Kınık antikacılar, Kınık antika alanlar, Kınık antika eşya alanlar, Kınık antika eşyalar, Kınık eski alım satım, Kınık antika koleksiyoncuları, Kınık antika eşya alıcıları, Kınık antika şirketleri, Kınık antika firması, Kınık antika şirketi, Kınık antika firmaları, Kınık antika eşya şirketleri, Kınık antika eşya firması, Kınık antika eşya şirketi, Kınık antika eşya firmaları, Kınık müzayede şirketi, Kınık eski alanlar, Kınık eski eşya alanlar, Kınık antika alan yerler, Kınık antika eşya alan yerler, Kınık eski alan yerler, Kınık eski eşya alan yerler, Kınık antika pazarı, Kınık antika alım satım, Kınık antika alıcıları, Kınık antika satıcıları, Kınık antika eşya satıcıları, Kınık eski eşya alıcıları, Kınık eski eşya satıcıları, Kınık antika fiyatları, Kınık antika eşya fiyatları, Kınık eski fiyatları, Kınık eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Kınık Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Kınık antika eşya alanlar ve Kınık antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Kınık antika eşya şirketimiz, Kınık antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Kınık Antika Alanlar

Kınık antika alanlar ve Kınık antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Kınık antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Kınık antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Kınık Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Kınık antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Kınık

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Kınık antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Kınık antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Kınık Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Kınık antika eşya alanlar ve Kınık antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Kınık antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Kınık antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Kınık Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Kınık antika eşya alanların tercih ettiği, Kınık bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Kınık antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Kınık antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Kınık antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Kınık Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Kınık eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Kınık eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Kınık eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Kınık eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Kınık eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Kınık Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Kınık bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Kınık antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Kınık bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Kınık antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Kınık antikacılar, Kınık antika eşyalar, Kınık eski eşyalar, Kınık antika şirketleri, Kınık antika firması, Kınık müzayede şirketi,Kınık el yazması alanlar, Kınık Kuran’ı kerim alanlar, Kınık hat yazı alanlar, Kınık obje alanlar, Kınık gümüş alanlar, Kınık turalı gümüş alanlar, Kınık karaf alanlar, vazo alanlar, Kınık jardinyer alanlar, Kınık resim alanlar, Kınık modern resim alanlar, Kınık aplik alanlar, Kınık bahü alanlar, Kınık bavul alanlar, Kınık çanak alanlar, Kınık çömlek alanlar, Kınık bakır alanlar, baston alanlar, Kınık biskiü alanlar, Kınık billur alanlar, Kınık cam alanlar, Kınık kristal alanlar, Kınık bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Kınık bandırma halısı alanlar, Kınık ceviz yemek odası alanlar, Kınık ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Kınık ceviz sandalye alanlar, Kınık cümbüş alanlar, Kınık constantin oble alanlar, Kınık cam obje alanlar, Kınık beykoz alanlar.

Kınık bohem alanlar, Kınık çeşmi bülbül alanlar, Kınık çeşme taşı alanlar, Kınık çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Kınık arnevu alanlar, art deko alanlar, Kınık deko alanlar, Kınık ayna alanlar, Kınık asma avize alanlar, Kınık aznavur gümüş alanlar, Kınık aznavur alanlar, Kınık bafon alanlar, Kınık ayvazozki alanlar, Kınık dolap alanlar, Kınık divit alanlar, Kınık biblo alanlar, Kınık dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Kınık daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Kınık dekopaj işi alanlar, Kınık dual alanlar, Kınık dual pikap alanlar.

Kınık dümen alanlar, Kınık gemici dümeni alanlar, Kınık gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Kınık derbent halı alanlar, Kınık eviye alanlar, Kınık ev halısı alanlar, Kınık elbiselik alanlar, Kınık elbise alanlar, Kınık paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Kınık el işi alanlar, Kınık el işi halı alanlar, Kınık el işi alanlar, Kınık el işi kilim alanlar, Kınık çan alanlar, Kınık kilise çanı alanlar, Kınık gemici çanı alanlar, Kınık çarık alanlar, Kınık Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Kınık ferforje alanlar, Kınık fistan alanlar, Kınık Osmanlı fistan alanlar, Kınık portmanto alanlar, Kınık eski saat alanlar, Kınık frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Kınık bronz heykel alanlar, Kınık bronz sütün alanlar, Kınık bronz avize alanlar, Kınık bronz vazo alanlar, Kınık bronz kutu alanlar, Kınık bronz el işi alanlar.

Kınık halı alanlar, Kınık lamba alanlar, resim alanlar, Kınık parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Kınık insan biblosu alanlar, Kınık oryantel biblo alanlar, Kınık kuş biblosu alanlar, Kınık havlu alanlar, Kınık mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Kınık turkısh antika alanlar, Kınık Osmanlı eşyalar alanlar, Kınık İstanbul resimleri alanlar, Kınık altın varak sehpa alanlar, Kınık altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Kınık afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Kınık bronz fener alanlar, Kınık bünyen alanlar, Kınık develi halı alanlar, Kınık dürbün alanlar, Kınık teleskop alanlar, Kınık sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Kınık çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Kınık flama alanlar, Kınık alem alanlar, Kınık arabesk alanlar.

fincan alanlar, Kınık eski fincan alanlar, Kınık cam altı alanlar, Kınık şamdan alanlar, Kınık oryantel heykel alanlar, Kınık gümüşlük alanlar, Kınık hat yazı alanlar, Kınık teship alanlar, hokka alanlar, Kınık tophane alanlar, Kınık goblen alanlar, Kınık çin eski eşyalar alanlar, Kınık Çanakkale alanlar, Kınık Çanakkale vazo alanlar, Kınık fil dişi heykel alanlar, Kınık fil dişi baston alanlar, Kınık fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Kınık fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Kınık duvar saati alanlar, Kınık bez alanlar, buda heykel alanlar, Kınık hamedan halı alanlar, Kınık kılıç alanlar, Kınık antika kılıç alanlar.

Kınık antika araba alanlar, Kınık antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Kınık antika eşyalar alanlar, Kınık kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Kınık antika foto alanlar, Kınık kehribar alanlar, Kınık kehribar tesbih alanlar, Kınık Kütahya alanlar, kınık alanlar, Kınık seramik eşya alanlar, Kınık kilit alanlar, Kınık anahtar alanlar, Kınık antika anahtar alanlar, Kınık antika kilit alanlar, Kınık josefin alanlar, kaşpo alanlar, Kınık antika silah alanlar, Kınık antika rahle alanlar, rahle alanlar, Kınık lambader alanlar, Kınık minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Kınık komidin alanlar, Kınık kara kalem resim alanlar, Kınık blue black alanlar, Kınık mask alanlar, eski mask alanlar, Kınık aşurelik alanlar.

Kınık saleplik alanlar, bozalık alanlar, Kınık antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Kınık gramofon alanlar, Kınık mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Kınık güdüm alanlar, Kınık tekke işi alanlar, Kınık İznik alanlar, Kınık pusula alanlar, Kınık gemi pusulası alanlar, Kınık periyor saat alanlar, Kınık mangal alanlar, Kınık eski mangal alanlar, Kınık Şam işi alanlar, Kınık Süleymaniye işi alanlar, Kınık takunya alanlar, Kınık gümüş takunya alanlar, Kınık Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Kınık seccade alanlar, Kınık eski seccade alanlar, Kınık Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Kınık tablo alanlar.

Kınık antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Kınık abajur alanlar, Kınık sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Kınık antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Kınık madalya alanlar, Kınık eşya alanlar, Kınık ferman alanlar, Kınık berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Kınık jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Kınık bahça alanlar, Kınık Osmanlı bohça alanlar, Kınık bindallı alanlar, kaftan alanlar, Kınık ampir alanlar, Kınık chrıstofle alanlar, Kınık ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Kınık şamdan alanlar, Kınık çanta alanlar, Kınık van işi savat alanlar, Kınık tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Kınık Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Kınık hokka alanlar, Kınık fransız mine alanlar, Kınık teşhir vitrini alanlar, Kınık buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Kınık keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Kınık kandil alanlar, Kınık ebru alanlar, Kınık mustafa düzgünman alanlar, Kınık zigon alanlar, Kınık zemzemlik alanlar, Kınık mücevher kutusu alanlar, Kınık dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Kınık sürahi alanlar, Kınık Osmanlı sürahi alanlar, Kınık antik mercan alanlar, Kınık makta alanlar, teslim taşı alanlar, Kınık antik sedef alanlar, Kınık minyatür alanlar, Kınık kabe örtüsü alanlar, Kınık gülebdan alanlar, Kınık mineli dürbün alanlar, Kınık sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Kınık şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Kınık lali gue alanlar, Kınık gece sürahisi alanlar, Kınık meissen alanlar, Kınık satsuma alanlar, Kınık hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Kınık macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Kınık constantine alanlar, Kınık anonim alanlar, Kınık leyla gamsız alanlar, Kınık ibrahim safi alanlar, Kınık bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Kınık herend alanlar, Kınık nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Kınık osmanlıca alanlar, Kınık kitap alanlar, Kınık kalle alanlar, ali kartal alanlar, Kınık haydar besim aydar alanlar, Kınık orhan peker alanlar, Kınık sıtkı olçar alanlar, Kınık Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Kınık edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Kınık rus gümüşü alanlar, Kınık minyatür alanlar, Kınık viyana heykel alanlar, Kınık oryantal heykel alanlar, Kınık f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Kınık merasim kılıcı alanlar.

Kınık ahşap hilye alanlar, Kınık hereke halı alanlar, kuka alanlar, Kınık tesbih alanlar, Kınık seyahat saati alanlar, Kınık gravür alanlar, Kınık degü alanlar, radio antika alanlar, Kınık opalin alanlar, Kınık radyo alanlar, Kınık kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Kınık laledan alanlar, Kınık karaf alanlar, Kınık çerezlik alanlar, Kınık sahleplik alanlar, Kınık tutya alanlar, Kınık likör takımı alanlar, Kınık mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Kınık zarf alanlar, Kınık nargile alanlar, Kınık gülabdan alanlar, Kınık ferman alanlar, Kınık berat alanlar.

Kınık hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Kınık şifa tası alanlar, Kınık hokka takımı alanlar, Kınık mangal alanlar, Kınık barutluk alanlar, Kınık tombak alanlar, Kınık saray işi alanlar, Kınık ağızlık alanlar, kemer alanlar, Kınık hançer alanlar, Kınık kılıç alanlar, Kınık mühürler alanlar, Kınık mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Kınık Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Kınık seccade alanlar, Kınık sırmalı örtüler alanlar, Kınık antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.