Kestanelik Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Kestanelik Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Kestanelik, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Kestanelik olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Kestanelik İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Kestanelik ve antika satıcıları Kestanelik için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Kestanelik Antikacı

İstanbul, Kestanelik antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Kestanelik) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Kestanelik Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Kestanelik Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Kestanelik Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Kestanelik Takvim Alan Antikacı, Kestanelik Mangal Alan Antikacı, Kestanelik Bindallı Alan Antikacı, Kestanelik Müzik Seti Alan Antikacı, Kestanelik Kama Alan Antikacı, Kestanelik Kazan Alan Antikacı, Kestanelik Kristal Alan Antikacı, Kestanelik Kuran Alan Antikacı, Kestanelik Kupa Alan Antikacı, Kestanelik Ğügüm Alan Antikacı, Kestanelik Arma Alan Antikacı, Kestanelik Fıçı Alan Antikacı, Kestanelik El Yazması Kitap Alan Antikacı, Kestanelik Efemera Alan Antikacı, Kestanelik Hat Makası Alan Antikacı, Kestanelik Silke Alan Antikacı, Kestanelik Madalya Alan Antikacı.

Kestanelik Tarak Alan Antikacı, Kestanelik Harita Alan Antikacı, Kestanelik Kandil Alan Antikacı, Kestanelik Bez Alan Antikacı, Kestanelik Porselen Alan Antikacı, Kestanelik Müzik Aleti Alan Antikacı, Kestanelik Takı Kutusu Alan Antikacı, Kestanelik Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Kestanelik Resim Alan Antikacı, Kestanelik İpek Halı Alan Antikacı, Kestanelik Silah Alan Antikacı, Kestanelik Kilim Alan Antikacı, Kestanelik Plak Alan Antikacı, Kestanelik Kasetçalar Alan Antikacı, Kestanelik Zarf Alan Antikacı.

Kestanelik Komple Miras Evi Alan Antikacı, Kestanelik Yüzük Alan Antikacı, Kestanelik Portre Alan Antikacı, Kestanelik İran Halısı Alan Antikacı, Kestanelik Askeri Malzeme Alanalar, Kestanelik Baston Alan Antikacı, Kestanelik Bileklik Alan Antikacı, Kestanelik Sehpa Alan Antikacı, Kestanelik Kamçı Alan Antikacı, Kestanelik Hat Alan Antikacı, Kestanelik Oyma Alan Antikacı, Kestanelik Gümüşlük Alan Antikacı, Kestanelik El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Kestanelik Kılıç Alan Antikacı, Kestanelik Takı Alan Antikacı, Kestanelik Dvd Alan Antikacı, Kestanelik Komple Eşya Alan Antikacı, Kestanelik Telefon Alan Antikacı, Kestanelik Pipo Alan Antikacı, Kestanelik Üç Etek Alan Antikacı, Kestanelik Bilezik Alan Antikacı, Kestanelik Bardak Alan Antikacı.

Kestanelik Tablo Alan Antikacı, Kestanelik 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Kestanelik Sefer Tası Alan Antikacı, Kestanelik Dokuma Alan Antikacı, Kestanelik Kalem Alan Antikacı, Kestanelik Sürahi Alan Antikacı, Kestanelik Komple Kütüphane Alan Antikacı, Kestanelik Gümüş Alan Antikacı, Kestanelik Daktilo Alan Antikacı, Kestanelik Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Kestanelik Bıçak Alan Antikacı, Kestanelik Kol Saati Alan Antikacı, Kestanelik Makaralı Teyp Alan Antikacı, Kestanelik Rozet Alan Antikacı, Kestanelik Çatal Alan Antikacı, Kestanelik Kıyafet Alan Antikacı, Kestanelik Duvar Saati Alan Antikacı, Kestanelik Fes Alan Antikacı, Kestanelik Küp Alan Antikacı, Kestanelik Saçma Alan Antikacı.

Kestanelik Hat Yazısı Alan Antikacı, Kestanelik Ağaç Alan Antikacı, Kestanelik Halı Alan Antikacı, Kestanelik Günlük Alan Antikacı, Kestanelik Yıldız Porselen Alan Antikacı, Kestanelik Masa Alan Antikacı, Kestanelik Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Kestanelik Kitap Alan Antikacı, Kestanelik Amfi Alan Antikacı, Kestanelik Albüm Alan Antikacı, Kestanelik Ahşap Alan Antikacı, Kestanelik Gondol Alan Antikacı, Kestanelik Çizgi Roman Alan Antikacı, Kestanelik Komple Mira Evi Boşaltanlar, Kestanelik Pusula Alan Antikacı, Kestanelik Gerdanlık Alan Antikacı, Kestanelik Cezve Alan Antikacı, Kestanelik Şerbetlik Alan Antikacı.

Kestanelik Tuval Alan Antikacı, Kestanelik Okka Alan Antikacı, Kestanelik Fincan Alan Antikacı, Kestanelik Cd Alan Antikacı, Kestanelik Cam Alan Antikacı, Kestanelik Çan Alan Antikacı, Kestanelik Hoparlör Alan Antikacı, Kestanelik Çiçek Alan Antikacı, Kestanelik Retro Eşya Alan Antikacı, Kestanelik Vazo Alan Antikacı, Kestanelik Koltuk Alan Antikacı, Kestanelik Şapka Alan Antikacı, Kestanelik Bakır Eşya Alan Antikacı, Kestanelik Kilit Alan Antikacı, Kestanelik Biblo Alan Antikacı, Kestanelik Saat Alan Antikacı, Kestanelik Matara Alan Antikacı, Kestanelik Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Kestanelik 33 Lük Plak Alan Antikacı, Kestanelik Nişan Alan Antikacı, Kestanelik Seramik Alan Antikacı, Kestanelik Minyatür Alan Antikacı, Kestanelik Kase Alan Antikacı, Kestanelik Tas Alan Antikacı, Kestanelik Kavanoz Alan Antikacı, Kestanelik 45 Lik Plak Alan Antikacı, Kestanelik Varaklı Halı Alan Antikacı.

Kestanelik El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Kestanelik Radyo Alan Antikacı, Kestanelik Çini Alan Antikacı, Kestanelik Mühür Alan Antikacı, Kestanelik Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Kestanelik Çaydanlık Alan Antikacı, Kestanelik Halhal Alan Antikacı, Kestanelik Tılsım Alan Antikacı, Kestanelik Sepet Alan Antikacı, Kestanelik Sandelye Alan Antikacı, Kestanelik Eski Oyuncak Alan Antikacı, Kestanelik Pikap Alan Antikacı, Kestanelik Roman Alan Antikacı, Kestanelik Tepsi Alan Antikacı, Kestanelik Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Kestanelik Forma Alan Antikacı, Kestanelik Avize Alan Antikacı, Kestanelik Sahan Alan Antikacı, Kestanelik Tırnak Ayna Alan Antikacı, Kestanelik Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Kestanelik Bronz Heykel Alan Antikacı, Kestanelik Şamdan Alan Antikacı.

Kestanelik Kartpostal Alan Antikacı, Kestanelik Hereke Halısı Alan Antikacı, Kestanelik Sini Alan Antikacı, Kestanelik Tüfek Alan Antikacı, Kestanelik Köstekli Saat Alan Antikacı, Kestanelik Varaklı Ayna Alan Antikacı, Kestanelik Taş Plak Alan Antikacı, Kestanelik Gravür Alan Antikacı, Kestanelik Kurşun Alan Antikacı, Kestanelik Gramafon Alan Antikacı, Kestanelik Cd Player Alan Antikacı, Kestanelik 78 Lik Plak Alan Antikacı, Kestanelik Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Kestanelik Kahve Takımı Alan Antikacı, Kestanelik Mobilya Alan Antikacı, Kestanelik Kapı Alan Antikacı, Kestanelik Kaşık Alan Antikacı, Kestanelik İbrik Alan Antikacı, Kestanelik Yağlı Boya Alan Antikacı, Kestanelik Tabanca Alan Antikacı, Kestanelik Ferman Alan Antikacı, Kestanelik Ebru Alan Antikacı, Kestanelik Tabak Alan Antikacı, Kestanelik Semaver Alan Antikacı, Kestanelik Kutu Alan Antikacı.

Kestanelik Kehribar Alan Antikacı, Kestanelik Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Kestanelik Bronz Alan Antikacı, Kestanelik Şişe Alan Antikacı, Kestanelik Madalya Nişan Alan Antikacı, Kestanelik Anahtar Alan Antikacı, Kestanelik Makine Alan Antikacı, Kestanelik Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Kestanelik Mekanik Alet Alan Antikacı, Kestanelik Kolye Alan Antikacı, Kestanelik Fotoğraf Alan Antikacı, Kestanelik Bünyan Halısı Alan Antikacı, Kestanelik Tesbih Alan Antikacı, Kestanelik El Dokuması Halı Alan Antikacı, Kestanelik Opalin Alan Antikacı, Kestanelik Taş Alan Antikacı, Kestanelik Metal Alan Antikacı, Kestanelik El Yazması Alan Antikacı, Kestanelik Terazi Alan Antikacı, Kestanelik Tokmak Alan Antikacı, Kestanelik Gaz Ocağı Alan Antikacı, Kestanelik Dirhem Alan Antikacı, Kestanelik El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.