Kaptanpaşa Antikacılar, sahip oldukları izlerle beraber her açıdan oldukça özel bir yapıda olan ürünler olarak ön plana çıkıyorlar. Her ürünün antika olarak değerlendirilemiyor olması sebebiyle, antikaların kendilerine özel yapısı maddi açıdan belirli bir karşılığa sahiptir. Kaptanpaşa Antikacılar, antika ürünlerin alım satımında görev yapan yerler olarak antika ilgillerinin odak noktasında bulunuyorlar. Bir yerin antikacı olarak değerlendirilebilmesi için, antika ürünler konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir yapıda olması gerekir. Her tip antika konusunda belirli bir bilgi birikimine ve tecrübeye sahip olmayanlar için antikacı tanımını yapmak oldukça yanlıştır. Zira antikacılar Kaptanpaşa, antikaların her bir detayını ve bir antikada dikkat edilmesi gereken noktaları iyi bilen görevi üstlenmektedirler.

Whatsapp’ tan bize ulaşarak daha hızlı iletişim kurabilir,

satmak istediğiniz antikanın fotoğrafını göndererek 

FİYAT TEKLİFİ alabilirsiniz.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Antikacı Kaptanpaşa olarak antika ilgililerine hizmet veren yerler antika ürünler konusunda sahip oldukları tecrübe ışığında gerekli değerlendirmeleri yapıyor olmalarının yanı sıra bununla beraber ekspertiz olanağına da sahiptirler. Seka Antika, Kaptanpaşa İstanbul\’da yer alan antikacılar arasında belirgin olarak yarattığı farkla birlikte her zaman sektörün ön planda yer almış bir firma olarak görev yapmaktadır. Antikacı olarak hizmet vermekte olan markalardan biri olması itibariyle Seka Antika antika alım satım görevini üstlenmektedir. Antika alıcıları Kaptanpaşa ve antika satıcıları Kaptanpaşa için ortak bir payda olarak görev yapar. Antikacılar, aktif olarak alım satım konusunda görev yapıyor olmalarının yanı sıra müzayede firmalarıyla etkileşim içerisinde de olabilirler.

İstanbul Kaptanpaşa Antikacı

İstanbul, Kaptanpaşa antika konusunda en hareketli illerden biri olarak ön planda bulunuyor olması itibariyle Türkiye\’deki antika piyasasının da en hızlı işlem gördüğü yerdir. Bunun sebebi Kapalı Çarşı kültüründen kalmış olan bir antika anlayışının bulunuyor olmasıdır. Eski dönemlerde aktif olarak Kapalı Çarşı\’da antikacılar yer alıyordu. Günümüzde ise her antikacı kendine özel bir firma konumuna gelmiş durumdadır. İstanbul\’daki (Kaptanpaşa) antikacılar arasında, kendine has yapısını korumayı başarmış olan Seka Antika markası ile antika alıcıları ve satıcıları güvenceli bir antika ticareti yapabilmekte özgür oluyorlar. Antikalar, tek tipte olmadıklarından dolayı pek çok farklı ürünün antika olarak değerlendirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. İstanbul antika piyasası içerisinde mevcut olan antikacılar farklı antika ürünlerin değerlendirilebilmesine olanak sağlarlar.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

Kaptanpaşa Antika Dükkanı

Eski eşyalardan farklı olarak orijinal değere sahip olan antikalar, antikacıların odak noktasında yer alır. Eski eşyaların çeşitli yöntemler kullanılarak antika olarak gösterilmesinin önüne geçen antikacılar, eskiciler gibi rastgele ürün satmamaktadırlar. Kaptanpaşa Antikacı olarak görev yapanlar, belirli bir kategori içerisinde yer alan antika eşyaları satarlar. Kaptanpaşa Antikacı, sahip olduğu antika ürünü koruyan ve bakımını gerçekleştirerek muhafaza eder. Sanat açısından belirli bir değere sahip olan antika ürünlerin satışının gerçekleştirilmesi sadece antikacılar tarafından mümkündür. Belirli bir zevke sahip olan antikacılar, her antika ürünü kategorize etme konusunda uzmanlaşmışlardır.

Kaptanpaşa Takvim Alan Antikacı, Kaptanpaşa Mangal Alan Antikacı, Kaptanpaşa Bindallı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Müzik Seti Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kama Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kazan Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kristal Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kuran Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kupa Alan Antikacı, Kaptanpaşa Ğügüm Alan Antikacı, Kaptanpaşa Arma Alan Antikacı, Kaptanpaşa Fıçı Alan Antikacı, Kaptanpaşa El Yazması Kitap Alan Antikacı, Kaptanpaşa Efemera Alan Antikacı, Kaptanpaşa Hat Makası Alan Antikacı, Kaptanpaşa Silke Alan Antikacı, Kaptanpaşa Madalya Alan Antikacı.

Kaptanpaşa Tarak Alan Antikacı, Kaptanpaşa Harita Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kandil Alan Antikacı, Kaptanpaşa Bez Alan Antikacı, Kaptanpaşa Porselen Alan Antikacı, Kaptanpaşa Müzik Aleti Alan Antikacı, Kaptanpaşa Takı Kutusu Alan Antikacı, Kaptanpaşa Varaklı Çerçeve Alan Antikacı, Kaptanpaşa Resim Alan Antikacı, Kaptanpaşa İpek Halı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Silah Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kilim Alan Antikacı, Kaptanpaşa Plak Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kasetçalar Alan Antikacı, Kaptanpaşa Zarf Alan Antikacı.

Kaptanpaşa Komple Miras Evi Alan Antikacı, Kaptanpaşa Yüzük Alan Antikacı, Kaptanpaşa Portre Alan Antikacı, Kaptanpaşa İran Halısı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Askeri Malzeme Alanalar, Kaptanpaşa Baston Alan Antikacı, Kaptanpaşa Bileklik Alan Antikacı, Kaptanpaşa Sehpa Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kamçı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Hat Alan Antikacı, Kaptanpaşa Oyma Alan Antikacı, Kaptanpaşa Gümüşlük Alan Antikacı, Kaptanpaşa El Yazması Kuran-ı Kerim Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kılıç Alan Antikacı, Kaptanpaşa Takı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Dvd Alan Antikacı, Kaptanpaşa Komple Eşya Alan Antikacı, Kaptanpaşa Telefon Alan Antikacı, Kaptanpaşa Pipo Alan Antikacı, Kaptanpaşa Üç Etek Alan Antikacı, Kaptanpaşa Bilezik Alan Antikacı, Kaptanpaşa Bardak Alan Antikacı.

Kaptanpaşa Tablo Alan Antikacı, Kaptanpaşa 45 Lik 33 Lük 78 Lik Plak Alan Antikacı, Kaptanpaşa Sefer Tası Alan Antikacı, Kaptanpaşa Dokuma Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kalem Alan Antikacı, Kaptanpaşa Sürahi Alan Antikacı, Kaptanpaşa Komple Kütüphane Alan Antikacı, Kaptanpaşa Gümüş Alan Antikacı, Kaptanpaşa Daktilo Alan Antikacı, Kaptanpaşa Osmanlıca Kitap Alan Antikacı, Kaptanpaşa Bıçak Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kol Saati Alan Antikacı, Kaptanpaşa Makaralı Teyp Alan Antikacı, Kaptanpaşa Rozet Alan Antikacı, Kaptanpaşa Çatal Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kıyafet Alan Antikacı, Kaptanpaşa Duvar Saati Alan Antikacı, Kaptanpaşa Fes Alan Antikacı, Kaptanpaşa Küp Alan Antikacı, Kaptanpaşa Saçma Alan Antikacı.

Kaptanpaşa Hat Yazısı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Ağaç Alan Antikacı, Kaptanpaşa Halı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Günlük Alan Antikacı, Kaptanpaşa Yıldız Porselen Alan Antikacı, Kaptanpaşa Masa Alan Antikacı, Kaptanpaşa Porselen Fincan Takımı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kitap Alan Antikacı, Kaptanpaşa Amfi Alan Antikacı, Kaptanpaşa Albüm Alan Antikacı, Kaptanpaşa Ahşap Alan Antikacı, Kaptanpaşa Gondol Alan Antikacı, Kaptanpaşa Çizgi Roman Alan Antikacı, Kaptanpaşa Komple Mira Evi Boşaltanlar, Kaptanpaşa Pusula Alan Antikacı, Kaptanpaşa Gerdanlık Alan Antikacı, Kaptanpaşa Cezve Alan Antikacı, Kaptanpaşa Şerbetlik Alan Antikacı.

Kaptanpaşa Tuval Alan Antikacı, Kaptanpaşa Okka Alan Antikacı, Kaptanpaşa Fincan Alan Antikacı, Kaptanpaşa Cd Alan Antikacı, Kaptanpaşa Cam Alan Antikacı, Kaptanpaşa Çan Alan Antikacı, Kaptanpaşa Hoparlör Alan Antikacı, Kaptanpaşa Çiçek Alan Antikacı, Kaptanpaşa Retro Eşya Alan Antikacı, Kaptanpaşa Vazo Alan Antikacı, Kaptanpaşa Koltuk Alan Antikacı, Kaptanpaşa Şapka Alan Antikacı, Kaptanpaşa Bakır Eşya Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kilit Alan Antikacı, Kaptanpaşa Biblo Alan Antikacı, Kaptanpaşa Saat Alan Antikacı, Kaptanpaşa Matara Alan Antikacı, Kaptanpaşa Varaklı Mobilya Alan Antikacı, Kaptanpaşa 33 Lük Plak Alan Antikacı, Kaptanpaşa Nişan Alan Antikacı, Kaptanpaşa Seramik Alan Antikacı, Kaptanpaşa Minyatür Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kase Alan Antikacı, Kaptanpaşa Tas Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kavanoz Alan Antikacı, Kaptanpaşa 45 Lik Plak Alan Antikacı, Kaptanpaşa Varaklı Halı Alan Antikacı.

Kaptanpaşa El Yazması Osmanlıca Dergi Alan Antikacı, Kaptanpaşa Radyo Alan Antikacı, Kaptanpaşa Çini Alan Antikacı, Kaptanpaşa Mühür Alan Antikacı, Kaptanpaşa Fotoğraf Makinesi Alan Antikacı, Kaptanpaşa Çaydanlık Alan Antikacı, Kaptanpaşa Halhal Alan Antikacı, Kaptanpaşa Tılsım Alan Antikacı, Kaptanpaşa Sepet Alan Antikacı, Kaptanpaşa Sandelye Alan Antikacı, Kaptanpaşa Eski Oyuncak Alan Antikacı, Kaptanpaşa Pikap Alan Antikacı, Kaptanpaşa Roman Alan Antikacı, Kaptanpaşa Tepsi Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kehribar Tesbih Alan Antikacı, Kaptanpaşa Forma Alan Antikacı, Kaptanpaşa Avize Alan Antikacı, Kaptanpaşa Sahan Alan Antikacı, Kaptanpaşa Tırnak Ayna Alan Antikacı, Kaptanpaşa Ivır Zıvır Eski Eşya Alan Antikacı, Kaptanpaşa Bronz Heykel Alan Antikacı, Kaptanpaşa Şamdan Alan Antikacı.

Kaptanpaşa Kartpostal Alan Antikacı, Kaptanpaşa Hereke Halısı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Sini Alan Antikacı, Kaptanpaşa Tüfek Alan Antikacı, Kaptanpaşa Köstekli Saat Alan Antikacı, Kaptanpaşa Varaklı Ayna Alan Antikacı, Kaptanpaşa Taş Plak Alan Antikacı, Kaptanpaşa Gravür Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kurşun Alan Antikacı, Kaptanpaşa Gramafon Alan Antikacı, Kaptanpaşa Cd Player Alan Antikacı, Kaptanpaşa 78 Lik Plak Alan Antikacı, Kaptanpaşa Hilye-i Şerif Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kahve Takımı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Mobilya Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kapı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kaşık Alan Antikacı, Kaptanpaşa İbrik Alan Antikacı, Kaptanpaşa Yağlı Boya Alan Antikacı, Kaptanpaşa Tabanca Alan Antikacı, Kaptanpaşa Ferman Alan Antikacı, Kaptanpaşa Ebru Alan Antikacı, Kaptanpaşa Tabak Alan Antikacı, Kaptanpaşa Semaver Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kutu Alan Antikacı.

Kaptanpaşa Kehribar Alan Antikacı, Kaptanpaşa Komple Koleksiyon Alan Antikacı, Kaptanpaşa Bronz Alan Antikacı, Kaptanpaşa Şişe Alan Antikacı, Kaptanpaşa Madalya Nişan Alan Antikacı, Kaptanpaşa Anahtar Alan Antikacı, Kaptanpaşa Makine Alan Antikacı, Kaptanpaşa Porselen Tabak Takımı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Mekanik Alet Alan Antikacı, Kaptanpaşa Kolye Alan Antikacı, Kaptanpaşa Fotoğraf Alan Antikacı, Kaptanpaşa Bünyan Halısı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Tesbih Alan Antikacı, Kaptanpaşa El Dokuması Halı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Opalin Alan Antikacı, Kaptanpaşa Taş Alan Antikacı, Kaptanpaşa Metal Alan Antikacı, Kaptanpaşa El Yazması Alan Antikacı, Kaptanpaşa Terazi Alan Antikacı, Kaptanpaşa Tokmak Alan Antikacı, Kaptanpaşa Gaz Ocağı Alan Antikacı, Kaptanpaşa Dirhem Alan Antikacı, Kaptanpaşa El Yazması Osmanlıca Kitap Alan Antikacı.