Aydıncık antikacılar, Aydıncık antika alanlar, Aydıncık antika eşya alanlar, Aydıncık antika eşyalar, Aydıncık eski alım satım, Aydıncık antika koleksiyoncuları, Aydıncık antika eşya alıcıları, Aydıncık antika şirketleri, Aydıncık antika firması, Aydıncık antika şirketi, Aydıncık antika firmaları, Aydıncık antika eşya şirketleri, Aydıncık antika eşya firması, Aydıncık antika eşya şirketi, Aydıncık antika eşya firmaları, Aydıncık müzayede şirketi, Aydıncık eski alanlar, Aydıncık eski eşya alanlar, Aydıncık antika alan yerler, Aydıncık antika eşya alan yerler, Aydıncık eski alan yerler, Aydıncık eski eşya alan yerler, Aydıncık antika pazarı, Aydıncık antika alım satım, Aydıncık antika alıcıları, Aydıncık antika satıcıları, Aydıncık antika eşya satıcıları, Aydıncık eski eşya alıcıları, Aydıncık eski eşya satıcıları, Aydıncık antika fiyatları, Aydıncık antika eşya fiyatları, Aydıncık eski fiyatları, Aydıncık eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Mersin Aydıncık Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Aydıncık antika eşya alanlar ve Aydıncık antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Aydıncık antika eşya şirketimiz, Aydıncık antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Aydıncık Antika Alanlar

Aydıncık antika alanlar ve Aydıncık antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Aydıncık antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Aydıncık antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Aydıncık Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Aydıncık antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Aydıncık

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Aydıncık antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Aydıncık antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Aydıncık Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Aydıncık antika eşya alanlar ve Aydıncık antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Aydıncık antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Aydıncık antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Aydıncık Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Aydıncık antika eşya alanların tercih ettiği, Aydıncık bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Aydıncık antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Aydıncık antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Aydıncık antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Aydıncık Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Aydıncık eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Aydıncık eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Aydıncık eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Aydıncık eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Aydıncık eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Aydıncık Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Aydıncık bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Aydıncık antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Aydıncık bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Aydıncık antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Aydıncık antikacılar, Aydıncık antika eşyalar, Aydıncık eski eşyalar, Aydıncık antika şirketleri, Aydıncık antika firması, Aydıncık müzayede şirketi,Aydıncık el yazması alanlar, Aydıncık Kuran’ı kerim alanlar, Aydıncık hat yazı alanlar, Aydıncık obje alanlar, Aydıncık gümüş alanlar, Aydıncık turalı gümüş alanlar, Aydıncık karaf alanlar, vazo alanlar, Aydıncık jardinyer alanlar, Aydıncık resim alanlar, Aydıncık modern resim alanlar, Aydıncık aplik alanlar, Aydıncık bahü alanlar, Aydıncık bavul alanlar, Aydıncık çanak alanlar, Aydıncık çömlek alanlar, Aydıncık bakır alanlar, baston alanlar, Aydıncık biskiü alanlar, Aydıncık billur alanlar, Aydıncık cam alanlar, Aydıncık kristal alanlar, Aydıncık bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Aydıncık bandırma halısı alanlar, Aydıncık ceviz yemek odası alanlar, Aydıncık ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Aydıncık ceviz sandalye alanlar, Aydıncık cümbüş alanlar, Aydıncık constantin oble alanlar, Aydıncık cam obje alanlar, Aydıncık beykoz alanlar.

Aydıncık bohem alanlar, Aydıncık çeşmi bülbül alanlar, Aydıncık çeşme taşı alanlar, Aydıncık çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Aydıncık arnevu alanlar, art deko alanlar, Aydıncık deko alanlar, Aydıncık ayna alanlar, Aydıncık asma avize alanlar, Aydıncık aznavur gümüş alanlar, Aydıncık aznavur alanlar, Aydıncık bafon alanlar, Aydıncık ayvazozki alanlar, Aydıncık dolap alanlar, Aydıncık divit alanlar, Aydıncık biblo alanlar, Aydıncık dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Aydıncık daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Aydıncık dekopaj işi alanlar, Aydıncık dual alanlar, Aydıncık dual pikap alanlar.

Aydıncık dümen alanlar, Aydıncık gemici dümeni alanlar, Aydıncık gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Aydıncık derbent halı alanlar, Aydıncık eviye alanlar, Aydıncık ev halısı alanlar, Aydıncık elbiselik alanlar, Aydıncık elbise alanlar, Aydıncık paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Aydıncık el işi alanlar, Aydıncık el işi halı alanlar, Aydıncık el işi alanlar, Aydıncık el işi kilim alanlar, Aydıncık çan alanlar, Aydıncık kilise çanı alanlar, Aydıncık gemici çanı alanlar, Aydıncık çarık alanlar, Aydıncık Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Aydıncık ferforje alanlar, Aydıncık fistan alanlar, Aydıncık Osmanlı fistan alanlar, Aydıncık portmanto alanlar, Aydıncık eski saat alanlar, Aydıncık frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Aydıncık bronz heykel alanlar, Aydıncık bronz sütün alanlar, Aydıncık bronz avize alanlar, Aydıncık bronz vazo alanlar, Aydıncık bronz kutu alanlar, Aydıncık bronz el işi alanlar.

Aydıncık halı alanlar, Aydıncık lamba alanlar, resim alanlar, Aydıncık parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Aydıncık insan biblosu alanlar, Aydıncık oryantel biblo alanlar, Aydıncık kuş biblosu alanlar, Aydıncık havlu alanlar, Aydıncık mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Aydıncık turkısh antika alanlar, Aydıncık Osmanlı eşyalar alanlar, Aydıncık İstanbul resimleri alanlar, Aydıncık altın varak sehpa alanlar, Aydıncık altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Aydıncık afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Aydıncık bronz fener alanlar, Aydıncık bünyen alanlar, Aydıncık develi halı alanlar, Aydıncık dürbün alanlar, Aydıncık teleskop alanlar, Aydıncık sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Aydıncık çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Aydıncık flama alanlar, Aydıncık alem alanlar, Aydıncık arabesk alanlar.

fincan alanlar, Aydıncık eski fincan alanlar, Aydıncık cam altı alanlar, Aydıncık şamdan alanlar, Aydıncık oryantel heykel alanlar, Aydıncık gümüşlük alanlar, Aydıncık hat yazı alanlar, Aydıncık teship alanlar, hokka alanlar, Aydıncık tophane alanlar, Aydıncık goblen alanlar, Aydıncık çin eski eşyalar alanlar, Aydıncık Çanakkale alanlar, Aydıncık Çanakkale vazo alanlar, Aydıncık fil dişi heykel alanlar, Aydıncık fil dişi baston alanlar, Aydıncık fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Aydıncık fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Aydıncık duvar saati alanlar, Aydıncık bez alanlar, buda heykel alanlar, Aydıncık hamedan halı alanlar, Aydıncık kılıç alanlar, Aydıncık antika kılıç alanlar.

Aydıncık antika araba alanlar, Aydıncık antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Aydıncık antika eşyalar alanlar, Aydıncık kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Aydıncık antika foto alanlar, Aydıncık kehribar alanlar, Aydıncık kehribar tesbih alanlar, Aydıncık Kütahya alanlar, kınık alanlar, Aydıncık seramik eşya alanlar, Aydıncık kilit alanlar, Aydıncık anahtar alanlar, Aydıncık antika anahtar alanlar, Aydıncık antika kilit alanlar, Aydıncık josefin alanlar, kaşpo alanlar, Aydıncık antika silah alanlar, Aydıncık antika rahle alanlar, rahle alanlar, Aydıncık lambader alanlar, Aydıncık minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Aydıncık komidin alanlar, Aydıncık kara kalem resim alanlar, Aydıncık blue black alanlar, Aydıncık mask alanlar, eski mask alanlar, Aydıncık aşurelik alanlar.

Aydıncık saleplik alanlar, bozalık alanlar, Aydıncık antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Aydıncık gramofon alanlar, Aydıncık mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Aydıncık güdüm alanlar, Aydıncık tekke işi alanlar, Aydıncık İznik alanlar, Aydıncık pusula alanlar, Aydıncık gemi pusulası alanlar, Aydıncık periyor saat alanlar, Aydıncık mangal alanlar, Aydıncık eski mangal alanlar, Aydıncık Şam işi alanlar, Aydıncık Süleymaniye işi alanlar, Aydıncık takunya alanlar, Aydıncık gümüş takunya alanlar, Aydıncık Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Aydıncık seccade alanlar, Aydıncık eski seccade alanlar, Aydıncık Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Aydıncık tablo alanlar.

Aydıncık antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Aydıncık abajur alanlar, Aydıncık sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Aydıncık antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Aydıncık madalya alanlar, Aydıncık eşya alanlar, Aydıncık ferman alanlar, Aydıncık berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Aydıncık jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Aydıncık bahça alanlar, Aydıncık Osmanlı bohça alanlar, Aydıncık bindallı alanlar, kaftan alanlar, Aydıncık ampir alanlar, Aydıncık chrıstofle alanlar, Aydıncık ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Aydıncık şamdan alanlar, Aydıncık çanta alanlar, Aydıncık van işi savat alanlar, Aydıncık tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Aydıncık Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Aydıncık hokka alanlar, Aydıncık fransız mine alanlar, Aydıncık teşhir vitrini alanlar, Aydıncık buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Aydıncık keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Aydıncık kandil alanlar, Aydıncık ebru alanlar, Aydıncık mustafa düzgünman alanlar, Aydıncık zigon alanlar, Aydıncık zemzemlik alanlar, Aydıncık mücevher kutusu alanlar, Aydıncık dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Aydıncık sürahi alanlar, Aydıncık Osmanlı sürahi alanlar, Aydıncık antik mercan alanlar, Aydıncık makta alanlar, teslim taşı alanlar, Aydıncık antik sedef alanlar, Aydıncık minyatür alanlar, Aydıncık kabe örtüsü alanlar, Aydıncık gülebdan alanlar, Aydıncık mineli dürbün alanlar, Aydıncık sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Aydıncık şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Aydıncık lali gue alanlar, Aydıncık gece sürahisi alanlar, Aydıncık meissen alanlar, Aydıncık satsuma alanlar, Aydıncık hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Aydıncık macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Aydıncık constantine alanlar, Aydıncık anonim alanlar, Aydıncık leyla gamsız alanlar, Aydıncık ibrahim safi alanlar, Aydıncık bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Aydıncık herend alanlar, Aydıncık nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Aydıncık osmanlıca alanlar, Aydıncık kitap alanlar, Aydıncık kalle alanlar, ali kartal alanlar, Aydıncık haydar besim aydar alanlar, Aydıncık orhan peker alanlar, Aydıncık sıtkı olçar alanlar, Aydıncık Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Aydıncık edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Aydıncık rus gümüşü alanlar, Aydıncık minyatür alanlar, Aydıncık viyana heykel alanlar, Aydıncık oryantal heykel alanlar, Aydıncık f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Aydıncık merasim kılıcı alanlar.

Aydıncık ahşap hilye alanlar, Aydıncık hereke halı alanlar, kuka alanlar, Aydıncık tesbih alanlar, Aydıncık seyahat saati alanlar, Aydıncık gravür alanlar, Aydıncık degü alanlar, radio antika alanlar, Aydıncık opalin alanlar, Aydıncık radyo alanlar, Aydıncık kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Aydıncık laledan alanlar, Aydıncık karaf alanlar, Aydıncık çerezlik alanlar, Aydıncık sahleplik alanlar, Aydıncık tutya alanlar, Aydıncık likör takımı alanlar, Aydıncık mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Aydıncık zarf alanlar, Aydıncık nargile alanlar, Aydıncık gülabdan alanlar, Aydıncık ferman alanlar, Aydıncık berat alanlar.

Aydıncık hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Aydıncık şifa tası alanlar, Aydıncık hokka takımı alanlar, Aydıncık mangal alanlar, Aydıncık barutluk alanlar, Aydıncık tombak alanlar, Aydıncık saray işi alanlar, Aydıncık ağızlık alanlar, kemer alanlar, Aydıncık hançer alanlar, Aydıncık kılıç alanlar, Aydıncık mühürler alanlar, Aydıncık mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Aydıncık Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Aydıncık seccade alanlar, Aydıncık sırmalı örtüler alanlar, Aydıncık antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.