Torbalı antikacılar, Torbalı antika alanlar, Torbalı antika eşya alanlar, Torbalı antika eşyalar, Torbalı eski alım satım, Torbalı antika koleksiyoncuları, Torbalı antika eşya alıcıları, Torbalı antika şirketleri, Torbalı antika firması, Torbalı antika şirketi, Torbalı antika firmaları, Torbalı antika eşya şirketleri, Torbalı antika eşya firması, Torbalı antika eşya şirketi, Torbalı antika eşya firmaları, Torbalı müzayede şirketi, Torbalı eski alanlar, Torbalı eski eşya alanlar, Torbalı antika alan yerler, Torbalı antika eşya alan yerler, Torbalı eski alan yerler, Torbalı eski eşya alan yerler, Torbalı antika pazarı, Torbalı antika alım satım, Torbalı antika alıcıları, Torbalı antika satıcıları, Torbalı antika eşya satıcıları, Torbalı eski eşya alıcıları, Torbalı eski eşya satıcıları, Torbalı antika fiyatları, Torbalı antika eşya fiyatları, Torbalı eski fiyatları, Torbalı eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Torbalı Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Torbalı antika eşya alanlar ve Torbalı antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Torbalı antika eşya şirketimiz, Torbalı antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Torbalı Antika Alanlar

Torbalı antika alanlar ve Torbalı antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Torbalı antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Torbalı antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Torbalı Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Torbalı antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Torbalı

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Torbalı antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Torbalı antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Torbalı Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Torbalı antika eşya alanlar ve Torbalı antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Torbalı antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Torbalı antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Torbalı Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Torbalı antika eşya alanların tercih ettiği, Torbalı bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Torbalı antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Torbalı antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Torbalı antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Torbalı Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Torbalı eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Torbalı eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Torbalı eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Torbalı eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Torbalı eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Torbalı Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Torbalı bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Torbalı antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Torbalı bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Torbalı antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Torbalı antikacılar, Torbalı antika eşyalar, Torbalı eski eşyalar, Torbalı antika şirketleri, Torbalı antika firması, Torbalı müzayede şirketi,Torbalı el yazması alanlar, Torbalı Kuran’ı kerim alanlar, Torbalı hat yazı alanlar, Torbalı obje alanlar, Torbalı gümüş alanlar, Torbalı turalı gümüş alanlar, Torbalı karaf alanlar, vazo alanlar, Torbalı jardinyer alanlar, Torbalı resim alanlar, Torbalı modern resim alanlar, Torbalı aplik alanlar, Torbalı bahü alanlar, Torbalı bavul alanlar, Torbalı çanak alanlar, Torbalı çömlek alanlar, Torbalı bakır alanlar, baston alanlar, Torbalı biskiü alanlar, Torbalı billur alanlar, Torbalı cam alanlar, Torbalı kristal alanlar, Torbalı bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Torbalı bandırma halısı alanlar, Torbalı ceviz yemek odası alanlar, Torbalı ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Torbalı ceviz sandalye alanlar, Torbalı cümbüş alanlar, Torbalı constantin oble alanlar, Torbalı cam obje alanlar, Torbalı beykoz alanlar.

Torbalı bohem alanlar, Torbalı çeşmi bülbül alanlar, Torbalı çeşme taşı alanlar, Torbalı çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Torbalı arnevu alanlar, art deko alanlar, Torbalı deko alanlar, Torbalı ayna alanlar, Torbalı asma avize alanlar, Torbalı aznavur gümüş alanlar, Torbalı aznavur alanlar, Torbalı bafon alanlar, Torbalı ayvazozki alanlar, Torbalı dolap alanlar, Torbalı divit alanlar, Torbalı biblo alanlar, Torbalı dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Torbalı daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Torbalı dekopaj işi alanlar, Torbalı dual alanlar, Torbalı dual pikap alanlar.

Torbalı dümen alanlar, Torbalı gemici dümeni alanlar, Torbalı gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Torbalı derbent halı alanlar, Torbalı eviye alanlar, Torbalı ev halısı alanlar, Torbalı elbiselik alanlar, Torbalı elbise alanlar, Torbalı paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Torbalı el işi alanlar, Torbalı el işi halı alanlar, Torbalı el işi alanlar, Torbalı el işi kilim alanlar, Torbalı çan alanlar, Torbalı kilise çanı alanlar, Torbalı gemici çanı alanlar, Torbalı çarık alanlar, Torbalı Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Torbalı ferforje alanlar, Torbalı fistan alanlar, Torbalı Osmanlı fistan alanlar, Torbalı portmanto alanlar, Torbalı eski saat alanlar, Torbalı frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Torbalı bronz heykel alanlar, Torbalı bronz sütün alanlar, Torbalı bronz avize alanlar, Torbalı bronz vazo alanlar, Torbalı bronz kutu alanlar, Torbalı bronz el işi alanlar.

Torbalı halı alanlar, Torbalı lamba alanlar, resim alanlar, Torbalı parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Torbalı insan biblosu alanlar, Torbalı oryantel biblo alanlar, Torbalı kuş biblosu alanlar, Torbalı havlu alanlar, Torbalı mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Torbalı turkısh antika alanlar, Torbalı Osmanlı eşyalar alanlar, Torbalı İstanbul resimleri alanlar, Torbalı altın varak sehpa alanlar, Torbalı altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Torbalı afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Torbalı bronz fener alanlar, Torbalı bünyen alanlar, Torbalı develi halı alanlar, Torbalı dürbün alanlar, Torbalı teleskop alanlar, Torbalı sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Torbalı çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Torbalı flama alanlar, Torbalı alem alanlar, Torbalı arabesk alanlar.

fincan alanlar, Torbalı eski fincan alanlar, Torbalı cam altı alanlar, Torbalı şamdan alanlar, Torbalı oryantel heykel alanlar, Torbalı gümüşlük alanlar, Torbalı hat yazı alanlar, Torbalı teship alanlar, hokka alanlar, Torbalı tophane alanlar, Torbalı goblen alanlar, Torbalı çin eski eşyalar alanlar, Torbalı Çanakkale alanlar, Torbalı Çanakkale vazo alanlar, Torbalı fil dişi heykel alanlar, Torbalı fil dişi baston alanlar, Torbalı fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Torbalı fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Torbalı duvar saati alanlar, Torbalı bez alanlar, buda heykel alanlar, Torbalı hamedan halı alanlar, Torbalı kılıç alanlar, Torbalı antika kılıç alanlar.

Torbalı antika araba alanlar, Torbalı antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Torbalı antika eşyalar alanlar, Torbalı kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Torbalı antika foto alanlar, Torbalı kehribar alanlar, Torbalı kehribar tesbih alanlar, Torbalı Kütahya alanlar, kınık alanlar, Torbalı seramik eşya alanlar, Torbalı kilit alanlar, Torbalı anahtar alanlar, Torbalı antika anahtar alanlar, Torbalı antika kilit alanlar, Torbalı josefin alanlar, kaşpo alanlar, Torbalı antika silah alanlar, Torbalı antika rahle alanlar, rahle alanlar, Torbalı lambader alanlar, Torbalı minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Torbalı komidin alanlar, Torbalı kara kalem resim alanlar, Torbalı blue black alanlar, Torbalı mask alanlar, eski mask alanlar, Torbalı aşurelik alanlar.

Torbalı saleplik alanlar, bozalık alanlar, Torbalı antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Torbalı gramofon alanlar, Torbalı mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Torbalı güdüm alanlar, Torbalı tekke işi alanlar, Torbalı İznik alanlar, Torbalı pusula alanlar, Torbalı gemi pusulası alanlar, Torbalı periyor saat alanlar, Torbalı mangal alanlar, Torbalı eski mangal alanlar, Torbalı Şam işi alanlar, Torbalı Süleymaniye işi alanlar, Torbalı takunya alanlar, Torbalı gümüş takunya alanlar, Torbalı Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Torbalı seccade alanlar, Torbalı eski seccade alanlar, Torbalı Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Torbalı tablo alanlar.

Torbalı antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Torbalı abajur alanlar, Torbalı sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Torbalı antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Torbalı madalya alanlar, Torbalı eşya alanlar, Torbalı ferman alanlar, Torbalı berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Torbalı jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Torbalı bahça alanlar, Torbalı Osmanlı bohça alanlar, Torbalı bindallı alanlar, kaftan alanlar, Torbalı ampir alanlar, Torbalı chrıstofle alanlar, Torbalı ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Torbalı şamdan alanlar, Torbalı çanta alanlar, Torbalı van işi savat alanlar, Torbalı tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Torbalı Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Torbalı hokka alanlar, Torbalı fransız mine alanlar, Torbalı teşhir vitrini alanlar, Torbalı buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Torbalı keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Torbalı kandil alanlar, Torbalı ebru alanlar, Torbalı mustafa düzgünman alanlar, Torbalı zigon alanlar, Torbalı zemzemlik alanlar, Torbalı mücevher kutusu alanlar, Torbalı dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Torbalı sürahi alanlar, Torbalı Osmanlı sürahi alanlar, Torbalı antik mercan alanlar, Torbalı makta alanlar, teslim taşı alanlar, Torbalı antik sedef alanlar, Torbalı minyatür alanlar, Torbalı kabe örtüsü alanlar, Torbalı gülebdan alanlar, Torbalı mineli dürbün alanlar, Torbalı sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Torbalı şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Torbalı lali gue alanlar, Torbalı gece sürahisi alanlar, Torbalı meissen alanlar, Torbalı satsuma alanlar, Torbalı hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Torbalı macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Torbalı constantine alanlar, Torbalı anonim alanlar, Torbalı leyla gamsız alanlar, Torbalı ibrahim safi alanlar, Torbalı bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Torbalı herend alanlar, Torbalı nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Torbalı osmanlıca alanlar, Torbalı kitap alanlar, Torbalı kalle alanlar, ali kartal alanlar, Torbalı haydar besim aydar alanlar, Torbalı orhan peker alanlar, Torbalı sıtkı olçar alanlar, Torbalı Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Torbalı edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Torbalı rus gümüşü alanlar, Torbalı minyatür alanlar, Torbalı viyana heykel alanlar, Torbalı oryantal heykel alanlar, Torbalı f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Torbalı merasim kılıcı alanlar.

Torbalı ahşap hilye alanlar, Torbalı hereke halı alanlar, kuka alanlar, Torbalı tesbih alanlar, Torbalı seyahat saati alanlar, Torbalı gravür alanlar, Torbalı degü alanlar, radio antika alanlar, Torbalı opalin alanlar, Torbalı radyo alanlar, Torbalı kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Torbalı laledan alanlar, Torbalı karaf alanlar, Torbalı çerezlik alanlar, Torbalı sahleplik alanlar, Torbalı tutya alanlar, Torbalı likör takımı alanlar, Torbalı mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Torbalı zarf alanlar, Torbalı nargile alanlar, Torbalı gülabdan alanlar, Torbalı ferman alanlar, Torbalı berat alanlar.

Torbalı hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Torbalı şifa tası alanlar, Torbalı hokka takımı alanlar, Torbalı mangal alanlar, Torbalı barutluk alanlar, Torbalı tombak alanlar, Torbalı saray işi alanlar, Torbalı ağızlık alanlar, kemer alanlar, Torbalı hançer alanlar, Torbalı kılıç alanlar, Torbalı mühürler alanlar, Torbalı mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Torbalı Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Torbalı seccade alanlar, Torbalı sırmalı örtüler alanlar, Torbalı antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.