Bergama antikacılar, Bergama antika alanlar, Bergama antika eşya alanlar, Bergama antika eşyalar, Bergama eski alım satım, Bergama antika koleksiyoncuları, Bergama antika eşya alıcıları, Bergama antika şirketleri, Bergama antika firması, Bergama antika şirketi, Bergama antika firmaları, Bergama antika eşya şirketleri, Bergama antika eşya firması, Bergama antika eşya şirketi, Bergama antika eşya firmaları, Bergama müzayede şirketi, Bergama eski alanlar, Bergama eski eşya alanlar, Bergama antika alan yerler, Bergama antika eşya alan yerler, Bergama eski alan yerler, Bergama eski eşya alan yerler, Bergama antika pazarı, Bergama antika alım satım, Bergama antika alıcıları, Bergama antika satıcıları, Bergama antika eşya satıcıları, Bergama eski eşya alıcıları, Bergama eski eşya satıcıları, Bergama antika fiyatları, Bergama antika eşya fiyatları, Bergama eski fiyatları, Bergama eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Bergama Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bergama antika eşya alanlar ve Bergama antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bergama antika eşya şirketimiz, Bergama antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bergama Antika Alanlar

Bergama antika alanlar ve Bergama antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bergama antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bergama antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bergama Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bergama antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bergama

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bergama antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bergama antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bergama Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bergama antika eşya alanlar ve Bergama antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bergama antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bergama antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bergama Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bergama antika eşya alanların tercih ettiği, Bergama bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bergama antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bergama antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bergama antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bergama Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bergama eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bergama eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bergama eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bergama eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bergama eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bergama Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bergama bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bergama antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bergama bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bergama antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bergama antikacılar, Bergama antika eşyalar, Bergama eski eşyalar, Bergama antika şirketleri, Bergama antika firması, Bergama müzayede şirketi,Bergama el yazması alanlar, Bergama Kuran’ı kerim alanlar, Bergama hat yazı alanlar, Bergama obje alanlar, Bergama gümüş alanlar, Bergama turalı gümüş alanlar, Bergama karaf alanlar, vazo alanlar, Bergama jardinyer alanlar, Bergama resim alanlar, Bergama modern resim alanlar, Bergama aplik alanlar, Bergama bahü alanlar, Bergama bavul alanlar, Bergama çanak alanlar, Bergama çömlek alanlar, Bergama bakır alanlar, baston alanlar, Bergama biskiü alanlar, Bergama billur alanlar, Bergama cam alanlar, Bergama kristal alanlar, Bergama bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bergama bandırma halısı alanlar, Bergama ceviz yemek odası alanlar, Bergama ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bergama ceviz sandalye alanlar, Bergama cümbüş alanlar, Bergama constantin oble alanlar, Bergama cam obje alanlar, Bergama beykoz alanlar.

Bergama bohem alanlar, Bergama çeşmi bülbül alanlar, Bergama çeşme taşı alanlar, Bergama çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bergama arnevu alanlar, art deko alanlar, Bergama deko alanlar, Bergama ayna alanlar, Bergama asma avize alanlar, Bergama aznavur gümüş alanlar, Bergama aznavur alanlar, Bergama bafon alanlar, Bergama ayvazozki alanlar, Bergama dolap alanlar, Bergama divit alanlar, Bergama biblo alanlar, Bergama dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bergama daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bergama dekopaj işi alanlar, Bergama dual alanlar, Bergama dual pikap alanlar.

Bergama dümen alanlar, Bergama gemici dümeni alanlar, Bergama gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bergama derbent halı alanlar, Bergama eviye alanlar, Bergama ev halısı alanlar, Bergama elbiselik alanlar, Bergama elbise alanlar, Bergama paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bergama el işi alanlar, Bergama el işi halı alanlar, Bergama el işi alanlar, Bergama el işi kilim alanlar, Bergama çan alanlar, Bergama kilise çanı alanlar, Bergama gemici çanı alanlar, Bergama çarık alanlar, Bergama Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bergama ferforje alanlar, Bergama fistan alanlar, Bergama Osmanlı fistan alanlar, Bergama portmanto alanlar, Bergama eski saat alanlar, Bergama frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bergama bronz heykel alanlar, Bergama bronz sütün alanlar, Bergama bronz avize alanlar, Bergama bronz vazo alanlar, Bergama bronz kutu alanlar, Bergama bronz el işi alanlar.

Bergama halı alanlar, Bergama lamba alanlar, resim alanlar, Bergama parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bergama insan biblosu alanlar, Bergama oryantel biblo alanlar, Bergama kuş biblosu alanlar, Bergama havlu alanlar, Bergama mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bergama turkısh antika alanlar, Bergama Osmanlı eşyalar alanlar, Bergama İstanbul resimleri alanlar, Bergama altın varak sehpa alanlar, Bergama altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bergama afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bergama bronz fener alanlar, Bergama bünyen alanlar, Bergama develi halı alanlar, Bergama dürbün alanlar, Bergama teleskop alanlar, Bergama sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bergama çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bergama flama alanlar, Bergama alem alanlar, Bergama arabesk alanlar.

fincan alanlar, Bergama eski fincan alanlar, Bergama cam altı alanlar, Bergama şamdan alanlar, Bergama oryantel heykel alanlar, Bergama gümüşlük alanlar, Bergama hat yazı alanlar, Bergama teship alanlar, hokka alanlar, Bergama tophane alanlar, Bergama goblen alanlar, Bergama çin eski eşyalar alanlar, Bergama Çanakkale alanlar, Bergama Çanakkale vazo alanlar, Bergama fil dişi heykel alanlar, Bergama fil dişi baston alanlar, Bergama fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bergama fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bergama duvar saati alanlar, Bergama bez alanlar, buda heykel alanlar, Bergama hamedan halı alanlar, Bergama kılıç alanlar, Bergama antika kılıç alanlar.

Bergama antika araba alanlar, Bergama antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bergama antika eşyalar alanlar, Bergama kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bergama antika foto alanlar, Bergama kehribar alanlar, Bergama kehribar tesbih alanlar, Bergama Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bergama seramik eşya alanlar, Bergama kilit alanlar, Bergama anahtar alanlar, Bergama antika anahtar alanlar, Bergama antika kilit alanlar, Bergama josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bergama antika silah alanlar, Bergama antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bergama lambader alanlar, Bergama minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bergama komidin alanlar, Bergama kara kalem resim alanlar, Bergama blue black alanlar, Bergama mask alanlar, eski mask alanlar, Bergama aşurelik alanlar.

Bergama saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bergama antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bergama gramofon alanlar, Bergama mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bergama güdüm alanlar, Bergama tekke işi alanlar, Bergama İznik alanlar, Bergama pusula alanlar, Bergama gemi pusulası alanlar, Bergama periyor saat alanlar, Bergama mangal alanlar, Bergama eski mangal alanlar, Bergama Şam işi alanlar, Bergama Süleymaniye işi alanlar, Bergama takunya alanlar, Bergama gümüş takunya alanlar, Bergama Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bergama seccade alanlar, Bergama eski seccade alanlar, Bergama Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bergama tablo alanlar.

Bergama antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bergama abajur alanlar, Bergama sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bergama antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bergama madalya alanlar, Bergama eşya alanlar, Bergama ferman alanlar, Bergama berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bergama jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bergama bahça alanlar, Bergama Osmanlı bohça alanlar, Bergama bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bergama ampir alanlar, Bergama chrıstofle alanlar, Bergama ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bergama şamdan alanlar, Bergama çanta alanlar, Bergama van işi savat alanlar, Bergama tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bergama Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bergama hokka alanlar, Bergama fransız mine alanlar, Bergama teşhir vitrini alanlar, Bergama buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bergama keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bergama kandil alanlar, Bergama ebru alanlar, Bergama mustafa düzgünman alanlar, Bergama zigon alanlar, Bergama zemzemlik alanlar, Bergama mücevher kutusu alanlar, Bergama dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bergama sürahi alanlar, Bergama Osmanlı sürahi alanlar, Bergama antik mercan alanlar, Bergama makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bergama antik sedef alanlar, Bergama minyatür alanlar, Bergama kabe örtüsü alanlar, Bergama gülebdan alanlar, Bergama mineli dürbün alanlar, Bergama sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bergama şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bergama lali gue alanlar, Bergama gece sürahisi alanlar, Bergama meissen alanlar, Bergama satsuma alanlar, Bergama hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bergama macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bergama constantine alanlar, Bergama anonim alanlar, Bergama leyla gamsız alanlar, Bergama ibrahim safi alanlar, Bergama bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bergama herend alanlar, Bergama nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bergama osmanlıca alanlar, Bergama kitap alanlar, Bergama kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bergama haydar besim aydar alanlar, Bergama orhan peker alanlar, Bergama sıtkı olçar alanlar, Bergama Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bergama edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bergama rus gümüşü alanlar, Bergama minyatür alanlar, Bergama viyana heykel alanlar, Bergama oryantal heykel alanlar, Bergama f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bergama merasim kılıcı alanlar.

Bergama ahşap hilye alanlar, Bergama hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bergama tesbih alanlar, Bergama seyahat saati alanlar, Bergama gravür alanlar, Bergama degü alanlar, radio antika alanlar, Bergama opalin alanlar, Bergama radyo alanlar, Bergama kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bergama laledan alanlar, Bergama karaf alanlar, Bergama çerezlik alanlar, Bergama sahleplik alanlar, Bergama tutya alanlar, Bergama likör takımı alanlar, Bergama mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bergama zarf alanlar, Bergama nargile alanlar, Bergama gülabdan alanlar, Bergama ferman alanlar, Bergama berat alanlar.

Bergama hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bergama şifa tası alanlar, Bergama hokka takımı alanlar, Bergama mangal alanlar, Bergama barutluk alanlar, Bergama tombak alanlar, Bergama saray işi alanlar, Bergama ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bergama hançer alanlar, Bergama kılıç alanlar, Bergama mühürler alanlar, Bergama mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bergama Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bergama seccade alanlar, Bergama sırmalı örtüler alanlar, Bergama antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.