Beydağ antikacılar, Beydağ antika alanlar, Beydağ antika eşya alanlar, Beydağ antika eşyalar, Beydağ eski alım satım, Beydağ antika koleksiyoncuları, Beydağ antika eşya alıcıları, Beydağ antika şirketleri, Beydağ antika firması, Beydağ antika şirketi, Beydağ antika firmaları, Beydağ antika eşya şirketleri, Beydağ antika eşya firması, Beydağ antika eşya şirketi, Beydağ antika eşya firmaları, Beydağ müzayede şirketi, Beydağ eski alanlar, Beydağ eski eşya alanlar, Beydağ antika alan yerler, Beydağ antika eşya alan yerler, Beydağ eski alan yerler, Beydağ eski eşya alan yerler, Beydağ antika pazarı, Beydağ antika alım satım, Beydağ antika alıcıları, Beydağ antika satıcıları, Beydağ antika eşya satıcıları, Beydağ eski eşya alıcıları, Beydağ eski eşya satıcıları, Beydağ antika fiyatları, Beydağ antika eşya fiyatları, Beydağ eski fiyatları, Beydağ eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Beydağ Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Beydağ antika eşya alanlar ve Beydağ antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Beydağ antika eşya şirketimiz, Beydağ antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Beydağ Antika Alanlar

Beydağ antika alanlar ve Beydağ antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Beydağ antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Beydağ antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Beydağ Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Beydağ antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Beydağ

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Beydağ antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Beydağ antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Beydağ Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Beydağ antika eşya alanlar ve Beydağ antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Beydağ antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Beydağ antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Beydağ Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Beydağ antika eşya alanların tercih ettiği, Beydağ bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Beydağ antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Beydağ antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Beydağ antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Beydağ Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Beydağ eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Beydağ eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Beydağ eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Beydağ eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Beydağ eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Beydağ Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Beydağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Beydağ antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Beydağ bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Beydağ antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Beydağ antikacılar, Beydağ antika eşyalar, Beydağ eski eşyalar, Beydağ antika şirketleri, Beydağ antika firması, Beydağ müzayede şirketi,Beydağ el yazması alanlar, Beydağ Kuran’ı kerim alanlar, Beydağ hat yazı alanlar, Beydağ obje alanlar, Beydağ gümüş alanlar, Beydağ turalı gümüş alanlar, Beydağ karaf alanlar, vazo alanlar, Beydağ jardinyer alanlar, Beydağ resim alanlar, Beydağ modern resim alanlar, Beydağ aplik alanlar, Beydağ bahü alanlar, Beydağ bavul alanlar, Beydağ çanak alanlar, Beydağ çömlek alanlar, Beydağ bakır alanlar, baston alanlar, Beydağ biskiü alanlar, Beydağ billur alanlar, Beydağ cam alanlar, Beydağ kristal alanlar, Beydağ bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Beydağ bandırma halısı alanlar, Beydağ ceviz yemek odası alanlar, Beydağ ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Beydağ ceviz sandalye alanlar, Beydağ cümbüş alanlar, Beydağ constantin oble alanlar, Beydağ cam obje alanlar, Beydağ beykoz alanlar.

Beydağ bohem alanlar, Beydağ çeşmi bülbül alanlar, Beydağ çeşme taşı alanlar, Beydağ çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Beydağ arnevu alanlar, art deko alanlar, Beydağ deko alanlar, Beydağ ayna alanlar, Beydağ asma avize alanlar, Beydağ aznavur gümüş alanlar, Beydağ aznavur alanlar, Beydağ bafon alanlar, Beydağ ayvazozki alanlar, Beydağ dolap alanlar, Beydağ divit alanlar, Beydağ biblo alanlar, Beydağ dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Beydağ daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Beydağ dekopaj işi alanlar, Beydağ dual alanlar, Beydağ dual pikap alanlar.

Beydağ dümen alanlar, Beydağ gemici dümeni alanlar, Beydağ gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Beydağ derbent halı alanlar, Beydağ eviye alanlar, Beydağ ev halısı alanlar, Beydağ elbiselik alanlar, Beydağ elbise alanlar, Beydağ paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Beydağ el işi alanlar, Beydağ el işi halı alanlar, Beydağ el işi alanlar, Beydağ el işi kilim alanlar, Beydağ çan alanlar, Beydağ kilise çanı alanlar, Beydağ gemici çanı alanlar, Beydağ çarık alanlar, Beydağ Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Beydağ ferforje alanlar, Beydağ fistan alanlar, Beydağ Osmanlı fistan alanlar, Beydağ portmanto alanlar, Beydağ eski saat alanlar, Beydağ frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Beydağ bronz heykel alanlar, Beydağ bronz sütün alanlar, Beydağ bronz avize alanlar, Beydağ bronz vazo alanlar, Beydağ bronz kutu alanlar, Beydağ bronz el işi alanlar.

Beydağ halı alanlar, Beydağ lamba alanlar, resim alanlar, Beydağ parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Beydağ insan biblosu alanlar, Beydağ oryantel biblo alanlar, Beydağ kuş biblosu alanlar, Beydağ havlu alanlar, Beydağ mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Beydağ turkısh antika alanlar, Beydağ Osmanlı eşyalar alanlar, Beydağ İstanbul resimleri alanlar, Beydağ altın varak sehpa alanlar, Beydağ altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Beydağ afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Beydağ bronz fener alanlar, Beydağ bünyen alanlar, Beydağ develi halı alanlar, Beydağ dürbün alanlar, Beydağ teleskop alanlar, Beydağ sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Beydağ çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Beydağ flama alanlar, Beydağ alem alanlar, Beydağ arabesk alanlar.

fincan alanlar, Beydağ eski fincan alanlar, Beydağ cam altı alanlar, Beydağ şamdan alanlar, Beydağ oryantel heykel alanlar, Beydağ gümüşlük alanlar, Beydağ hat yazı alanlar, Beydağ teship alanlar, hokka alanlar, Beydağ tophane alanlar, Beydağ goblen alanlar, Beydağ çin eski eşyalar alanlar, Beydağ Çanakkale alanlar, Beydağ Çanakkale vazo alanlar, Beydağ fil dişi heykel alanlar, Beydağ fil dişi baston alanlar, Beydağ fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Beydağ fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Beydağ duvar saati alanlar, Beydağ bez alanlar, buda heykel alanlar, Beydağ hamedan halı alanlar, Beydağ kılıç alanlar, Beydağ antika kılıç alanlar.

Beydağ antika araba alanlar, Beydağ antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Beydağ antika eşyalar alanlar, Beydağ kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Beydağ antika foto alanlar, Beydağ kehribar alanlar, Beydağ kehribar tesbih alanlar, Beydağ Kütahya alanlar, kınık alanlar, Beydağ seramik eşya alanlar, Beydağ kilit alanlar, Beydağ anahtar alanlar, Beydağ antika anahtar alanlar, Beydağ antika kilit alanlar, Beydağ josefin alanlar, kaşpo alanlar, Beydağ antika silah alanlar, Beydağ antika rahle alanlar, rahle alanlar, Beydağ lambader alanlar, Beydağ minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Beydağ komidin alanlar, Beydağ kara kalem resim alanlar, Beydağ blue black alanlar, Beydağ mask alanlar, eski mask alanlar, Beydağ aşurelik alanlar.

Beydağ saleplik alanlar, bozalık alanlar, Beydağ antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Beydağ gramofon alanlar, Beydağ mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Beydağ güdüm alanlar, Beydağ tekke işi alanlar, Beydağ İznik alanlar, Beydağ pusula alanlar, Beydağ gemi pusulası alanlar, Beydağ periyor saat alanlar, Beydağ mangal alanlar, Beydağ eski mangal alanlar, Beydağ Şam işi alanlar, Beydağ Süleymaniye işi alanlar, Beydağ takunya alanlar, Beydağ gümüş takunya alanlar, Beydağ Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Beydağ seccade alanlar, Beydağ eski seccade alanlar, Beydağ Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Beydağ tablo alanlar.

Beydağ antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Beydağ abajur alanlar, Beydağ sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Beydağ antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Beydağ madalya alanlar, Beydağ eşya alanlar, Beydağ ferman alanlar, Beydağ berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Beydağ jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Beydağ bahça alanlar, Beydağ Osmanlı bohça alanlar, Beydağ bindallı alanlar, kaftan alanlar, Beydağ ampir alanlar, Beydağ chrıstofle alanlar, Beydağ ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Beydağ şamdan alanlar, Beydağ çanta alanlar, Beydağ van işi savat alanlar, Beydağ tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Beydağ Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Beydağ hokka alanlar, Beydağ fransız mine alanlar, Beydağ teşhir vitrini alanlar, Beydağ buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Beydağ keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Beydağ kandil alanlar, Beydağ ebru alanlar, Beydağ mustafa düzgünman alanlar, Beydağ zigon alanlar, Beydağ zemzemlik alanlar, Beydağ mücevher kutusu alanlar, Beydağ dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Beydağ sürahi alanlar, Beydağ Osmanlı sürahi alanlar, Beydağ antik mercan alanlar, Beydağ makta alanlar, teslim taşı alanlar, Beydağ antik sedef alanlar, Beydağ minyatür alanlar, Beydağ kabe örtüsü alanlar, Beydağ gülebdan alanlar, Beydağ mineli dürbün alanlar, Beydağ sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Beydağ şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Beydağ lali gue alanlar, Beydağ gece sürahisi alanlar, Beydağ meissen alanlar, Beydağ satsuma alanlar, Beydağ hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Beydağ macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Beydağ constantine alanlar, Beydağ anonim alanlar, Beydağ leyla gamsız alanlar, Beydağ ibrahim safi alanlar, Beydağ bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Beydağ herend alanlar, Beydağ nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Beydağ osmanlıca alanlar, Beydağ kitap alanlar, Beydağ kalle alanlar, ali kartal alanlar, Beydağ haydar besim aydar alanlar, Beydağ orhan peker alanlar, Beydağ sıtkı olçar alanlar, Beydağ Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Beydağ edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Beydağ rus gümüşü alanlar, Beydağ minyatür alanlar, Beydağ viyana heykel alanlar, Beydağ oryantal heykel alanlar, Beydağ f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Beydağ merasim kılıcı alanlar.

Beydağ ahşap hilye alanlar, Beydağ hereke halı alanlar, kuka alanlar, Beydağ tesbih alanlar, Beydağ seyahat saati alanlar, Beydağ gravür alanlar, Beydağ degü alanlar, radio antika alanlar, Beydağ opalin alanlar, Beydağ radyo alanlar, Beydağ kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Beydağ laledan alanlar, Beydağ karaf alanlar, Beydağ çerezlik alanlar, Beydağ sahleplik alanlar, Beydağ tutya alanlar, Beydağ likör takımı alanlar, Beydağ mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Beydağ zarf alanlar, Beydağ nargile alanlar, Beydağ gülabdan alanlar, Beydağ ferman alanlar, Beydağ berat alanlar.

Beydağ hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Beydağ şifa tası alanlar, Beydağ hokka takımı alanlar, Beydağ mangal alanlar, Beydağ barutluk alanlar, Beydağ tombak alanlar, Beydağ saray işi alanlar, Beydağ ağızlık alanlar, kemer alanlar, Beydağ hançer alanlar, Beydağ kılıç alanlar, Beydağ mühürler alanlar, Beydağ mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Beydağ Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Beydağ seccade alanlar, Beydağ sırmalı örtüler alanlar, Beydağ antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.