Seferihisar antikacılar, Seferihisar antika alanlar, Seferihisar antika eşya alanlar, Seferihisar antika eşyalar, Seferihisar eski alım satım, Seferihisar antika koleksiyoncuları, Seferihisar antika eşya alıcıları, Seferihisar antika şirketleri, Seferihisar antika firması, Seferihisar antika şirketi, Seferihisar antika firmaları, Seferihisar antika eşya şirketleri, Seferihisar antika eşya firması, Seferihisar antika eşya şirketi, Seferihisar antika eşya firmaları, Seferihisar müzayede şirketi, Seferihisar eski alanlar, Seferihisar eski eşya alanlar, Seferihisar antika alan yerler, Seferihisar antika eşya alan yerler, Seferihisar eski alan yerler, Seferihisar eski eşya alan yerler, Seferihisar antika pazarı, Seferihisar antika alım satım, Seferihisar antika alıcıları, Seferihisar antika satıcıları, Seferihisar antika eşya satıcıları, Seferihisar eski eşya alıcıları, Seferihisar eski eşya satıcıları, Seferihisar antika fiyatları, Seferihisar antika eşya fiyatları, Seferihisar eski fiyatları, Seferihisar eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Seferihisar Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Seferihisar antika eşya alanlar ve Seferihisar antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Seferihisar antika eşya şirketimiz, Seferihisar antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Seferihisar Antika Alanlar

Seferihisar antika alanlar ve Seferihisar antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Seferihisar antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Seferihisar antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Seferihisar Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Seferihisar antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Seferihisar

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Seferihisar antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Seferihisar antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Seferihisar Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Seferihisar antika eşya alanlar ve Seferihisar antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Seferihisar antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Seferihisar antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Seferihisar Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Seferihisar antika eşya alanların tercih ettiği, Seferihisar bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Seferihisar antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Seferihisar antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Seferihisar antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Seferihisar Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Seferihisar eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Seferihisar eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Seferihisar eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Seferihisar eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Seferihisar eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Seferihisar Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Seferihisar bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Seferihisar antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Seferihisar bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Seferihisar antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Seferihisar antikacılar, Seferihisar antika eşyalar, Seferihisar eski eşyalar, Seferihisar antika şirketleri, Seferihisar antika firması, Seferihisar müzayede şirketi,Seferihisar el yazması alanlar, Seferihisar Kuran’ı kerim alanlar, Seferihisar hat yazı alanlar, Seferihisar obje alanlar, Seferihisar gümüş alanlar, Seferihisar turalı gümüş alanlar, Seferihisar karaf alanlar, vazo alanlar, Seferihisar jardinyer alanlar, Seferihisar resim alanlar, Seferihisar modern resim alanlar, Seferihisar aplik alanlar, Seferihisar bahü alanlar, Seferihisar bavul alanlar, Seferihisar çanak alanlar, Seferihisar çömlek alanlar, Seferihisar bakır alanlar, baston alanlar, Seferihisar biskiü alanlar, Seferihisar billur alanlar, Seferihisar cam alanlar, Seferihisar kristal alanlar, Seferihisar bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Seferihisar bandırma halısı alanlar, Seferihisar ceviz yemek odası alanlar, Seferihisar ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Seferihisar ceviz sandalye alanlar, Seferihisar cümbüş alanlar, Seferihisar constantin oble alanlar, Seferihisar cam obje alanlar, Seferihisar beykoz alanlar.

Seferihisar bohem alanlar, Seferihisar çeşmi bülbül alanlar, Seferihisar çeşme taşı alanlar, Seferihisar çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Seferihisar arnevu alanlar, art deko alanlar, Seferihisar deko alanlar, Seferihisar ayna alanlar, Seferihisar asma avize alanlar, Seferihisar aznavur gümüş alanlar, Seferihisar aznavur alanlar, Seferihisar bafon alanlar, Seferihisar ayvazozki alanlar, Seferihisar dolap alanlar, Seferihisar divit alanlar, Seferihisar biblo alanlar, Seferihisar dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Seferihisar daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Seferihisar dekopaj işi alanlar, Seferihisar dual alanlar, Seferihisar dual pikap alanlar.

Seferihisar dümen alanlar, Seferihisar gemici dümeni alanlar, Seferihisar gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Seferihisar derbent halı alanlar, Seferihisar eviye alanlar, Seferihisar ev halısı alanlar, Seferihisar elbiselik alanlar, Seferihisar elbise alanlar, Seferihisar paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Seferihisar el işi alanlar, Seferihisar el işi halı alanlar, Seferihisar el işi alanlar, Seferihisar el işi kilim alanlar, Seferihisar çan alanlar, Seferihisar kilise çanı alanlar, Seferihisar gemici çanı alanlar, Seferihisar çarık alanlar, Seferihisar Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Seferihisar ferforje alanlar, Seferihisar fistan alanlar, Seferihisar Osmanlı fistan alanlar, Seferihisar portmanto alanlar, Seferihisar eski saat alanlar, Seferihisar frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Seferihisar bronz heykel alanlar, Seferihisar bronz sütün alanlar, Seferihisar bronz avize alanlar, Seferihisar bronz vazo alanlar, Seferihisar bronz kutu alanlar, Seferihisar bronz el işi alanlar.

Seferihisar halı alanlar, Seferihisar lamba alanlar, resim alanlar, Seferihisar parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Seferihisar insan biblosu alanlar, Seferihisar oryantel biblo alanlar, Seferihisar kuş biblosu alanlar, Seferihisar havlu alanlar, Seferihisar mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Seferihisar turkısh antika alanlar, Seferihisar Osmanlı eşyalar alanlar, Seferihisar İstanbul resimleri alanlar, Seferihisar altın varak sehpa alanlar, Seferihisar altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Seferihisar afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Seferihisar bronz fener alanlar, Seferihisar bünyen alanlar, Seferihisar develi halı alanlar, Seferihisar dürbün alanlar, Seferihisar teleskop alanlar, Seferihisar sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Seferihisar çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Seferihisar flama alanlar, Seferihisar alem alanlar, Seferihisar arabesk alanlar.

fincan alanlar, Seferihisar eski fincan alanlar, Seferihisar cam altı alanlar, Seferihisar şamdan alanlar, Seferihisar oryantel heykel alanlar, Seferihisar gümüşlük alanlar, Seferihisar hat yazı alanlar, Seferihisar teship alanlar, hokka alanlar, Seferihisar tophane alanlar, Seferihisar goblen alanlar, Seferihisar çin eski eşyalar alanlar, Seferihisar Çanakkale alanlar, Seferihisar Çanakkale vazo alanlar, Seferihisar fil dişi heykel alanlar, Seferihisar fil dişi baston alanlar, Seferihisar fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Seferihisar fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Seferihisar duvar saati alanlar, Seferihisar bez alanlar, buda heykel alanlar, Seferihisar hamedan halı alanlar, Seferihisar kılıç alanlar, Seferihisar antika kılıç alanlar.

Seferihisar antika araba alanlar, Seferihisar antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Seferihisar antika eşyalar alanlar, Seferihisar kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Seferihisar antika foto alanlar, Seferihisar kehribar alanlar, Seferihisar kehribar tesbih alanlar, Seferihisar Kütahya alanlar, kınık alanlar, Seferihisar seramik eşya alanlar, Seferihisar kilit alanlar, Seferihisar anahtar alanlar, Seferihisar antika anahtar alanlar, Seferihisar antika kilit alanlar, Seferihisar josefin alanlar, kaşpo alanlar, Seferihisar antika silah alanlar, Seferihisar antika rahle alanlar, rahle alanlar, Seferihisar lambader alanlar, Seferihisar minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Seferihisar komidin alanlar, Seferihisar kara kalem resim alanlar, Seferihisar blue black alanlar, Seferihisar mask alanlar, eski mask alanlar, Seferihisar aşurelik alanlar.

Seferihisar saleplik alanlar, bozalık alanlar, Seferihisar antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Seferihisar gramofon alanlar, Seferihisar mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Seferihisar güdüm alanlar, Seferihisar tekke işi alanlar, Seferihisar İznik alanlar, Seferihisar pusula alanlar, Seferihisar gemi pusulası alanlar, Seferihisar periyor saat alanlar, Seferihisar mangal alanlar, Seferihisar eski mangal alanlar, Seferihisar Şam işi alanlar, Seferihisar Süleymaniye işi alanlar, Seferihisar takunya alanlar, Seferihisar gümüş takunya alanlar, Seferihisar Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Seferihisar seccade alanlar, Seferihisar eski seccade alanlar, Seferihisar Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Seferihisar tablo alanlar.

Seferihisar antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Seferihisar abajur alanlar, Seferihisar sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Seferihisar antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Seferihisar madalya alanlar, Seferihisar eşya alanlar, Seferihisar ferman alanlar, Seferihisar berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Seferihisar jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Seferihisar bahça alanlar, Seferihisar Osmanlı bohça alanlar, Seferihisar bindallı alanlar, kaftan alanlar, Seferihisar ampir alanlar, Seferihisar chrıstofle alanlar, Seferihisar ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Seferihisar şamdan alanlar, Seferihisar çanta alanlar, Seferihisar van işi savat alanlar, Seferihisar tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Seferihisar Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Seferihisar hokka alanlar, Seferihisar fransız mine alanlar, Seferihisar teşhir vitrini alanlar, Seferihisar buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Seferihisar keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Seferihisar kandil alanlar, Seferihisar ebru alanlar, Seferihisar mustafa düzgünman alanlar, Seferihisar zigon alanlar, Seferihisar zemzemlik alanlar, Seferihisar mücevher kutusu alanlar, Seferihisar dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Seferihisar sürahi alanlar, Seferihisar Osmanlı sürahi alanlar, Seferihisar antik mercan alanlar, Seferihisar makta alanlar, teslim taşı alanlar, Seferihisar antik sedef alanlar, Seferihisar minyatür alanlar, Seferihisar kabe örtüsü alanlar, Seferihisar gülebdan alanlar, Seferihisar mineli dürbün alanlar, Seferihisar sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Seferihisar şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Seferihisar lali gue alanlar, Seferihisar gece sürahisi alanlar, Seferihisar meissen alanlar, Seferihisar satsuma alanlar, Seferihisar hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Seferihisar macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Seferihisar constantine alanlar, Seferihisar anonim alanlar, Seferihisar leyla gamsız alanlar, Seferihisar ibrahim safi alanlar, Seferihisar bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Seferihisar herend alanlar, Seferihisar nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Seferihisar osmanlıca alanlar, Seferihisar kitap alanlar, Seferihisar kalle alanlar, ali kartal alanlar, Seferihisar haydar besim aydar alanlar, Seferihisar orhan peker alanlar, Seferihisar sıtkı olçar alanlar, Seferihisar Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Seferihisar edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Seferihisar rus gümüşü alanlar, Seferihisar minyatür alanlar, Seferihisar viyana heykel alanlar, Seferihisar oryantal heykel alanlar, Seferihisar f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Seferihisar merasim kılıcı alanlar.

Seferihisar ahşap hilye alanlar, Seferihisar hereke halı alanlar, kuka alanlar, Seferihisar tesbih alanlar, Seferihisar seyahat saati alanlar, Seferihisar gravür alanlar, Seferihisar degü alanlar, radio antika alanlar, Seferihisar opalin alanlar, Seferihisar radyo alanlar, Seferihisar kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Seferihisar laledan alanlar, Seferihisar karaf alanlar, Seferihisar çerezlik alanlar, Seferihisar sahleplik alanlar, Seferihisar tutya alanlar, Seferihisar likör takımı alanlar, Seferihisar mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Seferihisar zarf alanlar, Seferihisar nargile alanlar, Seferihisar gülabdan alanlar, Seferihisar ferman alanlar, Seferihisar berat alanlar.

Seferihisar hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Seferihisar şifa tası alanlar, Seferihisar hokka takımı alanlar, Seferihisar mangal alanlar, Seferihisar barutluk alanlar, Seferihisar tombak alanlar, Seferihisar saray işi alanlar, Seferihisar ağızlık alanlar, kemer alanlar, Seferihisar hançer alanlar, Seferihisar kılıç alanlar, Seferihisar mühürler alanlar, Seferihisar mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Seferihisar Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Seferihisar seccade alanlar, Seferihisar sırmalı örtüler alanlar, Seferihisar antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.