Bornova antikacılar, Bornova antika alanlar, Bornova antika eşya alanlar, Bornova antika eşyalar, Bornova eski alım satım, Bornova antika koleksiyoncuları, Bornova antika eşya alıcıları, Bornova antika şirketleri, Bornova antika firması, Bornova antika şirketi, Bornova antika firmaları, Bornova antika eşya şirketleri, Bornova antika eşya firması, Bornova antika eşya şirketi, Bornova antika eşya firmaları, Bornova müzayede şirketi, Bornova eski alanlar, Bornova eski eşya alanlar, Bornova antika alan yerler, Bornova antika eşya alan yerler, Bornova eski alan yerler, Bornova eski eşya alan yerler, Bornova antika pazarı, Bornova antika alım satım, Bornova antika alıcıları, Bornova antika satıcıları, Bornova antika eşya satıcıları, Bornova eski eşya alıcıları, Bornova eski eşya satıcıları, Bornova antika fiyatları, Bornova antika eşya fiyatları, Bornova eski fiyatları, Bornova eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Bornova Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bornova antika eşya alanlar ve Bornova antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bornova antika eşya şirketimiz, Bornova antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bornova Antika Alanlar

Bornova antika alanlar ve Bornova antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bornova antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bornova antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bornova Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bornova antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bornova

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bornova antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bornova antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bornova Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bornova antika eşya alanlar ve Bornova antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bornova antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bornova antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bornova Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bornova antika eşya alanların tercih ettiği, Bornova bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bornova antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bornova antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bornova antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bornova Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bornova eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bornova eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bornova eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bornova eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bornova eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bornova Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bornova bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bornova antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bornova bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bornova antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bornova antikacılar, Bornova antika eşyalar, Bornova eski eşyalar, Bornova antika şirketleri, Bornova antika firması, Bornova müzayede şirketi,Bornova el yazması alanlar, Bornova Kuran’ı kerim alanlar, Bornova hat yazı alanlar, Bornova obje alanlar, Bornova gümüş alanlar, Bornova turalı gümüş alanlar, Bornova karaf alanlar, vazo alanlar, Bornova jardinyer alanlar, Bornova resim alanlar, Bornova modern resim alanlar, Bornova aplik alanlar, Bornova bahü alanlar, Bornova bavul alanlar, Bornova çanak alanlar, Bornova çömlek alanlar, Bornova bakır alanlar, baston alanlar, Bornova biskiü alanlar, Bornova billur alanlar, Bornova cam alanlar, Bornova kristal alanlar, Bornova bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bornova bandırma halısı alanlar, Bornova ceviz yemek odası alanlar, Bornova ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bornova ceviz sandalye alanlar, Bornova cümbüş alanlar, Bornova constantin oble alanlar, Bornova cam obje alanlar, Bornova beykoz alanlar.

Bornova bohem alanlar, Bornova çeşmi bülbül alanlar, Bornova çeşme taşı alanlar, Bornova çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bornova arnevu alanlar, art deko alanlar, Bornova deko alanlar, Bornova ayna alanlar, Bornova asma avize alanlar, Bornova aznavur gümüş alanlar, Bornova aznavur alanlar, Bornova bafon alanlar, Bornova ayvazozki alanlar, Bornova dolap alanlar, Bornova divit alanlar, Bornova biblo alanlar, Bornova dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bornova daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bornova dekopaj işi alanlar, Bornova dual alanlar, Bornova dual pikap alanlar.

Bornova dümen alanlar, Bornova gemici dümeni alanlar, Bornova gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bornova derbent halı alanlar, Bornova eviye alanlar, Bornova ev halısı alanlar, Bornova elbiselik alanlar, Bornova elbise alanlar, Bornova paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bornova el işi alanlar, Bornova el işi halı alanlar, Bornova el işi alanlar, Bornova el işi kilim alanlar, Bornova çan alanlar, Bornova kilise çanı alanlar, Bornova gemici çanı alanlar, Bornova çarık alanlar, Bornova Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bornova ferforje alanlar, Bornova fistan alanlar, Bornova Osmanlı fistan alanlar, Bornova portmanto alanlar, Bornova eski saat alanlar, Bornova frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bornova bronz heykel alanlar, Bornova bronz sütün alanlar, Bornova bronz avize alanlar, Bornova bronz vazo alanlar, Bornova bronz kutu alanlar, Bornova bronz el işi alanlar.

Bornova halı alanlar, Bornova lamba alanlar, resim alanlar, Bornova parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bornova insan biblosu alanlar, Bornova oryantel biblo alanlar, Bornova kuş biblosu alanlar, Bornova havlu alanlar, Bornova mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bornova turkısh antika alanlar, Bornova Osmanlı eşyalar alanlar, Bornova İstanbul resimleri alanlar, Bornova altın varak sehpa alanlar, Bornova altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bornova afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bornova bronz fener alanlar, Bornova bünyen alanlar, Bornova develi halı alanlar, Bornova dürbün alanlar, Bornova teleskop alanlar, Bornova sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bornova çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bornova flama alanlar, Bornova alem alanlar, Bornova arabesk alanlar.

fincan alanlar, Bornova eski fincan alanlar, Bornova cam altı alanlar, Bornova şamdan alanlar, Bornova oryantel heykel alanlar, Bornova gümüşlük alanlar, Bornova hat yazı alanlar, Bornova teship alanlar, hokka alanlar, Bornova tophane alanlar, Bornova goblen alanlar, Bornova çin eski eşyalar alanlar, Bornova Çanakkale alanlar, Bornova Çanakkale vazo alanlar, Bornova fil dişi heykel alanlar, Bornova fil dişi baston alanlar, Bornova fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bornova fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bornova duvar saati alanlar, Bornova bez alanlar, buda heykel alanlar, Bornova hamedan halı alanlar, Bornova kılıç alanlar, Bornova antika kılıç alanlar.

Bornova antika araba alanlar, Bornova antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bornova antika eşyalar alanlar, Bornova kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bornova antika foto alanlar, Bornova kehribar alanlar, Bornova kehribar tesbih alanlar, Bornova Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bornova seramik eşya alanlar, Bornova kilit alanlar, Bornova anahtar alanlar, Bornova antika anahtar alanlar, Bornova antika kilit alanlar, Bornova josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bornova antika silah alanlar, Bornova antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bornova lambader alanlar, Bornova minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bornova komidin alanlar, Bornova kara kalem resim alanlar, Bornova blue black alanlar, Bornova mask alanlar, eski mask alanlar, Bornova aşurelik alanlar.

Bornova saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bornova antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bornova gramofon alanlar, Bornova mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bornova güdüm alanlar, Bornova tekke işi alanlar, Bornova İznik alanlar, Bornova pusula alanlar, Bornova gemi pusulası alanlar, Bornova periyor saat alanlar, Bornova mangal alanlar, Bornova eski mangal alanlar, Bornova Şam işi alanlar, Bornova Süleymaniye işi alanlar, Bornova takunya alanlar, Bornova gümüş takunya alanlar, Bornova Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bornova seccade alanlar, Bornova eski seccade alanlar, Bornova Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bornova tablo alanlar.

Bornova antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bornova abajur alanlar, Bornova sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bornova antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bornova madalya alanlar, Bornova eşya alanlar, Bornova ferman alanlar, Bornova berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bornova jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bornova bahça alanlar, Bornova Osmanlı bohça alanlar, Bornova bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bornova ampir alanlar, Bornova chrıstofle alanlar, Bornova ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bornova şamdan alanlar, Bornova çanta alanlar, Bornova van işi savat alanlar, Bornova tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bornova Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bornova hokka alanlar, Bornova fransız mine alanlar, Bornova teşhir vitrini alanlar, Bornova buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bornova keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bornova kandil alanlar, Bornova ebru alanlar, Bornova mustafa düzgünman alanlar, Bornova zigon alanlar, Bornova zemzemlik alanlar, Bornova mücevher kutusu alanlar, Bornova dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bornova sürahi alanlar, Bornova Osmanlı sürahi alanlar, Bornova antik mercan alanlar, Bornova makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bornova antik sedef alanlar, Bornova minyatür alanlar, Bornova kabe örtüsü alanlar, Bornova gülebdan alanlar, Bornova mineli dürbün alanlar, Bornova sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bornova şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bornova lali gue alanlar, Bornova gece sürahisi alanlar, Bornova meissen alanlar, Bornova satsuma alanlar, Bornova hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bornova macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bornova constantine alanlar, Bornova anonim alanlar, Bornova leyla gamsız alanlar, Bornova ibrahim safi alanlar, Bornova bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bornova herend alanlar, Bornova nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bornova osmanlıca alanlar, Bornova kitap alanlar, Bornova kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bornova haydar besim aydar alanlar, Bornova orhan peker alanlar, Bornova sıtkı olçar alanlar, Bornova Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bornova edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bornova rus gümüşü alanlar, Bornova minyatür alanlar, Bornova viyana heykel alanlar, Bornova oryantal heykel alanlar, Bornova f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bornova merasim kılıcı alanlar.

Bornova ahşap hilye alanlar, Bornova hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bornova tesbih alanlar, Bornova seyahat saati alanlar, Bornova gravür alanlar, Bornova degü alanlar, radio antika alanlar, Bornova opalin alanlar, Bornova radyo alanlar, Bornova kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bornova laledan alanlar, Bornova karaf alanlar, Bornova çerezlik alanlar, Bornova sahleplik alanlar, Bornova tutya alanlar, Bornova likör takımı alanlar, Bornova mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bornova zarf alanlar, Bornova nargile alanlar, Bornova gülabdan alanlar, Bornova ferman alanlar, Bornova berat alanlar.

Bornova hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bornova şifa tası alanlar, Bornova hokka takımı alanlar, Bornova mangal alanlar, Bornova barutluk alanlar, Bornova tombak alanlar, Bornova saray işi alanlar, Bornova ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bornova hançer alanlar, Bornova kılıç alanlar, Bornova mühürler alanlar, Bornova mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bornova Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bornova seccade alanlar, Bornova sırmalı örtüler alanlar, Bornova antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.