Çiğli antikacılar, Çiğli antika alanlar, Çiğli antika eşya alanlar, Çiğli antika eşyalar, Çiğli eski alım satım, Çiğli antika koleksiyoncuları, Çiğli antika eşya alıcıları, Çiğli antika şirketleri, Çiğli antika firması, Çiğli antika şirketi, Çiğli antika firmaları, Çiğli antika eşya şirketleri, Çiğli antika eşya firması, Çiğli antika eşya şirketi, Çiğli antika eşya firmaları, Çiğli müzayede şirketi, Çiğli eski alanlar, Çiğli eski eşya alanlar, Çiğli antika alan yerler, Çiğli antika eşya alan yerler, Çiğli eski alan yerler, Çiğli eski eşya alan yerler, Çiğli antika pazarı, Çiğli antika alım satım, Çiğli antika alıcıları, Çiğli antika satıcıları, Çiğli antika eşya satıcıları, Çiğli eski eşya alıcıları, Çiğli eski eşya satıcıları, Çiğli antika fiyatları, Çiğli antika eşya fiyatları, Çiğli eski fiyatları, Çiğli eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Çiğli Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çiğli antika eşya alanlar ve Çiğli antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çiğli antika eşya şirketimiz, Çiğli antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çiğli Antika Alanlar

Çiğli antika alanlar ve Çiğli antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çiğli antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çiğli antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çiğli Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çiğli antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çiğli

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çiğli antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çiğli antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çiğli Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çiğli antika eşya alanlar ve Çiğli antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çiğli antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çiğli antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çiğli Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çiğli antika eşya alanların tercih ettiği, Çiğli bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çiğli antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çiğli antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çiğli antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çiğli Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çiğli eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çiğli eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çiğli eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çiğli eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çiğli eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çiğli Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çiğli bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çiğli antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çiğli bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çiğli antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çiğli antikacılar, Çiğli antika eşyalar, Çiğli eski eşyalar, Çiğli antika şirketleri, Çiğli antika firması, Çiğli müzayede şirketi,Çiğli el yazması alanlar, Çiğli Kuran’ı kerim alanlar, Çiğli hat yazı alanlar, Çiğli obje alanlar, Çiğli gümüş alanlar, Çiğli turalı gümüş alanlar, Çiğli karaf alanlar, vazo alanlar, Çiğli jardinyer alanlar, Çiğli resim alanlar, Çiğli modern resim alanlar, Çiğli aplik alanlar, Çiğli bahü alanlar, Çiğli bavul alanlar, Çiğli çanak alanlar, Çiğli çömlek alanlar, Çiğli bakır alanlar, baston alanlar, Çiğli biskiü alanlar, Çiğli billur alanlar, Çiğli cam alanlar, Çiğli kristal alanlar, Çiğli bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çiğli bandırma halısı alanlar, Çiğli ceviz yemek odası alanlar, Çiğli ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çiğli ceviz sandalye alanlar, Çiğli cümbüş alanlar, Çiğli constantin oble alanlar, Çiğli cam obje alanlar, Çiğli beykoz alanlar.

Çiğli bohem alanlar, Çiğli çeşmi bülbül alanlar, Çiğli çeşme taşı alanlar, Çiğli çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çiğli arnevu alanlar, art deko alanlar, Çiğli deko alanlar, Çiğli ayna alanlar, Çiğli asma avize alanlar, Çiğli aznavur gümüş alanlar, Çiğli aznavur alanlar, Çiğli bafon alanlar, Çiğli ayvazozki alanlar, Çiğli dolap alanlar, Çiğli divit alanlar, Çiğli biblo alanlar, Çiğli dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çiğli daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çiğli dekopaj işi alanlar, Çiğli dual alanlar, Çiğli dual pikap alanlar.

Çiğli dümen alanlar, Çiğli gemici dümeni alanlar, Çiğli gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çiğli derbent halı alanlar, Çiğli eviye alanlar, Çiğli ev halısı alanlar, Çiğli elbiselik alanlar, Çiğli elbise alanlar, Çiğli paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çiğli el işi alanlar, Çiğli el işi halı alanlar, Çiğli el işi alanlar, Çiğli el işi kilim alanlar, Çiğli çan alanlar, Çiğli kilise çanı alanlar, Çiğli gemici çanı alanlar, Çiğli çarık alanlar, Çiğli Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çiğli ferforje alanlar, Çiğli fistan alanlar, Çiğli Osmanlı fistan alanlar, Çiğli portmanto alanlar, Çiğli eski saat alanlar, Çiğli frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çiğli bronz heykel alanlar, Çiğli bronz sütün alanlar, Çiğli bronz avize alanlar, Çiğli bronz vazo alanlar, Çiğli bronz kutu alanlar, Çiğli bronz el işi alanlar.

Çiğli halı alanlar, Çiğli lamba alanlar, resim alanlar, Çiğli parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çiğli insan biblosu alanlar, Çiğli oryantel biblo alanlar, Çiğli kuş biblosu alanlar, Çiğli havlu alanlar, Çiğli mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çiğli turkısh antika alanlar, Çiğli Osmanlı eşyalar alanlar, Çiğli İstanbul resimleri alanlar, Çiğli altın varak sehpa alanlar, Çiğli altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çiğli afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çiğli bronz fener alanlar, Çiğli bünyen alanlar, Çiğli develi halı alanlar, Çiğli dürbün alanlar, Çiğli teleskop alanlar, Çiğli sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çiğli çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çiğli flama alanlar, Çiğli alem alanlar, Çiğli arabesk alanlar.

fincan alanlar, Çiğli eski fincan alanlar, Çiğli cam altı alanlar, Çiğli şamdan alanlar, Çiğli oryantel heykel alanlar, Çiğli gümüşlük alanlar, Çiğli hat yazı alanlar, Çiğli teship alanlar, hokka alanlar, Çiğli tophane alanlar, Çiğli goblen alanlar, Çiğli çin eski eşyalar alanlar, Çiğli Çanakkale alanlar, Çiğli Çanakkale vazo alanlar, Çiğli fil dişi heykel alanlar, Çiğli fil dişi baston alanlar, Çiğli fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çiğli fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çiğli duvar saati alanlar, Çiğli bez alanlar, buda heykel alanlar, Çiğli hamedan halı alanlar, Çiğli kılıç alanlar, Çiğli antika kılıç alanlar.

Çiğli antika araba alanlar, Çiğli antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çiğli antika eşyalar alanlar, Çiğli kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çiğli antika foto alanlar, Çiğli kehribar alanlar, Çiğli kehribar tesbih alanlar, Çiğli Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çiğli seramik eşya alanlar, Çiğli kilit alanlar, Çiğli anahtar alanlar, Çiğli antika anahtar alanlar, Çiğli antika kilit alanlar, Çiğli josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çiğli antika silah alanlar, Çiğli antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çiğli lambader alanlar, Çiğli minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çiğli komidin alanlar, Çiğli kara kalem resim alanlar, Çiğli blue black alanlar, Çiğli mask alanlar, eski mask alanlar, Çiğli aşurelik alanlar.

Çiğli saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çiğli antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çiğli gramofon alanlar, Çiğli mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çiğli güdüm alanlar, Çiğli tekke işi alanlar, Çiğli İznik alanlar, Çiğli pusula alanlar, Çiğli gemi pusulası alanlar, Çiğli periyor saat alanlar, Çiğli mangal alanlar, Çiğli eski mangal alanlar, Çiğli Şam işi alanlar, Çiğli Süleymaniye işi alanlar, Çiğli takunya alanlar, Çiğli gümüş takunya alanlar, Çiğli Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çiğli seccade alanlar, Çiğli eski seccade alanlar, Çiğli Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çiğli tablo alanlar.

Çiğli antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çiğli abajur alanlar, Çiğli sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çiğli antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çiğli madalya alanlar, Çiğli eşya alanlar, Çiğli ferman alanlar, Çiğli berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çiğli jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çiğli bahça alanlar, Çiğli Osmanlı bohça alanlar, Çiğli bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çiğli ampir alanlar, Çiğli chrıstofle alanlar, Çiğli ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çiğli şamdan alanlar, Çiğli çanta alanlar, Çiğli van işi savat alanlar, Çiğli tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çiğli Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çiğli hokka alanlar, Çiğli fransız mine alanlar, Çiğli teşhir vitrini alanlar, Çiğli buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çiğli keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çiğli kandil alanlar, Çiğli ebru alanlar, Çiğli mustafa düzgünman alanlar, Çiğli zigon alanlar, Çiğli zemzemlik alanlar, Çiğli mücevher kutusu alanlar, Çiğli dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çiğli sürahi alanlar, Çiğli Osmanlı sürahi alanlar, Çiğli antik mercan alanlar, Çiğli makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çiğli antik sedef alanlar, Çiğli minyatür alanlar, Çiğli kabe örtüsü alanlar, Çiğli gülebdan alanlar, Çiğli mineli dürbün alanlar, Çiğli sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çiğli şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çiğli lali gue alanlar, Çiğli gece sürahisi alanlar, Çiğli meissen alanlar, Çiğli satsuma alanlar, Çiğli hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çiğli macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çiğli constantine alanlar, Çiğli anonim alanlar, Çiğli leyla gamsız alanlar, Çiğli ibrahim safi alanlar, Çiğli bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çiğli herend alanlar, Çiğli nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çiğli osmanlıca alanlar, Çiğli kitap alanlar, Çiğli kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çiğli haydar besim aydar alanlar, Çiğli orhan peker alanlar, Çiğli sıtkı olçar alanlar, Çiğli Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çiğli edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çiğli rus gümüşü alanlar, Çiğli minyatür alanlar, Çiğli viyana heykel alanlar, Çiğli oryantal heykel alanlar, Çiğli f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çiğli merasim kılıcı alanlar.

Çiğli ahşap hilye alanlar, Çiğli hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çiğli tesbih alanlar, Çiğli seyahat saati alanlar, Çiğli gravür alanlar, Çiğli degü alanlar, radio antika alanlar, Çiğli opalin alanlar, Çiğli radyo alanlar, Çiğli kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çiğli laledan alanlar, Çiğli karaf alanlar, Çiğli çerezlik alanlar, Çiğli sahleplik alanlar, Çiğli tutya alanlar, Çiğli likör takımı alanlar, Çiğli mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çiğli zarf alanlar, Çiğli nargile alanlar, Çiğli gülabdan alanlar, Çiğli ferman alanlar, Çiğli berat alanlar.

Çiğli hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çiğli şifa tası alanlar, Çiğli hokka takımı alanlar, Çiğli mangal alanlar, Çiğli barutluk alanlar, Çiğli tombak alanlar, Çiğli saray işi alanlar, Çiğli ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çiğli hançer alanlar, Çiğli kılıç alanlar, Çiğli mühürler alanlar, Çiğli mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çiğli Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çiğli seccade alanlar, Çiğli sırmalı örtüler alanlar, Çiğli antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.