Bozyazı antikacılar, Bozyazı antika alanlar, Bozyazı antika eşya alanlar, Bozyazı antika eşyalar, Bozyazı eski alım satım, Bozyazı antika koleksiyoncuları, Bozyazı antika eşya alıcıları, Bozyazı antika şirketleri, Bozyazı antika firması, Bozyazı antika şirketi, Bozyazı antika firmaları, Bozyazı antika eşya şirketleri, Bozyazı antika eşya firması, Bozyazı antika eşya şirketi, Bozyazı antika eşya firmaları, Bozyazı müzayede şirketi, Bozyazı eski alanlar, Bozyazı eski eşya alanlar, Bozyazı antika alan yerler, Bozyazı antika eşya alan yerler, Bozyazı eski alan yerler, Bozyazı eski eşya alan yerler, Bozyazı antika pazarı, Bozyazı antika alım satım, Bozyazı antika alıcıları, Bozyazı antika satıcıları, Bozyazı antika eşya satıcıları, Bozyazı eski eşya alıcıları, Bozyazı eski eşya satıcıları, Bozyazı antika fiyatları, Bozyazı antika eşya fiyatları, Bozyazı eski fiyatları, Bozyazı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Mersin Bozyazı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bozyazı antika eşya alanlar ve Bozyazı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bozyazı antika eşya şirketimiz, Bozyazı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bozyazı Antika Alanlar

Bozyazı antika alanlar ve Bozyazı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bozyazı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bozyazı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bozyazı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bozyazı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bozyazı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bozyazı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bozyazı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bozyazı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bozyazı antika eşya alanlar ve Bozyazı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bozyazı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bozyazı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bozyazı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bozyazı antika eşya alanların tercih ettiği, Bozyazı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bozyazı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bozyazı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bozyazı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bozyazı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bozyazı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bozyazı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bozyazı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bozyazı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bozyazı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bozyazı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bozyazı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bozyazı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bozyazı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bozyazı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bozyazı antikacılar, Bozyazı antika eşyalar, Bozyazı eski eşyalar, Bozyazı antika şirketleri, Bozyazı antika firması, Bozyazı müzayede şirketi,Bozyazı el yazması alanlar, Bozyazı Kuran’ı kerim alanlar, Bozyazı hat yazı alanlar, Bozyazı obje alanlar, Bozyazı gümüş alanlar, Bozyazı turalı gümüş alanlar, Bozyazı karaf alanlar, vazo alanlar, Bozyazı jardinyer alanlar, Bozyazı resim alanlar, Bozyazı modern resim alanlar, Bozyazı aplik alanlar, Bozyazı bahü alanlar, Bozyazı bavul alanlar, Bozyazı çanak alanlar, Bozyazı çömlek alanlar, Bozyazı bakır alanlar, baston alanlar, Bozyazı biskiü alanlar, Bozyazı billur alanlar, Bozyazı cam alanlar, Bozyazı kristal alanlar, Bozyazı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bozyazı bandırma halısı alanlar, Bozyazı ceviz yemek odası alanlar, Bozyazı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bozyazı ceviz sandalye alanlar, Bozyazı cümbüş alanlar, Bozyazı constantin oble alanlar, Bozyazı cam obje alanlar, Bozyazı beykoz alanlar.

Bozyazı bohem alanlar, Bozyazı çeşmi bülbül alanlar, Bozyazı çeşme taşı alanlar, Bozyazı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bozyazı arnevu alanlar, art deko alanlar, Bozyazı deko alanlar, Bozyazı ayna alanlar, Bozyazı asma avize alanlar, Bozyazı aznavur gümüş alanlar, Bozyazı aznavur alanlar, Bozyazı bafon alanlar, Bozyazı ayvazozki alanlar, Bozyazı dolap alanlar, Bozyazı divit alanlar, Bozyazı biblo alanlar, Bozyazı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bozyazı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bozyazı dekopaj işi alanlar, Bozyazı dual alanlar, Bozyazı dual pikap alanlar.

Bozyazı dümen alanlar, Bozyazı gemici dümeni alanlar, Bozyazı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bozyazı derbent halı alanlar, Bozyazı eviye alanlar, Bozyazı ev halısı alanlar, Bozyazı elbiselik alanlar, Bozyazı elbise alanlar, Bozyazı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bozyazı el işi alanlar, Bozyazı el işi halı alanlar, Bozyazı el işi alanlar, Bozyazı el işi kilim alanlar, Bozyazı çan alanlar, Bozyazı kilise çanı alanlar, Bozyazı gemici çanı alanlar, Bozyazı çarık alanlar, Bozyazı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bozyazı ferforje alanlar, Bozyazı fistan alanlar, Bozyazı Osmanlı fistan alanlar, Bozyazı portmanto alanlar, Bozyazı eski saat alanlar, Bozyazı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bozyazı bronz heykel alanlar, Bozyazı bronz sütün alanlar, Bozyazı bronz avize alanlar, Bozyazı bronz vazo alanlar, Bozyazı bronz kutu alanlar, Bozyazı bronz el işi alanlar.

Bozyazı halı alanlar, Bozyazı lamba alanlar, resim alanlar, Bozyazı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bozyazı insan biblosu alanlar, Bozyazı oryantel biblo alanlar, Bozyazı kuş biblosu alanlar, Bozyazı havlu alanlar, Bozyazı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bozyazı turkısh antika alanlar, Bozyazı Osmanlı eşyalar alanlar, Bozyazı İstanbul resimleri alanlar, Bozyazı altın varak sehpa alanlar, Bozyazı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bozyazı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bozyazı bronz fener alanlar, Bozyazı bünyen alanlar, Bozyazı develi halı alanlar, Bozyazı dürbün alanlar, Bozyazı teleskop alanlar, Bozyazı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bozyazı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bozyazı flama alanlar, Bozyazı alem alanlar, Bozyazı arabesk alanlar.

fincan alanlar, Bozyazı eski fincan alanlar, Bozyazı cam altı alanlar, Bozyazı şamdan alanlar, Bozyazı oryantel heykel alanlar, Bozyazı gümüşlük alanlar, Bozyazı hat yazı alanlar, Bozyazı teship alanlar, hokka alanlar, Bozyazı tophane alanlar, Bozyazı goblen alanlar, Bozyazı çin eski eşyalar alanlar, Bozyazı Çanakkale alanlar, Bozyazı Çanakkale vazo alanlar, Bozyazı fil dişi heykel alanlar, Bozyazı fil dişi baston alanlar, Bozyazı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bozyazı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bozyazı duvar saati alanlar, Bozyazı bez alanlar, buda heykel alanlar, Bozyazı hamedan halı alanlar, Bozyazı kılıç alanlar, Bozyazı antika kılıç alanlar.

Bozyazı antika araba alanlar, Bozyazı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bozyazı antika eşyalar alanlar, Bozyazı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bozyazı antika foto alanlar, Bozyazı kehribar alanlar, Bozyazı kehribar tesbih alanlar, Bozyazı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bozyazı seramik eşya alanlar, Bozyazı kilit alanlar, Bozyazı anahtar alanlar, Bozyazı antika anahtar alanlar, Bozyazı antika kilit alanlar, Bozyazı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bozyazı antika silah alanlar, Bozyazı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bozyazı lambader alanlar, Bozyazı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bozyazı komidin alanlar, Bozyazı kara kalem resim alanlar, Bozyazı blue black alanlar, Bozyazı mask alanlar, eski mask alanlar, Bozyazı aşurelik alanlar.

Bozyazı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bozyazı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bozyazı gramofon alanlar, Bozyazı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bozyazı güdüm alanlar, Bozyazı tekke işi alanlar, Bozyazı İznik alanlar, Bozyazı pusula alanlar, Bozyazı gemi pusulası alanlar, Bozyazı periyor saat alanlar, Bozyazı mangal alanlar, Bozyazı eski mangal alanlar, Bozyazı Şam işi alanlar, Bozyazı Süleymaniye işi alanlar, Bozyazı takunya alanlar, Bozyazı gümüş takunya alanlar, Bozyazı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bozyazı seccade alanlar, Bozyazı eski seccade alanlar, Bozyazı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bozyazı tablo alanlar.

Bozyazı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bozyazı abajur alanlar, Bozyazı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bozyazı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bozyazı madalya alanlar, Bozyazı eşya alanlar, Bozyazı ferman alanlar, Bozyazı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bozyazı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bozyazı bahça alanlar, Bozyazı Osmanlı bohça alanlar, Bozyazı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bozyazı ampir alanlar, Bozyazı chrıstofle alanlar, Bozyazı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bozyazı şamdan alanlar, Bozyazı çanta alanlar, Bozyazı van işi savat alanlar, Bozyazı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bozyazı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bozyazı hokka alanlar, Bozyazı fransız mine alanlar, Bozyazı teşhir vitrini alanlar, Bozyazı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bozyazı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bozyazı kandil alanlar, Bozyazı ebru alanlar, Bozyazı mustafa düzgünman alanlar, Bozyazı zigon alanlar, Bozyazı zemzemlik alanlar, Bozyazı mücevher kutusu alanlar, Bozyazı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bozyazı sürahi alanlar, Bozyazı Osmanlı sürahi alanlar, Bozyazı antik mercan alanlar, Bozyazı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bozyazı antik sedef alanlar, Bozyazı minyatür alanlar, Bozyazı kabe örtüsü alanlar, Bozyazı gülebdan alanlar, Bozyazı mineli dürbün alanlar, Bozyazı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bozyazı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bozyazı lali gue alanlar, Bozyazı gece sürahisi alanlar, Bozyazı meissen alanlar, Bozyazı satsuma alanlar, Bozyazı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bozyazı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bozyazı constantine alanlar, Bozyazı anonim alanlar, Bozyazı leyla gamsız alanlar, Bozyazı ibrahim safi alanlar, Bozyazı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bozyazı herend alanlar, Bozyazı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bozyazı osmanlıca alanlar, Bozyazı kitap alanlar, Bozyazı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bozyazı haydar besim aydar alanlar, Bozyazı orhan peker alanlar, Bozyazı sıtkı olçar alanlar, Bozyazı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bozyazı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bozyazı rus gümüşü alanlar, Bozyazı minyatür alanlar, Bozyazı viyana heykel alanlar, Bozyazı oryantal heykel alanlar, Bozyazı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bozyazı merasim kılıcı alanlar.

Bozyazı ahşap hilye alanlar, Bozyazı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bozyazı tesbih alanlar, Bozyazı seyahat saati alanlar, Bozyazı gravür alanlar, Bozyazı degü alanlar, radio antika alanlar, Bozyazı opalin alanlar, Bozyazı radyo alanlar, Bozyazı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bozyazı laledan alanlar, Bozyazı karaf alanlar, Bozyazı çerezlik alanlar, Bozyazı sahleplik alanlar, Bozyazı tutya alanlar, Bozyazı likör takımı alanlar, Bozyazı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bozyazı zarf alanlar, Bozyazı nargile alanlar, Bozyazı gülabdan alanlar, Bozyazı ferman alanlar, Bozyazı berat alanlar.

Bozyazı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bozyazı şifa tası alanlar, Bozyazı hokka takımı alanlar, Bozyazı mangal alanlar, Bozyazı barutluk alanlar, Bozyazı tombak alanlar, Bozyazı saray işi alanlar, Bozyazı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bozyazı hançer alanlar, Bozyazı kılıç alanlar, Bozyazı mühürler alanlar, Bozyazı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bozyazı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bozyazı seccade alanlar, Bozyazı sırmalı örtüler alanlar, Bozyazı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.