Çeşme antikacılar, Çeşme antika alanlar, Çeşme antika eşya alanlar, Çeşme antika eşyalar, Çeşme eski alım satım, Çeşme antika koleksiyoncuları, Çeşme antika eşya alıcıları, Çeşme antika şirketleri, Çeşme antika firması, Çeşme antika şirketi, Çeşme antika firmaları, Çeşme antika eşya şirketleri, Çeşme antika eşya firması, Çeşme antika eşya şirketi, Çeşme antika eşya firmaları, Çeşme müzayede şirketi, Çeşme eski alanlar, Çeşme eski eşya alanlar, Çeşme antika alan yerler, Çeşme antika eşya alan yerler, Çeşme eski alan yerler, Çeşme eski eşya alan yerler, Çeşme antika pazarı, Çeşme antika alım satım, Çeşme antika alıcıları, Çeşme antika satıcıları, Çeşme antika eşya satıcıları, Çeşme eski eşya alıcıları, Çeşme eski eşya satıcıları, Çeşme antika fiyatları, Çeşme antika eşya fiyatları, Çeşme eski fiyatları, Çeşme eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Çeşme Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Çeşme antika eşya alanlar ve Çeşme antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Çeşme antika eşya şirketimiz, Çeşme antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Çeşme Antika Alanlar

Çeşme antika alanlar ve Çeşme antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Çeşme antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Çeşme antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Çeşme Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Çeşme antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Çeşme

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Çeşme antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Çeşme antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Çeşme Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Çeşme antika eşya alanlar ve Çeşme antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Çeşme antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Çeşme antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Çeşme Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Çeşme antika eşya alanların tercih ettiği, Çeşme bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Çeşme antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Çeşme antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Çeşme antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Çeşme Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Çeşme eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Çeşme eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Çeşme eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Çeşme eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Çeşme eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Çeşme Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Çeşme bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Çeşme antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Çeşme bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Çeşme antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Çeşme antikacılar, Çeşme antika eşyalar, Çeşme eski eşyalar, Çeşme antika şirketleri, Çeşme antika firması, Çeşme müzayede şirketi,Çeşme el yazması alanlar, Çeşme Kuran’ı kerim alanlar, Çeşme hat yazı alanlar, Çeşme obje alanlar, Çeşme gümüş alanlar, Çeşme turalı gümüş alanlar, Çeşme karaf alanlar, vazo alanlar, Çeşme jardinyer alanlar, Çeşme resim alanlar, Çeşme modern resim alanlar, Çeşme aplik alanlar, Çeşme bahü alanlar, Çeşme bavul alanlar, Çeşme çanak alanlar, Çeşme çömlek alanlar, Çeşme bakır alanlar, baston alanlar, Çeşme biskiü alanlar, Çeşme billur alanlar, Çeşme cam alanlar, Çeşme kristal alanlar, Çeşme bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Çeşme bandırma halısı alanlar, Çeşme ceviz yemek odası alanlar, Çeşme ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Çeşme ceviz sandalye alanlar, Çeşme cümbüş alanlar, Çeşme constantin oble alanlar, Çeşme cam obje alanlar, Çeşme beykoz alanlar.

Çeşme bohem alanlar, Çeşme çeşmi bülbül alanlar, Çeşme çeşme taşı alanlar, Çeşme çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Çeşme arnevu alanlar, art deko alanlar, Çeşme deko alanlar, Çeşme ayna alanlar, Çeşme asma avize alanlar, Çeşme aznavur gümüş alanlar, Çeşme aznavur alanlar, Çeşme bafon alanlar, Çeşme ayvazozki alanlar, Çeşme dolap alanlar, Çeşme divit alanlar, Çeşme biblo alanlar, Çeşme dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Çeşme daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Çeşme dekopaj işi alanlar, Çeşme dual alanlar, Çeşme dual pikap alanlar.

Çeşme dümen alanlar, Çeşme gemici dümeni alanlar, Çeşme gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Çeşme derbent halı alanlar, Çeşme eviye alanlar, Çeşme ev halısı alanlar, Çeşme elbiselik alanlar, Çeşme elbise alanlar, Çeşme paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Çeşme el işi alanlar, Çeşme el işi halı alanlar, Çeşme el işi alanlar, Çeşme el işi kilim alanlar, Çeşme çan alanlar, Çeşme kilise çanı alanlar, Çeşme gemici çanı alanlar, Çeşme çarık alanlar, Çeşme Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Çeşme ferforje alanlar, Çeşme fistan alanlar, Çeşme Osmanlı fistan alanlar, Çeşme portmanto alanlar, Çeşme eski saat alanlar, Çeşme frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Çeşme bronz heykel alanlar, Çeşme bronz sütün alanlar, Çeşme bronz avize alanlar, Çeşme bronz vazo alanlar, Çeşme bronz kutu alanlar, Çeşme bronz el işi alanlar.

Çeşme halı alanlar, Çeşme lamba alanlar, resim alanlar, Çeşme parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Çeşme insan biblosu alanlar, Çeşme oryantel biblo alanlar, Çeşme kuş biblosu alanlar, Çeşme havlu alanlar, Çeşme mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Çeşme turkısh antika alanlar, Çeşme Osmanlı eşyalar alanlar, Çeşme İstanbul resimleri alanlar, Çeşme altın varak sehpa alanlar, Çeşme altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Çeşme afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Çeşme bronz fener alanlar, Çeşme bünyen alanlar, Çeşme develi halı alanlar, Çeşme dürbün alanlar, Çeşme teleskop alanlar, Çeşme sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Çeşme çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Çeşme flama alanlar, Çeşme alem alanlar, Çeşme arabesk alanlar.

fincan alanlar, Çeşme eski fincan alanlar, Çeşme cam altı alanlar, Çeşme şamdan alanlar, Çeşme oryantel heykel alanlar, Çeşme gümüşlük alanlar, Çeşme hat yazı alanlar, Çeşme teship alanlar, hokka alanlar, Çeşme tophane alanlar, Çeşme goblen alanlar, Çeşme çin eski eşyalar alanlar, Çeşme Çanakkale alanlar, Çeşme Çanakkale vazo alanlar, Çeşme fil dişi heykel alanlar, Çeşme fil dişi baston alanlar, Çeşme fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Çeşme fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Çeşme duvar saati alanlar, Çeşme bez alanlar, buda heykel alanlar, Çeşme hamedan halı alanlar, Çeşme kılıç alanlar, Çeşme antika kılıç alanlar.

Çeşme antika araba alanlar, Çeşme antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Çeşme antika eşyalar alanlar, Çeşme kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Çeşme antika foto alanlar, Çeşme kehribar alanlar, Çeşme kehribar tesbih alanlar, Çeşme Kütahya alanlar, kınık alanlar, Çeşme seramik eşya alanlar, Çeşme kilit alanlar, Çeşme anahtar alanlar, Çeşme antika anahtar alanlar, Çeşme antika kilit alanlar, Çeşme josefin alanlar, kaşpo alanlar, Çeşme antika silah alanlar, Çeşme antika rahle alanlar, rahle alanlar, Çeşme lambader alanlar, Çeşme minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Çeşme komidin alanlar, Çeşme kara kalem resim alanlar, Çeşme blue black alanlar, Çeşme mask alanlar, eski mask alanlar, Çeşme aşurelik alanlar.

Çeşme saleplik alanlar, bozalık alanlar, Çeşme antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Çeşme gramofon alanlar, Çeşme mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Çeşme güdüm alanlar, Çeşme tekke işi alanlar, Çeşme İznik alanlar, Çeşme pusula alanlar, Çeşme gemi pusulası alanlar, Çeşme periyor saat alanlar, Çeşme mangal alanlar, Çeşme eski mangal alanlar, Çeşme Şam işi alanlar, Çeşme Süleymaniye işi alanlar, Çeşme takunya alanlar, Çeşme gümüş takunya alanlar, Çeşme Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Çeşme seccade alanlar, Çeşme eski seccade alanlar, Çeşme Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Çeşme tablo alanlar.

Çeşme antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Çeşme abajur alanlar, Çeşme sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Çeşme antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Çeşme madalya alanlar, Çeşme eşya alanlar, Çeşme ferman alanlar, Çeşme berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Çeşme jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Çeşme bahça alanlar, Çeşme Osmanlı bohça alanlar, Çeşme bindallı alanlar, kaftan alanlar, Çeşme ampir alanlar, Çeşme chrıstofle alanlar, Çeşme ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Çeşme şamdan alanlar, Çeşme çanta alanlar, Çeşme van işi savat alanlar, Çeşme tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Çeşme Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Çeşme hokka alanlar, Çeşme fransız mine alanlar, Çeşme teşhir vitrini alanlar, Çeşme buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Çeşme keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Çeşme kandil alanlar, Çeşme ebru alanlar, Çeşme mustafa düzgünman alanlar, Çeşme zigon alanlar, Çeşme zemzemlik alanlar, Çeşme mücevher kutusu alanlar, Çeşme dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Çeşme sürahi alanlar, Çeşme Osmanlı sürahi alanlar, Çeşme antik mercan alanlar, Çeşme makta alanlar, teslim taşı alanlar, Çeşme antik sedef alanlar, Çeşme minyatür alanlar, Çeşme kabe örtüsü alanlar, Çeşme gülebdan alanlar, Çeşme mineli dürbün alanlar, Çeşme sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Çeşme şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Çeşme lali gue alanlar, Çeşme gece sürahisi alanlar, Çeşme meissen alanlar, Çeşme satsuma alanlar, Çeşme hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Çeşme macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Çeşme constantine alanlar, Çeşme anonim alanlar, Çeşme leyla gamsız alanlar, Çeşme ibrahim safi alanlar, Çeşme bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Çeşme herend alanlar, Çeşme nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Çeşme osmanlıca alanlar, Çeşme kitap alanlar, Çeşme kalle alanlar, ali kartal alanlar, Çeşme haydar besim aydar alanlar, Çeşme orhan peker alanlar, Çeşme sıtkı olçar alanlar, Çeşme Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Çeşme edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Çeşme rus gümüşü alanlar, Çeşme minyatür alanlar, Çeşme viyana heykel alanlar, Çeşme oryantal heykel alanlar, Çeşme f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Çeşme merasim kılıcı alanlar.

Çeşme ahşap hilye alanlar, Çeşme hereke halı alanlar, kuka alanlar, Çeşme tesbih alanlar, Çeşme seyahat saati alanlar, Çeşme gravür alanlar, Çeşme degü alanlar, radio antika alanlar, Çeşme opalin alanlar, Çeşme radyo alanlar, Çeşme kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Çeşme laledan alanlar, Çeşme karaf alanlar, Çeşme çerezlik alanlar, Çeşme sahleplik alanlar, Çeşme tutya alanlar, Çeşme likör takımı alanlar, Çeşme mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Çeşme zarf alanlar, Çeşme nargile alanlar, Çeşme gülabdan alanlar, Çeşme ferman alanlar, Çeşme berat alanlar.

Çeşme hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Çeşme şifa tası alanlar, Çeşme hokka takımı alanlar, Çeşme mangal alanlar, Çeşme barutluk alanlar, Çeşme tombak alanlar, Çeşme saray işi alanlar, Çeşme ağızlık alanlar, kemer alanlar, Çeşme hançer alanlar, Çeşme kılıç alanlar, Çeşme mühürler alanlar, Çeşme mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Çeşme Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Çeşme seccade alanlar, Çeşme sırmalı örtüler alanlar, Çeşme antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.