Narlıdere antikacılar, Narlıdere antika alanlar, Narlıdere antika eşya alanlar, Narlıdere antika eşyalar, Narlıdere eski alım satım, Narlıdere antika koleksiyoncuları, Narlıdere antika eşya alıcıları, Narlıdere antika şirketleri, Narlıdere antika firması, Narlıdere antika şirketi, Narlıdere antika firmaları, Narlıdere antika eşya şirketleri, Narlıdere antika eşya firması, Narlıdere antika eşya şirketi, Narlıdere antika eşya firmaları, Narlıdere müzayede şirketi, Narlıdere eski alanlar, Narlıdere eski eşya alanlar, Narlıdere antika alan yerler, Narlıdere antika eşya alan yerler, Narlıdere eski alan yerler, Narlıdere eski eşya alan yerler, Narlıdere antika pazarı, Narlıdere antika alım satım, Narlıdere antika alıcıları, Narlıdere antika satıcıları, Narlıdere antika eşya satıcıları, Narlıdere eski eşya alıcıları, Narlıdere eski eşya satıcıları, Narlıdere antika fiyatları, Narlıdere antika eşya fiyatları, Narlıdere eski fiyatları, Narlıdere eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Narlıdere Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Narlıdere antika eşya alanlar ve Narlıdere antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Narlıdere antika eşya şirketimiz, Narlıdere antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Narlıdere Antika Alanlar

Narlıdere antika alanlar ve Narlıdere antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Narlıdere antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Narlıdere antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Narlıdere Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Narlıdere antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Narlıdere

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Narlıdere antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Narlıdere antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Narlıdere Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Narlıdere antika eşya alanlar ve Narlıdere antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Narlıdere antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Narlıdere antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Narlıdere Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Narlıdere antika eşya alanların tercih ettiği, Narlıdere bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Narlıdere antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Narlıdere antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Narlıdere antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Narlıdere Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Narlıdere eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Narlıdere eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Narlıdere eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Narlıdere eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Narlıdere eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Narlıdere Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Narlıdere bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Narlıdere antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Narlıdere bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Narlıdere antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Narlıdere antikacılar, Narlıdere antika eşyalar, Narlıdere eski eşyalar, Narlıdere antika şirketleri, Narlıdere antika firması, Narlıdere müzayede şirketi,Narlıdere el yazması alanlar, Narlıdere Kuran’ı kerim alanlar, Narlıdere hat yazı alanlar, Narlıdere obje alanlar, Narlıdere gümüş alanlar, Narlıdere turalı gümüş alanlar, Narlıdere karaf alanlar, vazo alanlar, Narlıdere jardinyer alanlar, Narlıdere resim alanlar, Narlıdere modern resim alanlar, Narlıdere aplik alanlar, Narlıdere bahü alanlar, Narlıdere bavul alanlar, Narlıdere çanak alanlar, Narlıdere çömlek alanlar, Narlıdere bakır alanlar, baston alanlar, Narlıdere biskiü alanlar, Narlıdere billur alanlar, Narlıdere cam alanlar, Narlıdere kristal alanlar, Narlıdere bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Narlıdere bandırma halısı alanlar, Narlıdere ceviz yemek odası alanlar, Narlıdere ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Narlıdere ceviz sandalye alanlar, Narlıdere cümbüş alanlar, Narlıdere constantin oble alanlar, Narlıdere cam obje alanlar, Narlıdere beykoz alanlar.

Narlıdere bohem alanlar, Narlıdere çeşmi bülbül alanlar, Narlıdere çeşme taşı alanlar, Narlıdere çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Narlıdere arnevu alanlar, art deko alanlar, Narlıdere deko alanlar, Narlıdere ayna alanlar, Narlıdere asma avize alanlar, Narlıdere aznavur gümüş alanlar, Narlıdere aznavur alanlar, Narlıdere bafon alanlar, Narlıdere ayvazozki alanlar, Narlıdere dolap alanlar, Narlıdere divit alanlar, Narlıdere biblo alanlar, Narlıdere dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Narlıdere daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Narlıdere dekopaj işi alanlar, Narlıdere dual alanlar, Narlıdere dual pikap alanlar.

Narlıdere dümen alanlar, Narlıdere gemici dümeni alanlar, Narlıdere gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Narlıdere derbent halı alanlar, Narlıdere eviye alanlar, Narlıdere ev halısı alanlar, Narlıdere elbiselik alanlar, Narlıdere elbise alanlar, Narlıdere paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Narlıdere el işi alanlar, Narlıdere el işi halı alanlar, Narlıdere el işi alanlar, Narlıdere el işi kilim alanlar, Narlıdere çan alanlar, Narlıdere kilise çanı alanlar, Narlıdere gemici çanı alanlar, Narlıdere çarık alanlar, Narlıdere Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Narlıdere ferforje alanlar, Narlıdere fistan alanlar, Narlıdere Osmanlı fistan alanlar, Narlıdere portmanto alanlar, Narlıdere eski saat alanlar, Narlıdere frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Narlıdere bronz heykel alanlar, Narlıdere bronz sütün alanlar, Narlıdere bronz avize alanlar, Narlıdere bronz vazo alanlar, Narlıdere bronz kutu alanlar, Narlıdere bronz el işi alanlar.

Narlıdere halı alanlar, Narlıdere lamba alanlar, resim alanlar, Narlıdere parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Narlıdere insan biblosu alanlar, Narlıdere oryantel biblo alanlar, Narlıdere kuş biblosu alanlar, Narlıdere havlu alanlar, Narlıdere mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Narlıdere turkısh antika alanlar, Narlıdere Osmanlı eşyalar alanlar, Narlıdere İstanbul resimleri alanlar, Narlıdere altın varak sehpa alanlar, Narlıdere altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Narlıdere afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Narlıdere bronz fener alanlar, Narlıdere bünyen alanlar, Narlıdere develi halı alanlar, Narlıdere dürbün alanlar, Narlıdere teleskop alanlar, Narlıdere sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Narlıdere çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Narlıdere flama alanlar, Narlıdere alem alanlar, Narlıdere arabesk alanlar.

fincan alanlar, Narlıdere eski fincan alanlar, Narlıdere cam altı alanlar, Narlıdere şamdan alanlar, Narlıdere oryantel heykel alanlar, Narlıdere gümüşlük alanlar, Narlıdere hat yazı alanlar, Narlıdere teship alanlar, hokka alanlar, Narlıdere tophane alanlar, Narlıdere goblen alanlar, Narlıdere çin eski eşyalar alanlar, Narlıdere Çanakkale alanlar, Narlıdere Çanakkale vazo alanlar, Narlıdere fil dişi heykel alanlar, Narlıdere fil dişi baston alanlar, Narlıdere fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Narlıdere fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Narlıdere duvar saati alanlar, Narlıdere bez alanlar, buda heykel alanlar, Narlıdere hamedan halı alanlar, Narlıdere kılıç alanlar, Narlıdere antika kılıç alanlar.

Narlıdere antika araba alanlar, Narlıdere antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Narlıdere antika eşyalar alanlar, Narlıdere kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Narlıdere antika foto alanlar, Narlıdere kehribar alanlar, Narlıdere kehribar tesbih alanlar, Narlıdere Kütahya alanlar, kınık alanlar, Narlıdere seramik eşya alanlar, Narlıdere kilit alanlar, Narlıdere anahtar alanlar, Narlıdere antika anahtar alanlar, Narlıdere antika kilit alanlar, Narlıdere josefin alanlar, kaşpo alanlar, Narlıdere antika silah alanlar, Narlıdere antika rahle alanlar, rahle alanlar, Narlıdere lambader alanlar, Narlıdere minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Narlıdere komidin alanlar, Narlıdere kara kalem resim alanlar, Narlıdere blue black alanlar, Narlıdere mask alanlar, eski mask alanlar, Narlıdere aşurelik alanlar.

Narlıdere saleplik alanlar, bozalık alanlar, Narlıdere antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Narlıdere gramofon alanlar, Narlıdere mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Narlıdere güdüm alanlar, Narlıdere tekke işi alanlar, Narlıdere İznik alanlar, Narlıdere pusula alanlar, Narlıdere gemi pusulası alanlar, Narlıdere periyor saat alanlar, Narlıdere mangal alanlar, Narlıdere eski mangal alanlar, Narlıdere Şam işi alanlar, Narlıdere Süleymaniye işi alanlar, Narlıdere takunya alanlar, Narlıdere gümüş takunya alanlar, Narlıdere Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Narlıdere seccade alanlar, Narlıdere eski seccade alanlar, Narlıdere Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Narlıdere tablo alanlar.

Narlıdere antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Narlıdere abajur alanlar, Narlıdere sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Narlıdere antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Narlıdere madalya alanlar, Narlıdere eşya alanlar, Narlıdere ferman alanlar, Narlıdere berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Narlıdere jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Narlıdere bahça alanlar, Narlıdere Osmanlı bohça alanlar, Narlıdere bindallı alanlar, kaftan alanlar, Narlıdere ampir alanlar, Narlıdere chrıstofle alanlar, Narlıdere ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Narlıdere şamdan alanlar, Narlıdere çanta alanlar, Narlıdere van işi savat alanlar, Narlıdere tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Narlıdere Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Narlıdere hokka alanlar, Narlıdere fransız mine alanlar, Narlıdere teşhir vitrini alanlar, Narlıdere buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Narlıdere keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Narlıdere kandil alanlar, Narlıdere ebru alanlar, Narlıdere mustafa düzgünman alanlar, Narlıdere zigon alanlar, Narlıdere zemzemlik alanlar, Narlıdere mücevher kutusu alanlar, Narlıdere dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Narlıdere sürahi alanlar, Narlıdere Osmanlı sürahi alanlar, Narlıdere antik mercan alanlar, Narlıdere makta alanlar, teslim taşı alanlar, Narlıdere antik sedef alanlar, Narlıdere minyatür alanlar, Narlıdere kabe örtüsü alanlar, Narlıdere gülebdan alanlar, Narlıdere mineli dürbün alanlar, Narlıdere sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Narlıdere şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Narlıdere lali gue alanlar, Narlıdere gece sürahisi alanlar, Narlıdere meissen alanlar, Narlıdere satsuma alanlar, Narlıdere hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Narlıdere macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Narlıdere constantine alanlar, Narlıdere anonim alanlar, Narlıdere leyla gamsız alanlar, Narlıdere ibrahim safi alanlar, Narlıdere bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Narlıdere herend alanlar, Narlıdere nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Narlıdere osmanlıca alanlar, Narlıdere kitap alanlar, Narlıdere kalle alanlar, ali kartal alanlar, Narlıdere haydar besim aydar alanlar, Narlıdere orhan peker alanlar, Narlıdere sıtkı olçar alanlar, Narlıdere Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Narlıdere edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Narlıdere rus gümüşü alanlar, Narlıdere minyatür alanlar, Narlıdere viyana heykel alanlar, Narlıdere oryantal heykel alanlar, Narlıdere f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Narlıdere merasim kılıcı alanlar.

Narlıdere ahşap hilye alanlar, Narlıdere hereke halı alanlar, kuka alanlar, Narlıdere tesbih alanlar, Narlıdere seyahat saati alanlar, Narlıdere gravür alanlar, Narlıdere degü alanlar, radio antika alanlar, Narlıdere opalin alanlar, Narlıdere radyo alanlar, Narlıdere kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Narlıdere laledan alanlar, Narlıdere karaf alanlar, Narlıdere çerezlik alanlar, Narlıdere sahleplik alanlar, Narlıdere tutya alanlar, Narlıdere likör takımı alanlar, Narlıdere mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Narlıdere zarf alanlar, Narlıdere nargile alanlar, Narlıdere gülabdan alanlar, Narlıdere ferman alanlar, Narlıdere berat alanlar.

Narlıdere hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Narlıdere şifa tası alanlar, Narlıdere hokka takımı alanlar, Narlıdere mangal alanlar, Narlıdere barutluk alanlar, Narlıdere tombak alanlar, Narlıdere saray işi alanlar, Narlıdere ağızlık alanlar, kemer alanlar, Narlıdere hançer alanlar, Narlıdere kılıç alanlar, Narlıdere mühürler alanlar, Narlıdere mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Narlıdere Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Narlıdere seccade alanlar, Narlıdere sırmalı örtüler alanlar, Narlıdere antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.