Bayındır antikacılar, Bayındır antika alanlar, Bayındır antika eşya alanlar, Bayındır antika eşyalar, Bayındır eski alım satım, Bayındır antika koleksiyoncuları, Bayındır antika eşya alıcıları, Bayındır antika şirketleri, Bayındır antika firması, Bayındır antika şirketi, Bayındır antika firmaları, Bayındır antika eşya şirketleri, Bayındır antika eşya firması, Bayındır antika eşya şirketi, Bayındır antika eşya firmaları, Bayındır müzayede şirketi, Bayındır eski alanlar, Bayındır eski eşya alanlar, Bayındır antika alan yerler, Bayındır antika eşya alan yerler, Bayındır eski alan yerler, Bayındır eski eşya alan yerler, Bayındır antika pazarı, Bayındır antika alım satım, Bayındır antika alıcıları, Bayındır antika satıcıları, Bayındır antika eşya satıcıları, Bayındır eski eşya alıcıları, Bayındır eski eşya satıcıları, Bayındır antika fiyatları, Bayındır antika eşya fiyatları, Bayındır eski fiyatları, Bayındır eski eşya fiyatları.

İletişim & WhatsApp
+90 532 477 68 91

İzmir Bayındır Antika Eşya Alanlar

Seka Antika, Bayındır antika eşya alanlar ve Bayındır antika eşya satanlar, şirketimizin kurumsal yapısı içerisinde güvenle alışveriş yapar, Bayındır antika eşya şirketimiz, Bayındır antika eşyaların alım ve satım hizmetini ciddiyetle gerçekleştirir. Şirketimiz; size değerinde ödemeye yaparak çözüm üretir.

Bayındır Antika Alanlar

Bayındır antika alanlar ve Bayındır antika satanlar olarak firmamız, antika alım / satımında öncelikli kriterlerinden biri antikanın yerinde görülmesidir. Antika alan / satan şirketimize ulaşmak ve ürününüzle ilgili ön bilgi almak için fotoğraflarla ön değerlendirme yapılabilir. Bayındır antika alanlar Seka Antika tarafından yapılan ön değerlendirme sonrası Bayındır antika eşya firması olarak ekspertizimiz objeyi yerinde görmek için verilen adrese gelebilir. Yapılan değerlendirme sonucu objenin antika eşya alanlar için bir değeri olduğu anlaşıldığı takdirde alım / satım için gerekli teklif verilir.

Antika Alanlar

Bayındır Antika Eşya Alanlar İçin Değer Nasıl Belirlenir?

Antika eşyaların değeri belirlenmesi için Bayındır antika eşya alanlar en detaylı bilgiyi aşağıda yazılı “Antika Eşya Nedir?” başlıklı bölümü okuyabilirler. antika eşyalar için eşyanın değerinin belirlenmesinde ciddi kriterler vardır. Elinizde ki eşyanın değeri bu kriterlerden geçtikçe artar. Unutmamak gerekir her yaşlı ürün antika eşya değeri taşımaz. Bazı eski eşyalar vardır ki antika değeri taşıyan eşyalardan daha değerli de olabilir.

Antika Alanlar Bayındır

Sitemiz üzerinden sizler de artık eskiye dair birçok eşyaları satabilecek bu anlamda da antikaları değerin de ki bir fiyat ile de satış yapmış olabileceksiniz. Antika eşya alıcılar arayamaya gerek kalmadan sitemiz üzerinden dilediğiniz şekilde tüm eski antikalarınızı daha değerli bir şekilde satış yapabileceksiniz.

Böylelikle de sizler de artık eskiye dair birçok değerli eşyalarınız Bayındır antika eşya alanlar sayesinde de maddi zorluklardan kurtulabilecek bu anlamda da en iyi şekilde kazancınızı da sağlamış olabileceksiniz. Antika eserleri kapsamında son derece büyük bir önem arz eden web adresimiz çerçevesinde tüm zamanların en eski antika eserleri kapsamında hizmet ve desteklerimizden yararlanma olanaklarınız bulunmaktadır.

Seka Antika Şirketleri

Ülke coğrafyamızda yaşamış olan birçok imparatorluk çerçevesinde birçok sanatsal nesne ve objeler yer almaktadır. Bu bağlamda en değerli nesne ve objeleri web sitemiz aracılığı ile Bayındır antika eşya alanlar kapsamında birçok nesne ve objeleri satın alma ve kendi kişisel köşenizi mekân ve evlerinizde bu tarihsel süreç içerisinde yer almış olan bu nesne ve objelerin tarihi ruhunu yeniden canlandırabilirsiniz.

Bayındır Antika Eşya Satanlar

Şirketimiz, Bayındır antika eşya alanlar ve Bayındır antika eşya satanlar olarak elimizdeki birbirinden kıymetli ürünleri sizlere sunmaya hazırdır. Talep ettiğiniz antikanın türü ve detayını bizlere bildirdiğiniz takdirde firmamızda mevcut objeler Bayındır antika eşya satanlar firması Seka Antika, sizlere aradığınız ürünü temin eder.

Antika Eşya Satanlar

Geçmiş çağlarda ve dönemlerden kalma birçok tarihi eser ve nesneler Bayındır antika eşya alanlar web sitemiz çerçevesinde sizlere satış hizmetlerinden yararlanmanız için birçok imkân ve destekler sunulmaktadır. Bu bağlamda en değerli ve antik birçok obje ve süs eşyaları kapsamında sizler için sunulan hizmet ve destekler çerçevesinde en uygun fiyatlarda da bu tarihi objeleri satın alma olanakları içindesiniz.

Bayındır Antika Eşyaların Alım Satımı

Şirketimiz, Bayındır antika eşya alanların tercih ettiği, Bayındır bölgesinde her noktaya antika eşyaların incelenmesi için uzman personel gönderen, profesyonel antika eşyalar alım satım firmasıdır. Antikalarınız firma çalışanlarımız tarafından en iyi fiyat garantisiyle alınır. Bayındır antika eşya alanlar alım satım aracılık hizmeti vermekteyiz.

Eşya Fiyatları

Antika eşyaların fiyatları, hizmet veren firmamızın uzman personelleri tarafından belirlenir. Bayındır antika eşya fiyatları belirlenirken, antikanın değeri belirli kriterler üzerinden değerlendirilerek özelliklerine göre fiyatı artmaktadır.

Antika Eşya Fiyatları

Uygar ve gelişmiş birçok toplum tarafından günümüze değin kalmış olan tarihsel süreçler içinde geliştirilmiş ve üretilmiş olan birçok nesne ve sanatsal objeler günümüze kadar bu toplumlar ve imparatorluklar üretmiş ve geliştirmiş oldukları nesneler bizlere mirasa olarak kalmıştır. Bu kapsamda Bayındır antika eşya alanlar bu tarihi ve antika nesneleri satın alma destekleriniz web adresimiz kapsamında yer bulabilirsiniz. Artık güvenli ellerden ve daha uygun fiyatlarda yasal antika satış hizmet ve destekleri çerçevesinde en güzel olanakları artık web adresimiz çerçevesinde imkan bulabilirsiniz.

Bayındır Eski Eşyalar Alıcıları

SEKA Bayındır eski eşya şirketi, teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık sizler de birçok alan da yeniliklere tanıklık edebilecek bu anlamda da artık Bayındır eski eşyalarınızı da sürekli olarak yenileye bileceksiniz. Fakat yenilenen her eşya da aynı zamanda da eski eşyalarınızın evinizde ya da ofisiniz de oluşturduğu kalabalık ile sıkıntılar yaşamaktasınız. Atmaya kıyamadığınız birçok Bayındır eski eşyalarınızı sitemiz üzerinden rahatlıkla satışa sunulabilecek artık sizler de firmamıza eski eşyalarınızı satabileceksiniz.

Birçok kişinin Bayındır eski eşya alanlar aramaktadır ve sizler de bu arayışları artık daha rahat bir şekilde çözüme kavuşturmuş olabileceksiniz. Böylelikle de sizler de Bayındır eski eşyalarınızı yerinde değerlendirebilecek atmak zorunda kalmadan da bu eşyalarınızı maddi bir gelire de sağlamış olabileceksiniz.

Bayındır Eski Eşya Alanlar

Eski eşya alanlar aramak zorunda da kalmadan sizler de firmamıza tüm eşyalarınızı değerinde satabilecek para akışınız da bir desteği oluşturmuş olabileceksiniz. Çöpe atmak yerine Bayındır bölgesinde eskiyen eşyalarınızı bizlere getirin ve böylelikle de sizler de yeni eşyalarınızı alırken maddi zorluk yaşamamış olacaksınız ve Bayındır antika eşya alanlara satmış olduğunuz eşyanın parasıyla da tasarrufu sağlamış olabileceksiniz.

Eski Eşya Alanlar

Bayındır bölgesinde eskiyen eşyalarınızın bir nevi geri dönüşüm sistemi gibi düşünün, çöpe giden hiçbir eşyanın sizlere herhangi bir kazancı olmamaktadır tam aksine bir zarar ziyan oluşturmaktadır bu yüzden eskiyen tüm eşyalarınızı firmamız yerinden alarak sizleri büyük bir zahmetten de kurtarmış olmaktasınız. Sizler sitemiz üzerinden gerek iletişim panelinden gerekse de telefon açarak bulunduğunuz eşyanın adresini belirtmeniz yeterlidir.

Bizler, Bayındır antika eşya alıcıları olarak bizzat adresinden teslim alarak sizleri bu zahmetten de kurtarmış oluyoruz ve bu anlamda da sizler de artık zahmetsizce eskiyen eşyalarınızı satmış olabileceksiniz para kazancınızı da bu sayede daha iyi bir şekilde sağlaya bileceksiniz.

Firmamızın en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: Bayındır antikacılar, Bayındır antika eşyalar, Bayındır eski eşyalar, Bayındır antika şirketleri, Bayındır antika firması, Bayındır müzayede şirketi,Bayındır el yazması alanlar, Bayındır Kuran’ı kerim alanlar, Bayındır hat yazı alanlar, Bayındır obje alanlar, Bayındır gümüş alanlar, Bayındır turalı gümüş alanlar, Bayındır karaf alanlar, vazo alanlar, Bayındır jardinyer alanlar, Bayındır resim alanlar, Bayındır modern resim alanlar, Bayındır aplik alanlar, Bayındır bahü alanlar, Bayındır bavul alanlar, Bayındır çanak alanlar, Bayındır çömlek alanlar, Bayındır bakır alanlar, baston alanlar, Bayındır biskiü alanlar, Bayındır billur alanlar, Bayındır cam alanlar, Bayındır kristal alanlar, Bayındır bacara alanlar, Balıkesir halısı alanlar, Bayındır bandırma halısı alanlar, Bayındır ceviz yemek odası alanlar, Bayındır ceviz masalar alanlar, ceviz sehba alanlar, Bayındır ceviz sandalye alanlar, Bayındır cümbüş alanlar, Bayındır constantin oble alanlar, Bayındır cam obje alanlar, Bayındır beykoz alanlar.

Bayındır bohem alanlar, Bayındır çeşmi bülbül alanlar, Bayındır çeşme taşı alanlar, Bayındır çeşme zıvanası alanlar, çankırı bez alanlar, Bayındır arnevu alanlar, art deko alanlar, Bayındır deko alanlar, Bayındır ayna alanlar, Bayındır asma avize alanlar, Bayındır aznavur gümüş alanlar, Bayındır aznavur alanlar, Bayındır bafon alanlar, Bayındır ayvazozki alanlar, Bayındır dolap alanlar, Bayındır divit alanlar, Bayındır biblo alanlar, Bayındır dekoratif eşya alanlar, demlik alanlar, Bayındır daldırma alanlar, dekopaj alanlar, Bayındır dekopaj işi alanlar, Bayındır dual alanlar, Bayındır dual pikap alanlar.

Bayındır dümen alanlar, Bayındır gemici dümeni alanlar, Bayındır gemi eşyaları alanlar, eski eşyalar alanlar, Bayındır derbent halı alanlar, Bayındır eviye alanlar, Bayındır ev halısı alanlar, Bayındır elbiselik alanlar, Bayındır elbise alanlar, Bayındır paşa elbisesi alanlar, gardolap alanlar, Bayındır el işi alanlar, Bayındır el işi halı alanlar, Bayındır el işi alanlar, Bayındır el işi kilim alanlar, Bayındır çan alanlar, Bayındır kilise çanı alanlar, Bayındır gemici çanı alanlar, Bayındır çarık alanlar, Bayındır Kahramanmaraş çarığı alanlar, fanus alanlar, Bayındır ferforje alanlar, Bayındır fistan alanlar, Bayındır Osmanlı fistan alanlar, Bayındır portmanto alanlar, Bayındır eski saat alanlar, Bayındır frak alanlar, bronz alanlar, bronz saat takımı alanlar, Bayındır bronz heykel alanlar, Bayındır bronz sütün alanlar, Bayındır bronz avize alanlar, Bayındır bronz vazo alanlar, Bayındır bronz kutu alanlar, Bayındır bronz el işi alanlar.

Bayındır halı alanlar, Bayındır lamba alanlar, resim alanlar, Bayındır parfüm şişesi alanlar, bacaret alanlar, Bayındır insan biblosu alanlar, Bayındır oryantel biblo alanlar, Bayındır kuş biblosu alanlar, Bayındır havlu alanlar, Bayındır mermer heykel alanlar, merver sehba alanlar, Bayındır turkısh antika alanlar, Bayındır Osmanlı eşyalar alanlar, Bayındır İstanbul resimleri alanlar, Bayındır altın varak sehpa alanlar, Bayındır altın varak dolap alanlar,  altın varak ayna alanlar, Bayındır afkaniye halı alanlar, fener alanlar, Bayındır bronz fener alanlar, Bayındır bünyen alanlar, Bayındır develi halı alanlar, Bayındır dürbün alanlar, Bayındır teleskop alanlar, Bayındır sünnet şapkası Osmanlı alanlar, Bayındır çatma alanlar, eski bayrak alanlar, Bayındır flama alanlar, Bayındır alem alanlar, Bayındır arabesk alanlar.

fincan alanlar, Bayındır eski fincan alanlar, Bayındır cam altı alanlar, Bayındır şamdan alanlar, Bayındır oryantel heykel alanlar, Bayındır gümüşlük alanlar, Bayındır hat yazı alanlar, Bayındır teship alanlar, hokka alanlar, Bayındır tophane alanlar, Bayındır goblen alanlar, Bayındır çin eski eşyalar alanlar, Bayındır Çanakkale alanlar, Bayındır Çanakkale vazo alanlar, Bayındır fil dişi heykel alanlar, Bayındır fil dişi baston alanlar, Bayındır fil dişi tesbih alanlar, fil dişi biblo alanlar, Bayındır fil dişi vazo alanlar, fil dişi eşyaları alanlar, Bayındır duvar saati alanlar, Bayındır bez alanlar, buda heykel alanlar, Bayındır hamedan halı alanlar, Bayındır kılıç alanlar, Bayındır antika kılıç alanlar.

Bayındır antika araba alanlar, Bayındır antika biblo alanlar, antika resim alanlar, Bayındır antika eşyalar alanlar, Bayındır kartpostal alanlar, fotoraf alanlar, Bayındır antika foto alanlar, Bayındır kehribar alanlar, Bayındır kehribar tesbih alanlar, Bayındır Kütahya alanlar, kınık alanlar, Bayındır seramik eşya alanlar, Bayındır kilit alanlar, Bayındır anahtar alanlar, Bayındır antika anahtar alanlar, Bayındır antika kilit alanlar, Bayındır josefin alanlar, kaşpo alanlar, Bayındır antika silah alanlar, Bayındır antika rahle alanlar, rahle alanlar, Bayındır lambader alanlar, Bayındır minyatür alanlar, antika küllük alanlar, Bayındır komidin alanlar, Bayındır kara kalem resim alanlar, Bayındır blue black alanlar, Bayındır mask alanlar, eski mask alanlar, Bayındır aşurelik alanlar.

Bayındır saleplik alanlar, bozalık alanlar, Bayındır antika bozalık alanlar, girit işi alanlar, Bayındır gramofon alanlar, Bayındır mermer alanlar, mermer işleri alanlar, Bayındır güdüm alanlar, Bayındır tekke işi alanlar, Bayındır İznik alanlar, Bayındır pusula alanlar, Bayındır gemi pusulası alanlar, Bayındır periyor saat alanlar, Bayındır mangal alanlar, Bayındır eski mangal alanlar, Bayındır Şam işi alanlar, Bayındır Süleymaniye işi alanlar, Bayındır takunya alanlar, Bayındır gümüş takunya alanlar, Bayındır Osmanlı takunya alanlar, imeri alanlar, Bayındır seccade alanlar, Bayındır eski seccade alanlar, Bayındır Osmanlı seccade alanlar, gergedan boynuzu baston alanlar, Bayındır tablo alanlar.

Bayındır antika tablo alanlar, ameri faik alanlar, Bayındır abajur alanlar, Bayındır sedefli eşyalar alanlar, yaldızlı ayna alanlar, Bayındır antika aydınlatma alanlar, rozet alanlar, Bayındır madalya alanlar, Bayındır eşya alanlar, Bayındır ferman alanlar, Bayındır berat alanlar, testi Çanakkale alanlar, Bayındır jardinyer alanlar, jacop petite alanlar, Bayındır bahça alanlar, Bayındır Osmanlı bohça alanlar, Bayındır bindallı alanlar, kaftan alanlar, Bayındır ampir alanlar, Bayındır chrıstofle alanlar, Bayındır ağızlık alanlar, şekerlik alanlar, Bayındır şamdan alanlar, Bayındır çanta alanlar, Bayındır van işi savat alanlar, Bayındır tepsi alanlar, Osmanlı gümüş alanlar, Bayındır Osmanlı tğralı gümüş alanlar.

Bayındır hokka alanlar, Bayındır fransız mine alanlar, Bayındır teşhir vitrini alanlar, Bayındır buhurdan alanlar, tırnak ayna alanlar, Bayındır keşkullu fukara alanlar, asma kandil alanlar, Bayındır kandil alanlar, Bayındır ebru alanlar, Bayındır mustafa düzgünman alanlar, Bayındır zigon alanlar, Bayındır zemzemlik alanlar, Bayındır mücevher kutusu alanlar, Bayındır dretden alanlar, mehmet ali laga alanlar, Bayındır sürahi alanlar, Bayındır Osmanlı sürahi alanlar, Bayındır antik mercan alanlar, Bayındır makta alanlar, teslim taşı alanlar, Bayındır antik sedef alanlar, Bayındır minyatür alanlar, Bayındır kabe örtüsü alanlar, Bayındır gülebdan alanlar, Bayındır mineli dürbün alanlar, Bayındır sedefli kutu alanlar, sedefli baga kutu alanlar, viçen aslanya alanlar, Bayındır şeref atlik alanlar, ralph gout london saat alanlar, Bayındır lali gue alanlar, Bayındır gece sürahisi alanlar, Bayındır meissen alanlar, Bayındır satsuma alanlar, Bayındır hat makası alanlar, akik mercan kalem traş alanlar.

Bayındır macit ayral alanlar, necmettin okyal alanlar, Bayındır constantine alanlar, Bayındır anonim alanlar, Bayındır leyla gamsız alanlar, Bayındır ibrahim safi alanlar, Bayındır bohemya alanlar, şeker kavanozu alanlar, Bayındır herend alanlar, Bayındır nasif iyem alanlar, eski türkçe alanlar, Bayındır osmanlıca alanlar, Bayındır kitap alanlar, Bayındır kalle alanlar, ali kartal alanlar, Bayındır haydar besim aydar alanlar, Bayındır orhan peker alanlar, Bayındır sıtkı olçar alanlar, Bayındır Osmanlı tüfek alanlar, Osmanlı kama alanlar, Bayındır edwara prıor london alanlar, halim özyazıcı alanlar, Bayındır rus gümüşü alanlar, Bayındır minyatür alanlar, Bayındır viyana heykel alanlar, Bayındır oryantal heykel alanlar, Bayındır f.barbedienne alanlar, sami yetik alanlar, Bayındır merasim kılıcı alanlar.

Bayındır ahşap hilye alanlar, Bayındır hereke halı alanlar, kuka alanlar, Bayındır tesbih alanlar, Bayındır seyahat saati alanlar, Bayındır gravür alanlar, Bayındır degü alanlar, radio antika alanlar, Bayındır opalin alanlar, Bayındır radyo alanlar, Bayındır kalemlik alanlar, büst alanlar, gaz lambası alanlar, Bayındır laledan alanlar, Bayındır karaf alanlar, Bayındır çerezlik alanlar, Bayındır sahleplik alanlar, Bayındır tutya alanlar, Bayındır likör takımı alanlar, Bayındır mücevher kutusu alanlar, kase alanlar, Bayındır zarf alanlar, Bayındır nargile alanlar, Bayındır gülabdan alanlar, Bayındır ferman alanlar, Bayındır berat alanlar.

Bayındır hilye-i şerif alanlar, çift alem alanlar, Bayındır şifa tası alanlar, Bayındır hokka takımı alanlar, Bayındır mangal alanlar, Bayındır barutluk alanlar, Bayındır tombak alanlar, Bayındır saray işi alanlar, Bayındır ağızlık alanlar, kemer alanlar, Bayındır hançer alanlar, Bayındır kılıç alanlar, Bayındır mühürler alanlar, Bayındır mineli eşyalar alanlar, kavukluk alanlar, Bayındır Osmanlı devlet arması alanlar, Kâbe örtüsü alanlar, Bayındır seccade alanlar, Bayındır sırmalı örtüler alanlar, Bayındır antika eşya alanlar,  eski eşya alanlar. Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Bunun dışında diğer eşya ve yapıtlarda incelenmesi şartıyla değerlendirmeye alınır.

Antika Eşya Nedir?
Antika Eşyalar, maddi değeri olan tüm eski, sanatsal değeri bulunan ve az bulunan Eşyalara verilen bir tanımdır. Eşyanın antika olması belirli şartlara bağlıdır;

  1. Antika Eşyanın üretildiği veya yapıldığı zaman
  2. Antika Eşyanın üreticisi veya tasarımcısının bilinirliği
  3. Antika Eşyanın üzerinde bulunan deformelerin miktarı
  4. Antika Eşyanın ünlü bir kişiye veya tarihsel bir döneme ait olması
  5. Antika Eşyanın ender bulunur bir eşya olması

Bu ve diğer özelliklerle antika eşyanın değeri belirlenir. Bir eşyanın antika değeri taşıması için yaşlı olması gerektiği gibi tarihi eser özelliği taşıyan Eşyalarda antika eşyalar arasında da fark vardır. Antika eşyalar halk arasında alım satımı yasal olarak yapılabildiği gibi tarihi eserlerin alım satımının yapılması bazı kanunlara bağlıdır. Firmamız eski ve antika değeri taşıyan antikaları alan ve eski ve antika değeri taşıyan antikaları satan bir şirkettir.

Antika Eşyalar

Birçok insanın antika eşyalara verdiği diğer diğer insanlara göre daha farklıdır. Antika eşyalar ve antikanın bizler için değeri bilhassa o dönemde ki değeri ile de aynı orantıda olarak görülür. Günümüzde insanoğlunu ne yazık ki yeni şeylere olan ve yeni çıkana yönelik beklentileri ile bu eski nesne ve objelere olan değeri meselesini çok az kişinin hissedebildiği bir olguya dönüştürmüştür. Bu bakımdan antika eşyalar ve antika eşya alanlar nesne ve objeler kapsamında sizlere yönelik birbirinden değerli ve en çok tercih edilmekte olan antika ürün ve nesneler ile web adresimiz çerçevesinde sizlere gerekli satış desteklerini vermekteyiz.

Satın Aldığımız Antika Eşyalar Nelerdir?

Firmamızın antika eşya alanlar olarak her türlü antikayı satın aldığı gibi en çok ilgi gösterdikleri bazı antikalar şunlardır: el yazması kitap, ağaç objeler, ahşap objeler, albüm, anahtar, arma, avize, bakır eşya, bardak, baston, işlemeli bez, bıçak, biblo, bileklik, bilezik, cam, cezve, çan, sikke, çatal, çaydanlık, çiçek, çini, çizgi roman, daktilo, dokuma, duvar saati, ebru, el yazması, ferman, fes, fıçı, fincan, forma, fotoğraf, gaz ocağı, gerdanlık, gramofon, gümüş, gümüşlük, günlük, güğüm, halhal, halı, harita, hat, ibrik, kahve takımı, kandil, kapı, kartpostal, kâse, kaşık, kavanoz, kazan, kehribar, kılıç, kıyafet, kilim, kilit, kitap, kol saati, koltuk, kolye, köstekli saat, kristal, kupa, Kuran-ı Kerim, kurşun, kutu, küp, madalya, makine, mangal, masa, matara, metal, minyatür, mobilya, mühür, müzik aleti, nişan, okka, Osmanlıca kitap, oyma, pikap, pipo, plak, porselen, portre, pusula, radyo, resim, roman, saat, saçma, sahan, sandalye, sefer tası, sehpa, semaver, sepet, seramik, silah, silke, sini, sürahi, şapka, şerbetlik, şişe, tabak, tabanca, tablo, takı, takı kutusu, takvim, tarak, tas, taş, taş plak, telefon, tepsi, terazi, tesbih, tılsım, tokmak, tuval, tüfek, vazo, yağlı boya ve yüzük. Bunun dışında diğer antika eşya ve yapıtlarda incelenerek antika alan uzmanlarımızla değerlendirmeye alınır.
Antika eşya alıcıları arıyorum diyorsanız antika alım satım şirketimiz size hizmet vermeye hazırdır.

İletişim & WhatsApp:
+90 532 477 68 91

SEKA ANTİKA, her türkü antika eşyaları ve eski eşyaları değerinde alır ve satar. Antika alanlar ve antika satanlar bizlerle iletişime geçebilir.

Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz!

Şirket Merkezimiz İstanbul Kadıköy\’dedir.