Karşıyaka antikacılar, Karşıyaka antika alanlar, Karşıyaka antika eşya alanlar, Karşıyaka antika eşyalar, Karşıyaka eski alım satım, Karşıyaka antika koleksiyoncuları, Karşıyaka antika eşya alıcıları, Karşıyaka antika şirketleri, Karşıyaka antika firması, Karşıyaka antika şirketi, Karşıyaka antika firmaları, Karşıyaka antika eşya şirketleri, Karşıyaka antika eşya firması, Karşıyaka antika eşya şirketi, Karşıyaka antika eşya firmaları, Karşıyaka müzayede şirketi, Karşıyaka eski alanlar, Karşıyaka eski eşya alanlar, Karşıyaka antika alan yerler, Karşıyaka antika eşya alan yerler, Karşıyaka eski alan yerler, Karşıyaka eski eşya alan yerler, Karşıyaka antika pazarı, Karşıyaka antika alım satım, Karşıyaka antika alıcıları, Karşıyaka antika satıcıları, Karşıyaka antika eşya satıcıları, Karşıyaka eski eşya alıcıları, Karşıyaka eski eşya satıcıları, Karşıyaka antika fiyatları, Karşıyaka antika eşya fiyatları, Karşıyaka eski fiyatları, Karşıyaka eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Karşıyaka Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Karşıyaka antika eşya alanlar ve Karşıyaka antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Karşıyaka antika eşya şirketimiz, Karşıyaka antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Karşıyaka Antika Alanlar

Karşıyaka antika alanlar ve Karşıyaka antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Karşıyaka antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Karşıyaka antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Karşıyaka Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Karşıyaka antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Karşıyaka

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Karşıyaka antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Karşıyaka antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Karşıyaka Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Karşıyaka antika eşya alanlar ve Karşıyaka antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Karşıyaka antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Karşıyaka antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Karşıyaka Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Karşıyaka antika eşya alanların tercih ettiği, Karşıyaka bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Karşıyaka antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Karşıyaka antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Karşıyaka antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Karşıyaka Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Karşıyaka eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Karşıyaka eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Karşıyaka eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Karşıyaka eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Karşıyaka eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Karşıyaka Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Karşıyaka bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Karşıyaka antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Karşıyaka bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Karşıyaka antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Karşıyaka antikacılar, Karşıyaka antika eşyalar, Karşıyaka eski eşyalar, Karşıyaka antika şirketleri, Karşıyaka antika firması, Karşıyaka müzayede şirketi,Karşıyaka el yazması alanlar, Karşıyaka Kuran’ı kerim alanlar, Karşıyaka hat yazı alanlar, Karşıyaka obje alanlar, Karşıyaka gümüş alanlar, Karşıyaka turalı gümüş alanlar, Karşıyaka karaf alanlar, vazo alanlar, Karşıyaka jardinyer alanlar, Karşıyaka resim alanlar, Karşıyaka modern resim alanlar, Karşıyaka aplik alanlar, Karşıyaka bahü alanlar, Karşıyaka bavul alanlar, Karşıyaka çanak alanlar, Karşıyaka çömlek alanlar, Karşıyaka bakır alanlar, baston alanlar, Karşıyaka biskiü alanlar, Karşıyaka billur alanlar, Karşıyaka cam alanlar, Karşıyaka kristal alanlar, Karşıyaka bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Karşıyaka bandırma halısı alanlar, Karşıyaka ceviz yemek odası alanlar, Karşıyaka ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Karşıyaka ceviz sandalye alanlar, Karşıyaka cümbüş alanlar, Karşıyaka constantin oble alanlar, Karşıyaka cam obje alanlar, Karşıyaka beykoz alanlar.

Karşıyaka bohem alanlar, Karşıyaka çeşmi bülbül alanlar, Karşıyaka çeşme taşı alanlar, Karşıyaka çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Karşıyaka arnevu alanlar, art deko alanlar, Karşıyaka deko alanlar, Karşıyaka ayna alanlar, Karşıyaka asma avize alanlar, Karşıyaka aznavur gümüş alanlar, Karşıyaka aznavur alanlar, Karşıyaka bafon alanlar, Karşıyaka ayvazozki alanlar, Karşıyaka dolap alanlar, Karşıyaka divit alanlar, Karşıyaka biblo alanlar, Karşıyaka dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Karşıyaka daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Karşıyaka dekopaj işi alanlar, Karşıyaka dual alanlar, Karşıyaka dual pikap alanlar.

Karşıyaka dümen alanlar, Karşıyaka gemici dümeni alanlar, Karşıyaka gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Karşıyaka derbent halı alanlar, Karşıyaka eviye alanlar, Karşıyaka ev halısı alanlar, Karşıyaka elbiselik alanlar, Karşıyaka elbise alanlar, Karşıyaka paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Karşıyaka el işi alanlar, Karşıyaka el işi halı alanlar, Karşıyaka el işi alanlar, Karşıyaka el işi kilim alanlar, Karşıyaka çan alanlar, Karşıyaka kilise çanı alanlar, Karşıyaka gemici çanı alanlar, Karşıyaka çarık alanlar, Karşıyaka Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Karşıyaka ferforje alanlar, Karşıyaka fistan alanlar, Karşıyaka Osmanlı fistan alanlar, Karşıyaka portmanto alanlar, Karşıyaka eski saat alanlar, Karşıyaka frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Karşıyaka bronz heykel alanlar, Karşıyaka bronz sütün alanlar, Karşıyaka bronz avize alanlar, Karşıyaka bronz vazo alanlar, Karşıyaka bronz kutu alanlar, Karşıyaka bronz el işi alanlar.

Karşıyaka halı alanlar, Karşıyaka lamba alanlar, resim alanlar, Karşıyaka parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Karşıyaka insan biblosu alanlar, Karşıyaka oryantel biblo alanlar, Karşıyaka kuş biblosu alanlar, Karşıyaka havlu alanlar, Karşıyaka mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Karşıyaka turkısh antika alanlar, Karşıyaka Osmanlı eşyalar alanlar, Karşıyaka İstanbul resimleri alanlar, Karşıyaka altın varak sehpa alanlar, Karşıyaka altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Karşıyaka afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Karşıyaka bronz fener alanlar, Karşıyaka bünyen alanlar, Karşıyaka develi halı alanlar, Karşıyaka dürbün alanlar, Karşıyaka teleskop alanlar, Karşıyaka sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Karşıyaka çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Karşıyaka flama alanlar, Karşıyaka alem alanlar, Karşıyaka arabesk alanlar.

fincan alanlar, Karşıyaka eski fincan alanlar, Karşıyaka cam altı alanlar, Karşıyaka şamdan alanlar, Karşıyaka oryantel heykel alanlar, Karşıyaka gümüşlük alanlar, Karşıyaka hat yazı alanlar, Karşıyaka teship alanlar, hokka alanlar, Karşıyaka tophane alanlar, Karşıyaka goblen alanlar, Karşıyaka çin eski eşyalar alanlar, Karşıyaka Çanakkale alanlar, Karşıyaka Çanakkale vazo alanlar, Karşıyaka fil dişi heykel alanlar, Karşıyaka fil dişi baston alanlar, Karşıyaka fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Karşıyaka fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Karşıyaka duvar saati alanlar, Karşıyaka bez alanlar, buda heykel alanlar, Karşıyaka hamedan halı alanlar, Karşıyaka kılıç alanlar, Karşıyaka antika kılıç alanlar.

Karşıyaka antika araba alanlar, Karşıyaka antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Karşıyaka antika eşyalar alanlar, Karşıyaka kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Karşıyaka antika foto alanlar, Karşıyaka kehribar alanlar, Karşıyaka kehribar tesbih alanlar, Karşıyaka Kütahya alanlar, kınık alanlar, Karşıyaka seramik eşya alanlar, Karşıyaka kilit alanlar, Karşıyaka anahtar alanlar, Karşıyaka antika anahtar alanlar, Karşıyaka antika kilit alanlar, Karşıyaka josefin alanlar, kaşpo alanlar, Karşıyaka antika silah alanlar, Karşıyaka antika rahle alanlar, rahle alanlar, Karşıyaka lambader alanlar, Karşıyaka minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Karşıyaka komidin alanlar, Karşıyaka kara kalem resim alanlar, Karşıyaka blue black alanlar, Karşıyaka mask alanlar, eski mask alanlar, Karşıyaka aşurelik alanlar.

Karşıyaka saleplik alanlar, bozalık alanlar, Karşıyaka antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Karşıyaka gramofon alanlar, Karşıyaka mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Karşıyaka güdüm alanlar, Karşıyaka tekke işi alanlar, Karşıyaka İznik alanlar, Karşıyaka pusula alanlar, Karşıyaka gemi pusulası alanlar, Karşıyaka periyor saat alanlar, Karşıyaka mangal alanlar, Karşıyaka eski mangal alanlar, Karşıyaka Şam işi alanlar, Karşıyaka Süleymaniye işi alanlar, Karşıyaka takunya alanlar, Karşıyaka gümüş takunya alanlar, Karşıyaka Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Karşıyaka seccade alanlar, Karşıyaka eski seccade alanlar, Karşıyaka Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Karşıyaka tablo alanlar.

Karşıyaka antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Karşıyaka abajur alanlar, Karşıyaka sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Karşıyaka antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Karşıyaka madalya alanlar, Karşıyaka eşya alanlar, Karşıyaka ferman alanlar, Karşıyaka berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Karşıyaka jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Karşıyaka bahça alanlar, Karşıyaka Osmanlı bohça alanlar, Karşıyaka bindallı alanlar, kaftan alanlar, Karşıyaka ampir alanlar, Karşıyaka chrıstofle alanlar, Karşıyaka ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Karşıyaka şamdan alanlar, Karşıyaka çanta alanlar, Karşıyaka van işi savat alanlar, Karşıyaka tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Karşıyaka Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Karşıyaka hokka alanlar, Karşıyaka fransız mine alanlar, Karşıyaka teşhir vitrini alanlar, Karşıyaka buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Karşıyaka keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Karşıyaka kandil alanlar, Karşıyaka ebru alanlar, Karşıyaka mustafa düzgünman alanlar, Karşıyaka zigon alanlar, Karşıyaka zemzemlik alanlar, Karşıyaka mücevher kutusu alanlar, Karşıyaka dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Karşıyaka sürahi alanlar, Karşıyaka Osmanlı sürahi alanlar, Karşıyaka antik mercan alanlar, Karşıyaka makta alanlar, teslim taşı alanlar, Karşıyaka antik sedef alanlar, Karşıyaka minyatür alanlar, Karşıyaka kabe örtüsü alanlar, Karşıyaka gülebdan alanlar, Karşıyaka mineli dürbün alanlar, Karşıyaka sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Karşıyaka şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Karşıyaka lali gue alanlar, Karşıyaka gece sürahisi alanlar, Karşıyaka meissen alanlar, Karşıyaka satsuma alanlar, Karşıyaka hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Karşıyaka macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Karşıyaka constantine alanlar, Karşıyaka anonim alanlar, Karşıyaka leyla gamsız alanlar, Karşıyaka ibrahim safi alanlar, Karşıyaka bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Karşıyaka herend alanlar, Karşıyaka nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Karşıyaka osmanlıca alanlar, Karşıyaka kitap alanlar, Karşıyaka kalle alanlar, ali kartal alanlar, Karşıyaka haydar besim aydar alanlar, Karşıyaka orhan peker alanlar, Karşıyaka sıtkı olçar alanlar, Karşıyaka Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Karşıyaka edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Karşıyaka rus gümüşü alanlar, Karşıyaka minyatür alanlar, Karşıyaka viyana heykel alanlar, Karşıyaka oryantal heykel alanlar, Karşıyaka f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Karşıyaka merasim kılıcı alanlar.

Karşıyaka ahşap hilye alanlar, Karşıyaka hereke halı alanlar, kuka alanlar, Karşıyaka tesbih alanlar, Karşıyaka seyahat saati alanlar, Karşıyaka gravür alanlar, Karşıyaka degü alanlar, radio antika alanlar, Karşıyaka opalin alanlar, Karşıyaka radyo alanlar, Karşıyaka kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Karşıyaka laledan alanlar, Karşıyaka karaf alanlar, Karşıyaka çerezlik alanlar, Karşıyaka sahleplik alanlar, Karşıyaka tutya alanlar, Karşıyaka likör takımı alanlar, Karşıyaka mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Karşıyaka zarf alanlar, Karşıyaka nargile alanlar, Karşıyaka gülabdan alanlar, Karşıyaka ferman alanlar, Karşıyaka berat alanlar.

Karşıyaka hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Karşıyaka şifa tası alanlar, Karşıyaka hokka takımı alanlar, Karşıyaka mangal alanlar, Karşıyaka barutluk alanlar, Karşıyaka tombak alanlar, Karşıyaka saray işi alanlar, Karşıyaka ağızlık alanlar, kemer alanlar, Karşıyaka hançer alanlar, Karşıyaka kılıç alanlar, Karşıyaka mühürler alanlar, Karşıyaka mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Karşıyaka Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Karşıyaka seccade alanlar, Karşıyaka sırmalı örtüler alanlar, Karşıyaka antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.