Erdemli antikacılar, Erdemli antika alanlar, Erdemli antika eşya alanlar, Erdemli antika eşyalar, Erdemli eski alım satım, Erdemli antika koleksiyoncuları, Erdemli antika eşya alıcıları, Erdemli antika şirketleri, Erdemli antika firması, Erdemli antika şirketi, Erdemli antika firmaları, Erdemli antika eşya şirketleri, Erdemli antika eşya firması, Erdemli antika eşya şirketi, Erdemli antika eşya firmaları, Erdemli müzayede şirketi, Erdemli eski alanlar, Erdemli eski eşya alanlar, Erdemli antika alan yerler, Erdemli antika eşya alan yerler, Erdemli eski alan yerler, Erdemli eski eşya alan yerler, Erdemli antika pazarı, Erdemli antika alım satım, Erdemli antika alıcıları, Erdemli antika satıcıları, Erdemli antika eşya satıcıları, Erdemli eski eşya alıcıları, Erdemli eski eşya satıcıları, Erdemli antika fiyatları, Erdemli antika eşya fiyatları, Erdemli eski fiyatları, Erdemli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Mersin Erdemli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Erdemli antika eşya alanlar ve Erdemli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Erdemli antika eşya şirketimiz, Erdemli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Erdemli Antika Alanlar

Erdemli antika alanlar ve Erdemli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Erdemli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Erdemli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Erdemli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Erdemli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Erdemli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Erdemli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Erdemli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Erdemli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Erdemli antika eşya alanlar ve Erdemli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Erdemli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Erdemli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Erdemli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Erdemli antika eşya alanların tercih ettiği, Erdemli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Erdemli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Erdemli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Erdemli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Erdemli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Erdemli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Erdemli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Erdemli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Erdemli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Erdemli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Erdemli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Erdemli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Erdemli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Erdemli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Erdemli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Erdemli antikacılar, Erdemli antika eşyalar, Erdemli eski eşyalar, Erdemli antika şirketleri, Erdemli antika firması, Erdemli müzayede şirketi,Erdemli el yazması alanlar, Erdemli Kuran’ı kerim alanlar, Erdemli hat yazı alanlar, Erdemli obje alanlar, Erdemli gümüş alanlar, Erdemli turalı gümüş alanlar, Erdemli karaf alanlar, vazo alanlar, Erdemli jardinyer alanlar, Erdemli resim alanlar, Erdemli modern resim alanlar, Erdemli aplik alanlar, Erdemli bahü alanlar, Erdemli bavul alanlar, Erdemli çanak alanlar, Erdemli çömlek alanlar, Erdemli bakır alanlar, baston alanlar, Erdemli biskiü alanlar, Erdemli billur alanlar, Erdemli cam alanlar, Erdemli kristal alanlar, Erdemli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Erdemli bandırma halısı alanlar, Erdemli ceviz yemek odası alanlar, Erdemli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Erdemli ceviz sandalye alanlar, Erdemli cümbüş alanlar, Erdemli constantin oble alanlar, Erdemli cam obje alanlar, Erdemli beykoz alanlar.

Erdemli bohem alanlar, Erdemli çeşmi bülbül alanlar, Erdemli çeşme taşı alanlar, Erdemli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Erdemli arnevu alanlar, art deko alanlar, Erdemli deko alanlar, Erdemli ayna alanlar, Erdemli asma avize alanlar, Erdemli aznavur gümüş alanlar, Erdemli aznavur alanlar, Erdemli bafon alanlar, Erdemli ayvazozki alanlar, Erdemli dolap alanlar, Erdemli divit alanlar, Erdemli biblo alanlar, Erdemli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Erdemli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Erdemli dekopaj işi alanlar, Erdemli dual alanlar, Erdemli dual pikap alanlar.

Erdemli dümen alanlar, Erdemli gemici dümeni alanlar, Erdemli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Erdemli derbent halı alanlar, Erdemli eviye alanlar, Erdemli ev halısı alanlar, Erdemli elbiselik alanlar, Erdemli elbise alanlar, Erdemli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Erdemli el işi alanlar, Erdemli el işi halı alanlar, Erdemli el işi alanlar, Erdemli el işi kilim alanlar, Erdemli çan alanlar, Erdemli kilise çanı alanlar, Erdemli gemici çanı alanlar, Erdemli çarık alanlar, Erdemli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Erdemli ferforje alanlar, Erdemli fistan alanlar, Erdemli Osmanlı fistan alanlar, Erdemli portmanto alanlar, Erdemli eski saat alanlar, Erdemli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Erdemli bronz heykel alanlar, Erdemli bronz sütün alanlar, Erdemli bronz avize alanlar, Erdemli bronz vazo alanlar, Erdemli bronz kutu alanlar, Erdemli bronz el işi alanlar.

Erdemli halı alanlar, Erdemli lamba alanlar, resim alanlar, Erdemli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Erdemli insan biblosu alanlar, Erdemli oryantel biblo alanlar, Erdemli kuş biblosu alanlar, Erdemli havlu alanlar, Erdemli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Erdemli turkısh antika alanlar, Erdemli Osmanlı eşyalar alanlar, Erdemli İstanbul resimleri alanlar, Erdemli altın varak sehpa alanlar, Erdemli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Erdemli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Erdemli bronz fener alanlar, Erdemli bünyen alanlar, Erdemli develi halı alanlar, Erdemli dürbün alanlar, Erdemli teleskop alanlar, Erdemli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Erdemli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Erdemli flama alanlar, Erdemli alem alanlar, Erdemli arabesk alanlar.

fincan alanlar, Erdemli eski fincan alanlar, Erdemli cam altı alanlar, Erdemli şamdan alanlar, Erdemli oryantel heykel alanlar, Erdemli gümüşlük alanlar, Erdemli hat yazı alanlar, Erdemli teship alanlar, hokka alanlar, Erdemli tophane alanlar, Erdemli goblen alanlar, Erdemli çin eski eşyalar alanlar, Erdemli Çanakkale alanlar, Erdemli Çanakkale vazo alanlar, Erdemli fil dişi heykel alanlar, Erdemli fil dişi baston alanlar, Erdemli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Erdemli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Erdemli duvar saati alanlar, Erdemli bez alanlar, buda heykel alanlar, Erdemli hamedan halı alanlar, Erdemli kılıç alanlar, Erdemli antika kılıç alanlar.

Erdemli antika araba alanlar, Erdemli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Erdemli antika eşyalar alanlar, Erdemli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Erdemli antika foto alanlar, Erdemli kehribar alanlar, Erdemli kehribar tesbih alanlar, Erdemli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Erdemli seramik eşya alanlar, Erdemli kilit alanlar, Erdemli anahtar alanlar, Erdemli antika anahtar alanlar, Erdemli antika kilit alanlar, Erdemli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Erdemli antika silah alanlar, Erdemli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Erdemli lambader alanlar, Erdemli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Erdemli komidin alanlar, Erdemli kara kalem resim alanlar, Erdemli blue black alanlar, Erdemli mask alanlar, eski mask alanlar, Erdemli aşurelik alanlar.

Erdemli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Erdemli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Erdemli gramofon alanlar, Erdemli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Erdemli güdüm alanlar, Erdemli tekke işi alanlar, Erdemli İznik alanlar, Erdemli pusula alanlar, Erdemli gemi pusulası alanlar, Erdemli periyor saat alanlar, Erdemli mangal alanlar, Erdemli eski mangal alanlar, Erdemli Şam işi alanlar, Erdemli Süleymaniye işi alanlar, Erdemli takunya alanlar, Erdemli gümüş takunya alanlar, Erdemli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Erdemli seccade alanlar, Erdemli eski seccade alanlar, Erdemli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Erdemli tablo alanlar.

Erdemli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Erdemli abajur alanlar, Erdemli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Erdemli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Erdemli madalya alanlar, Erdemli eşya alanlar, Erdemli ferman alanlar, Erdemli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Erdemli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Erdemli bahça alanlar, Erdemli Osmanlı bohça alanlar, Erdemli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Erdemli ampir alanlar, Erdemli chrıstofle alanlar, Erdemli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Erdemli şamdan alanlar, Erdemli çanta alanlar, Erdemli van işi savat alanlar, Erdemli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Erdemli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Erdemli hokka alanlar, Erdemli fransız mine alanlar, Erdemli teşhir vitrini alanlar, Erdemli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Erdemli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Erdemli kandil alanlar, Erdemli ebru alanlar, Erdemli mustafa düzgünman alanlar, Erdemli zigon alanlar, Erdemli zemzemlik alanlar, Erdemli mücevher kutusu alanlar, Erdemli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Erdemli sürahi alanlar, Erdemli Osmanlı sürahi alanlar, Erdemli antik mercan alanlar, Erdemli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Erdemli antik sedef alanlar, Erdemli minyatür alanlar, Erdemli kabe örtüsü alanlar, Erdemli gülebdan alanlar, Erdemli mineli dürbün alanlar, Erdemli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Erdemli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Erdemli lali gue alanlar, Erdemli gece sürahisi alanlar, Erdemli meissen alanlar, Erdemli satsuma alanlar, Erdemli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Erdemli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Erdemli constantine alanlar, Erdemli anonim alanlar, Erdemli leyla gamsız alanlar, Erdemli ibrahim safi alanlar, Erdemli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Erdemli herend alanlar, Erdemli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Erdemli osmanlıca alanlar, Erdemli kitap alanlar, Erdemli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Erdemli haydar besim aydar alanlar, Erdemli orhan peker alanlar, Erdemli sıtkı olçar alanlar, Erdemli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Erdemli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Erdemli rus gümüşü alanlar, Erdemli minyatür alanlar, Erdemli viyana heykel alanlar, Erdemli oryantal heykel alanlar, Erdemli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Erdemli merasim kılıcı alanlar.

Erdemli ahşap hilye alanlar, Erdemli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Erdemli tesbih alanlar, Erdemli seyahat saati alanlar, Erdemli gravür alanlar, Erdemli degü alanlar, radio antika alanlar, Erdemli opalin alanlar, Erdemli radyo alanlar, Erdemli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Erdemli laledan alanlar, Erdemli karaf alanlar, Erdemli çerezlik alanlar, Erdemli sahleplik alanlar, Erdemli tutya alanlar, Erdemli likör takımı alanlar, Erdemli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Erdemli zarf alanlar, Erdemli nargile alanlar, Erdemli gülabdan alanlar, Erdemli ferman alanlar, Erdemli berat alanlar.

Erdemli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Erdemli şifa tası alanlar, Erdemli hokka takımı alanlar, Erdemli mangal alanlar, Erdemli barutluk alanlar, Erdemli tombak alanlar, Erdemli saray işi alanlar, Erdemli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Erdemli hançer alanlar, Erdemli kılıç alanlar, Erdemli mühürler alanlar, Erdemli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Erdemli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Erdemli seccade alanlar, Erdemli sırmalı örtüler alanlar, Erdemli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.