Menemen antikacılar, Menemen antika alanlar, Menemen antika eşya alanlar, Menemen antika eşyalar, Menemen eski alım satım, Menemen antika koleksiyoncuları, Menemen antika eşya alıcıları, Menemen antika şirketleri, Menemen antika firması, Menemen antika şirketi, Menemen antika firmaları, Menemen antika eşya şirketleri, Menemen antika eşya firması, Menemen antika eşya şirketi, Menemen antika eşya firmaları, Menemen müzayede şirketi, Menemen eski alanlar, Menemen eski eşya alanlar, Menemen antika alan yerler, Menemen antika eşya alan yerler, Menemen eski alan yerler, Menemen eski eşya alan yerler, Menemen antika pazarı, Menemen antika alım satım, Menemen antika alıcıları, Menemen antika satıcıları, Menemen antika eşya satıcıları, Menemen eski eşya alıcıları, Menemen eski eşya satıcıları, Menemen antika fiyatları, Menemen antika eşya fiyatları, Menemen eski fiyatları, Menemen eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Menemen Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Menemen antika eşya alanlar ve Menemen antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Menemen antika eşya şirketimiz, Menemen antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Menemen Antika Alanlar

Menemen antika alanlar ve Menemen antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Menemen antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Menemen antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Menemen Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Menemen antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Menemen

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Menemen antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Menemen antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Menemen Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Menemen antika eşya alanlar ve Menemen antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Menemen antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Menemen antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Menemen Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Menemen antika eşya alanların tercih ettiği, Menemen bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Menemen antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Menemen antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Menemen antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Menemen Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Menemen eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Menemen eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Menemen eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Menemen eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Menemen eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Menemen Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Menemen bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Menemen antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Menemen bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Menemen antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Menemen antikacılar, Menemen antika eşyalar, Menemen eski eşyalar, Menemen antika şirketleri, Menemen antika firması, Menemen müzayede şirketi,Menemen el yazması alanlar, Menemen Kuran’ı kerim alanlar, Menemen hat yazı alanlar, Menemen obje alanlar, Menemen gümüş alanlar, Menemen turalı gümüş alanlar, Menemen karaf alanlar, vazo alanlar, Menemen jardinyer alanlar, Menemen resim alanlar, Menemen modern resim alanlar, Menemen aplik alanlar, Menemen bahü alanlar, Menemen bavul alanlar, Menemen çanak alanlar, Menemen çömlek alanlar, Menemen bakır alanlar, baston alanlar, Menemen biskiü alanlar, Menemen billur alanlar, Menemen cam alanlar, Menemen kristal alanlar, Menemen bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Menemen bandırma halısı alanlar, Menemen ceviz yemek odası alanlar, Menemen ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Menemen ceviz sandalye alanlar, Menemen cümbüş alanlar, Menemen constantin oble alanlar, Menemen cam obje alanlar, Menemen beykoz alanlar.

Menemen bohem alanlar, Menemen çeşmi bülbül alanlar, Menemen çeşme taşı alanlar, Menemen çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Menemen arnevu alanlar, art deko alanlar, Menemen deko alanlar, Menemen ayna alanlar, Menemen asma avize alanlar, Menemen aznavur gümüş alanlar, Menemen aznavur alanlar, Menemen bafon alanlar, Menemen ayvazozki alanlar, Menemen dolap alanlar, Menemen divit alanlar, Menemen biblo alanlar, Menemen dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Menemen daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Menemen dekopaj işi alanlar, Menemen dual alanlar, Menemen dual pikap alanlar.

Menemen dümen alanlar, Menemen gemici dümeni alanlar, Menemen gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Menemen derbent halı alanlar, Menemen eviye alanlar, Menemen ev halısı alanlar, Menemen elbiselik alanlar, Menemen elbise alanlar, Menemen paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Menemen el işi alanlar, Menemen el işi halı alanlar, Menemen el işi alanlar, Menemen el işi kilim alanlar, Menemen çan alanlar, Menemen kilise çanı alanlar, Menemen gemici çanı alanlar, Menemen çarık alanlar, Menemen Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Menemen ferforje alanlar, Menemen fistan alanlar, Menemen Osmanlı fistan alanlar, Menemen portmanto alanlar, Menemen eski saat alanlar, Menemen frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Menemen bronz heykel alanlar, Menemen bronz sütün alanlar, Menemen bronz avize alanlar, Menemen bronz vazo alanlar, Menemen bronz kutu alanlar, Menemen bronz el işi alanlar.

Menemen halı alanlar, Menemen lamba alanlar, resim alanlar, Menemen parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Menemen insan biblosu alanlar, Menemen oryantel biblo alanlar, Menemen kuş biblosu alanlar, Menemen havlu alanlar, Menemen mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Menemen turkısh antika alanlar, Menemen Osmanlı eşyalar alanlar, Menemen İstanbul resimleri alanlar, Menemen altın varak sehpa alanlar, Menemen altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Menemen afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Menemen bronz fener alanlar, Menemen bünyen alanlar, Menemen develi halı alanlar, Menemen dürbün alanlar, Menemen teleskop alanlar, Menemen sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Menemen çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Menemen flama alanlar, Menemen alem alanlar, Menemen arabesk alanlar.

fincan alanlar, Menemen eski fincan alanlar, Menemen cam altı alanlar, Menemen şamdan alanlar, Menemen oryantel heykel alanlar, Menemen gümüşlük alanlar, Menemen hat yazı alanlar, Menemen teship alanlar, hokka alanlar, Menemen tophane alanlar, Menemen goblen alanlar, Menemen çin eski eşyalar alanlar, Menemen Çanakkale alanlar, Menemen Çanakkale vazo alanlar, Menemen fil dişi heykel alanlar, Menemen fil dişi baston alanlar, Menemen fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Menemen fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Menemen duvar saati alanlar, Menemen bez alanlar, buda heykel alanlar, Menemen hamedan halı alanlar, Menemen kılıç alanlar, Menemen antika kılıç alanlar.

Menemen antika araba alanlar, Menemen antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Menemen antika eşyalar alanlar, Menemen kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Menemen antika foto alanlar, Menemen kehribar alanlar, Menemen kehribar tesbih alanlar, Menemen Kütahya alanlar, kınık alanlar, Menemen seramik eşya alanlar, Menemen kilit alanlar, Menemen anahtar alanlar, Menemen antika anahtar alanlar, Menemen antika kilit alanlar, Menemen josefin alanlar, kaşpo alanlar, Menemen antika silah alanlar, Menemen antika rahle alanlar, rahle alanlar, Menemen lambader alanlar, Menemen minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Menemen komidin alanlar, Menemen kara kalem resim alanlar, Menemen blue black alanlar, Menemen mask alanlar, eski mask alanlar, Menemen aşurelik alanlar.

Menemen saleplik alanlar, bozalık alanlar, Menemen antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Menemen gramofon alanlar, Menemen mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Menemen güdüm alanlar, Menemen tekke işi alanlar, Menemen İznik alanlar, Menemen pusula alanlar, Menemen gemi pusulası alanlar, Menemen periyor saat alanlar, Menemen mangal alanlar, Menemen eski mangal alanlar, Menemen Şam işi alanlar, Menemen Süleymaniye işi alanlar, Menemen takunya alanlar, Menemen gümüş takunya alanlar, Menemen Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Menemen seccade alanlar, Menemen eski seccade alanlar, Menemen Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Menemen tablo alanlar.

Menemen antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Menemen abajur alanlar, Menemen sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Menemen antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Menemen madalya alanlar, Menemen eşya alanlar, Menemen ferman alanlar, Menemen berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Menemen jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Menemen bahça alanlar, Menemen Osmanlı bohça alanlar, Menemen bindallı alanlar, kaftan alanlar, Menemen ampir alanlar, Menemen chrıstofle alanlar, Menemen ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Menemen şamdan alanlar, Menemen çanta alanlar, Menemen van işi savat alanlar, Menemen tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Menemen Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Menemen hokka alanlar, Menemen fransız mine alanlar, Menemen teşhir vitrini alanlar, Menemen buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Menemen keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Menemen kandil alanlar, Menemen ebru alanlar, Menemen mustafa düzgünman alanlar, Menemen zigon alanlar, Menemen zemzemlik alanlar, Menemen mücevher kutusu alanlar, Menemen dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Menemen sürahi alanlar, Menemen Osmanlı sürahi alanlar, Menemen antik mercan alanlar, Menemen makta alanlar, teslim taşı alanlar, Menemen antik sedef alanlar, Menemen minyatür alanlar, Menemen kabe örtüsü alanlar, Menemen gülebdan alanlar, Menemen mineli dürbün alanlar, Menemen sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Menemen şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Menemen lali gue alanlar, Menemen gece sürahisi alanlar, Menemen meissen alanlar, Menemen satsuma alanlar, Menemen hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Menemen macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Menemen constantine alanlar, Menemen anonim alanlar, Menemen leyla gamsız alanlar, Menemen ibrahim safi alanlar, Menemen bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Menemen herend alanlar, Menemen nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Menemen osmanlıca alanlar, Menemen kitap alanlar, Menemen kalle alanlar, ali kartal alanlar, Menemen haydar besim aydar alanlar, Menemen orhan peker alanlar, Menemen sıtkı olçar alanlar, Menemen Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Menemen edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Menemen rus gümüşü alanlar, Menemen minyatür alanlar, Menemen viyana heykel alanlar, Menemen oryantal heykel alanlar, Menemen f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Menemen merasim kılıcı alanlar.

Menemen ahşap hilye alanlar, Menemen hereke halı alanlar, kuka alanlar, Menemen tesbih alanlar, Menemen seyahat saati alanlar, Menemen gravür alanlar, Menemen degü alanlar, radio antika alanlar, Menemen opalin alanlar, Menemen radyo alanlar, Menemen kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Menemen laledan alanlar, Menemen karaf alanlar, Menemen çerezlik alanlar, Menemen sahleplik alanlar, Menemen tutya alanlar, Menemen likör takımı alanlar, Menemen mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Menemen zarf alanlar, Menemen nargile alanlar, Menemen gülabdan alanlar, Menemen ferman alanlar, Menemen berat alanlar.

Menemen hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Menemen şifa tası alanlar, Menemen hokka takımı alanlar, Menemen mangal alanlar, Menemen barutluk alanlar, Menemen tombak alanlar, Menemen saray işi alanlar, Menemen ağızlık alanlar, kemer alanlar, Menemen hançer alanlar, Menemen kılıç alanlar, Menemen mühürler alanlar, Menemen mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Menemen Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Menemen seccade alanlar, Menemen sırmalı örtüler alanlar, Menemen antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.