Hemen AraFacebook
tecrübe ve bilgi..

İzmir Ödemiş

Ödemiş antikacılar, Ödemiş antika alanlar, Ödemiş antika eşya alanlar, Ödemiş antika eşyalar, Ödemiş eski alım satım, Ödemiş antika koleksiyoncuları, Ödemiş antika eşya alıcıları, Ödemiş antika şirketleri, Ödemiş antika firması, Ödemiş antika şirketi, Ödemiş antika firmaları, Ödemiş antika eşya şirketleri, Ödemiş antika eşya firması, Ödemiş antika eşya şirketi, Ödemiş antika eşya firmaları, Ödemiş müzayede şirketi, Ödemiş eski alanlar, Ödemiş eski eşya alanlar, Ödemiş antika alan yerler, Ödemiş antika eşya alan yerler, Ödemiş eski alan yerler, Ödemiş eski eşya alan yerler, Ödemiş antika pazarı, Ödemiş antika alım satım, Ödemiş antika alıcıları, Ödemiş antika satıcıları, Ödemiş antika eşya satıcıları, Ödemiş eski eşya alıcıları, Ödemiş eski eşya satıcıları, Ödemiş antika fiyatları, Ödemiş antika eşya fiyatları, Ödemiş eski fiyatları, Ödemiş eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Ödemiş Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Ödemiş antika eşya alanlar ve Ödemiş antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Ödemiş antika eşya şirketimiz, Ödemiş antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Ödemiş Antika Alanlar

Ödemiş antika alanlar ve Ödemiş antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Ödemiş antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Ödemiş antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Ödemiş Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Ödemiş antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Ödemiş

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Ödemiş antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Ödemiş antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Ödemiş Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Ödemiş antika eşya alanlar ve Ödemiş antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Ödemiş antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Ödemiş antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Ödemiş Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Ödemiş antika eşya alanların tercih ettiği, Ödemiş bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Ödemiş antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Ödemiş antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Ödemiş antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Ödemiş Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Ödemiş eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Ödemiş eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Ödemiş eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Ödemiş eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Ödemiş eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Ödemiş Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Ödemiş bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Ödemiş antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Ödemiş bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Ödemiş antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Ödemiş antikacılar, Ödemiş antika eşyalar, Ödemiş eski eşyalar, Ödemiş antika şirketleri, Ödemiş antika firması, Ödemiş müzayede şirketi,Ödemiş el yazması alanlar, Ödemiş Kuran’ı kerim alanlar, Ödemiş hat yazı alanlar, Ödemiş obje alanlar, Ödemiş gümüş alanlar, Ödemiş turalı gümüş alanlar, Ödemiş karaf alanlar, vazo alanlar, Ödemiş jardinyer alanlar, Ödemiş resim alanlar, Ödemiş modern resim alanlar, Ödemiş aplik alanlar, Ödemiş bahü alanlar, Ödemiş bavul alanlar, Ödemiş çanak alanlar, Ödemiş çömlek alanlar, Ödemiş bakır alanlar, baston alanlar, Ödemiş biskiü alanlar, Ödemiş billur alanlar, Ödemiş cam alanlar, Ödemiş kristal alanlar, Ödemiş bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Ödemiş bandırma halısı alanlar, Ödemiş ceviz yemek odası alanlar, Ödemiş ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Ödemiş ceviz sandalye alanlar, Ödemiş cümbüş alanlar, Ödemiş constantin oble alanlar, Ödemiş cam obje alanlar, Ödemiş beykoz alanlar.

Ödemiş bohem alanlar, Ödemiş çeşmi bülbül alanlar, Ödemiş çeşme taşı alanlar, Ödemiş çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Ödemiş arnevu alanlar, art deko alanlar, Ödemiş deko alanlar, Ödemiş ayna alanlar, Ödemiş asma avize alanlar, Ödemiş aznavur gümüş alanlar, Ödemiş aznavur alanlar, Ödemiş bafon alanlar, Ödemiş ayvazozki alanlar, Ödemiş dolap alanlar, Ödemiş divit alanlar, Ödemiş biblo alanlar, Ödemiş dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Ödemiş daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Ödemiş dekopaj işi alanlar, Ödemiş dual alanlar, Ödemiş dual pikap alanlar.

Ödemiş dümen alanlar, Ödemiş gemici dümeni alanlar, Ödemiş gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Ödemiş derbent halı alanlar, Ödemiş eviye alanlar, Ödemiş ev halısı alanlar, Ödemiş elbiselik alanlar, Ödemiş elbise alanlar, Ödemiş paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Ödemiş el işi alanlar, Ödemiş el işi halı alanlar, Ödemiş el işi alanlar, Ödemiş el işi kilim alanlar, Ödemiş çan alanlar, Ödemiş kilise çanı alanlar, Ödemiş gemici çanı alanlar, Ödemiş çarık alanlar, Ödemiş Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Ödemiş ferforje alanlar, Ödemiş fistan alanlar, Ödemiş Osmanlı fistan alanlar, Ödemiş portmanto alanlar, Ödemiş eski saat alanlar, Ödemiş frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Ödemiş bronz heykel alanlar, Ödemiş bronz sütün alanlar, Ödemiş bronz avize alanlar, Ödemiş bronz vazo alanlar, Ödemiş bronz kutu alanlar, Ödemiş bronz el işi alanlar.

Ödemiş halı alanlar, Ödemiş lamba alanlar, resim alanlar, Ödemiş parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Ödemiş insan biblosu alanlar, Ödemiş oryantel biblo alanlar, Ödemiş kuş biblosu alanlar, Ödemiş havlu alanlar, Ödemiş mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Ödemiş turkısh antika alanlar, Ödemiş Osmanlı eşyalar alanlar, Ödemiş eski gelinlik alanlar, Ödemiş İstanbul resimleri alanlar, Ödemiş altın varak sehpa alanlar, Ödemiş altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Ödemiş afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Ödemiş bronz fener alanlar, Ödemiş bünyen alanlar, Ödemiş develi halı alanlar, Ödemiş dürbün alanlar, Ödemiş teleskop alanlar, Ödemiş sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Ödemiş çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Ödemiş flama alanlar, Ödemiş alem alanlar, Ödemiş arabesk alanlar.

Ödemiş pul alanlar, Ödemiş Osmanlı pul alanlar, fincan alanlar, Ödemiş eski fincan alanlar, Ödemiş cam altı alanlar, Ödemiş şamdan alanlar, Ödemiş oryantel heykel alanlar, Ödemiş gümüşlük alanlar, Ödemiş hat yazı alanlar, Ödemiş teship alanlar, hokka alanlar, Ödemiş tophane alanlar, Ödemiş goblen alanlar, Ödemiş çin eski eşyalar alanlar, Ödemiş Çanakkale alanlar, Ödemiş Çanakkale vazo alanlar, Ödemiş fil dişi heykel alanlar, Ödemiş fil dişi baston alanlar, Ödemiş fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Ödemiş fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Ödemiş duvar saati alanlar, Ödemiş bez alanlar, buda heykel alanlar, Ödemiş hamedan halı alanlar, Ödemiş kılıç alanlar, Ödemiş antika kılıç alanlar.

Ödemiş antika araba alanlar, Ödemiş antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Ödemiş antika eşyalar alanlar, Ödemiş kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Ödemiş antika foto alanlar, Ödemiş kehribar alanlar, Ödemiş kehribar tesbih alanlar, Ödemiş Kütahya alanlar, kınık alanlar, Ödemiş seramik eşya alanlar, Ödemiş kilit alanlar, Ödemiş anahtar alanlar, Ödemiş antika anahtar alanlar, Ödemiş antika kilit alanlar, Ödemiş josefin alanlar, kaşpo alanlar, Ödemiş antika silah alanlar, Ödemiş antika rahle alanlar, rahle alanlar, Ödemiş lambader alanlar, Ödemiş minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Ödemiş komidin alanlar, Ödemiş kara kalem resim alanlar, Ödemiş blue black alanlar, Ödemiş mask alanlar, eski mask alanlar, Ödemiş aşurelik alanlar.

Ödemiş saleplik alanlar, bozalık alanlar, Ödemiş antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Ödemiş gramofon alanlar, Ödemiş mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Ödemiş güdüm alanlar, Ödemiş tekke işi alanlar, Ödemiş İznik alanlar, Ödemiş pusula alanlar, Ödemiş gemi pusulası alanlar, cep saati alanlar, Ödemiş periyor saat alanlar, Ödemiş mangal alanlar, Ödemiş eski mangal alanlar, Ödemiş Şam işi alanlar, Ödemiş Süleymaniye işi alanlar, Ödemiş takunya alanlar, Ödemiş gümüş takunya alanlar, Ödemiş Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Ödemiş seccade alanlar, Ödemiş eski seccade alanlar, Ödemiş Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Ödemiş tablo alanlar.

Ödemiş antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Ödemiş abajur alanlar, Ödemiş sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Ödemiş antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Ödemiş madalya alanlar, Ödemiş eşya alanlar, Ödemiş ferman alanlar, Ödemiş berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Ödemiş jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Ödemiş bahça alanlar, Ödemiş Osmanlı bohça alanlar, Ödemiş bindallı alanlar, kaftan alanlar, Ödemiş ampir alanlar, Ödemiş chrıstofle alanlar, Ödemiş ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Ödemiş şamdan alanlar, Ödemiş çanta alanlar, Ödemiş van işi savat alanlar, Ödemiş tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Ödemiş Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Ödemiş hokka alanlar, Ödemiş fransız mine alanlar, Ödemiş teşhir vitrini alanlar, Ödemiş buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Ödemiş keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Ödemiş kandil alanlar, Ödemiş ebru alanlar, Ödemiş mustafa düzgünman alanlar, Ödemiş zigon alanlar, Ödemiş zemzemlik alanlar, Ödemiş mücevher kutusu alanlar, Ödemiş dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Ödemiş sürahi alanlar, Ödemiş Osmanlı sürahi alanlar, Ödemiş antik mercan alanlar, Ödemiş makta alanlar, teslim taşı alanlar, Ödemiş antik sedef alanlar, Ödemiş minyatür alanlar, Ödemiş kabe örtüsü alanlar, Ödemiş gülebdan alanlar, Ödemiş mineli dürbün alanlar, Ödemiş sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Ödemiş şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Ödemiş lali gue alanlar, Ödemiş gece sürahisi alanlar, Ödemiş meissen alanlar, Ödemiş satsuma alanlar, Ödemiş hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Ödemiş macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Ödemiş constantine alanlar, Ödemiş anonim alanlar, Ödemiş leyla gamsız alanlar, Ödemiş ibrahim safi alanlar, Ödemiş bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Ödemiş herend alanlar, Ödemiş nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Ödemiş osmanlıca alanlar, Ödemiş kitap alanlar, Ödemiş kalle alanlar, ali kartal alanlar, Ödemiş haydar besim aydar alanlar, Ödemiş orhan peker alanlar, Ödemiş sıtkı olçar alanlar, Ödemiş Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Ödemiş edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Ödemiş rus gümüşü alanlar, Ödemiş minyatür alanlar, Ödemiş viyana heykel alanlar, Ödemiş oryantal heykel alanlar, Ödemiş f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Ödemiş merasim kılıcı alanlar.

Ödemiş ahşap hilye alanlar, Ödemiş hereke halı alanlar, kuka alanlar, Ödemiş tesbih alanlar, Ödemiş seyahat saati alanlar, Ödemiş gravür alanlar, Ödemiş degü alanlar, radio antika alanlar, Ödemiş opalin alanlar, Ödemiş radyo alanlar, Ödemiş kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Ödemiş laledan alanlar, Ödemiş karaf alanlar, Ödemiş çerezlik alanlar, Ödemiş sahleplik alanlar, Ödemiş tutya alanlar, Ödemiş likör takımı alanlar, Ödemiş mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Ödemiş zarf alanlar, Ödemiş nargile alanlar, Ödemiş gülabdan alanlar, Ödemiş ferman alanlar, Ödemiş berat alanlar.

Ödemiş hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Ödemiş şifa tası alanlar, Ödemiş hokka takımı alanlar, Ödemiş mangal alanlar, Ödemiş barutluk alanlar, Ödemiş tombak alanlar, Ödemiş saray işi alanlar, gelin takımı Osmanlı alanlar, Ödemiş ağızlık alanlar, kemer alanlar, Ödemiş hançer alanlar, Ödemiş kılıç alanlar, Ödemiş mühürler alanlar, Ödemiş mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Ödemiş Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Ödemiş seccade alanlar, Ödemiş sırmalı örtüler alanlar, Ödemiş antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cep saati, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.

 

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by