Gülnar antikacılar, Gülnar antika alanlar, Gülnar antika eşya alanlar, Gülnar antika eşyalar, Gülnar eski alım satım, Gülnar antika koleksiyoncuları, Gülnar antika eşya alıcıları, Gülnar antika şirketleri, Gülnar antika firması, Gülnar antika şirketi, Gülnar antika firmaları, Gülnar antika eşya şirketleri, Gülnar antika eşya firması, Gülnar antika eşya şirketi, Gülnar antika eşya firmaları, Gülnar müzayede şirketi, Gülnar eski alanlar, Gülnar eski eşya alanlar, Gülnar antika alan yerler, Gülnar antika eşya alan yerler, Gülnar eski alan yerler, Gülnar eski eşya alan yerler, Gülnar antika pazarı, Gülnar antika alım satım, Gülnar antika alıcıları, Gülnar antika satıcıları, Gülnar antika eşya satıcıları, Gülnar eski eşya alıcıları, Gülnar eski eşya satıcıları, Gülnar antika fiyatları, Gülnar antika eşya fiyatları, Gülnar eski fiyatları, Gülnar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Mersin Gülnar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Gülnar antika eşya alanlar ve Gülnar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Gülnar antika eşya şirketimiz, Gülnar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Gülnar Antika Alanlar

Gülnar antika alanlar ve Gülnar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Gülnar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Gülnar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Gülnar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Gülnar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Gülnar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Gülnar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Gülnar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Gülnar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Gülnar antika eşya alanlar ve Gülnar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Gülnar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Gülnar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Gülnar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Gülnar antika eşya alanların tercih ettiği, Gülnar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Gülnar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Gülnar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Gülnar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Gülnar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Gülnar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Gülnar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Gülnar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Gülnar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Gülnar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Gülnar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Gülnar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Gülnar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Gülnar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Gülnar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Gülnar antikacılar, Gülnar antika eşyalar, Gülnar eski eşyalar, Gülnar antika şirketleri, Gülnar antika firması, Gülnar müzayede şirketi,Gülnar el yazması alanlar, Gülnar Kuran’ı kerim alanlar, Gülnar hat yazı alanlar, Gülnar obje alanlar, Gülnar gümüş alanlar, Gülnar turalı gümüş alanlar, Gülnar karaf alanlar, vazo alanlar, Gülnar jardinyer alanlar, Gülnar resim alanlar, Gülnar modern resim alanlar, Gülnar aplik alanlar, Gülnar bahü alanlar, Gülnar bavul alanlar, Gülnar çanak alanlar, Gülnar çömlek alanlar, Gülnar bakır alanlar, baston alanlar, Gülnar biskiü alanlar, Gülnar billur alanlar, Gülnar cam alanlar, Gülnar kristal alanlar, Gülnar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Gülnar bandırma halısı alanlar, Gülnar ceviz yemek odası alanlar, Gülnar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Gülnar ceviz sandalye alanlar, Gülnar cümbüş alanlar, Gülnar constantin oble alanlar, Gülnar cam obje alanlar, Gülnar beykoz alanlar.

Gülnar bohem alanlar, Gülnar çeşmi bülbül alanlar, Gülnar çeşme taşı alanlar, Gülnar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Gülnar arnevu alanlar, art deko alanlar, Gülnar deko alanlar, Gülnar ayna alanlar, Gülnar asma avize alanlar, Gülnar aznavur gümüş alanlar, Gülnar aznavur alanlar, Gülnar bafon alanlar, Gülnar ayvazozki alanlar, Gülnar dolap alanlar, Gülnar divit alanlar, Gülnar biblo alanlar, Gülnar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Gülnar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Gülnar dekopaj işi alanlar, Gülnar dual alanlar, Gülnar dual pikap alanlar.

Gülnar dümen alanlar, Gülnar gemici dümeni alanlar, Gülnar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Gülnar derbent halı alanlar, Gülnar eviye alanlar, Gülnar ev halısı alanlar, Gülnar elbiselik alanlar, Gülnar elbise alanlar, Gülnar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Gülnar el işi alanlar, Gülnar el işi halı alanlar, Gülnar el işi alanlar, Gülnar el işi kilim alanlar, Gülnar çan alanlar, Gülnar kilise çanı alanlar, Gülnar gemici çanı alanlar, Gülnar çarık alanlar, Gülnar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Gülnar ferforje alanlar, Gülnar fistan alanlar, Gülnar Osmanlı fistan alanlar, Gülnar portmanto alanlar, Gülnar eski saat alanlar, Gülnar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Gülnar bronz heykel alanlar, Gülnar bronz sütün alanlar, Gülnar bronz avize alanlar, Gülnar bronz vazo alanlar, Gülnar bronz kutu alanlar, Gülnar bronz el işi alanlar.

Gülnar halı alanlar, Gülnar lamba alanlar, resim alanlar, Gülnar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Gülnar insan biblosu alanlar, Gülnar oryantel biblo alanlar, Gülnar kuş biblosu alanlar, Gülnar havlu alanlar, Gülnar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Gülnar turkısh antika alanlar, Gülnar Osmanlı eşyalar alanlar, Gülnar İstanbul resimleri alanlar, Gülnar altın varak sehpa alanlar, Gülnar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Gülnar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Gülnar bronz fener alanlar, Gülnar bünyen alanlar, Gülnar develi halı alanlar, Gülnar dürbün alanlar, Gülnar teleskop alanlar, Gülnar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Gülnar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Gülnar flama alanlar, Gülnar alem alanlar, Gülnar arabesk alanlar.

fincan alanlar, Gülnar eski fincan alanlar, Gülnar cam altı alanlar, Gülnar şamdan alanlar, Gülnar oryantel heykel alanlar, Gülnar gümüşlük alanlar, Gülnar hat yazı alanlar, Gülnar teship alanlar, hokka alanlar, Gülnar tophane alanlar, Gülnar goblen alanlar, Gülnar çin eski eşyalar alanlar, Gülnar Çanakkale alanlar, Gülnar Çanakkale vazo alanlar, Gülnar fil dişi heykel alanlar, Gülnar fil dişi baston alanlar, Gülnar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Gülnar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Gülnar duvar saati alanlar, Gülnar bez alanlar, buda heykel alanlar, Gülnar hamedan halı alanlar, Gülnar kılıç alanlar, Gülnar antika kılıç alanlar.

Gülnar antika araba alanlar, Gülnar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Gülnar antika eşyalar alanlar, Gülnar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Gülnar antika foto alanlar, Gülnar kehribar alanlar, Gülnar kehribar tesbih alanlar, Gülnar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Gülnar seramik eşya alanlar, Gülnar kilit alanlar, Gülnar anahtar alanlar, Gülnar antika anahtar alanlar, Gülnar antika kilit alanlar, Gülnar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Gülnar antika silah alanlar, Gülnar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Gülnar lambader alanlar, Gülnar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Gülnar komidin alanlar, Gülnar kara kalem resim alanlar, Gülnar blue black alanlar, Gülnar mask alanlar, eski mask alanlar, Gülnar aşurelik alanlar.

Gülnar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Gülnar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Gülnar gramofon alanlar, Gülnar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Gülnar güdüm alanlar, Gülnar tekke işi alanlar, Gülnar İznik alanlar, Gülnar pusula alanlar, Gülnar gemi pusulası alanlar, Gülnar periyor saat alanlar, Gülnar mangal alanlar, Gülnar eski mangal alanlar, Gülnar Şam işi alanlar, Gülnar Süleymaniye işi alanlar, Gülnar takunya alanlar, Gülnar gümüş takunya alanlar, Gülnar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Gülnar seccade alanlar, Gülnar eski seccade alanlar, Gülnar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Gülnar tablo alanlar.

Gülnar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Gülnar abajur alanlar, Gülnar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Gülnar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Gülnar madalya alanlar, Gülnar eşya alanlar, Gülnar ferman alanlar, Gülnar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Gülnar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Gülnar bahça alanlar, Gülnar Osmanlı bohça alanlar, Gülnar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Gülnar ampir alanlar, Gülnar chrıstofle alanlar, Gülnar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Gülnar şamdan alanlar, Gülnar çanta alanlar, Gülnar van işi savat alanlar, Gülnar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Gülnar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Gülnar hokka alanlar, Gülnar fransız mine alanlar, Gülnar teşhir vitrini alanlar, Gülnar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Gülnar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Gülnar kandil alanlar, Gülnar ebru alanlar, Gülnar mustafa düzgünman alanlar, Gülnar zigon alanlar, Gülnar zemzemlik alanlar, Gülnar mücevher kutusu alanlar, Gülnar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Gülnar sürahi alanlar, Gülnar Osmanlı sürahi alanlar, Gülnar antik mercan alanlar, Gülnar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Gülnar antik sedef alanlar, Gülnar minyatür alanlar, Gülnar kabe örtüsü alanlar, Gülnar gülebdan alanlar, Gülnar mineli dürbün alanlar, Gülnar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Gülnar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Gülnar lali gue alanlar, Gülnar gece sürahisi alanlar, Gülnar meissen alanlar, Gülnar satsuma alanlar, Gülnar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Gülnar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Gülnar constantine alanlar, Gülnar anonim alanlar, Gülnar leyla gamsız alanlar, Gülnar ibrahim safi alanlar, Gülnar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Gülnar herend alanlar, Gülnar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Gülnar osmanlıca alanlar, Gülnar kitap alanlar, Gülnar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Gülnar haydar besim aydar alanlar, Gülnar orhan peker alanlar, Gülnar sıtkı olçar alanlar, Gülnar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Gülnar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Gülnar rus gümüşü alanlar, Gülnar minyatür alanlar, Gülnar viyana heykel alanlar, Gülnar oryantal heykel alanlar, Gülnar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Gülnar merasim kılıcı alanlar.

Gülnar ahşap hilye alanlar, Gülnar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Gülnar tesbih alanlar, Gülnar seyahat saati alanlar, Gülnar gravür alanlar, Gülnar degü alanlar, radio antika alanlar, Gülnar opalin alanlar, Gülnar radyo alanlar, Gülnar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Gülnar laledan alanlar, Gülnar karaf alanlar, Gülnar çerezlik alanlar, Gülnar sahleplik alanlar, Gülnar tutya alanlar, Gülnar likör takımı alanlar, Gülnar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Gülnar zarf alanlar, Gülnar nargile alanlar, Gülnar gülabdan alanlar, Gülnar ferman alanlar, Gülnar berat alanlar.

Gülnar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Gülnar şifa tası alanlar, Gülnar hokka takımı alanlar, Gülnar mangal alanlar, Gülnar barutluk alanlar, Gülnar tombak alanlar, Gülnar saray işi alanlar, Gülnar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Gülnar hançer alanlar, Gülnar kılıç alanlar, Gülnar mühürler alanlar, Gülnar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Gülnar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Gülnar seccade alanlar, Gülnar sırmalı örtüler alanlar, Gülnar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.