Akdeniz antikacılar, Akdeniz antika alanlar, Akdeniz antika eşya alanlar, Akdeniz antika eşyalar, Akdeniz eski alım satım, Akdeniz antika koleksiyoncuları, Akdeniz antika eşya alıcıları, Akdeniz antika şirketleri, Akdeniz antika firması, Akdeniz antika şirketi, Akdeniz antika firmaları, Akdeniz antika eşya şirketleri, Akdeniz antika eşya firması, Akdeniz antika eşya şirketi, Akdeniz antika eşya firmaları, Akdeniz müzayede şirketi, Akdeniz eski alanlar, Akdeniz eski eşya alanlar, Akdeniz antika alan yerler, Akdeniz antika eşya alan yerler, Akdeniz eski alan yerler, Akdeniz eski eşya alan yerler, Akdeniz antika pazarı, Akdeniz antika alım satım, Akdeniz antika alıcıları, Akdeniz antika satıcıları, Akdeniz antika eşya satıcıları, Akdeniz eski eşya alıcıları, Akdeniz eski eşya satıcıları, Akdeniz antika fiyatları, Akdeniz antika eşya fiyatları, Akdeniz eski fiyatları, Akdeniz eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Mersin Akdeniz Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Akdeniz antika eşya alanlar ve Akdeniz antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Akdeniz antika eşya şirketimiz, Akdeniz antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Akdeniz Antika Alanlar

Akdeniz antika alanlar ve Akdeniz antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Akdeniz antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Akdeniz antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Akdeniz Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Akdeniz antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Akdeniz

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Akdeniz antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Akdeniz antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Akdeniz Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Akdeniz antika eşya alanlar ve Akdeniz antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Akdeniz antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Akdeniz antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Akdeniz Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Akdeniz antika eşya alanların tercih ettiği, Akdeniz bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Akdeniz antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Akdeniz antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Akdeniz antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Akdeniz Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Akdeniz eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Akdeniz eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Akdeniz eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Akdeniz eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Akdeniz eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Akdeniz Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Akdeniz bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Akdeniz antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Akdeniz bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Akdeniz antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Akdeniz antikacılar, Akdeniz antika eşyalar, Akdeniz eski eşyalar, Akdeniz antika şirketleri, Akdeniz antika firması, Akdeniz müzayede şirketi,Akdeniz el yazması alanlar, Akdeniz Kuran’ı kerim alanlar, Akdeniz hat yazı alanlar, Akdeniz obje alanlar, Akdeniz gümüş alanlar, Akdeniz turalı gümüş alanlar, Akdeniz karaf alanlar, vazo alanlar, Akdeniz jardinyer alanlar, Akdeniz resim alanlar, Akdeniz modern resim alanlar, Akdeniz aplik alanlar, Akdeniz bahü alanlar, Akdeniz bavul alanlar, Akdeniz çanak alanlar, Akdeniz çömlek alanlar, Akdeniz bakır alanlar, baston alanlar, Akdeniz biskiü alanlar, Akdeniz billur alanlar, Akdeniz cam alanlar, Akdeniz kristal alanlar, Akdeniz bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Akdeniz bandırma halısı alanlar, Akdeniz ceviz yemek odası alanlar, Akdeniz ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Akdeniz ceviz sandalye alanlar, Akdeniz cümbüş alanlar, Akdeniz constantin oble alanlar, Akdeniz cam obje alanlar, Akdeniz beykoz alanlar.

Akdeniz bohem alanlar, Akdeniz çeşmi bülbül alanlar, Akdeniz çeşme taşı alanlar, Akdeniz çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Akdeniz arnevu alanlar, art deko alanlar, Akdeniz deko alanlar, Akdeniz ayna alanlar, Akdeniz asma avize alanlar, Akdeniz aznavur gümüş alanlar, Akdeniz aznavur alanlar, Akdeniz bafon alanlar, Akdeniz ayvazozki alanlar, Akdeniz dolap alanlar, Akdeniz divit alanlar, Akdeniz biblo alanlar, Akdeniz dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Akdeniz daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Akdeniz dekopaj işi alanlar, Akdeniz dual alanlar, Akdeniz dual pikap alanlar.

Akdeniz dümen alanlar, Akdeniz gemici dümeni alanlar, Akdeniz gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Akdeniz derbent halı alanlar, Akdeniz eviye alanlar, Akdeniz ev halısı alanlar, Akdeniz elbiselik alanlar, Akdeniz elbise alanlar, Akdeniz paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Akdeniz el işi alanlar, Akdeniz el işi halı alanlar, Akdeniz el işi alanlar, Akdeniz el işi kilim alanlar, Akdeniz çan alanlar, Akdeniz kilise çanı alanlar, Akdeniz gemici çanı alanlar, Akdeniz çarık alanlar, Akdeniz Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Akdeniz ferforje alanlar, Akdeniz fistan alanlar, Akdeniz Osmanlı fistan alanlar, Akdeniz portmanto alanlar, Akdeniz eski saat alanlar, Akdeniz frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Akdeniz bronz heykel alanlar, Akdeniz bronz sütün alanlar, Akdeniz bronz avize alanlar, Akdeniz bronz vazo alanlar, Akdeniz bronz kutu alanlar, Akdeniz bronz el işi alanlar.

Akdeniz halı alanlar, Akdeniz lamba alanlar, resim alanlar, Akdeniz parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Akdeniz insan biblosu alanlar, Akdeniz oryantel biblo alanlar, Akdeniz kuş biblosu alanlar, Akdeniz havlu alanlar, Akdeniz mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Akdeniz turkısh antika alanlar, Akdeniz Osmanlı eşyalar alanlar, Akdeniz İstanbul resimleri alanlar, Akdeniz altın varak sehpa alanlar, Akdeniz altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Akdeniz afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Akdeniz bronz fener alanlar, Akdeniz bünyen alanlar, Akdeniz develi halı alanlar, Akdeniz dürbün alanlar, Akdeniz teleskop alanlar, Akdeniz sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Akdeniz çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Akdeniz flama alanlar, Akdeniz alem alanlar, Akdeniz arabesk alanlar.

fincan alanlar, Akdeniz eski fincan alanlar, Akdeniz cam altı alanlar, Akdeniz şamdan alanlar, Akdeniz oryantel heykel alanlar, Akdeniz gümüşlük alanlar, Akdeniz hat yazı alanlar, Akdeniz teship alanlar, hokka alanlar, Akdeniz tophane alanlar, Akdeniz goblen alanlar, Akdeniz çin eski eşyalar alanlar, Akdeniz Çanakkale alanlar, Akdeniz Çanakkale vazo alanlar, Akdeniz fil dişi heykel alanlar, Akdeniz fil dişi baston alanlar, Akdeniz fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Akdeniz fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Akdeniz duvar saati alanlar, Akdeniz bez alanlar, buda heykel alanlar, Akdeniz hamedan halı alanlar, Akdeniz kılıç alanlar, Akdeniz antika kılıç alanlar.

Akdeniz antika araba alanlar, Akdeniz antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Akdeniz antika eşyalar alanlar, Akdeniz kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Akdeniz antika foto alanlar, Akdeniz kehribar alanlar, Akdeniz kehribar tesbih alanlar, Akdeniz Kütahya alanlar, kınık alanlar, Akdeniz seramik eşya alanlar, Akdeniz kilit alanlar, Akdeniz anahtar alanlar, Akdeniz antika anahtar alanlar, Akdeniz antika kilit alanlar, Akdeniz josefin alanlar, kaşpo alanlar, Akdeniz antika silah alanlar, Akdeniz antika rahle alanlar, rahle alanlar, Akdeniz lambader alanlar, Akdeniz minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Akdeniz komidin alanlar, Akdeniz kara kalem resim alanlar, Akdeniz blue black alanlar, Akdeniz mask alanlar, eski mask alanlar, Akdeniz aşurelik alanlar.

Akdeniz saleplik alanlar, bozalık alanlar, Akdeniz antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Akdeniz gramofon alanlar, Akdeniz mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Akdeniz güdüm alanlar, Akdeniz tekke işi alanlar, Akdeniz İznik alanlar, Akdeniz pusula alanlar, Akdeniz gemi pusulası alanlar, Akdeniz periyor saat alanlar, Akdeniz mangal alanlar, Akdeniz eski mangal alanlar, Akdeniz Şam işi alanlar, Akdeniz Süleymaniye işi alanlar, Akdeniz takunya alanlar, Akdeniz gümüş takunya alanlar, Akdeniz Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Akdeniz seccade alanlar, Akdeniz eski seccade alanlar, Akdeniz Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Akdeniz tablo alanlar.

Akdeniz antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Akdeniz abajur alanlar, Akdeniz sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Akdeniz antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Akdeniz madalya alanlar, Akdeniz eşya alanlar, Akdeniz ferman alanlar, Akdeniz berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Akdeniz jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Akdeniz bahça alanlar, Akdeniz Osmanlı bohça alanlar, Akdeniz bindallı alanlar, kaftan alanlar, Akdeniz ampir alanlar, Akdeniz chrıstofle alanlar, Akdeniz ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Akdeniz şamdan alanlar, Akdeniz çanta alanlar, Akdeniz van işi savat alanlar, Akdeniz tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Akdeniz Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Akdeniz hokka alanlar, Akdeniz fransız mine alanlar, Akdeniz teşhir vitrini alanlar, Akdeniz buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Akdeniz keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Akdeniz kandil alanlar, Akdeniz ebru alanlar, Akdeniz mustafa düzgünman alanlar, Akdeniz zigon alanlar, Akdeniz zemzemlik alanlar, Akdeniz mücevher kutusu alanlar, Akdeniz dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Akdeniz sürahi alanlar, Akdeniz Osmanlı sürahi alanlar, Akdeniz antik mercan alanlar, Akdeniz makta alanlar, teslim taşı alanlar, Akdeniz antik sedef alanlar, Akdeniz minyatür alanlar, Akdeniz kabe örtüsü alanlar, Akdeniz gülebdan alanlar, Akdeniz mineli dürbün alanlar, Akdeniz sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Akdeniz şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Akdeniz lali gue alanlar, Akdeniz gece sürahisi alanlar, Akdeniz meissen alanlar, Akdeniz satsuma alanlar, Akdeniz hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Akdeniz macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Akdeniz constantine alanlar, Akdeniz anonim alanlar, Akdeniz leyla gamsız alanlar, Akdeniz ibrahim safi alanlar, Akdeniz bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Akdeniz herend alanlar, Akdeniz nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Akdeniz osmanlıca alanlar, Akdeniz kitap alanlar, Akdeniz kalle alanlar, ali kartal alanlar, Akdeniz haydar besim aydar alanlar, Akdeniz orhan peker alanlar, Akdeniz sıtkı olçar alanlar, Akdeniz Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Akdeniz edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Akdeniz rus gümüşü alanlar, Akdeniz minyatür alanlar, Akdeniz viyana heykel alanlar, Akdeniz oryantal heykel alanlar, Akdeniz f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Akdeniz merasim kılıcı alanlar.

Akdeniz ahşap hilye alanlar, Akdeniz hereke halı alanlar, kuka alanlar, Akdeniz tesbih alanlar, Akdeniz seyahat saati alanlar, Akdeniz gravür alanlar, Akdeniz degü alanlar, radio antika alanlar, Akdeniz opalin alanlar, Akdeniz radyo alanlar, Akdeniz kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Akdeniz laledan alanlar, Akdeniz karaf alanlar, Akdeniz çerezlik alanlar, Akdeniz sahleplik alanlar, Akdeniz tutya alanlar, Akdeniz likör takımı alanlar, Akdeniz mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Akdeniz zarf alanlar, Akdeniz nargile alanlar, Akdeniz gülabdan alanlar, Akdeniz ferman alanlar, Akdeniz berat alanlar.

Akdeniz hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Akdeniz şifa tası alanlar, Akdeniz hokka takımı alanlar, Akdeniz mangal alanlar, Akdeniz barutluk alanlar, Akdeniz tombak alanlar, Akdeniz saray işi alanlar, Akdeniz ağızlık alanlar, kemer alanlar, Akdeniz hançer alanlar, Akdeniz kılıç alanlar, Akdeniz mühürler alanlar, Akdeniz mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Akdeniz Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Akdeniz seccade alanlar, Akdeniz sırmalı örtüler alanlar, Akdeniz antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.