Menderes antikacılar, Menderes antika alanlar, Menderes antika eşya alanlar, Menderes antika eşyalar, Menderes eski alım satım, Menderes antika koleksiyoncuları, Menderes antika eşya alıcıları, Menderes antika şirketleri, Menderes antika firması, Menderes antika şirketi, Menderes antika firmaları, Menderes antika eşya şirketleri, Menderes antika eşya firması, Menderes antika eşya şirketi, Menderes antika eşya firmaları, Menderes müzayede şirketi, Menderes eski alanlar, Menderes eski eşya alanlar, Menderes antika alan yerler, Menderes antika eşya alan yerler, Menderes eski alan yerler, Menderes eski eşya alan yerler, Menderes antika pazarı, Menderes antika alım satım, Menderes antika alıcıları, Menderes antika satıcıları, Menderes antika eşya satıcıları, Menderes eski eşya alıcıları, Menderes eski eşya satıcıları, Menderes antika fiyatları, Menderes antika eşya fiyatları, Menderes eski fiyatları, Menderes eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Menderes Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Menderes antika eşya alanlar ve Menderes antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Menderes antika eşya şirketimiz, Menderes antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Menderes Antika Alanlar

Menderes antika alanlar ve Menderes antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Menderes antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Menderes antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Menderes Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Menderes antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Menderes

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Menderes antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Menderes antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Menderes Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Menderes antika eşya alanlar ve Menderes antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Menderes antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Menderes antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Menderes Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Menderes antika eşya alanların tercih ettiği, Menderes bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Menderes antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Menderes antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Menderes antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Menderes Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Menderes eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Menderes eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Menderes eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Menderes eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Menderes eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Menderes Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Menderes bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Menderes antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Menderes bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Menderes antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Menderes antikacılar, Menderes antika eşyalar, Menderes eski eşyalar, Menderes antika şirketleri, Menderes antika firması, Menderes müzayede şirketi,Menderes el yazması alanlar, Menderes Kuran’ı kerim alanlar, Menderes hat yazı alanlar, Menderes obje alanlar, Menderes gümüş alanlar, Menderes turalı gümüş alanlar, Menderes karaf alanlar, vazo alanlar, Menderes jardinyer alanlar, Menderes resim alanlar, Menderes modern resim alanlar, Menderes aplik alanlar, Menderes bahü alanlar, Menderes bavul alanlar, Menderes çanak alanlar, Menderes çömlek alanlar, Menderes bakır alanlar, baston alanlar, Menderes biskiü alanlar, Menderes billur alanlar, Menderes cam alanlar, Menderes kristal alanlar, Menderes bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Menderes bandırma halısı alanlar, Menderes ceviz yemek odası alanlar, Menderes ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Menderes ceviz sandalye alanlar, Menderes cümbüş alanlar, Menderes constantin oble alanlar, Menderes cam obje alanlar, Menderes beykoz alanlar.

Menderes bohem alanlar, Menderes çeşmi bülbül alanlar, Menderes çeşme taşı alanlar, Menderes çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Menderes arnevu alanlar, art deko alanlar, Menderes deko alanlar, Menderes ayna alanlar, Menderes asma avize alanlar, Menderes aznavur gümüş alanlar, Menderes aznavur alanlar, Menderes bafon alanlar, Menderes ayvazozki alanlar, Menderes dolap alanlar, Menderes divit alanlar, Menderes biblo alanlar, Menderes dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Menderes daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Menderes dekopaj işi alanlar, Menderes dual alanlar, Menderes dual pikap alanlar.

Menderes dümen alanlar, Menderes gemici dümeni alanlar, Menderes gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Menderes derbent halı alanlar, Menderes eviye alanlar, Menderes ev halısı alanlar, Menderes elbiselik alanlar, Menderes elbise alanlar, Menderes paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Menderes el işi alanlar, Menderes el işi halı alanlar, Menderes el işi alanlar, Menderes el işi kilim alanlar, Menderes çan alanlar, Menderes kilise çanı alanlar, Menderes gemici çanı alanlar, Menderes çarık alanlar, Menderes Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Menderes ferforje alanlar, Menderes fistan alanlar, Menderes Osmanlı fistan alanlar, Menderes portmanto alanlar, Menderes eski saat alanlar, Menderes frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Menderes bronz heykel alanlar, Menderes bronz sütün alanlar, Menderes bronz avize alanlar, Menderes bronz vazo alanlar, Menderes bronz kutu alanlar, Menderes bronz el işi alanlar.

Menderes halı alanlar, Menderes lamba alanlar, resim alanlar, Menderes parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Menderes insan biblosu alanlar, Menderes oryantel biblo alanlar, Menderes kuş biblosu alanlar, Menderes havlu alanlar, Menderes mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Menderes turkısh antika alanlar, Menderes Osmanlı eşyalar alanlar, Menderes İstanbul resimleri alanlar, Menderes altın varak sehpa alanlar, Menderes altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Menderes afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Menderes bronz fener alanlar, Menderes bünyen alanlar, Menderes develi halı alanlar, Menderes dürbün alanlar, Menderes teleskop alanlar, Menderes sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Menderes çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Menderes flama alanlar, Menderes alem alanlar, Menderes arabesk alanlar.

fincan alanlar, Menderes eski fincan alanlar, Menderes cam altı alanlar, Menderes şamdan alanlar, Menderes oryantel heykel alanlar, Menderes gümüşlük alanlar, Menderes hat yazı alanlar, Menderes teship alanlar, hokka alanlar, Menderes tophane alanlar, Menderes goblen alanlar, Menderes çin eski eşyalar alanlar, Menderes Çanakkale alanlar, Menderes Çanakkale vazo alanlar, Menderes fil dişi heykel alanlar, Menderes fil dişi baston alanlar, Menderes fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Menderes fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Menderes duvar saati alanlar, Menderes bez alanlar, buda heykel alanlar, Menderes hamedan halı alanlar, Menderes kılıç alanlar, Menderes antika kılıç alanlar.

Menderes antika araba alanlar, Menderes antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Menderes antika eşyalar alanlar, Menderes kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Menderes antika foto alanlar, Menderes kehribar alanlar, Menderes kehribar tesbih alanlar, Menderes Kütahya alanlar, kınık alanlar, Menderes seramik eşya alanlar, Menderes kilit alanlar, Menderes anahtar alanlar, Menderes antika anahtar alanlar, Menderes antika kilit alanlar, Menderes josefin alanlar, kaşpo alanlar, Menderes antika silah alanlar, Menderes antika rahle alanlar, rahle alanlar, Menderes lambader alanlar, Menderes minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Menderes komidin alanlar, Menderes kara kalem resim alanlar, Menderes blue black alanlar, Menderes mask alanlar, eski mask alanlar, Menderes aşurelik alanlar.

Menderes saleplik alanlar, bozalık alanlar, Menderes antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Menderes gramofon alanlar, Menderes mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Menderes güdüm alanlar, Menderes tekke işi alanlar, Menderes İznik alanlar, Menderes pusula alanlar, Menderes gemi pusulası alanlar, Menderes periyor saat alanlar, Menderes mangal alanlar, Menderes eski mangal alanlar, Menderes Şam işi alanlar, Menderes Süleymaniye işi alanlar, Menderes takunya alanlar, Menderes gümüş takunya alanlar, Menderes Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Menderes seccade alanlar, Menderes eski seccade alanlar, Menderes Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Menderes tablo alanlar.

Menderes antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Menderes abajur alanlar, Menderes sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Menderes antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Menderes madalya alanlar, Menderes eşya alanlar, Menderes ferman alanlar, Menderes berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Menderes jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Menderes bahça alanlar, Menderes Osmanlı bohça alanlar, Menderes bindallı alanlar, kaftan alanlar, Menderes ampir alanlar, Menderes chrıstofle alanlar, Menderes ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Menderes şamdan alanlar, Menderes çanta alanlar, Menderes van işi savat alanlar, Menderes tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Menderes Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Menderes hokka alanlar, Menderes fransız mine alanlar, Menderes teşhir vitrini alanlar, Menderes buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Menderes keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Menderes kandil alanlar, Menderes ebru alanlar, Menderes mustafa düzgünman alanlar, Menderes zigon alanlar, Menderes zemzemlik alanlar, Menderes mücevher kutusu alanlar, Menderes dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Menderes sürahi alanlar, Menderes Osmanlı sürahi alanlar, Menderes antik mercan alanlar, Menderes makta alanlar, teslim taşı alanlar, Menderes antik sedef alanlar, Menderes minyatür alanlar, Menderes kabe örtüsü alanlar, Menderes gülebdan alanlar, Menderes mineli dürbün alanlar, Menderes sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Menderes şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Menderes lali gue alanlar, Menderes gece sürahisi alanlar, Menderes meissen alanlar, Menderes satsuma alanlar, Menderes hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Menderes macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Menderes constantine alanlar, Menderes anonim alanlar, Menderes leyla gamsız alanlar, Menderes ibrahim safi alanlar, Menderes bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Menderes herend alanlar, Menderes nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Menderes osmanlıca alanlar, Menderes kitap alanlar, Menderes kalle alanlar, ali kartal alanlar, Menderes haydar besim aydar alanlar, Menderes orhan peker alanlar, Menderes sıtkı olçar alanlar, Menderes Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Menderes edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Menderes rus gümüşü alanlar, Menderes minyatür alanlar, Menderes viyana heykel alanlar, Menderes oryantal heykel alanlar, Menderes f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Menderes merasim kılıcı alanlar.

Menderes ahşap hilye alanlar, Menderes hereke halı alanlar, kuka alanlar, Menderes tesbih alanlar, Menderes seyahat saati alanlar, Menderes gravür alanlar, Menderes degü alanlar, radio antika alanlar, Menderes opalin alanlar, Menderes radyo alanlar, Menderes kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Menderes laledan alanlar, Menderes karaf alanlar, Menderes çerezlik alanlar, Menderes sahleplik alanlar, Menderes tutya alanlar, Menderes likör takımı alanlar, Menderes mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Menderes zarf alanlar, Menderes nargile alanlar, Menderes gülabdan alanlar, Menderes ferman alanlar, Menderes berat alanlar.

Menderes hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Menderes şifa tası alanlar, Menderes hokka takımı alanlar, Menderes mangal alanlar, Menderes barutluk alanlar, Menderes tombak alanlar, Menderes saray işi alanlar, Menderes ağızlık alanlar, kemer alanlar, Menderes hançer alanlar, Menderes kılıç alanlar, Menderes mühürler alanlar, Menderes mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Menderes Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Menderes seccade alanlar, Menderes sırmalı örtüler alanlar, Menderes antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.