirketi, Mezitli eski alanlar, Mezitli eski eşya alanlar, Mezitli antika alan yerler, Mezitli antika eşya alan yerler, Mezitli eski alan yerler, Mezitli eski eşya alan yerler, Mezitli antika pazarı, Mezitli antika alım satım, Mezitli antika alıcıları, Mezitli antika satıcıları, Mezitli antika eşya satıcıları, Mezitli eski eşya alıcıları, Mezitli eski eşya satıcıları, Mezitli antika fiyatları, Mezitli antika eşya fiyatları, Mezitli eski fiyatları, Mezitli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Mersin Mezitli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Mezitli antika eşya alanlar ve Mezitli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Mezitli antika eşya şirketimiz, Mezitli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Mezitli Antika Alanlar

Mezitli antika alanlar ve Mezitli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Mezitli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Mezitli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Mezitli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Mezitli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Mezitli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Mezitli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Mezitli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Mezitli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Mezitli antika eşya alanlar ve Mezitli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Mezitli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Mezitli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Mezitli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Mezitli antika eşya alanların tercih ettiği, Mezitli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Mezitli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Mezitli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Mezitli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Mezitli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Mezitli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Mezitli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Mezitli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Mezitli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Mezitli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Mezitli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Mezitli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Mezitli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Mezitli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Mezitli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Mezitli antikacılar, Mezitli antika eşyalar, Mezitli eski eşyalar, Mezitli antika şirketleri, Mezitli antika firması, Mezitli müzayede şirketi,Mezitli el yazması alanlar, Mezitli Kuran’ı kerim alanlar, Mezitli hat yazı alanlar, Mezitli obje alanlar, Mezitli gümüş alanlar, Mezitli turalı gümüş alanlar, Mezitli karaf alanlar, vazo alanlar, Mezitli jardinyer alanlar, Mezitli resim alanlar, Mezitli modern resim alanlar, Mezitli aplik alanlar, Mezitli bahü alanlar, Mezitli bavul alanlar, Mezitli çanak alanlar, Mezitli çömlek alanlar, Mezitli bakır alanlar, baston alanlar, Mezitli biskiü alanlar, Mezitli billur alanlar, Mezitli cam alanlar, Mezitli kristal alanlar, Mezitli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Mezitli bandırma halısı alanlar, Mezitli ceviz yemek odası alanlar, Mezitli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Mezitli ceviz sandalye alanlar, Mezitli cümbüş alanlar, Mezitli constantin oble alanlar, Mezitli cam obje alanlar, Mezitli beykoz alanlar.

Mezitli bohem alanlar, Mezitli çeşmi bülbül alanlar, Mezitli çeşme taşı alanlar, Mezitli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Mezitli arnevu alanlar, art deko alanlar, Mezitli deko alanlar, Mezitli ayna alanlar, Mezitli asma avize alanlar, Mezitli aznavur gümüş alanlar, Mezitli aznavur alanlar, Mezitli bafon alanlar, Mezitli ayvazozki alanlar, Mezitli dolap alanlar, Mezitli divit alanlar, Mezitli biblo alanlar, Mezitli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Mezitli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Mezitli dekopaj işi alanlar, Mezitli dual alanlar, Mezitli dual pikap alanlar.

Mezitli dümen alanlar, Mezitli gemici dümeni alanlar, Mezitli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Mezitli derbent halı alanlar, Mezitli eviye alanlar, Mezitli ev halısı alanlar, Mezitli elbiselik alanlar, Mezitli elbise alanlar, Mezitli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Mezitli el işi alanlar, Mezitli el işi halı alanlar, Mezitli el işi alanlar, Mezitli el işi kilim alanlar, Mezitli çan alanlar, Mezitli kilise çanı alanlar, Mezitli gemici çanı alanlar, Mezitli çarık alanlar, Mezitli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Mezitli ferforje alanlar, Mezitli fistan alanlar, Mezitli Osmanlı fistan alanlar, Mezitli portmanto alanlar, Mezitli eski saat alanlar, Mezitli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Mezitli bronz heykel alanlar, Mezitli bronz sütün alanlar, Mezitli bronz avize alanlar, Mezitli bronz vazo alanlar, Mezitli bronz kutu alanlar, Mezitli bronz el işi alanlar.

Mezitli halı alanlar, Mezitli lamba alanlar, resim alanlar, Mezitli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Mezitli insan biblosu alanlar, Mezitli oryantel biblo alanlar, Mezitli kuş biblosu alanlar, Mezitli havlu alanlar, Mezitli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Mezitli turkısh antika alanlar, Mezitli Osmanlı eşyalar alanlar, Mezitli İstanbul resimleri alanlar, Mezitli altın varak sehpa alanlar, Mezitli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Mezitli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Mezitli bronz fener alanlar, Mezitli bünyen alanlar, Mezitli develi halı alanlar, Mezitli dürbün alanlar, Mezitli teleskop alanlar, Mezitli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Mezitli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Mezitli flama alanlar, Mezitli alem alanlar, Mezitli arabesk alanlar.

fincan alanlar, Mezitli eski fincan alanlar, Mezitli cam altı alanlar, Mezitli şamdan alanlar, Mezitli oryantel heykel alanlar, Mezitli gümüşlük alanlar, Mezitli hat yazı alanlar, Mezitli teship alanlar, hokka alanlar, Mezitli tophane alanlar, Mezitli goblen alanlar, Mezitli çin eski eşyalar alanlar, Mezitli Çanakkale alanlar, Mezitli Çanakkale vazo alanlar, Mezitli fil dişi heykel alanlar, Mezitli fil dişi baston alanlar, Mezitli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Mezitli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Mezitli duvar saati alanlar, Mezitli bez alanlar, buda heykel alanlar, Mezitli hamedan halı alanlar, Mezitli kılıç alanlar, Mezitli antika kılıç alanlar.

Mezitli antika araba alanlar, Mezitli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Mezitli antika eşyalar alanlar, Mezitli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Mezitli antika foto alanlar, Mezitli kehribar alanlar, Mezitli kehribar tesbih alanlar, Mezitli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Mezitli seramik eşya alanlar, Mezitli kilit alanlar, Mezitli anahtar alanlar, Mezitli antika anahtar alanlar, Mezitli antika kilit alanlar, Mezitli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Mezitli antika silah alanlar, Mezitli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Mezitli lambader alanlar, Mezitli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Mezitli komidin alanlar, Mezitli kara kalem resim alanlar, Mezitli blue black alanlar, Mezitli mask alanlar, eski mask alanlar, Mezitli aşurelik alanlar.

Mezitli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Mezitli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Mezitli gramofon alanlar, Mezitli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Mezitli güdüm alanlar, Mezitli tekke işi alanlar, Mezitli İznik alanlar, Mezitli pusula alanlar, Mezitli gemi pusulası alanlar, Mezitli periyor saat alanlar, Mezitli mangal alanlar, Mezitli eski mangal alanlar, Mezitli Şam işi alanlar, Mezitli Süleymaniye işi alanlar, Mezitli takunya alanlar, Mezitli gümüş takunya alanlar, Mezitli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Mezitli seccade alanlar, Mezitli eski seccade alanlar, Mezitli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Mezitli tablo alanlar.

Mezitli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Mezitli abajur alanlar, Mezitli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Mezitli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Mezitli madalya alanlar, Mezitli eşya alanlar, Mezitli ferman alanlar, Mezitli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Mezitli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Mezitli bahça alanlar, Mezitli Osmanlı bohça alanlar, Mezitli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Mezitli ampir alanlar, Mezitli chrıstofle alanlar, Mezitli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Mezitli şamdan alanlar, Mezitli çanta alanlar, Mezitli van işi savat alanlar, Mezitli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Mezitli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Mezitli hokka alanlar, Mezitli fransız mine alanlar, Mezitli teşhir vitrini alanlar, Mezitli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Mezitli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Mezitli kandil alanlar, Mezitli ebru alanlar, Mezitli mustafa düzgünman alanlar, Mezitli zigon alanlar, Mezitli zemzemlik alanlar, Mezitli mücevher kutusu alanlar, Mezitli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Mezitli sürahi alanlar, Mezitli Osmanlı sürahi alanlar, Mezitli antik mercan alanlar, Mezitli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Mezitli antik sedef alanlar, Mezitli minyatür alanlar, Mezitli kabe örtüsü alanlar, Mezitli gülebdan alanlar, Mezitli mineli dürbün alanlar, Mezitli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Mezitli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Mezitli lali gue alanlar, Mezitli gece sürahisi alanlar, Mezitli meissen alanlar, Mezitli satsuma alanlar, Mezitli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Mezitli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Mezitli constantine alanlar, Mezitli anonim alanlar, Mezitli leyla gamsız alanlar, Mezitli ibrahim safi alanlar, Mezitli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Mezitli herend alanlar, Mezitli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Mezitli osmanlıca alanlar, Mezitli kitap alanlar, Mezitli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Mezitli haydar besim aydar alanlar, Mezitli orhan peker alanlar, Mezitli sıtkı olçar alanlar, Mezitli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Mezitli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Mezitli rus gümüşü alanlar, Mezitli minyatür alanlar, Mezitli viyana heykel alanlar, Mezitli oryantal heykel alanlar, Mezitli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Mezitli merasim kılıcı alanlar.

Mezitli ahşap hilye alanlar, Mezitli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Mezitli tesbih alanlar, Mezitli seyahat saati alanlar, Mezitli gravür alanlar, Mezitli degü alanlar, radio antika alanlar, Mezitli opalin alanlar, Mezitli radyo alanlar, Mezitli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Mezitli laledan alanlar, Mezitli karaf alanlar, Mezitli çerezlik alanlar, Mezitli sahleplik alanlar, Mezitli tutya alanlar, Mezitli likör takımı alanlar, Mezitli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Mezitli zarf alanlar, Mezitli nargile alanlar, Mezitli gülabdan alanlar, Mezitli ferman alanlar, Mezitli berat alanlar.

Mezitli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Mezitli şifa tası alanlar, Mezitli hokka takımı alanlar, Mezitli mangal alanlar, Mezitli barutluk alanlar, Mezitli tombak alanlar, Mezitli saray işi alanlar, Mezitli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Mezitli hançer alanlar, Mezitli kılıç alanlar, Mezitli mühürler alanlar, Mezitli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Mezitli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Mezitli seccade alanlar, Mezitli sırmalı örtüler alanlar, Mezitli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.